Перейти до змісту

Альфа-Гарант фамська шарашкіна контора


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Мала місце конфліктна ситуація кілька днів тому, ДТП за участю двох автівок на пр.Волі. Відразу вирішили оформляти подію за євро протоколом, без участі ДАІ, зателефонували в Луцьку філію до єврокомісара, той відмовився в грубій формі, кричав, вимагав викликати ДАІ, щоб вони це фіксували, а не він. Телефоную на гарячу лінію, реєструю факт ДТП, там та ж пісня, ДАІ і все. Сварився з ними хвилин 5 не менше, пояснив мол що постраждалого майна третіх осіб чи травм людей немає і європротокол якраз передбачає оформлення на місці і про ДАІ у протоколі ні слова немає, нарешті погодились, сказали що єврокомісар все таки виїде на місце події. Розмова з першої секунди з оператором була не дуже приємною, її небажання допомагати та зверхнє ставлення вразили. В телефонному режимі оператор наказовим тоном велів розпочати заповнення протоколу до приїзду комісара, і якщо ми зробимо хоч одну помилку грошей нам ніхто не заплатить. Коли я запитав чи можна дочекатись комісара і в його присутності скласти протокол, аби не зробити помилки, на мене накричали, знову, і сказали що то ваша справа і в обов'язки комісара не входить допомога... ППЦ. Приїхав той комісар, котрий ще 20хв тому репетував що не приїде, далі вродь легше.

Чому таке відношення до людей не спостерігалось під час покупки поліса?

Ця ситуація сталась не зі мною, з моїм другом, він не мав досвіду в таких ситуаціях, тому все вирішував я в плані спілкування, реєстрації та телефонних дзвінків. Нажаль досвід у мене спілкування із страховими дуже великий, завжди привітні позитивні люди підказували та допомагали, просто нормально робили свою роботу і після цього мені хотілося мати справу саме з цими компаніями, де я би був впевнений в швидкому та якісному вирішенні моєї проблеми, а не впертись в стіну нерозуміння, негативу та хамства. При цьому всьому ціна цивілки особливо не відрізняється від провідних страховиків.

Ще питання як швидко вони виплатять страхові виплати і чи виплатять їх взагалі.

Однозначно не рекомендую страхову Альфа-Гарант, це свині з хамськими манерами від місцевих філій до операторів у столиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався з людей які вміють вишуковувати мало відомі страхові компанії, або ж - невідомі.

Методом тику пальця там страхуєтесь, чи 11 грн економите ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався з людей які вміють вишуковувати мало відомі страхові компанії, або ж - невідомі.

Методом тику пальця там страхуєтесь, чи 11 грн економите ?

Ну ви ж в курсі менталітету наших людей: "Фігня може трапитися з будь-ким, тільки не зі мною. А раз все одно де страхуватися, то треба вибирати де подешевше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався з людей які вміють вишуковувати мало відомі страхові компанії, або ж - невідомі.

Методом тику пальця там страхуєтесь, чи 11 грн економите ?

Ну, "Альфа-Гарант", може й не сама відома страх.компанія, але належить групі "Альфа".

Питання, як мені видалось, ТС поставив по іншому: чому страховики так себе повели.

(Тьху 3 рази, поки не доводилось потрапляти в таку ситуйовіну. Цікаво, як би мій страхівник себе повів, і чи не довелось би мені писати щось подібне? (Ще 3 рази "Тьху"!).

ЗІ. Не пам'ятаю (спец.не шукав), чи є окрема тема про страховиків. Варто було б туди запостити.

Зате знаю, що частенько на Борді страхові послуги для автомобілістів пропонуються. Може б з них хто відписався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і ні. Альфа-Страхування входить до Альфа-Груп(як і Альфа-Банк Україна).а ця контора -ні

А що там легше стало як приїхав комісар?..Він посприяв у оформленні? Щось я думаю він сам толком не компетентний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі за оффтоп, але для мене зараз актуальне питання автоцивілки, маю бажання змінити страховика. яка компанія варта уваги. відповідь прошу в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене чомусь стійка думка - що всі одним миром мазані. Коли їм треба тво\ бабло - стеляться вишиваною доріжкою. А коли ти хочеш за те бабло послуги - все міняється діаметрально протилежно. Бо це вже треба тобі, а не їм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюся уже понад 5 років АХА-страхування.

так, трохи дорожче (цього року було десь на 50 грн. дорожче, ніж в інших великих страхових).

зате купа бонусів - користувався, все ок.

ні разу не було хамського відношення чи ще чогось в такому плані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь послугами "Арсенал страхування".

Адекватні та притомні люди. Завжди йдуть на зустріч клієнту (найнижчий процент по КАСКО, поквартальна розбивка без зростання платежу, бонуси за беззбитковість).

