Перейти до змісту

Big Board Upgrade.


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Не пам'ятаю, як називалася темна шкурка форуму, ніби Paradox.import. Можна її повернути, бо на білому фоні дуже втомлюються очі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Не пам'ятаю, як називалася темна шкурка форуму, ніби Paradox.import. Можна її повернути, бо на білому фоні дуже втомлюються очі ?

Був такий ще вчора, але зник, певно нє фуричить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

HTML <font> Tag is not supported in HTML5.

Використайте щось інше

Не в тому справа.

Тут я спробував "в лоб" поправити class_localization.php, де відбувається підміна та вставка слів today та yesterday, які, в свою чергу, підставляють локалізований текст, але результатом такої підстановки є тест, де html теги ("<", ">") пізніше підміняються на "<", ">" і в html попадають вже як текст а не код.

Тому правильним рішенням буде правити шаблон з використанням вбудованих функцій ipb або задіяти php чи jscript для аналізу post_date та його форматування.

зараз цей кусок коду шаблона має вигляд:

<abbr class="published" itemprop="commentTime" title="{parse expression="date( 'c', $post['post']['post_date'] )"}">{parse date="$post['post']['post_date']" format="long"}(epoch time:{$post['post']['post_date']})</abbr>
ps: "epoch time" я вставив як маяк для себе, потім збереться :)

pss: хто знає як писати шаблони ipb - welcome! бо ми ж не програмісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

може не по програмєрськи але поки ось так, і тільки в темах. В списку форумів я ще не знайшов те місце де можна поправити.

<abbr class="published" itemprop="commentTime" title="{parse expression="date( 'c', $post['post']['post_date'] )"}"><if test="date( 'd.m.Y', $post['post']['post_date'] ) == date('d.m.Y')"><cpan style="color:red;">{parse date="$post['post']['post_date']" format="long"}</cpan><else />{parse date="$post['post']['post_date']" format="long"}</if></abbr>
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тепер і в списку форумів "сьогодні" червоний. Але мені щось не зовсім подобається в темплейтах кулупатись для того, щоб прозоро на весь форум дату розкрасити згідно умов.

Якась індусятіна напрограмила страхіття, а ти тут розгрібай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

serega, то шо, 4ки не буде? ((

Буде але пізніше, є нюанси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

може не по програмєрськи але поки ось так, і тільки в темах. В списку форумів я ще не знайшов те місце де можна поправити.

Мій варіант елегантніший. Але вимагає внесення змін в CSS файл, бо інлайнові стилі, то якось по бидлокодерськи - serega, без образ :)

ну і тойво... Правильна назва тега span, а не cpan. Сучасні браузери роблять вигляд, що їм різниці немає, але все ж...

Я не спорю про чистоту коду - не кодер. Я ж відразу пробував, що ти запропонував, і щось не пішло, тому швидше було зробити так, як зробив. Про cpan дякую, помилка технічна, бо день тому перловий cpan разів з 20 запускав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Питання інше - коли натискаєш, де номер поста, вилазить віконце типу"поділитись зсилкою". Раніше то була просто зсилка. Воно так і залишиться, чи планується повернути стару поведінку?

 

Правою кнопкою по номеру поста, копіюй і вставляй куда хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я не спорю про чистоту коду, але я ж відразу пробував, що ти запропонував, і щось не пішло, тому швидше було зробити так, як зробив

Не пішло, бо такого класу (red) в стилях немає, його треба було додати з тим же стилем, який ти використовуєш

.red {color:red}

Саме так же й зробив, але мабуть знову якусь кому пропустив :)

Пізніше перероблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

давайте глибше і глобальніше після накату версії 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, але сходу вас почитати необізнаному, про про глибше і глобальніше версії 4, згадується служба поддєржкі )))
 

Дорогая служба поддержки
В прошлом году я произвела обновление программ на компьютере: вместо Приятель 5.0 я установила Муж 1.0 и заметила, что новая программа стала производить неожиданные изменения в финансовых модулях и ограничила доступ к приложениям типа «цветы» и «ювелир», которые прекрасно работали под управлением Приятель 5.0.

Кроме того, Муж 1.0 удалил многие другие ценные программы, например, Романтика 9.9, и одновременно установил Футбол 5.0, Гараж 4.5 и Телевизор 6.0. Программа Разговор 8.0 больше не запускается, а при запуске программы Уборка Дома 2.6, вся система зависает. Я пробовала запустить Нытье 5.3, но результатов не добилась.

