Перейти до змісту

Світловідбиваючі смуги на одязі пішоходів в темну пору доби


madkot

  

48 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А зараз вся вина лягає на водія, і спробуй доведи, що ти не міг його побачити...

водію треба вибирати безпечну швидкість руху якщо їдеш по не освітленій дорозі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

водію треба вибирати безпечну швидкість руху якщо їдеш по не освітленій дорозі

не обов'язково. Навіть 20 -30 км/год. І раптово перед капотом вискочить якесь чудо. І все одно загальмувати не встигнеш. І все одно стукнеш.

Синяків понаставляєш пішоходу, а вм'ятин машині.

 



Всім дякую за діалог - виходжу з теми.

Дарма. Дуже конструктивна бесіда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та смужка не вбереже від такого урода. Звісно. Але її все одно треба носити. Я ЗА!

смужка то половинчате рішення - наш вибір червоний велосипедний ліхтарик - він вберігає навіть від оленя який на габаритах їздить
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


смужка то половинчате рішення - наш вибір червоний велосипедний ліхтарик - він вберігає навіть від оленя який на габаритах їздить

Для велосипедиста - так.

А пішоходу як бути?

Хоч рішення і половинчате, за те дієве!

У нас із складними рішеннями тяжко. Вічно перемудрують, і все одно буде через сраку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную всім хто проти таких смужок проїхатись на авто ввечері по місту. Бо бачу не всі розуміють як їх не видно в темному одязі ввечері.

В мене такий гардероб, що майже весь одяг темний.

І я чудово розумію як мене погано видно водіям ввечері.

Тому, коли я перехожу дорогу ввечері/вночі - я тримаю телефон із включеним екраном в руці і повертаю його в сторону до водіїв.

Ось так просто і легко можна допомогти собі і водіям ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А зараз вся вина лягає на водія, і спробуй доведи, що ти не міг його побачити...

водію треба вибирати безпечну швидкість руху якщо їдеш по не освітленій дорозі

 

вирішив потролити чи похоліварити?

 

Неосвітлена дорога ВСЮДИ ПОЗА МІСТОМ! То ти пропонуєш з Луцька в Ковель, в Рівне, у Львів і т.д. їхати з швидкістю 20 км/год??? Нашо та мова!

 

226516_original.jpg

image002_40.jpgoRwYa-E7g3M.jpg

 

Когда фликеры реально работают: эксперимент по видимости пешехода в свете фар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю аргументом для пішохода мав би бути не обовязквість а те що у нього шанси вижити при наїзді не такі як у водія.

Вважаю це повинні підтримати більше не законодавці а виробники текстиля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очима водія: як видно вас, пішоходи 

 

І для тих, хто рахує, що вистачить лише білого одягу

 

Не хочете берегти себе?! - побережіть, хоча б, своїх дітей!

04.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смужка то половинчате рішення - наш вибір червоний велосипедний ліхтарик - він вберігає навіть від оленя який на габаритах їздить

Для велосипедиста - так.

А пішоходу як бути?

так так саме про пішоходів я і говорю - на комір і видно тебе з далека
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, добав в голосувалку "Ви водій чи пішоход?" Я впевнений, що всі водії будуть голосувати "ЗА", хоча житті це береже не їхні, а пішоходів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, добав в голосувалку "Ви водій чи пішоход?" Я впевнений, що всі водії будуть голосувати "ЗА", хоча житті це береже не їхні, а пішоходів

 

це точно, у нас пішоходи менше переймаються своєю безпекою, але хочуть, щоб за них це вирішували інші, навіть коли вони грубо порушують ПДР і лізуть туди, де бути взагалі не треба і джуе небезпечно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мені подобається, як водії ніхріна не знаючи правил, починають, щось там обговорювати про введення в них і зміни.

4.4 У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

Обговорювати треба не те, що там треба прийняти, а, як слушно уже хтось зауважив в темі, як у нас виконуються закони.

А доцільність підвищення видимості пішоходів у темний час, по-моєму, очевидна. Тут нема про що говорити просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, проголосувала  "за" як пішохід. Не дуже зіпсувала статистику?)))

Здайте плз точки, де можна купити світловідбиваючі штуки - дитину обвішати хочу, бо того що на куртці наразі нашито - замало.  

Yuraul, тема обговорення - якраз різниця між "за можливості" та "обов"язково"

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додайте пункт "і водій і пішохід".Я за як водій і за як пішохід.

 Тим,хто говорить,що краще зробити освітлення вулиць відповім як водій,що навіть на освітлених вулицях пішоходів ледь видно,особливо,коли світить зустрічний транспорт.

