Перейти до змісту

Світловідбиваючі смуги на одязі пішоходів в темну пору доби


madkot

  

48 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Часто стикаюсь, їдучи на машині, що виповзають на дорогу в темному одязі неадеквати.

не пам'ятаю в якій країні, але там ввели обов'язкову наявність світловідбиваючих смуг на одязі пішоходів в темну пору доби

А що думаєте ви?

post-2373-0-79678300-1447397840_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

не пам'ятаю в якій країні, але там ввели обов'язкову наявність світловідбиваючих смуг на одязі пішоходів в темну пору доби

 

напевно в тій країні і ближнє світло автоматично вмикається на авто в "темну пору року"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що думаєте ви?

 

В нас дорогу перейти не можуть в правильному місці, що вже казати про світловідбивачі <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввели обов'язкову наявність світловідбиваючих смуг на одязі пішоходів в темну пору доби

 

Уявляю жіночку на підборах в класичному пальто з світловідбиваючою смугою на весь ріст)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю жіночку на підборах в класичному пальто з світловідбиваючою смугою на весь ріст)))

 

А деяким треба буде ліпити таку стрічку по всьому периметру, чи то пак, окружності  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


не пам'ятаю в якій країні, але там ввели обов'язкову наявність світловідбиваючих смуг на одязі пішоходів в темну пору доби

Білорусь

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


не пам'ятаю в якій країні, але там ввели обов'язкову наявність світловідбиваючих смуг на одязі пішоходів в темну пору доби
"ввести" можна, а толку? Який буде важіль впливу, котрий змусить тих баранів це робити??? Для того, щоб це виконувати, потрібно бути ЗА-КО-НО-ПОС-ЛУШ-НИМ. А в нас... Вдягнеться у все чорне, і лізе по обочині чимближче до асфальту. Та ще й не назустріч руху транспорту (що, до речі, давно "введено" в ПДР), а спиною до небезпеки...

А той, хто має клепку в голові, хто хоче жити, той і без "введення" намагається виділити себе на дорозі.

Люди купують одяг з світловідбивачами, нашивають собі вручну. Поважаю велосипедистів, які одягають світловідбивні жилети. Такі жилети на гуманітарці коштують копіки, місця в сумці багато не займають,  а життя можуть вберегти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ввели обов'язкову наявність світловідбиваючих смуг на одязі пішоходів в темну пору доби

 

Уявляю жіночку на підборах в класичному пальто з світловідбиваючою смугою на весь ріст)))

 

 

Оксанка, а ти не помічала про світловідбиваючі смуги. котрі вдягають на одяг велосипедисти   - їх не клеять, вони просто закріплюються навколо руки чи ноги і все. але ж життя описаної тобою жіночки менш важливе ніж її зовнішній вигляд, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю жіночку на підборах в класичному пальто з світловідбиваючою смугою на весь ріст)))

%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D0

звичайно, на фото це "нічні метелики траси", але видно, що вони хочуть жити!

 

а тут цілий "показ мод" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


напевно в тій країні і ближнє світло автоматично вмикається на авто в "темну пору року"

В тій країні штрафи такі - що мало не здасться. І менти не беруть грошей. Бо в тюрму не хочуть.



Уявляю жіночку на підборах в класичному пальто з світловідбиваючою смугою на весь ріст)))
Не потрібно сарказму.  Є смужки такі. Як лінійка 25-35 см. Клац її по руці - і вона як браслет.

 

Або таке:

 

1931_o94044434.jpg

 

Кинути в сумку чи кишеню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

ввели обов'язкову наявність світловідбиваючих смуг на одязі пішоходів в темну пору доби

 

Уявляю жіночку на підборах в класичному пальто з світловідбиваючою смугою на весь ріст)))

 

 

Оксанка, а ти не помічала про світловідбиваючі смуги. котрі вдягають на одяг велосипедисти   - їх не клеять, вони просто закріплюються навколо руки чи ноги і все. але ж життя описаної тобою жіночки менш важливе ніж її зовнішній вигляд, чи не так?

