Перейти до змісту

Дайте степуху!!!


mrZED

Рекомендовані повідомлення

казали Львівська Політехніка отримала стипендію вже по новому - 300 грн.
та і Київ і Харків....

а от в Луцьку стабільно 159,6... стабільність звичайно добре, але не в цьому випадку....

і здається що доплату ми і не получемо(((

тим більше за лютий на 10 днів запізнилиь з виплатами...

А от Київ більше не отримав, принаймні КПІ, в мене сестра там вчиться, то також зла приїхала, що стипендію не підвищили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

2 mrZED

сотинь забіяка ;). Якщо повірити новинам СТБ пояких показували ітерв'ю з придставником КабМіну (ну кабміну тож потрібно повірити) то получим ми доплату, але невідомо коли.

P.S.

:lopata: тільки б не до пенсії

Саме цікаве, що про підвищення тих же стипендій розтрубили де тільки можна, ще якраз перед сесією справа була. Ну а викладачі теж руку на пульсі подій тримають - тарифи різко підросли. Мовляв, ви тепер більше будете отримувати, то й ми з вас більше потянем. В результаті, викладачі тарифи підняли, а студенти як були ні з чим, так і залишились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот йолка-моталка. а сдавать без взяток (цветы не в счет) уже не модно? :lopata:

понавыпускают потом специалистов, которые газовую разводку в Днепропетровске спроектируют, дома, которые завалятся через пару лет, дороги, которые сходят вместе со снегом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот йолка-моталка. а сдавать без взяток (цветы не в счет) уже не модно? :)

понавыпускают потом специалистов, которые газовую разводку в Днепропетровске спроектируют, дома, которые завалятся через пару лет, дороги, которые сходят вместе со снегом...

Щоб не було каміння в мій город, то скажу що я всі 5 років навчання здав за гроші лише 2 екзамена: 1-й просто не встигав і не хотілось тратити сили на всяку фігню, здавав соціологію і вона мені точно ніде не знадобиться, а 2-й - просто не було іншого виходу, бо викладач хабарник і поки не заплатиш не поставить, яким би ти генієм не був.

Але загалом ти правий. Більшість намагається знайти якісь неформальні шляхи здачі сесії. З другої сторони їх теж можга зрозуміти: навіщо вчити те що потім абсолютно нікому не потрібно, а зелене поняття можна мати й просто посидівши на лекції і ще пару раз відвідати практичні заняття. Все рівно коли приходиш на роботу потрібно вчитись заново. В нас освіта відірвана від реального життя і це є її головна проблема.

В СССР сдавали без взяток и какие дороги остались в наследство?

А хто тобі сказав що здавали без взяток. В основному воно так і було, але батя казав і в той час знаходились блатні і різного роду наближені особи. Звідки пішов старий рад. анекдот, коли батько-грузин каже сину, мовляв будеш погано вчитись в школі то відправлю тебе в Москву, будеш вчитись в інституті і їздити на Жигулях як бовдур...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В СССР сдавали без взяток и какие дороги остались в наследство?

СССР почил 16 с половиной лет назад.

какие дороги от СССР вы хотите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Политики бедных студентов тупо взяли и кинули. Думаю большинство студентов ЛДТУ голосовали за "аферистку со стажем Юлию Тимошенко", в надежде что она отменит призыв в армию. Ну что товарищи, розовые очки можно уже снимать :) Вот и со степухой пока лишь громкие слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Политики бедных студентов тупо взяли и кинули. Думаю большинство студентов ЛДТУ голосовали за "аферистку со стажем Юлию Тимошенко", в надежде что она отменит призыв в армию. Ну что товарищи, розовые очки можно уже снимать :) Вот и со степухой пока лишь громкие слова.

