Перейти до змісту

СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

По ІСТВ кажуть, що знайшли гоівки 1,3 міл₴, 40міл грн., зброя, купа печаток і т.д.

Відмивання грошей, кришування, пред'являть купу всього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 429
  • Створено
  • Остання відповідь

Коломойського пресувати небезпечно для держави в цілому, зважаючи на те, що він власник Привату.

Прівєт банк націоналізують, Бєня свалить в Лондон як Березовський, та й по всьому.

Правда накриється вся іноваційність банка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всі ж чули висловлювання Палиці на ТБ, що вони хочуть реваншу і будуть його прагнути якщо щось піде не так як "вони" хочуть, так що слів з пісні, як кажуть...А це дуже сурьйозна заява! І от що ми бачимо...

не слід забувати і слова Саакашвілі, сказані Палиці: "про БТРи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всі ж чули висловлювання Палиці на ТБ, що вони хочуть реваншу і будуть його прагнути якщо щось піде не так як "вони" хочуть, так що слів з пісні, як кажуть...А це дуже сурьйозна заява! І от що ми бачимо...

не слід забувати і слова Саакашвілі, сказані Палиці: "про БТРи"

нагадайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прівєт банк націоналізують, Бєня свалить в Лондон як Березовський, та й по всьому.

Правда накриється вся іноваційність банка.

Короче, нам буде до смерті смішно :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прівєт банк націоналізують, Бєня свалить в Лондон як Березовський, та й по всьому. Правда накриється вся іноваційність банка.

Тоді буде вам прівєт у вигляді бакса по 50. Синок Дубілєта тупо закриє свій iGov. Бєня живе у Швейцарії, а не в Лондоні. І шо добились? Тіпа в Бєні ПБ, то єдине і основне джерело прибутку. Х@йло радіє, порохотяги в екстазі.

п.с. за "Укроп" не голосував. Просто треба трохи мозгІв мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість арешту Корбана прямо протилежна швидкості суду над Кернесом. Хм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво як то філатов ща буде співати. Перед виборами він казав мафія і тому подібне. після виборів коли побачив що програє вілкулу, сказав час єднатись потім президента назвав президентом а не хєр знає чим. от йому зараз бідному в дві сраки треба і бажано без мила влізти.

Ви не забувайте хто такий корбан. чувак рейдер номер один був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святого нікого немає. Що в Корбана грішки - то всі знають. Але ще більше їх є в попередників - проте нікого пальцем не чіпають. Зате чіпають Укроп. Питання в мене таке - чому? Та бо просто за них багато проголусували! І як на мене - це просто зведення рахунків влади з "неугодними". Як на мене, це велика помилка влади - при тому, що за 2 тижні другі тури виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є "фанатом" "укропу",але мене дивує одна річ- за рік існування "укропу", тільки зараз "РАПТОМ" виявилось, що Корбан і компанія злодії?))))) Хрєнові тенденції спостерігаються.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки зараз "РАПТОМ" виявилось, що Корбан і компанія злодії?

а ми за права людини і за доказову базу, чи "всіх за грати"? Або так - або ні. Або диктатура з боку Порошенка "Всіх пересадити", або тривала робота, щоб "всіх пересадити, бо вони гандони". Вам всьо і сєйчас? А не боітеся, що Кромберг і Модерн так само закриють? І СКФ. І вашу кантору, в тому числі, бо у числі співвласників - регіонал.

ЗІ під "Вас" мав на увазі сферичного коня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, я не буду черговий раз сперечатись і т.д. Не опонуючи до думки, що Корбан "фрукт ще той", ти в глобальному сенсі розумієш, наслідки цих всіх подій? Народ тут і так натякає, дехто прямо пише, у ФБ вже почали "прозрівати" (наприклад, як Кутєпов наспівав: "Корбан гівно, но...") і заглушили позитивні реляції ПОПа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бєня свалить в Лондон

А він і так постійно за кордоном, а коли його ще Яник пресував, то взагалі на яхті у нейтральних водах плавав (звісно не українських :).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проте нікого пальцем не чіпають

А як їх чипати якщо гроші за кордоном! Оголошували і брали під арешт закордонні суди і... з часом все повертали назад, бо не було складу злочину ну і яка країна захоче з свого банку віддавати гроші? :) Лазаренка згадайте :) Це ж в них гроші не під подушкою дома лежать і в Порошенка, Яценюка, Юлі, Коломойського... так само.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерв"ю корбана. Доволі пізнавальне http://irtafax.com.u...5-10-28-01.html

Почав читати інтерв'ю і перша думка про Корбана: "Бандюк - бандюком, а захисники демократії роблять з нього матір Терезу :)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже в хід пішли підконтрольні ЗМІ :) ТСН майже весь випуск - Корбан! Під час матчу Динамо-Металіст постійно анонс, що на 2+2 у 21.30 фільм про Днепр. Хто там ще у черзі ТЕТ, УНІАН, а наші, сайт "Волинські новини" - це ваабщє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жиди бються з жидами, за сфери впливу. А простим українцям, подають це все під соусом справедливості і бородьби зі злочиністю.

