Перейти до змісту

Чому не зустрінемо 1 мера на 2 міста або чому 1 голова ОСББ на 10 будинків?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

будинок на Шевченка - високий і гарний )

так-так, він )

наскільки я сьогодні чула, управдом планує ініціювати збори для обрання її новою главою ОСББ )))

зранку були оголошення про це на дошці ) про збори )

взагалі,коли вона керувала - то було більше порядку,ніж зараз є

і біля річки трава косилася регулярно

а в цьому році можна було грати : "гей,хто в лузі - отзовись!"

і ліфти завжди працювали (а з недавніх пір ліфти більш-менш стали справні після того як ми приїхали додому після 12 ночі і 2 ліфта не працювали,то звонили тому Давидюку й питали що робити і як тянути каляску на 6 поверх ))) )

тому я за це рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

Упс.. ні. Він НЕ керує. Він лише існує. Кожним конкретним підприємством керує конкретна людина, а от Генеральний керує уже тими людьми.

І реально одній людині розірватися на 10 будинків, міст, підприємств - нереально. (вибачте за тавтологію).

Ти як дітьо малоє. Керувати- це і є надавати накази виконавцям (по вертикалі влади), проводити стратегію і планування, іноді з особистим контролем на місцях. А те що ти кажеш - це якась нісенітниця, з твоїх слів директор має особисто мести двори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут потрібно розглядати ще й стан нерухомості, бо ж не всі будинки в аварійному стані, не всі мають централізоване опалення і дірявий дах. Що робити в новобудовах. якщо там все нове і гарне? Єдина послуга - прибирання сходової клітки, оплата по лічильнику міжповерхового електропостачання, вивіз сміття. Мешканці на поверсі самі можуть лампочку поміняти без суперголови. Єдине для чого в такому разі потрібне ОСББ, це захист прибудинкової території від несанкціонованого захоплення.

Як можна порівнювати видатки старих радянських багатоповерхівок з витратами в нових і застосовувати однакові підходи до економічної діяльності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти як дітьо малоє. Керувати- це і є надавати накази виконавцям (по вертикалі влади), проводити стратегію і планування, іноді з особистим контролем на місцях. А те що ти кажеш - це якась нісенітниця, з твоїх слів директор має особисто мести двори.

він має на увазі, що наприклад є 10 підприємств, у кожному підприємстві є по 100 жалоб в день, ітого 1000 жалоб в день. Їх може генеральний обробити ? Правильно - ні, їх вирішують директори на кожному підприємстві окремо, а до генерального доходять одна ну дві, які вже край як важливі. Так само й тут, в кожному будинку свої проблеми й нюанси, може один директор, не маючи *намісників* на місцях сам швидко й адекватно їх вирішувати ? Може й може, але це реально людина 24 часа на добу має лише тим й займатись, бо там трубу прорвало, там уборщиця не прибрала, там криша протікає, а там ще щось. Ну й хіба якщо в директора є кваліфікована бригада сантехніків, електриків, прибиральниць й ще там кого потрібно для обслуговування, то це може зекономити гроші співвласникам ніж кожне ОСББ їх буде наймати окремо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти як дітьо малоє. Керувати- це і є надавати накази виконавцям (по вертикалі влади), проводити стратегію і планування, іноді з особистим контролем на місцях. А те що ти кажеш - це якась нісенітниця, з твоїх слів директор має особисто мести двори.

З точністю до навпаки - не з моїх слів. Якраз таки я і сказав те ж саме що і ти - тільки іншими словами.

Але - не зважай - я ж популіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО - головне питання зробити так щоб люди цікавились спільною власністю, бо для цього цей процес і запущений. Щоб вони розглядали проблеми будинку як свої власні і тут жоден суперкерівник не поможе. Ти ж Ді говориш про самоорганізацію, активність, а по суті пропагуєш ті ж ЖЕКи тільки в профіль. Щоб не було як за деревами лісу не видно.Особисто я б не хотів бачити керівником нашого ОСББ людину зі сторони і не бачу в цьому жодної потреби, бо ж задачі стоять виключно банальні. А небанальні і він не знати чи вирішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, я живу в багатоквартирному будинку, то в більшості люди "моя хата скраю, і мені пофіг взагалі" таке відношення, до того що криша тіче, нахай платять ті хто живе на 9 поверсі, чому 8 має платити то ж проблема 9 поверху, а якщо труби тічуть, то нехай платить 1 поверх, бо в них смердить, а не в мене на 9.

І так далі, в інших видно що люди адекватні рішають свої проблеми всі, і там на поверхах чисто, пофарбовано не запльовано і так далі, труби не тічуть і вікна закриваються.