+1 Але якби за неї голосував тільки ЛДТУ, то це було б півбіди, а так розвели півкраїни, а народ вуха розвісив і радіє. Як тільки вона доривається до руля - країну починає трясти в конвульсіях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав свою останню в цьому семестрі стипендію. чесних 300 грн і ще 60 докинули за минулий місяць. В НУЛП-і проблеми як такої немає, так шо у нас ніяких претензій до аферистки "Ю" немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав свою останню в цьому семестрі стипендію. чесних 300 грн і ще 60 докинули за минулий місяць. В НУЛП-і проблеми як такої немає, так шо у нас ніяких претензій до аферистки "Ю" немає :)

Значить правду казали що вам видали так як і планувалось. Але це одиничний випадок, в більшості ВУЗах картина кардинально протилежна, так що претензій вистачає, і стипендії це лише невеличка частина айсбергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в одних ВУЗах видають, а в інших ні, то спочатку треба деканат свій штурмувати, а не поливати на прем"єра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут всесь прикол в тому, що в більшості вузів України стипендію видали таку як була і ніскільки непідвищили! А оце що говорять то це одиничні випадки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в одних ВУЗах видають, а в інших ні, то спочатку треба деканат свій штурмувати, а не поливати на прем"єра.

Ну деканат тут точно не причому! Максімум - ректорат з бугалтерією. Але причина в недооплаті злвсім інша - відсутність державних грошей, які так і не перерахували на рахунок університетів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в одних ВУЗах видають, а в інших ні, то спочатку треба деканат свій штурмувати, а не поливати на прем"єра.

Були в бухгалтерії, і там всі одноголосо показують "наверх". Так що нєфіг було кричати. Зараз ще виявиться що треба платити за газ, а в кого гроші забрати... Це раз, а по-друге, якщо вона такий хороший керівник, то чого ж вся її програма дій зводиться до філософського трактату і окозамилювання. Це більше годиться для батюшки на службі розказувати як буде добре і для політиків в ВР, але не для головного господарника країни. Кожен менеджер знає що план дій має включати конкретні цілі і завдання, і грунтуватись на реальних показниках, та оперувати кількісними величинами, а не "зросте", "покращиться"... Має бути чітко вказано що, де, і на скільки, тільки тоді це стане програмою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

freez (18:50:30 3/03/2008)

о, доречі, згадалось, в вас скільки стипендії повидавали? по 160 чи вже 300?

Dennypaladin (18:50:47 3/03/2008)

ще стара,хоч обіцяли... ]:->

freez (18:51:08 3/03/2008)

аналогічно, 159.6 нарахували нам.

freez (18:54:11 3/03/2008)

а де ти cаме вчишся? а то казали шо В Києві по 300 видали....

Dennypaladin (18:54:30 3/03/2008)

КНУ ім Шевченко

так шо в Київі точно більше не видали, питався ше в 2 інших вузах там же в Києві.

в Львові нажаль нікого знайомого немаю, але чомусь сумніваюсь чи взагалі десь підвищили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Саме цікаве, що про підвищення тих же стипендій розтрубили де тільки можна, ще якраз перед сесією справа була. Ну а викладачі теж руку на пульсі подій тримають - тарифи різко підросли. Мовляв, ви тепер більше будете отримувати, то й ми з вас більше потянем. В результаті, викладачі тарифи підняли, а студенти як були ні з чим, так і залишились.

Доречі викладачам то якраз зарплату підняли! Причому не на 20-30 грн, як завжди, а на 300-500, як кому залежно від к-сті навантаження, стажу і т.п.. Так шо Вони новою "політикою" задоволені, думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі викладачам то якраз зарплату підняли! Причому не на 20-30 грн, як завжди, а на 300-500, як кому залежно від к-сті навантаження, стажу і т.п.. Так шо Вони новою "політикою" задоволені, думаю.

Судячи по більшості наших викладачів - вони завжди задоволені, а особливо 2 рази в рік, коли наступає сесія))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в бухгалтерії, і там всі одноголосо показують "наверх".

В ЛДТУ бухгалтерія постійно кудись комусь показує... Там, навіть, працівники з/п і відпускні не завжди вчасно і повністю отримують, а ви хочете якусь там стипендію. В першу чергу, треба показувати на "верх", той, що ближче... на чиєсь жирне пузо і всю сімейку з "заслуженими" вченими званнями і теплими "рибними" місцями :)

Де ректор, хотів щоб його студенти отримували нову стипендію, там вони її отримують.

Це раз, а по-друге, якщо вона такий хороший керівник, то чого ж вся її програма дій зводиться до філософського трактату і окозамилювання.

Пам"ятаєте, як у 90-х світло вимикали через день на 2 години зранку і ввечері? Дякуючи, "Батюшці" його перестали вимикати... Це так, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаєте, як у 90-х світло вимикали через день на 2 години зранку і ввечері? Дякуючи, "Батюшці" його перестали вимикати... Це так, наприклад.