Як епічно і трагічно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, я не буду черговий раз сперечатись і т.д. Не опонуючи до думки, що Корбан "фрукт ще той", ти в глобальному сенсі розумієш, наслідки цих всіх подій? Народ тут і так натякає, дехто прямо пише, у ФБ вже почали "прозрівати" (наприклад, як Кутєпов наспівав: "Корбан гівно, но...") і заглушили позитивні реляції ПОПа

Я не буду ні з чим сперечатись. я написав хто він, потім дав посилання на його інтерв"ю де він сам вказує що він є рейдером. І все.

Без жодних наятків на поганих і хороших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки зараз "РАПТОМ" виявилось, що Корбан і компанія злодії?

а ми за права людини і за доказову базу, чи "всіх за грати"? Або так - або ні. Або диктатура з боку Порошенка "Всіх пересадити", або тривала робота, щоб "всіх пересадити, бо вони гандони". Вам всьо і сєйчас? А не боітеся, що Кромберг і Модерн так само закриють? І СКФ. І вашу кантору, в тому числі, бо у числі співвласників - регіонал.

ЗІ під "Вас" мав на увазі сферичного коня

Ді, певно що за права людини і за ДОКАЗОВУ БАЗУ, але..... Як тільки( слава Богу), почали стихати постріли на сході, почались дивні рухи- ПС став "поганим", і ті, з допомогою кого ця влада стала владою, майже вороги народу України)) Я не мав на увазі Корбана, хоча, той" рух" також під питанням, бо доказової бази на нього було, я думаю, достатньо і раніше, .... Доказова база спрацьовує якось вибірково)))) Ті, хто давав накази стріляти по хлопцям на майдані не покарані( доказова база є), ті , хто крав , з легкої руки влади, повтікали за кордони (доказової бази по самі вуха було)..... Одним словом, зрозуміло, що нічого не зрозуміло)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо нас жде.. вони знову хочуть %ідарнути Беню...в прошлому році пробували.... в цьому знову.... ну я думаю не загорами нові "валютні скачкі"

цеж природньо, коли в колі олігархів об"єднуються шоб "опустити" одного з цілью, свого збагачення... о кінцевому рахунку остаєтсья один якій переходить на "наступну ступінь" в інше ше багатше коло олігархів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахмєтка цука щось на дні. В обл. думаю є достатня кікість об'єктів яку нібито законно продали. І всяких там волонтерський комп купа, де всі чесні і правельні. І він не є спонсором сепарів, в нього все ок??!!!

От ніяк до нього в них руки недоходять. В нього імунітет від всіх і всього.???

Ніяк не захищаю Бєню і Ко, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість арешту Корбана прямо протилежна швидкості суду над Кернесом. Хм...

ой, а його уже арештували? чи затримали? чи все таки викрали? ;)

Підприємства, які обслуговували благодійний фонд Корбана, не сплатили державі ₴30 млрд податків

ЕкономікаВолодимир Пиріг, сьогодні, 21:5425060

Підприємства, які обслуговували благодійний фонд, де 31 жовтня Служба безпеки України та Генеральна прокуратура проводили обшуки в рамках спецоперації, не сплачено державі понад 30 млрд грн, заявила речниця СБУ Олена Гітлянська.

«Сьогодні також підприємства, які обслуговували цю організоване злочинне угруповання, не повернули до державного бюджету понад 30 млрд грн валютної виручки», – повідомила вона в суботу на брифінгу, передає РБК-Україна

Нагадаємо, що, за її словами, також через цей благодійний фонд фінансувалася приватна армія, яка формально була приватною охороною.

«Через цей благодійний фонд, а також через незаконні оборудки, фінансувалася фактично приватна армія, яка формально називалася особистою охороною. Зараз прошу не плутати з добровольчими батальйонами. Я на цьому наголошую. Саме фінансування приватної армії, яка незаконно володіла зброєю, не мала жодних юридичних підстав, існувала у цій організації», – заявила Гітлянська.

Нагадаємо, Корбана затримали зранку суботи, 31 жовтня, під час спецоперації, яку провели 50 працівників Генпрокуратури і понад 500 працівників СБУ. Йому інкримінують низку злочинів, серед яких – викрадення людей та заволодіння чужим майном.

У Генпрокуратурі також заперечили політичний підтекст цієї спецоперації.

Згодом в Службі безпеки України повідомили, що під час обшуків в рамках цієї спецоперації було вилучено $1,5 млн і засоби стеження за людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...