Перейти до змісту

Порушення на місцевих виборах 2015


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Не було такої теми, а мо людям щось сказати надумається. Та і не знав в яку з тем по виборах написати свої враження :)

Отож, почну з власного досвіду. Бо тепер я точно знаю що то були останні "вибори" на які я ходив, бо в такому сраному цирку ще участі не приймав і більше не хочу.

В корінці невірно перенесли мій номер зі списку. Я вказав на помилку і попросив якось то владнати :) це була моя перша помилка

В результаті я наслухався купу завірянь від тьоток, що то пофіг, його всеодно ніхто не звіряє, ті "коришкі" нах не тра і т.д.

Коли я настояв все ж на заміні – бойова тьотка з-за сусіднього столика почала цікавитися моїм прізвищем. Я, чесно кажучи, не зрозумів що то було :) якась форма залякування чи ще що, но сміятися чи тролити не став і почекав все ж голову дільниці мовчки. Тьотя довго не вгамовувалась і пробувала взнати прізвище в колег, але ті не видавали таємницю поки я не пішов.

Главна тьотка ще раз розповіла що і так сайдьот, потім пропонувала закреслити лишнього нулика :) потім сказала дати нові бюлетені.

На моє запитання про долю двох бюлетенів виданих але не проголосованих, відповіли що потім акта складуть.

Другою помилкою було те що не почав шукати де накатати заяву про таку роботу. Але якщо їм срати, то і вищестоячим так само. Тому не став псувати собі вечора.

Це йоб*аний сором а не вибори.

P.S.: ніхто зі спостерігачів навіть не подумав відірвати сраку від крісла і поцікавитися що ж там за двіжі такі 10 хвилин відбувалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во блін, а я ще засоромився після прочитання свого бюлетня їм же ср..ку підтерти, бо ще що хтось скаже, що не правильно голосую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це йоб*аний сором а не вибори.

Як казав класик; "Театр начинается с вешалки". Гірших запрошень, ніж цього року "всучили", я не бачив. Якась неповага людей до людей. Скажете, в країні війна, нема коштів, а я скажу, в тих хто їх робив в голові вавка - І справа не в тім, що їх не в типографіїї гарно друкували (хоча це неайдешевше), а те що можна було хоча б рівно порізати:

JXlna.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це йоб*аний сором а не вибори.

Як казав класик; "Театр начинается с вешалки". Гірших запрошень, ніж цього року "всучили", я не бачив. Якась неповага людей до людей. Скажете, в країні війна, нема коштів, а я скажу, в тих хто їх робив в голові вавка - І справа не в тім, що їх не в типографіїї гарно друкували (хоча це неайдешевше), а те що можна було хоча б рівно порізати:

JXlna.th.jpg

Якби мені такі запрошення принеслиб яб не пішов на вибори :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це йоб*аний сором а не вибори.

Як казав класик; "Театр начинается с вешалки". Гірших запрошень, ніж цього року "всучили", я не бачив. Якась неповага людей до людей. Скажете, в країні війна, нема коштів, а я скажу, в тих хто їх робив в голові вавка - І справа не в тім, що їх не в типографіїї гарно друкували (хоча це неайдешевше), а те що можна було хоча б рівно порізати:

JXlna.th.jpg

Якби мені такі запрошення принеслиб яб не пішов на вибори :0024:

І яким чином Ваш непохід на вибори міг призвести до покарання криворукого виготовлювача запрошень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було вимагати складати акт на зіпсуття бюлетня. І все було б ок. Вам просто трішки не повезло. Низька якість "людського матеріалу" комісій. Багато чого і від голови залежить. Місцеві "політики" впхнули в комісії кого хоч, а не відповідальних і працьовитих. Це їх вина (знаю, що говорю).

P.S. Збіг обставин. Змушені будуть скласти акт, голос врахують. В нас все ок (і в тих, з ким спілкувався). Якщо що - я виборець, а не ДВК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мені такі запрошення принеслиб яб не пішов на вибори

я пішов взагалі без запрошення. Навіть не цікавився, чи приносили ті запрошення. На вибори мене запрошувати не потрібно, я для себе хожу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це йоб*аний сором а не вибори.

Як казав класик; "Театр начинается с вешалки". Гірших запрошень, ніж цього року "всучили", я не бачив. Якась неповага людей до людей. Скажете, в країні війна, нема коштів, а я скажу, в тих хто їх робив в голові вавка - І справа не в тім, що їх не в типографіїї гарно друкували (хоча це неайдешевше), а те що можна було хоча б рівно порізати:

JXlna.th.jpg

Якби мені такі запрошення принеслиб яб не пішов на вибори :0024:

І яким чином Ваш непохід на вибори міг призвести до покарання криворукого виготовлювача запрошень?

Те що читати ви вмієте це зрозуміло ,а ось те що смайлика в кінці речення не помітили це факт!

Я як свідомий Українець ще жодних виборів не пропустив і не переживайте на мене ніяким чином не вплине криворукість члена двк який рве ті запрошення як мавпа газету! Запрошення як правило розносять по квартирах тіж люди які і видають вам бюлетні за столиком на виборчій дільниці ,я їм обовязково зауваження зробивби і посоромив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ще помилок і порушень було на виборах то і ніхто не знає.

В нас як завжди. "А пофіг і так проканає"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...