Перейти до змісту

СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

я "не могу понять" а де вони всі раніше були? чьому вони перед виборами цим не займались??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 429
  • Створено
  • Остання відповідь

Підприємства, які обслуговували благодійний фонд, де 31 жовтня Служба безпеки України та Генеральна прокуратура проводили обшуки в рамках спецоперації, не сплачено державі понад 30 млрд грн, заявила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Це з якого обороту треба заплатити 30 млрд грн., якщо військовий бюджет України в 2015 р. 50 млрд грн.? Порохотяги там вже зовсім ку-ку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та якшо чесно, реакція людей буде діаметрально протилежною, від тієї, яку чекали ті, хто зробив дане "дійство" з Корбаном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи бісить ця постійна зрада. Нікого не садять - бездіяльність влади. Якийсь шмат гівна арештували - ми за права людини і доказову базу.

Чого розпереживались? Схема вже напрацьована: арешт - застава - чемодан - аеропорт - якісь Гагри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з якого обороту треба заплатити 30 млрд грн., якщо військовий бюджет України в 2015 р. 50 млрд грн.? Порохотяги там вже зовсім ку-ку?

хз, не я рахував))

12107931_1520894801560829_9118622953072864308_n.jpg?oh=cfae0f74e25a035b06b713ad9c28d233&oe=56C345D0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому взялись зараз ? Бо Корбан заступив за червону лінію саме тепер..Думав йому все минеться, думав усіх купив .

Тепер стане ясно, де закінчується Беня, і де починається Україна.

І багатьом укропівцям стане ясно, в яке багно вони вляпались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми за права людини і за доказову базу, чи "всіх за грати"? Або так - або ні. Або диктатура з боку Порошенка "Всіх пересадити", або тривала робота, щоб "всіх пересадити, бо вони гандони". Вам всьо і сєйчас? А не боітеся, що Кромберг і Модерн так само закриють? І СКФ. І вашу кантору, в тому числі, бо у числі співвласників - регіонал.

ЗІ під "Вас" мав на увазі сферичного коня

Опа. Як би після Майдану як з режимом Януковича все рубанули під корінець і не боялись втратити Кромберг, Модерн і інші ми б вже були б на порозі перемоги над корупцією, ближче до правової держави, пройшли очищення влади всіх рівней, а не йшли, як зараз, в протилежному напрямку.

Так, було б важко, дуже важко. Але замість згублених Кромбергів, Модернів зайшли б інші інвестори, я не сумніваюсь, якіб прозоро наповнювали бюджет.

З.і. Після виборів клоцав канали і потрапив на виступ Порошенка. після слів: "ми закінчили перезавантажувати владу", я вимкнув телек, огидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, не я рахував))

Йопт, а так просто на хлопський розум прикинути важко, що одних податків більше половини військового бюджету країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йопт, а так просто на хлопський розум прикинути важко, що одних податків більше половини військового бюджету країни?

ти пропонуєш мені правити текст, скопійований з сайту сюди, на який я, до речі, дав посилання? чи прямо на на сайті Захід.нету?

п.с. я в цифрах орієнтуюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер стане ясно, де закінчується Беня, і де починається

інтереси жида Порошенка :))))))))

Тут ніяких ваших і наших інтересів нема. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер стане ясно, де закінчується Беня, і де починається Україна.

Мінус від мене. Ліпєцкая фабріка, 1000 грн. в день військовим, 1000000 грн. за заглиблого, АТО за години і бє-бє-бє. Розкажи де в Пєці почалась Україна?

ти пропонуєш мені правити текст, скопійований з сайту сюди, на який я, до речі, дав посилання? чи прямо на на сайті Захід.нету? п.с. я в цифрах орієнтуюсь)

Я пропоную тобі включити моск перед тим, як таку відверту фігню копіювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так виходьте завтра на мітинг проти ,,диктатури,, та на захист мілєйшого Корбана.

Я вийшов зимою, коли снігу було по коліна та морозу 15, а ви корбануті , завтра у сонячний теплий день -вийдете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так виходьте завтра на мітинг проти ,,диктатури,, та на захист мілєйшого Корбана.

Я вийшов зимою, коли снігу було по коліна та морозу 15, а ви корбануті , завтра у сонячний теплий день -вийдете?

А мені пох на Корбана, доведуть - нехай сидить. Але, якого художніка твій Пєця легалізує Гєпу, не закриє Ахмєтку і відпустив цілу банду ригів? Вийдеш зимою, коли снігу буде по яйця і запитаєш шоколадного чи вже?

п.с. я зараз не про цифри

а я про цифри, а вони вєщь упряма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так виходьте завтра на мітинг проти ,,диктатури,, та на захист мілєйшого Корбана.

В Дніпропетровську вже:

d794d35-ukr2.jpg

e2dada4-ukr3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! В Корбана вже інфаркт:

http://www.pravda.co.../10/31/7087057/

Serg.Lviv.UA@Serglvivua 56 хв.56 хвилин тому

Инсайд от станции скорой помощи по вызову к Корбану: "Ничего страшного, при нервных потрясениях, диарея, довольно частое явление."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! В Корбана вже інфаркт:

http://www.pravda.co.../10/31/7087057/

Бнять, як тіко їх за сраку беруть в низ органи відмовляють. Треба як в анекдоті: "...лікар сказав " в морг", значить в морг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Гєпу в Харкові проголосувала абсолютна більшість громадян.

А за такого нев.бенного патріота Філатова у Дніпрі - ні.

Бо рильце, точніше шнобель-непросто в пушку, у крові.

Палиця не на того поставив і втратить дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Гєпу в Харкові проголосувала абсолютна більшість громадян.

Тобто з ним все збсь? Питань нема?

п.с. За путєна тоже абсолютна більшість громадян проголосувала..

А за такого нев.бенного патріота Філатова у Дніпрі - ні. Бо рильце, точніше шнобель-непросто в пушку, у крові.

Отже, не проголосували знач - бандіт? Збсь логіка. За кого там по Луцьку мало проголосували? Всіх - растрєлять.

п.п.с. Я тобі часто, чисто по-людські, співчував у деяких темах, але тепер бачу, ти реально смішний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, був такий персонаж у фільмі, дуже переконливо відстоював волю меншості.

Фільм звався ,,Банди Нью Йорка,,

Ну а я себе краще за всіх знаю, коли я смішний, коли злий і т. д.

І це знання не залежить від випадкової оцінки когось там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю всн ж таки це позитивна новина для України, може ми й жити краще завтра не станемо, але на одного засранця в Україні стане менше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...