Перейти до змісту

Проблема з UPSом до котла


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна.

Є двоконтурний котел Ferroli Domina N F24.

Живиться через УПС - якийсь Luxeon з автомобільним акумулятором до нього.

Було все нормально, але останнім часом котел при живленні від УПСа почав видавати помилку. Лампочки горять, але варто котлу увімкнутися - як одразу ж блимає червоний світлодіод і помилка, яку не завжди з першого reset'а забереш.

Напруга є, струм є. Таке враження, що УПС перестав видавати якусь правильну модуляцію чи амплітуду - х.з...

Питання:

1. Чи є шанс зремонтувати?

2. Чи дасть щось включення релейного стабілізатора між УПСом і котлом?

3. Який недорогий УПС давав би "правильний" струм при роботі з котлами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Живиться через УПС - якийсь Luxeon з автомобільним акумулятором до нього.

Часто пропадає світло?

 


2. Чи дасть щось включення релейного стабілізатора між УПСом і котлом?

А чому перед упсом не поставити було стабілізатор.

 

В швагра в хаті (не луцьк)  котел. І просто стабілізатор. Ставив одразу. Вижила ця звязка навіть після пожежі (через блискавку).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав подібну проблему з Luxeon, щоправда у мене без акумулятора. Відвіз в сервісний центр (був ще на гарантії) - ремонтували довго - більше місяця, але зараз нарікань немає.

 

http://remservis.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з упс люксеоном і тіпа правильною синусоїдою з зовн акумулятором котел вісман вирубався з помилкою на напругу. хоча з сервомоторним стабілізатором люксеон працює нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


хоча з сервомоторним стабілізатором люксеон працює нормально.

ТОбто все ж таки потрібен стабілізатор перед ним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОбто все ж таки потрібен стабілізатор перед ним?

треба норм ДБЖ (ИБП)онлайн тип для котлів

в мене зараз вісман (газ, квартира) вісить тимчасово на стабілізаторі (не серво)- все ок

буду підключати польский "інвертор" і акб (по совєту друзей, таке ставлять на твердопаливні котли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж стоїть тільки стабілізатор. Здається Luxeon.

Не знаю чи поможе - звернув увагу що котел реагує на включення так якби з стабілізатора йшов + і -

- тобто полярність включення вилки котла в стабілізатор - дає різні ефекти, в одній позиції - котел працює, а в іншій - не хоче.

 

Хто з таким стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж стоїть тільки стабілізатор. Здається Luxeon.

Не знаю чи поможе - звернув увагу що котел реагує на включення так якби з стабілізатора йшов + і -

- тобто полярність включення вилки котла в стабілізатор - дає різні ефекти, в одній позиції - котел працює, а в іншій - не хоче.

 

Хто з таким стикався?

Хотыв те ж саме написати. Треба спробувати вилку перевернути на 180град. Пояснити не можу, але така проблема була з котлом - не працював поджиг. Спэци по котлам сказали перевернути вилку - запрацювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотыв те ж саме написати. Треба спробувати вилку перевернути на 180град. Пояснити не можу, але така проблема була з котлом - не працював поджиг. Спэци по котлам сказали перевернути вилку - запрацювало.

Не допомагає ніяка комбінація: ні перевертання вилки УПСа в розетці, ні перевертання вилки котла в УПСі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Для котлів у котрих насос від 220В потрібно синусоїду. Тим у котрих насос від постійного струму глибоко пофіг.

2. Деякі моделі котлів фазозалежні. Через те у них не працюватиме підпал коли зміниш місцями фазу. В нових моделях ніби такий баг відсутній.

3. Деякі котли потребують занулення і не будуть адекватно працювати при гальванічній розвязці. Тут свої нюанси.

 

Окрім цих трьох випадків котлу фіолетово чим його живити - реальною синусоїдою чи апроксимованою з УПС.

 

Ярослав, тяни з нета доку на модель котла і дивися код помилки. Тоді можна буде гадати конкретніше, а поки це на кавовій гущі.

 

Може бути банально низька напруга в мережі але  УПС вважає її достатньою для споживача і не переходить на батарею, а транзитом на котел переправляє.

А от котлу для підпалу цієї напруги замало і він в помилку вивалюється.

УПСи здебільшого розраховані на імпульсні БЖ, а ті і від 160-170В працюватимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полярність включення вилки котла в стабілізатор - дає різні ефекти, в одній позиції - котел працює, а в іншій - не хоче.

Хто з таким стикався?

Хотыв те ж саме написати. Треба спробувати вилку перевернути на 180град. Пояснити не можу, але така проблема була з котлом - не працював поджиг. Спэци по котлам сказали перевернути вилку - запрацювало.

а розгадка проста

некоторые котлы используют только один (например, левый) из проводов питающей вилки для питания цепи контроля пламени. Они работоспособны только в том случае, если вилка воткнута в розетку так, что именно на этом проводе оказывается L (а не N). Это, пожалуй, единственный бытовой прибор, требующий конкретной ориентации вилки в розетке (т. н. «фазозависимый котел»)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Теж встановили колел в цьому році, а УПС цей ставили http://eleks.su/shop/istochniki-besperebojnogo-pitaniya/kulon/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...