Перейти до змісту

Програма для автоматизації продуктового магазину


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Задумався про автоматизацію невеликого продуктового магазину. На Алі-Експресі придивився недорогий сканер штрих-кодів, але головне питання - який софт ви порадите використовувати для цього?

1. Хотілось би, щоб також в програмі була інвентаризація, щоб можна було бачити залишки

2. Ще хотілось би, щоби можна було робити імпорт-експорт залишків, тому що думаю якось це синхронізувати з інтернет-магазином.

3. Інтернет-магазин планую взяти щось з вільного ПЗ - Престашоп, Опенкарт, Магенто тощо, - остаточно ще не визначився.

4. Програма може використовувати хмарний сервіс

5. Програми можуть бути для Андроїд (бажано, тоді зможу купити недорогий планшет), але може бути і Віндовс, я бачив планшети і з 8-м Віндовсом.

6. На крайній випадок програма може бути і для настольного комп’ютера, краще тоді Лінукс, Віндовс - вже самий крайній випадок (бо дорога ліцензія)

7. Декілька програм я передивлявся, але там нема можливості ввести не цілу кількість, наприклад, 0,5 кг для продуктів на вагу, бо все йде лише цілими числами.

8. Добре ще було б, якщо б в програмі можна було відмічати, чи я прийняв готівку, чи був розрахунок карткою.

9. Про 1С також знаю, але дорога, зараза :(

Можливо, хтось може щось порадити? Наперед дякую!

Обов’язково відпишусь, коли з вашою допомогою чи сам знайду і поставлю софт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Укрсклад з цим всім справиться. Можна встановити і спробувати, вона має демо-період. І вартує копійки проти 1С.

На форумі їхньому мають бути теми як юзати з Linux. Товаришує з магазинами на OpenCart.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тут гляньте: http://www.debet.kiev.ua/download-program

Пишуть шо для всіх платформа мають :)

І На халяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тут гляньте: http://www.debet.kie...ownload-program

Пишуть шо для всіх платформа мають :)

І На халяву.

чудова софтинка, остання версія всього-то 2012 року... певно безглючна і автоматично підлаштовується під всі зміни по обліку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Алі-Експресі придивився недорогий сканер штрих-кодів

не раджу, читатиме раз через п"ять, ліпше пошукати б\в Symbol/Metrologic/Honeywell

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато халявна :)

чудова софтинка, остання версія всього-то 2012 року... певно безглючна і автоматично підлаштовується під всі зміни по обліку

Ну зате безкоштовна з дистрибутивами під різні ОС :)

Да і по підприємцям там недумаю що щось змінюється так часто ....

Якщо потрібна підтримка то мабуть з безкоштовними тут не розгуляєшся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім за відповіді!

2Marshall, 2Соромітник

Придивляюсь, читаю форум. Я так зрозумів, що потрібна Про версія за 600 грн, бо хочу, щоб програма була на касі. Але також пошукаю сам, а може і хто ще підкаже щось для Андроіда - та як не знайдеться нічого, буде Укрсклад

2LSD

Думаю, що фіскальним реєстратором колись все одно прийдеться обзавестися. Дебет колись встановлював, так і не знайшов там робочого місця касира, щоб на касі можна було швидко продати товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.e1c.MobileSmallBusiness&hl=ru

Кажуть можна привязати до хмаринки там якась э з абонементом 1к кацапських

Да і можливо майбутьня інтеграція з 1С якщо надумаєте з нею працювати.

2) Потомки OpenERP

https://www.odoo.com/

мають мобільну інтеграцію

https://play.google.com/store/search?q=open%20erp&c=apps&hl=ru

Колись налаштовував собі OpenERP, заплутано як для нашого користувача

3) Мав досвід співпраці з цими людьми: http://skarb.ua/

Ніби спеціалізуються на аптеках, але цілком я думаю робочий варіант для будь якої торгівлі.

Ніби мають інтерграцію під Linux.

Я вже наразі з ними не контактую але попитати людей з теми думаю можна: http://board.lutsk.ua/topic/177378-shukaju-ljudinu-jaka-ma-dosvd-nalashtuvannja-pz-dlja/page__hl__skarb.ua#entry1053293061

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2LSD

1. Подивився мобільний додаток від 1С, непогано, але щоб пробити товар по штрих коду треба зробити 5(!) тапів. Поки лишу в резерві.

2. Безкоштовна версія немає мобільної версії. Платна виглядає дуже класно, але 60 євро на місяць :(

3. Скарб - базовое рабочее место - 3400, почти столько ко же, сколько мне предлагали решение на 1С

А так, дякую!

Може комусь пригодиться, я ще дивився Деловод https://delovod.ua - там теж усе є онлайн, і теж, щоб обрати товар по штрихкоду, треба декілька кліків робити, а це трохи довго.

Поки в кандидатах TabShop Point of Sale POS https://play.google.com/store/apps/details?id=at.smartlab.tshop&hl=uk, за 7 євро там можна купити повну версію з експортом-імпортом

Також є Barcode & POS (Free) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moasoftware.barcodeposfree - дуже непогана програма, тільки бесплатна версія потребує постійного інтернету, щоб показувати рекламу, інакше не працює. А платна раніше коштувала майже півтори тисячі, а тепер 375 гривень. Також є там імпорт-експорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви плануєте якщо андроид то сканувати камерою?) Не думаю що такий метод буде зручним.

Чи це буде термінал з баркод ридером?

P.S. Якщо платно то все таки радив би 1С. Сконфігурувати можна практично під будь які задачі.

