Перейти до змісту

Де дешевше купляти будматеріали?


kalyanuc

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось знає де в Луцьку є оптові склади будматеріалів, чи де дешевше купити будматеріали?

Для початку потрібно приблизно 13-15 мішків клею для плитки( клей потрібний найдешевший) , і 25-27 мішків стартової шпаклівкі кнауф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клей найдешевший в НЛ http://www.nl.ua/11.2015_ua.jpg3+1 за 159грн.

Напевно ще й бонуси будуть (5-7% залежно від картки)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема не актуальна. Клей Бауміт (акційний відт НЛ) хороший для оштукатурення/стяжки, для плитки клей слабенький. А старт кнауф було куплено по 85грн/мішок, в епіцентрі 115грн/мішок.

І ще одне - Клей Бауміт(акційний від НЛ), не має по 25 кг мішок як вказано на упаковці, а має в районі 18~20кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А старт кнауф було куплено по 85грн/мішок

 

ну так поділіться де купили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склади в районі пластмасового (фірм там багато різних), біля досафовських гаражів, за інститутом "Україна", там де була колись "Лесина крамниця". Там затарюємося для фассадних робіт на інші матеріали не звертав уваги.

по телефону зорієнтую детальніше

 

0508315557 Сергій, склад біля досафовських гаражів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шпаклівку купував замовник, в понеділок взнаю відпишу. Цікавить де в Луцьку є великий вибір керамічної плитки.(НЛ та епіцентр не пропонувати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ну так поділіться де купили.

самий частий обман будь-якого форуму - взнаю, і потім відпишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю тількі що на варшавському базарі, а в понеділок в замовника запитаю точніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шпаклівку купував замовник

А ви пробачте хто, виконавець?
Так, займаємся різними ремонтно-будівельними роботами. Наприклад як писав вище за плитку то це вже цікавить для себе. Паралельно роботі, в дома також іде ремонт.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Паралельно роботі, в дома також іде ремонт.

гріх було б не скористатися моментом)))))

mister-bin_11164384_orig_.png?e7155

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ну так поділіться де купили.

самий частий обман будь-якого форуму - взнаю, і потім відпишу

 

 

Як і обіцяв в понеділок відписати - шпаклівка була куплена в цьому районі варшавського ринку ( номер магазину чи назву незнаю). Ціна 87грн/мішок, в суботу їду на ринок буду і сам шукати бо потрібна шпаклівка додому. Якщо знайду то напишу назву/номер магазина.

post-8633-0-23398800-1448299813_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля не пробував шпаклювати фінішом, з тої точки він білий чи з розовуватим відтінком? Кнауф зараз помітно помінявся, брав останній раз фініш білий , не дереться , гарно наноситься. Мультифініша можна було і не брати . а він аж 150коштує .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт кнауф купувався тут, ціна 90грн. Це вже якщо брати оптом то напевно буде по 85/87грн.

post-8633-0-05093500-1448898721_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав вже два рази з доставкою зі складу в Струмівці, старт кнауф 90 грн. Доставка безкоштовна, тільки от мінімальне замовлення не памятаю, майстер замовляв. Ціни на ЕППП, цемент, клеї для блоків, уголки, сітки - дешевші ніж в НЛ. От тільки не знаю чи все зі складу везуть, чи добирають, бо різні машини приїзжали при доставці. Візитка на обєкті, як треба - можу відписати номер пізніше.

Ще знаю дешевші ціни і знижку робить Микола, на пасаті старому білому їздить, може хто знає. привезе під саму хату як кажуть, і мох, і болото ☺

Той літом мені возив, то ціни як на ринку, і знижку по сумі робив, але в того доставка платна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт.

Порадьте місця продажу плитки для ванної кімнати.

 

P.S. щоб не повторюватись - уже був в Нова лінія, Епіцентр, Амікокераміка, Леокераміка, Керамік+, Єврокераміка,

Світ кераміки.

Де ще у Луцьку можна подивитися, щоб скласти повну картину пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75 дякую, на вулиці Конякіна, 18А, Луцьк? якщо гугл мені правильно показав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Візитка на обєкті, як треба - можу відписати номер пізніше.

дай контакти будь ласка



Де ще у Луцьку можна подивитися, щоб скласти повну картину пропозиції.

брав тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75 дякую, на вулиці Конякіна, 18А, Луцьк? якщо гугл мені правильно показав.

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Abrikos,  дай контакти будь ласка


Брав вже два рази з доставкою зі складу в Струмівці, старт кнауф 90 грн. Доставка безкоштовна, тільки от мінімальне замовлення не памятаю, майстер замовляв. Ціни на ЕППП, цемент, клеї для блоків, уголки, сітки - дешевші ніж в НЛ. От тільки не знаю чи все зі складу везуть, чи добирають, бо різні машини приїзжали при доставці. Візитка на обєкті, як треба - можу відписати номер пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...