"Моднікам" раджу пошаритись в гуглі.Є різні варіанти світловідбиваючих аксесуарів,навіть під колір.Є наліпки,брелоки,слеп-браслети,значки тощо(http://sunshop.umi.ru/).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мені подобається, як водії ніхріна не знаючи правил, починають, щось там обговорювати про введення в них і зміни.

4.4 У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

Обговорювати треба не те, що там треба прийняти, а, як слушно уже хтось зауважив в темі, як у нас виконуються закони.

А доцільність підвищення видимості пішоходів у темний час, по-моєму, очевидна. Тут нема про що говорити просто.

 

 

наші правила написані не строго як би хотілось.

 якщо у тексті замінити слово "повинні" на "зобов'язані" - зміст буде інший. більш строгіший.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив потролити чи похоліварити?

не разу

я всіма кінцівками за те щоб було краще видно людей, автомобілі, велосипеди на дорозі!!!

напевно і в мене є якась смужечка на одязі-рюкзаку, просто ніколи себе здалеку не бачив

p.s. коли користувався модемом МТС і носив його в рюкзаку в карманчику в сіточку то він взагалі мигав різними кольорами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додайте пункт "і водій і пішохід".Я за як водій і за як пішохід.

 Тим,хто говорить,що краще зробити освітлення вулиць відповім як водій,що навіть на освітлених вулицях пішоходів ледь видно,особливо,коли світить зустрічний транспорт.

"Моднікам" раджу пошаритись в гуглі.Є різні варіанти світловідбиваючих аксесуарів,навіть під колір.Є наліпки,брелоки,слеп-браслети,значки тощо(http://sunshop.umi.ru/).

добавив можливість обирати два варіанти.

 про освітленні вулиці і зустрічний потік - добавлю, що у нас переходи і знаки розставлені іноді так, що ти їх не побачиш, поки не під'їдеш прям на перехід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здайте плз точки, де можна купити світловідбиваючі штуки - дитину обвішати хочу, бо того що на куртці наразі нашито - замало.  

 

http://www.otblesk.com.ua/journal/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=37&Itemid=4

 

http://www.kidstaff.com.ua/tema-1767486.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОВИНЕНПОВИННИЙ, а, е. 

1. присудк. сл., з інфін. Уживається як член складеного присудка в сполученні з допоміжним дієсловом «бути» або без нього: а) для вираження значення: який має своїм обов'язком, зобов'язаний щось робити, мати яку-небудь якість, властивість.

madkot, ти знущаєшся чи всерйоз погано володієш українською?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, проголосувала  "за" як пішохід. Не дуже зіпсувала статистику?)))

Здайте плз точки, де можна купити світловідбиваючі штуки - дитину обвішати хочу, бо того що на куртці наразі нашито - замало.  

Yuraul, тема обговорення - якраз різниця між "за можливості" та "обов"язково"

 

можна купити на Аліекспресі - і дешевше і вибір різноманітних цяцьок, ось наприклад чи таке 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегій, дякую. Але на сайті ціна або 0,00 або дзвоніть нам... Мене в даному випадку більше цікавлять точки продажу в Луцьку. Колись краєм вуха чула, що Ді таке робив. Зараз як - хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, а колись давно чи то за Кравчука чи то за Кучми вимагали клеїти дві біло-червоні смужки на авто....

і навіть штрафували коли не було таких...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ПОВИНЕНПОВИННИЙ, а, е. 

1. присудк. сл., з інфін. Уживається як член складеного присудка в сполученні з допоміжним дієсловом «бути» або без нього: а) для вираження значення: який має своїм обов'язком, зобов'язаний щось робити, мати яку-небудь якість, властивість.

madkot, ти знущаєшся чи всерйоз погано володієш українською?

 

 

так, я погано володію мовою.  ці слова синоніми, але спитай трьох знайомих яке слово буде для них більш строгіше до виконання "повинен" чи "зобов'язаний"?

 

p.s. питання у психології сприйняття термінів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


можна купити на Аліекспресі - і дешевше і вибір різноманітних цяцьок, ось наприклад чи таке 

Другий лінк - зовсім не те, про що питала. Це - наклейки на стіну\стелю :) Мінус Алі в даному випадку - час доставки... Якщо хтось затупив (як я...), то хотілося б купити вже. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


"повинен" чи "зобов'язаний"?

НЕ доколоупуйся.

Це одне й те ж.

 



то хотілося б купити вже.

Вроді, є у веломагазинах.  Велозона і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...