 

Дивись, жіночка в даному конкретному випадку - моя мама. 60 років. Так як діти вже дорослі і уроки з ними вчити не треба - часто з татом чи з подругою просто прогулюються ввечері містом - дихають). Так само періодично роблять і молоденькі паняночки. 

А так як в нашій країні все робиться через Ж, то обов'язкова наявність світловідбивачів мені не до вподоби. Освітлення вулиць, наприклад,  можна покращити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись, жіночка в даному конкретному випадку - моя мама. 60 років. Так як діти вже дорослі і уроки з ними вчити не треба - часто з татом чи з подругою просто прогулюються ввечері містом - дихають). Так само періодично роблять і молоденькі паняночки. 

 

А так як в нашій країні все робиться через Ж, то обов'язкова наявність світловідбивачів мені не до вподоби. Освітлення вулиць, наприклад,  можна покращити.

 

Оксана, вибач, а твоя мама особлива?  

звісно якщо це все у  районі з доброю освітлювальністю - це однее, а якщо вони зайдуть туди, де погано освітлюються?

а тепер уяви що робиться у районах, на виїздах з міста,  на міжміських дорогах?

для водія це просто катастрофа.

та й на добре освітлювальній вулиці в одну смугу, коли на зустріч їдучі машини сліплять    - вчасно побачити твою маму і тата у темних пальто, що йдуть по обочині - дуже складно буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срочно підключати модельєрів!!!, ці чюдакі придумають так, що всім буде і красіво, і гарно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Дивись, жіночка в даному конкретному випадку - моя мама. 60 років. Так як діти вже дорослі і уроки з ними вчити не треба - часто з татом чи з подругою просто прогулюються ввечері містом - дихають). Так само періодично роблять і молоденькі паняночки.

Це не бронежилет ,який важить 14 кг. Це смужка. Закладка в книжку.

Тим паче для жіночки в поважному віці.

Моя мама теж не молодша. Але вона ЗА таке. Бачила за кордоном (де частенько буває). Каже - правильно.

 

Підійшов до дороги - приліпив стрічку. Перейшов - зняв.

Це буде вже на рівні автоматизму. За те це Неабиякий шанс бути побаченим на дорозі. Це явно зверне увагу водія.

 


Освітлення вулиць, наприклад, можна покращити.

Це до цієї теми не має відношення. Або якесь дотичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, але тут ще один момент виявився - я кажу, що про безпеку  на дорозі треба дбати кожному пішоходу самому, ти ж перекладаєш це все на водіїв,  владу міста, що недоосвітили вулиці і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Уявляю жіночку на підборах в класичному пальто з світловідбиваючою смугою на весь ріст)))

Не потрібно сарказму.  Є смужки такі. Як лінійка 25-35 см. Клац її по руці - і вона як браслет.

 

Кинути в сумку чи кишеню.

 

При чому тут сарказм? Якраз вчора бачила на Гнідавській хлопчину, в якого кроси "світились", це було круто - видно його було здалеку - я оцінила.

Але ж слово "обов'язково" в Україні звучить страшно, знаючи ЯК в нас все роблять. І я дійсно не уявляю стильно вдягнуту жінку/дівчину чи чоловіка в класичному костюмі з тим браслетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя правий.

В темну пору доби (сутінки особливо) в сільській місцевості чи на трасах, де переходи не освітлені, а олені пішоходи перебігають дорогу будь-де.

Це буде-таки панацея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04,

А не краще великі справи починати з меншого??? Я про освітлення вулиць. Це менш реальні справи.

Ну, хіба що штрафи великі ввести за відсутність стрічки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


І я дійсно не уявляю стильно вдягнуту жінку/дівчину чи чоловіка в класичному костюмі з тим браслетом.
Ніхто не каже ходити постійно. Підійшов до перехода - одягнув. Перейшов - сховав.

