Перейти до змісту

Допоможіть з вибором інтернета Соборности 23


Рекомендовані повідомлення

Збираюсь переїзжати та стикнувся з вибором інтернет провайдера на Соборності 23, хто може щось порекомендовати. раніше жив в приватному будинку, користувався WestNet оптоволокно, був дуже задоволений. буду дуже вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо то Соборності 23 якась геопатогенна зона?

мені здається шо по Соборності певно 90% всіх луцьких провайдерів надають свої послуги...

П.С. в мене Датагруп... не жалуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо то Соборності 23 якась геопатогенна зона?

мені здається шо по Соборності певно 90% всіх луцьких провайдерів надають свої послуги...

П.С. в мене Датагруп... не жалуюсь

того і просив допомогі бо вибір великій. в датагруп чув оптика?

Навіть не думай ставити інтернет від ВОЛІ!!!! :0156::0155:

http://board.lutsk.u...ernet-vd-volja/

Київстар клас!!!!!

на рахунок волі багато що чув=) треба ще кабельне їхнє відключити після колишніх жителів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В київстара краща пропускна можливість оптики, в пікові моменти КС буде, стабільніше працювати, тех. підтримка в КС краща, вам вибирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптика це фізичне середовище, пропускна спроможність залежить від обладнання, що стоїть на її кінцях.

Тут правильніше буде сказати, що топологічні кільця у Київстара менші, що дуже добре для керування та додає запас по пропускній спроможності кільця вцілому.

У КС ізоляція трафіку налаштована добре, тому у пікові години відстуній флуд по L2 який у airbites іноді набуває лавинного характеру та призводить до зависання слабеньких роутерів.

Нове обладнання не потребує авторизації через сайт. Все прив'язується автоматично.

Тому київстар підключений мідною витою парою це хороший вибір.

У монтажників біметал, тому виту пару краще їм дати свою, заздалегідь куплену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зупинитесь на airbites, то раджу скористатися пропозицією приведи друга. Старий та новий абоненти отримують по місяцю безкоштовного інтернету. Можливо, хтось зі знайомих вже є абонентом airbites. В нього достатньо взяти номер договору і вказати його при поданні заявки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради, буду завтра дзвонити в airbites

Не спіши. Там постійнодіюча акція - приведи друга. Обом - місяць користування нахаляву. І тому хто підключається, і другу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради, буду завтра дзвонити в airbites

Не спіши. Там постійнодіюча акція - приведи друга. Обом - місяць користування нахаляву. І тому хто підключається, і другу.

про акцію я вкурсі, я так розумію що для аірбайтса треба хороший роутер, якій порадите?

Оптика це фізичне середовище, пропускна спроможність залежить від обладнання, що стоїть на її кінцях.

Тут правильніше буде сказати, що топологічні кільця у Київстара менші, що дуже добре для керування та додає запас по пропускній спроможності кільця вцілому.

У КС ізоляція трафіку налаштована добре, тому у пікові години відстуній флуд по L2 який у airbites іноді набуває лавинного характеру та призводить до зависання слабеньких роутерів.

Нове обладнання не потребує авторизації через сайт. Все прив'язується автоматично.

Тому київстар підключений мідною витою парою це хороший вибір.

У монтажників біметал, тому виту пару краще їм дати свою, заздалегідь куплену.

в мене в квартирі вже виведений кабель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про акцію я вкурсі, я так розумію що для аірбайтса треба хороший роутер, якій порадите?

Озвучте квадратуру приміщення, кількість гаджетів, які планується підключити, необхідність в мережевому принтері/файлопомийці, ну і звісно, бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квартира 42 м2, смарт тв, игрова консоль, дом.комп, ноут, два смартфона, иптв, бюджет 1500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квартира 42 м2, смарт тв, игрова консоль, дом.комп, ноут, два смартфона, иптв, бюджет 1500

Можна будь-якого роутера який вміє WiFi по n-технології (300мбіт, чесних 150 :) )

В мене Tplink TL-WR941N. Вже 5 років. Нарікань немає. По вафлі планшет 2 телефона і нотік. В цей час працює 2 компа.

Тариф у мене 100 мбіт. За номером договору в приват :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явився цікавий апарат - Xiaomi Mi WiFi Router Nano White.

Огляд:

Мав вже досвід роботи з роутером цієї марки - Xiaomi Mini Wifi Router (попередник Nano). Ставив кумові. Площа в нього в півтора рази більша, дейвайси практично ті ж. Місяць часу - рівень сигналу/стабільність/швидкість без нарікань. Роутерів такої якісної збірки ще не зустрічав. Виглядає стильно. Єдиний недолік в ньому - відсутність гігабітного порту. Хоча, переважній більшості він і не потрібен.

В новинці порти гігабітні, але є інший нюанс - не підтримується стандарт ac. Але, якщо наявні гаджети без його підтримки, то це не суттєво. Плюсів маса: мегакомпактний, нормальне сучасне залізо, бренд, ЦІНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...