Якраз дякуючи Ю його і вимикали... Випадково не підкажете хто тоді "у руля" всіх енергосистем стояв? За всі ті махінації в Росії на неї кримінальна справа була заведена (от не знаю як там зараз із цим). Це теж, примітка на полях... Але її заслуга в тому (а може не її, а її політтехнологів), що свій великий мінус обернула на великий плюс, і піпл хаває...

В першу чергу, треба показувати на "верх", той, що ближче... на чиєсь жирне пузо і всю сімейку з "заслуженими" вченими званнями і теплими "рибними" місцями :)

Де ректор, хотів щоб його студенти отримували нову стипендію, там вони її отримують.

То ви хочете сказати що в Україні тільки одиниці хотіли показати своїм студентам які вони хороші, а інші ректори - тирани. Нікого захищати не буду, але якщо брати "сімейку", то наприклад Зоряна Вікторівна - розумна жінка, досить побути на одній її лекції щоб зрозуміти що звання вона отримала не за "сало"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаєте, як у 90-х світло вимикали через день на 2 години зранку і ввечері? Дякуючи, "Батюшці" його перестали вимикати... Це так, наприклад.

Якраз дякуючи Ю його і вимикали...

Я думаю, після такого "компетентного" твердження далі дискутувати з Вами нема про що. Скільки Вам було 10 років тому ? 12 ? 13 ?

Нікого захищати не буду, але якщо брати "сімейку", то наприклад Зоряна Вікторівна - розумна жінка, досить побути на одній її лекції щоб зрозуміти що звання вона отримала не за "сало"...

Саме за сало. Тільки кабанець з того сала сидить не в хліві... З того сала вся сімейка годується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаєте, як у 90-х світло вимикали через день на 2 години зранку і ввечері? Дякуючи, "Батюшці" його перестали вимикати... Це так, наприклад.

Якраз дякуючи Ю його і вимикали...

Я думаю, після такого "компетентного" твердження далі дискутувати з Вами нема про що.

+1

Підтримав! І після такого через декілька років біля влади опиниться Янукович...

А шо начальство ЛДТУ полюбляє бабоси, і то ніфігово полюбляє, відомо навіть поза межами Луцька і Волинської області! О!

З.І. І виростають з тих студентів, які вчилися заради стипендії, такі, які потім не можуть розібратися в політиці, і так як вони кажуть: "хавають" все підряд, немаючи здатності правильно проаналізувати ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо начальство ЛДТУ полюбляє бабоси, і то ніфігово полюбляє, відомо навіть поза межами Луцька і Волинської області! О!

А ніхто і не каже що воно "бабоси" не полюбляє...

Політика, то справа майже інтимна, тому і в кабінку на виборах по одному заходять, але цікаво буде подивитись на вас і ваш світогляд через пару років. Знов будуть гнати бочку, мовляв кого ж ми вибрали... Дай Боже щоб я помилявся, але так повторюється від виборів до виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко пообещала рассчитаться со студентами

Кабинет министров сегодня утвердил постановление об урегулировании неуплаты повышенной стипендии студентам в некоторых вузах Украины. Об этом на пресс-конференции сообщила премьер-министр Украины Юлия Тимошенко.

"Мы разобрались с ситуацией относительно невыплаты в некоторых вузах с 1 января в 2008 года повышенной стипендии. Я считаю, что это дискредитация некоторыми должностными лицами действий правительства по этому вопросу", - отметила она. По ее словам, объективных причин невыплаты не было.

Она также сообщила, что сегодня принято правительством соответствующее постановление, относительно выплаты стипендий - студенты, которые не получили повышения по стипендии с 1 января 2008 года, получат все недополученные средства.

URL новости http://www.podrobnosti.ua/power/govt/2008/03/05/502442.html

Так шо мають доплатити :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це буде перед наступними виборами :lol: Так шо купляємо собі губозакаточні машинки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це буде перед наступними виборами
тобто в найблищий 2 місяці? )) ось і добре :lol:

як на мене то виплатять вони цю зоборгованість, як мінімум це в квітні,

або взагалі за день до сесії :lol: пришлють зразу доплату і нову стипендію, це буде > 1000 грн...

тоді студенти точно будуть в захваті....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...