А ОСББ якби я був директором я би дер теж, скажу навіть чому не тому що я такий алчний, а тому що це ще той геморняк з людьми працювати, уявіть купили ви лічильник, а він зламався, адекватні скажуть з ким не буває, інші скажуть так він напевно купив б/у щоб гроші зекономити, купиш реально за нормальну ціну, хтось всеодно скаже чому так дорого.

Вседно хтось знайдеться кий не буде платити взагалі, куди ж дінуться всеодно кришу перекриють я ж на 5 живу мені пофігу, до мене на затіче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви хоть один був присутній на виборах керівника і членів ОСББ. Я був на 3-х. З жильців цим омутом не дуже хтось хоче займатися, витрачати свій час на неблагодарну справу, звісно, якщо не хоче щось прибрати до рук, скажімо, техповерх.

уявіть

А не треба уявлять. Так воно є насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку були оголошення про це на дошці ) про збори ) взагалі,коли вона керувала - то було більше порядку,ніж зараз є і біля річки трава косилася регулярно а в цьому році можна було грати : "гей,хто в лузі - отзовись!" і ліфти завжди працювали (а з недавніх пір ліфти більш-менш стали справні після того як ми приїхали додому після 12 ночі і 2 ліфта не працювали,то звонили тому Давидюку й питали що робити і як тянути каляску на 6 поверх ))) ) тому я за це рішення

Помічаю тенденцію що багато оголошень чомусь пропадають до вечора. Йдеш на роботу - думаєш почитаю собі ввечері, а ввечері вже пусто.

Я ще пам"ятаю часи коли на 1 поверсі був конс"єрж, і працювали камери відеонагляду.

Потім поступово це все розвалилося. І це було при ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж Ді говориш про самоорганізацію, активність, а по суті пропагуєш ті ж ЖЕКи тільки в профіль.

Стояночка! Я нічого не пропагую, в мене взагалі приватний будинок :)

Людина запитала, чи може бути один голова на 10 будинків, я відповів - не тільки може, вже є такі і доказали свою ефективність. А тепер дивись - приклад з цієї теми: якийсь там голова каже: скидаємось на лічильник! Люди ниють, що лічильник дорогий, потрібен дешевший і т.п. Що робить ефективний голова кількох ОСББ? Він на тому собаку з'їв і тому ні на що жильці не скидаються, просто платять, як і платили в фонд будинку, а він бере в банку кредит, домовляється про співпрацю з міськрадою, можливо з фондами (тим самим "Новим Луцьком"), встановлює індивідуальний опалювальний пункт і виплачує кредит із зекономлених коштів. Після виплати кредиту із зекономлених коштів робить повне утепленя будинку - економія ще більша, вже є гроші на ремонт даху, підвалів і навіть, ти не повіриш - на зведення двох додаткових поверхів, встановлення ліфтів(!!!) та інше. І саме головне: жильці ні на що не скидаються, а з часом навіть менше платять!

В тебе є багато активістів-знайомих з багатоквартирних будинків, які візьмуть відповідальність за мільйонний кредит?

Ну і є таке поняття, як староста будинку, або просто активна людина, яка робить оті банальні речі - підкрутити "тепліше-холодніше", розпитати по квартирах, чи нікому не холодно, чи у всіх є вода-світло, чи лампочки вкручені. І у випадку чого ця людина дзвонить голові і каже "знаєте, почав трохи дах підтікати, давайте на літо шось плануйте" І всьо! Ніхто не верещить про "хай 9-й поверх платить" - ніхто цього не помічає, як раптом бац - і перестелили на даху рубероід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому ні на що жильці не скидаються, просто платять, як і платили в фонд будинку, а він бере в банку кредит, домовляється про співпрацю з міськрадою, можливо з фондами (тим самим "Новим Луцьком"), встановлює індивідуальний опалювальний пункт і виплачує кредит із зекономлених коштів. Після виплати кредиту із зекономлених коштів робить повне утепленя будинку - економія ще більша, вже є гроші на ремонт даху, підвалів і навіть, ти не повіриш - на зведення двох додаткових поверхів, встановлення ліфтів(!!!) та інше. І саме головне: жильці ні на що не скидаються, а з часом навіть менше платять!

Цей голова ОСББ повинен бути крейзі, Пояснюю. Знайдеться баба Шура, яка дізнається, що встановлено ТП, а по ТП треба платити менше, а вона платить більше, напише туєву хучу скарг, підстігне ще десяток жильців. які будуть орати, що забагато платять, голова краде. Прийде декілька перевірок, і змусять голову знизити тариф і лишиться він з мільйонним кредитом в дупі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto,

Ну і є таке поняття, як староста будинку, або просто активна людина, яка робить оті банальні речі - підкрутити "тепліше-холодніше", розпитати по квартирах, чи нікому не холодно, чи у всіх є вода-світло, чи лампочки вкручені. І у випадку чого ця людина дзвонить голові і каже "знаєте, почав трохи дах підтікати, давайте на літо шось плануйте" І всьо! Ніхто не верещить про "хай 9-й поверх платить" - ніхто цього не помічає, як раптом бац - і перестелили на даху рубероід.

