Перейти до змісту

Чому не зустрінемо 1 мера на 2 міста або чому 1 голова ОСББ на 10 будинків?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Цікаві ваші думки на тему :

Чи може бути ефективним управління голови ОСББ ,якщо йому підпорядковано 10 будинків ?

p.s моя думка така - ефективним буде той керівник ,який живе в будинку і на особистій шкурі відчув всі прєлєсті і знає що треба покращити

а якщо ви не згідні,то скажіть чому ,наприклад,не зроблять одного мера на Луцьк і Рожище, Володимир-Волинський та Нововолинськ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, якщо порядна людина і, головне, професійна.

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, якщо порядна людина і, головне, професійна.

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

А це порядно чи ні ?

Встановлюють лічильник на будинок ,голова ОСББ озвучує цифру трохи більшу 100 тисяч грн

На це збирає гроші

Виявляється,що лічильник так дорого не коштує

Тоді пропонує ціну трохи більшу як 80 тисяч гривень ...

І то це ціна завищена

От треба на зборах уточнити,як то так на рівному місці знижка в 20 тисяч гривень ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, якщо порядна людина і, головне, професійна.

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

А це порядно чи ні ?

Встановлюють лічильник на будинок ,голова ОСББ озвучує цифру трохи більшу 100 тисяч грн

На це збирає гроші

Виявляється,що лічильник так дорого не коштує

Тоді пропонує ціну трохи більшу як 80 тисяч гривень ...

І то це ціна завищена

От треба на зборах уточнити,як то так на рівному місці знижка в 20 тисяч гривень ?

на що ж це такий дорогий лічильник? Ми собі на будинок зібрались з мешканцями,і поставили лічильник на тепло! Сам лічильник вартував 25тис грн! +витрати на документацію, установку і тд! (Ще до 5тис)Ну ця сума яку ви озвучили дуже захмарна,я так вважаю!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, якщо порядна людина і, головне, професійна.

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

порядна і директор це несовместімі понятія, будеш порядним - вілізуть на голову, керівник має бути жесточайшим, шо і доказано на деяких підприємствах

це тіпа порох? той, да, керує, а помельчє не бачив, наведи приклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, якщо порядна людина і, головне, професійна.

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

А це порядно чи ні ?

Встановлюють лічильник на будинок ,голова ОСББ озвучує цифру трохи більшу 100 тисяч грн

На це збирає гроші

Виявляється,що лічильник так дорого не коштує

Тоді пропонує ціну трохи більшу як 80 тисяч гривень ...

І то це ціна завищена

От треба на зборах уточнити,як то так на рівному місці знижка в 20 тисяч гривень ?

Я дам пораду, подайте свою кандидатуру в правління ОСББ. будете контролювати все з середини.

А взагалі кожен житель=член ОСББ в праві отримати доступ до фінансової діяльності ОСББ і на зборах озвучити невідповілність і внести пропозицію про зміну голови ОСББ.

Може, якщо порядна людина і, головне, професійна.

порядна і директор це несовместімі понятія, будеш порядним - вілізуть на голову, керівник має бути жесточайшим, шо і доказано на деяких підприємствах

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

це тіпа порох? той, да, керує, а помельчє не бачив, наведи приклад

Ну ти як маленький. Наприклад, УкрАвто (це не приклад успіного керуваня, а модель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж знаю що по 25к лічильники, знайомий продавав купу

певно у вас японський, з компутерним управлінням :)

хоч і не в ОСББ, але активно над тим працюємо

імхо, голова має бути з жильців а ініціативна група активною

Далі вже можна і навіть треба об’єднуватися в асоціації щоб лекше вирішувати питання з кредитами та організовувати сервіси.

Принаймні поки так: всі знайомі з малих ОСББ в більших асоціаціях – щасливі, а парочка знайомих з великих ОСББ – найо*ані. Та і в новинах періодично проскакують новини про аферистів і великі ОСББ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова ОСББ, у підпорядкуванні якого 10 будинків буде набагато ефективнішим, ніж "той, хто живе у будинку і т.п." Ми ж не віибираєм мера 40-го або мера ДПЗ?

Це і більший досвід, і довіра банків (ага, він вже брав кредит на утеплення одного будинку - віддав вчасно, можна дати ще один з нижчою ставкою) і ще купа моментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, УкрАвто (це не приклад успіного керуваня, а модель)

да, то порядні рєбята, які зроблять все, щоб в сусідній темі авто не подешевшали (на пару з іншими), чисто бізнес, нічєго лічного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, УкрАвто (це не приклад успіного керуваня, а модель)

да, то порядні рєбята, які зроблять все, щоб в сусідній темі авто не подешевшали (на пару з іншими), чисто бізнес, нічєго лічного

Взагалі це не та тема для обговорення Укравто. Я цю фірму знаю зсередини, і знаю як вона влаштована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це порядно чи ні ?

Встановлюють лічильник на будинок ,голова ОСББ озвучує цифру трохи більшу 100 тисяч грн

На це збирає гроші

Виявляється,що лічильник так дорого не коштує

Тоді пропонує ціну трохи більшу як 80 тисяч гривень ...

І то це ціна завищена

От треба на зборах уточнити,як то так на рівному місці знижка в 20 тисяч гривень ?