Нічого стидного чи позорного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут сарказм? Якраз вчора бачила на Гнідавській хлопчину, в якого кроси "світились", це було круто - видно його було здалеку - я оцінила.

 

Але ж слово "обов'язково" в Україні звучить страшно, знаючи ЯК в нас все роблять. І я дійсно не уявляю стильно вдягнуту жінку/дівчину чи чоловіка в класичному костюмі з тим браслетом.

 

 

ти часто бачиш стильних людей, що ходять по темним вулицям? як правило або на своїй машині, або на таксі будуть.

але стильно одягнутих процент дуже малий - основна маса вдягаються зовсім не так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ну, хіба що штрафи великі ввести за відсутність стрічки.

Не допоможе.

Великі штрафи у нас і за водіння п'яним. Тим не менше їздять. І людей збивають насмерть.

Це не вбереже пішохода від дебіла, який несеться і йому пох*уй в'юга!

А от інших увагу приверне.

Тиждень тому їхали з дружиною в село. Перед кожним переходом гальмували. А раптом?

А так - видно було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, але тут ще один момент виявився - я кажу, що про безпеку  на дорозі треба дбати кожному пішоходу самому, ти ж перекладаєш це все на водіїв,  владу міста, що недоосвітили вулиці і т.д.

Ні на кого я нічого не перекладала.

Я хочу жити - я дивлюсь по сторонах, переходжу дорогу, коли безпечно, гуляю подалі від бровки і т.д.

Я "бетмен"))) - мені і смужка не допоможе.

 

Всім дякую за діалог - виходжу з теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя правий.

В темну пору доби (сутінки особливо) в сільській місцевості чи на трасах, де переходи не освітлені, а олені пішоходи перебігають дорогу будь-де.

Це буде-таки панацея.

ну панацеєю це не буде, але ха деякий час люди звикнуть і стануть до цього відноситись більш лояльніше і усвідомленіше.

 звісно все треба починати з малих кроків.

і на мою думку, коли вибір буде між стилем та безпекою - я оберу безпеку. а що обере кожен  - справа його осбиста. та в ситуації, коли пішохід виходить на темну дорогу є ще третя сторона - водій, котрий може стати заручником вибору пішоходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Дивись, жіночка в даному конкретному випадку - моя мама. 60 років. Так як діти вже дорослі і уроки з ними вчити не треба - часто з татом чи з подругою просто прогулюються ввечері містом - дихають). Так само періодично роблять і молоденькі паняночки.  А так як в нашій країні все робиться через Ж, то обов'язкова наявність світловідбивачів мені не до вподоби. Освітлення вулиць, наприклад,  можна покращити.
Оксана, це трішки інше. В місті для "прогулюватись" ніхто тебе змушувати не буде. А от поза містом, і на неосвітлених вулицях - це зовсім інша справа!

З іншого боку, у випадку прикрого ДТП вина вже буде лягати на обох, і на водія, і на самого пішохода, котрий не забезпечив собі хоч якусь видимість. А зараз вся вина лягає на водія, і спробуй доведи, що ти не міг його побачити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу жити - я дивлюсь по сторонах, переходжу дорогу, коли безпечно, гуляю подалі від бровки і т.д.

Ти не дивилася відео, де п'яний виродок біля Автозаводу, збив насмерть 2-х жінок? 

А я дивився. І помітив, що йшли вони по тротуару. І це було в світлу пору доби.

І це їх не вберегло.  Так склалося життя. Обставини / планети / фатум.

 

та смужка не вбереже від такого урода. Звісно. Але її все одно треба носити. Я ЗА!

 

Повторююся. Це для адекватних водіїв. Сам же ж водій поважати пішохода стане більше. І не буде закидів типу "Олені носяться по дорозі серед ночі і їх не видно!". А їх і не видно. І вискочить хтось на дорогу, і загальмувати не встигнеш. Стукнеш. неприємності всім.

 

На законодавчому рівні, це заставить пішоходів задуматися. І трошечки зніме вини з водія. І додасть пішоходу.

(Джек з язика зняв) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...