В будинку де живуть батьки є кілька квартир, які можна назвати "старостами". Решті будинку тупо насрати на все що коїться. Їх хоч пару квартир, і то їм з боєм вдається все робити. Зробити решітку біля входу у підвал - хреново, бо всім треба дублікат ключа зробити (відмічу що двері і решітка для будинка обійшлись безкоштовно). А не було дверей - хреново бо лазять в підвал всі хто хочуть. Засадили садок перед хатою - хреново бо листя опадає. А не було садка - хреново бо болото і нема естетичного вигляду.

А якщо така людина в будинку одна, то думаю ой як важко їй буде.

Щодо 9 поверху, то нажаль є люди які живуть на цьому ж поверсі їм тече, а вони нічого не роблять. Чим вони керуються незрозуміло.

Батьки проживають на 9 поверсі, почала текти криша - протікало через чердак і вже текло по стінах в коридорі. І весь 9 поверх відмовився скидатись бо "нам ще не тече в квартирі, то і так згодиться", про будинок мовчу - всі тупо послали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей голова ОСББ повинен бути крейзі, Пояснюю. Знайдеться баба Шура....

І тим не менш, такий голова є і працює вже 15 років :) І є навіть спілка - Асоціація ОСББ Волині, яка цим головою очолюється. І цьому голові вперше в Україні дали кредит 1,9 млн. гривень. Так шо не потрібно писати про "крейзі" - треба гордитися, що є такі люди в Луцьку!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будинку де живуть батьки є кілька квартир, які можна назвати "старостами". Решті будинку тупо насрати на все що коїться. Їх хоч пару квартир, і то їм з боєм вдається все робити. Зробити решітку біля входу у підвал - хреново, бо всім треба дублікат ключа зробити (відмічу що двері і решітка для будинка обійшлись безкоштовно). А не було дверей - хреново бо лазять в підвал всі хто хочуть. Засадили садок перед хатою - хреново бо листя опадає. А не було садка - хреново бо болото і нема естетичного вигляду.

А якщо така людина в будинку одна, то думаю ой як важко їй буде.

є класна штука - збори співвласників будинку. якщо половина+1 згодна щось робити, то інші ставляться перед фактом. особливо коли мова йде про спільне - наприклад доступ в підвал. потім повісили оголошення - в кого можна взяти дублікат і все, радійте.

Щодо 9 поверху, то нажаль є люди які живуть на цьому ж поверсі їм тече, а вони нічого не роблять. Чим вони керуються незрозуміло.

Батьки проживають на 9 поверсі, почала текти криша - протікало через чердак і вже текло по стінах в коридорі. І весь 9 поверх відмовився скидатись бо "нам ще не тече в квартирі, то і так згодиться", про будинок мовчу - всі тупо послали.

бо ще є багато людей з психологією, насадженою совєтами: це твоє, а за остальне подбає партія. вони не розуміють, що їх квартира буде затишною тільки коли весь будинок буде у відмінному стані. і більшість вважають своєю власністю лише те, що в межах їх стін, забуваючи про те, що є на спільному коридорі/підвалі/горищі, чи навіть труби в стінах/підвалах не їхні. привикли, що все зобовязаний робити ЖЕК, який по суті 20-30 років нічого не робить, окрім викачування грошей.

більшість хочуть щоб хтось щось робив, але тільки не вони.

у нас недавно при створенні ОСББ кілька людей возмущалось "кто будет чинить мне розетку? я ведь позвоню в жек и они отремонтируют безплатно" поки представник жеку не сказав, що жек/енергокомпанія відповідає лише за мережу до лічильника, а далі - то проблеми власника квартири, і всякі ремонти за його ж гроші (власника).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас недавно при створенні ОСББ кілька людей возмущалось "кто будет чинить мне розетку? я ведь позвоню в жек и они отремонтируют безплатно"

А-ха-ха. Вони мабуть з луни звалилися.

є класна штука - збори співвласників будинку. якщо половина+1 згодна щось робити, то інші ставляться перед фактом. особливо коли мова йде про спільне - наприклад доступ в підвал. потім повісили оголошення - в кого можна взяти дублікат і все, радійте.

так це так і робилося. Тільки на збори приходила в кращому випадку 5 частина будинку. Тому на думку "активних" учасників всі наклали і зробили так як вважали кращим.

Тепер звісно весь будинок радий. ТІльки як їм даєш готове то да, а вот напрягтися - нє-нє.

А взагалі кожен будинок починаєтсья з квартири і з себе. Як вдома - таке відношення і до будинку. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут проблема яка вцілому є проблемою демократії ....

Мнение большинства — всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты.

© Эдгар Аллан По

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...