Просто знайти спеціаліста для доробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2LSD

баркод рідер я замовив вже в Китаї, все-таки 15 доларів - це не півтори тисячі гривень. Я чув, що вони можуть мати проблеми з неякісним штрихкодом, але відгуки там були і з Росії, і з України, і відгуки нормальні.

Тепер треба буде знайти планшет з юсб-хостом, або дивитись, чи буде працювати з ОТГ-кабелем.

1С дорого, мені пропонували від 4-х тисяч гривень, плюс треба буде вже комп’ютер великий купляти, а у мене буде невеликий магазин здорового харчування, юр.особа на спрощеній системі - 4% від обороту, підакцизних товарів не буде, тобто бухгалтерія не буде складною, тому я не думаю, що для моїх потреб потрібно буде аж 1С.

Хостинг для інтернет магазину - десь 4 долари в місяць, планшет до 2-х тисяч, сканер 400 гривень, і ще програма, якщо не знайду безкоштовного варіанту, то до 500 гривень з плеймаркету думаю, що знайду. А синхронізацію з інтернет магазином поки що тоді буду робити за допомогою щоденних імпорту-експорту. Так само можна буде при потребі для бухгалтерії використовувати Діловод, він теж недорогий, незручний лише для використання на касі.

Я почав цю тему, думав, може хтось вже має досвід недорогої автоматизації і вже знає, які програми можна використовувати. А якщо нема, тоді сам вже поділюся тим, що знайду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і комп і планшет буде коштувати однакових грошей, тільки вислів аж 1с - не зовсім зрозумілий - можна все зробити для любих потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить технологія сканування сканером баркодів на планшет. Якщо реалізуєте поділіться буду вдячний. Або киньте шо то за баркод ридер такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і комп і планшет буде коштувати однакових грошей, тільки вислів аж 1с - не зовсім зрозумілий - можна все зробити для любих потреб.

згоден, що комп і планшет коштуватимуть приблизно однаково. А вислів "аж 1С" означає в першу чергу його ціну для магазина на спрощеній системі без акцизних товарів, з 3-ма працівниками з податком 4% від обороту.

Цікавить технологія сканування сканером баркодів на планшет. Якщо реалізуєте поділіться буду вдячний. Або киньте шо то за баркод ридер такий.

я його лише вчора замовив, доставка буде приблизно за 1 місяць, тоді і скажу, а на аліекспрес багато сканерів за таку ціну, я просто дивився, щоб був також присутній режим автосканування, це про всяк випадок, не знаю ще, чи буду ним користатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав на увазі як його до планшета підключити щоб по пушу від приложения получати інфо по просканованих шк по бт чи вифи Взагалі як то реалізується ..

По сайту Модуля якшо вірити 1200 грн ліцуха на приватного підприємця 1С. за 4500 йде УНФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 LSD

це для приватного підприємця. А як воно буде працювати з юридичною особою? У мене саме юридична особа планується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас не планується спрощеного обліку тоді як на мене дивитися потрібно в сторону програми яка вміє вести бухгалтерський облік.

Тобто для юр. особи вам потрібно буде вести не просто тмц, а й мабуть амортизацію основних засобів та інші специфічні розрахунки.

тому б дивився на Вашому місці в сторону бухгалтерії для України. По тому ж сайту модуля 3600.

Є базова за 1200 але там таке обмеження:

Базова версія «1С:Бухгалтерии 8 для України» має ряд обмежень в порівнянні з версією ПРОФ:

  • не підтримується ведення бухгалтерського та податкового обліку господарської діяльності декількох організацій в одній інформаційній базі;
  • одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач;
    не підтримується зміна конфігурації, можна використовувати тільки типову конфігурацію і встановлювати її оновлення;
  • не підтримується робота в клієнт-серверному варіанті;
  • не підтримується робота розподілених інформаційних баз;
  • не підтримується СОМ-з'єднання і Automation - сервер.

Можна ж поговорити з адекатними франчайзерами отримати не сильно дорого ліцензію на продукт (а якщо поставити по факту трошки інший варіант чи ломану без обмежень, це ж стандартний механізм :) )

Допилювати на 1С можна не сильно дорого практично будь які модулі. Можливо розвиватися будете високими темпами і потрібно буде весь час поращувати функціонл.

Ну але 1С напразі само адекватнго на вінді працює то це ще доп витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 LSD

Юрист сказав, що юридичні особи теж можуть бути на спрощеній системі - 4% з обороту. Тому я планую все-таки бути на спрощеній системі.

Поки що я хочу спробувати дешевші варіанти, але якщо будуть незручності чи виникнуть додаткові потреби, тоді, мабуть, прийдеться придивитись в сторону 1С.

2 Deemon

Цікава штучка :) тільки за 200 доларів можна купити новий планшет на Віндовс, бо це все-таки вживана річ. Ще пишуть там у відгуках, що нема юсб порта, значить до нього вже нічого не підключиш, ні флешки, ні клави... Плюс з Китаю вже їде мій сканер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я думаю навіть ідеально повністю на опен сорс продуктах хось зробити.

Ну а не думали про те щоб знайти десктопну інтеграцію під той двіжок Вашого інтернет магазину.

Да і навіть найти толкового студента який в рамках курсової роботи + невеликої грошової винагороди міг би наваяти невеличкий десктопний модуль під MySQL OpenCart для магазинчика.

А там якщо вигорить то і розробника матимете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допилювати на 1С можна не сильно дорого практично будь які модулі. Можливо розвиватися будете високими темпами і потрібно буде весь час поращувати функціонл.

Ну але 1С напразі само адекватнго на вінді працює то це ще доп витрати.

 

маю тел support 1С в хлопців вже є реалізовано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...