ну "скідка" в 20 тисяч це явно "найобка"

ціна встановлення на підїзд десь 2 місяці назад була 40тис зо всім (робот, документація)

інший будинок (1 підїзд)- "луцьктепло" нарахував 10 штук - документи, 35-45 - лічильник, і 10 - роботи

сам лічильник тіпа десь 16 тис

той, що рекомендує міська рада - на сайті продавця ціни немає

вобщем, всі мутяь як можуть, тим більше, що 60 (70)% бабла від ЄС якщо по програмі ставити - тут грєх не замутіть ;)

Взагалі це не та тема для обговорення Укравто. Я цю фірму знаю зсередини, і знаю як вона влаштована.

ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю що ОСББ має жити в будинку, інші будуть мутити - це факт.

Свій буде, хоч трохи, але боятись.

Що до кредитування тут не керівника оцінюють, а саму організацію, якщо на осбб є гроші є нормальний перший внесок то дадуть й новоствореному...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто лічильних поставити - своєрідне на*балово. Що з того, що ви будете платити "по лічильнику"? Реальний ефект - від індивідуальних опалювальних пунктів, на яких не просто облікується, а регулюється теплопостачання, в залежності від температури за бортом, а також побажань мешканців. В сусідньому будинку мали б вже таке встановити, вартість - 190 тис. грн, взяті в кредит - жильці нічого навіть не помітять у платіжках(тобто замість 500 грн за тепло будуть платити 200 грн за тепло плюс 300 грн - кредит), все, від документації до кредита взяло на себе ОСББ, зате в наступному році будуть платити більш ніж на 50% менше від інших будинків.

І да - в тому будинку живе голова ОСББ, яка займається цим вже 15 років і опікує більше 30 будинків. Свій же вдалося вмовити лише за 15 років :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свій буде, хоч трохи, але боятись.

не факт. свій може ще більше на голову лізти через більшу довіру до нього.

головою має бути та людина, яка давно живе в будинку (чи в сусідньому - якщо мова про спільного начальника) і постійно приймала активну участь в розборках з жеком і іншими службами, а не стала активною лише коли засвітилась можливість влізти в керівництво. а також у якої є достатньо вільного часу для цієї діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, якщо порядна людина і, головне, професійна.

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

А це порядно чи ні ?

Встановлюють лічильник на будинок ,голова ОСББ озвучує цифру трохи більшу 100 тисяч грн

На це збирає гроші

Виявляється,що лічильник так дорого не коштує

Тоді пропонує ціну трохи більшу як 80 тисяч гривень ...

І то це ціна завищена

От треба на зборах уточнити,як то так на рівному місці знижка в 20 тисяч гривень ?

на що ж це такий дорогий лічильник? Ми собі на будинок зібрались з мешканцями,і поставили лічильник на тепло! Сам лічильник вартував 25тис грн! +витрати на документацію, установку і тд! (Ще до 5тис)Ну ця сума яку ви озвучили дуже захмарна,я так вважаю!

а коли ви ставили ?

як на мене,для голови це бізнес з добрими відкатами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

Упс.. ні. Він НЕ керує. Він лише існує. Кожним конкретним підприємством керує конкретна людина, а от Генеральний керує уже тими людьми.

І реально одній людині розірватися на 10 будинків, міст, підприємств - нереально. (вибачте за тавтологію).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генеральний директор жеж може керувати 10-ма підприємствами.

Упс.. ні. Він НЕ керує. Він лише існує. Кожним конкретним підприємством керує конкретна людина, а от Генеральний керує уже тими людьми.

І реально одній людині розірватися на 10 будинків, міст, підприємств - нереально. (вибачте за тавтологію).

от і так вважаю

а як донести то до жильців ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як донести то до жильців ?

А ніяк. Поки самі не побачать - ніяк. Коли засиплеться роботою, від елементарного браку часу, тоді й зрозуміють. Хоча ні - не зрозуміють, скажуть керував хєрово.

парадокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ефективність управління і механізми бюджетного контролю це як кажуть в Одесі "две бальшие разніци"

Чому не може бути 1го голови ОСББ на 10 будинків?

Потрібно сидіти в кожному? Піти послухати всіх бабок про їх "жизнение трудності" ?

Якщо реалізований механізм ефективного управління то можна ОСББ і на 20 будинків як на мене зробити. Це дозволить і робити оптові закупки якогось обладнання що здешевить експлуатацію.

Так звичайно в ОСББ хотілося б щоб від кожного будинку було декілька адекватних представників як іб допомагали існувати ОСББ. (це стосовно "генеральних негенеральних")

Стосовно контролю використання коштів це окремий нюанс. При бажанні це можна забезпечити. І змусити звітуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ти реально популіст і морозиш аби-шо з обличчям експерта! Ти вникав у суть питання? Ти в курсі, що найвідоміший голова АОСББ по Україні знаходиться в Луцьку, працює вже 15 років і є прикладом для всієї України??? І не загнувся, і утримує до півсотні будинків. ПЗДЦ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вникав у суть питання?

ні.

Мені так - по3,14здєть:) Флейм же ж! Чи я щось не зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, наскільки я пам"ятаю ми з одного будинку.

Ми через той лічильник вже поцапались з управдомом.

Голова ОСББ взагалі в нас для декору судячи з усього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, наскільки я пам"ятаю ми з одного будинку.

Ми через той лічильник вже поцапались з управдомом.

Голова ОСББ взагалі в нас для декору судячи з усього.

будинок на Шевченка - високий і гарний )

той голова ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок на Шевченка - високий і гарний )

так-так, він )

наскільки я сьогодні чула, управдом планує ініціювати збори для обрання її новою главою ОСББ )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...