Пожалуйста, помогите!

Отчаявшаяся

Дорогая Отчаявшаяся,

Просим иметь в виду, что Приятель 5.0 — это дешевая игра, а Муж 1.0 — целая операционная система.

Попробуйте ввести команду С:/Я-СЧИТАЛА-ЧТО-ТЫ-МЕНЯ-ЛЮБИШЬ, а потом установите на компьютер программу Слезы 6.2. Муж 1.0 при этом автоматически выполнит две программы: Виновен 3.0 и Цветы 7.0.

Но вы должны помнить, что злоупотребление этим может вызвать запуск программ Унылое Молчание 2.5 или Пиво 6.1. Пиво 6.1 — очень опасная программа, которая создает звуковые файлы в формате «Громкий храп».

Ни в коем случае не устанавливайте утилиту Теща 1.0 или другую версию программы Приятель. Эти программы не поддерживаются и вызовут крах системы Муж 1.0.

В целом, Муж 1.0 — это прекрасная программа, но у нее ограничена память, и новые программы часто поначалу не запускаются. Подумайте над приобретением других программ, улучшающих работу Муж 1.0. Лично я рекомендую следующие: Горячая Пища 3.6, Красивое Белье 4.2 и Хорошее Настроение 1.1.

Также подумайте над установкой и запуском приложений Чадо 1.0, Чадо 2.0 и т. д., сколько получится. Но не забывайте, это будет очень ответственным решением! Тщательно рассчитайте ваши ресурсы. Имейте ввиду, сразу за установкой приложений типа Чадо х. х вам потребуется инсталляция рубашонок-распашонок, игрушек -погремушек — книжек, особенно рекомендуем классического Чебурашку 1.0.

С уважением, Служба поддержки

P.S. суботнє  :_08:
P.P.S. Чорт забарай, в мене все працює)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після цього апдейту нічого не вдається запостити, весь час пише шо сообщеніє слішком короткоє!
update я навіть незнаю як воно сюда це написало)) може прорвало вже нарешті?

update2 ти ба і дійсно прорвало) а то декілька днів нічого і ніде не міг написати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за фотохостинг. Він знаачно кращий за попередній:

- групові зображення заливаються без помилок, навіть з вбудованої хмари.

- збільшено максимальний розмір картинки з 5 до 8 МБ (раніше треба було перековертовувати у менший)

- прев'юшки автоматично вистроюються в рядок а не в стовпчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я не спорю про чистоту коду, але я ж відразу пробував, що ти запропонував, і щось не пішло, тому швидше було зробити так, як зробив

Не пішло, бо такого класу (red) в стилях немає, його треба було додати з тим же стилем, який ти використовуєш

.red {color:red}

Але то всефігня, хто там буде лізти в код сторінки і дивитись, чи воно в стилях прописано, чи інлайн.

Питання інше - коли натискаєш, де номер поста, вилазить віконце типу"поділитись зсилкою". Раніше то була просто зсилка. Воно так і залишиться, чи планується повернути стару поведінку?

так і залишиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти чистив? Я видалив кукіси Борди, перелогінився, і всеодно "сообщение слишком короткое" при створенні нової теми. Опера. З Мозілли ніби гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти чистив? Я видалив кукіси Борди, перелогінився, і всеодно "сообщение слишком короткое" при створенні нової теми. Опера. З Мозілли ніби гуд.

 

я повністю весь хром почистив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікування стада корів відстрілом "по-ковбойськи" - не наш метод :)

Серега, все троян, Гугл доречі- самий страшний троян, знає про мене таке, що я сам забув :) Але не видасть, я знаю! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червоний колір в датах "сьогодні" працює вибірково.

 

На головній точно, при чому ранішні повідомлення - червоні.

Нічні - уже ні.

 

В тематичних форумах - сьогоднішні повідомлення не червоні.

 

%D0%9B%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%

%D0%A2%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B2%D0%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Женя, розслабся.

Я працюю над можливістю апа до версії 4

Ця версія перехідна. Червоний колір це дуже корисна фіча. Але після апа будем її пиляти заново. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Женя, розслабся.

Ок.

 

Не буду напрягати всякою фігньою.  Якщо є щось корисне, над чим можна попрацювати  (пошукати баги) - кажи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...