Коли стався страховий випадок зі склом - виплатили повністю з 0 франшизою.

Задоволений і обслуговуванням і ціновою політикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюся уже понад 5 років АХА-страхування.

так, трохи дорожче (цього року було десь на 50 грн. дорожче, ніж в інших великих страхових).

зате купа бонусів - користувався, все ок.

ні разу не було хамського відношення чи ще чогось в такому плані

А страхові випадки траплялись?

Маю досвід "розбору польотів" з ними по КАСКО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюся уже понад 5 років АХА-страхування.

так, трохи дорожче (цього року було десь на 50 грн. дорожче, ніж в інших великих страхових).

зате купа бонусів - користувався, все ок.

ні разу не було хамського відношення чи ще чогось в такому плані

А страхові випадки траплялись?

Маю досвід "розбору польотів" з ними по КАСКО.

Теж, користуюсь, але мені один раз нахамили - після цього перестала страхувати КАСКО. Хамське відношення саме в офісі на Волі, і від нових/недосвідчених/необізнаних працівників. Після скарги в центральний офіс - звонили вибачались, навіть умови страхування змінили на кращі - але я їх не пробачила )))

Страхові випадки траплялись - з відшкодуванням проблем не було (за це їм великий плюс), але те що там працівники вищезгаданогог офісу щось мутять, особливо з відсотками по КАСКО, вибором СТО і сумою затрат на відновлення - то це 100%. Ну але по одному офісу не варто судити про компанію вцілому. Цивілку маю також їхню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тьху-тьху-тьху...

Так ото ж )

Хвалити/ганити ту чи іншу СК слід на основі реального досвіду врегулювання страхових випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж, користуюсь, але мені один раз нахамили - після цього перестала страхувати КАСКО. Хамське відношення саме в офісі на Волі, і від нових/недосвідчених/необізнаних працівників. Після скарги в центральний офіс - звонили вибачались, навіть умови страхування змінили на кращі - але я їх не пробачила )))

Страхові випадки траплялись - з відшкодуванням проблем не було (за це їм великий плюс), але те що там працівники вищезгаданогог офісу щось мутять, особливо з відсотками по КАСКО, вибором СТО і сумою затрат на відновлення - то це 100%. Ну але по одному офісу не варто судити про компанію вцілому. Цивілку маю також їхню.

Мене в офісі на Волі "крутили" на хабар. Я не погодився. Компенсували частково (якусь ну зовсім смішну суму).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працював в страховій 5 років

раджу мати діло тільки з ТОП-5, все інше то фігня, переплатіть тих 50 грн. та спіть спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і ні. Альфа-Страхування входить до Альфа-Груп(як і Альфа-Банк Україна).а ця контора -ні

А що там легше стало як приїхав комісар?..Він посприяв у оформленні? Щось я думаю він сам толком не компетентний.

Комісар адекватно почав спілкуватись та виявив лояльність, допоміг у заповненні протокола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі за оффтоп, але для мене зараз актуальне питання автоцивілки, маю бажання змінити страховика. яка компанія варта уваги. відповідь прошу в приват.

Вже більше 8 років ТАС користуюсь, проблем ніяких страхових випадків було чимало, виплати швидко нараховують, привітні, комісар за лічені хвилини приїжджає, постійні знижки та бонуси (мені то поповнення телефону давали, знижки, один раз навіть 50л 95го подарували, з директором фоткався)). Впевнений що точно все буде гуд, заплатять, там навіть за неділю до завершення поліса телефонують. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюся уже понад 5 років АХА-страхування.

так, трохи дорожче (цього року було десь на 50 грн. дорожче, ніж в інших великих страхових).

зате купа бонусів - користувався, все ок.

ні разу не було хамського відношення чи ще чогось в такому плані

А страхові випадки траплялись?

Маю досвід "розбору польотів" з ними по КАСКО.

Знаю, що тема не про це. Але розкажіть, будь ласка, більше про КАСКО від АХА. Якраз вичитую договір по КАСКО від цієї компанії і думаю там його оформити. Можна в ПП, щоб не офтопити.

Зарання дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що тема не про це. Але розкажіть, будь ласка, більше про КАСКО від АХА. Якраз вичитую договір по КАСКО від цієї компанії і думаю там його оформити. Можна в ПП, щоб не офтопити.

Зарання дякую.

Давненько це було, умови договорів по КАСКО могли не один раз змінитися. Але проблема була не в договорі, а якраз у ставленні "спеціліста з врегулювання збитків" АХА. Якщо коротко суть: було невеличке пошкодження, точніше два. На одне пошкодження зі скрипом таки "завели справу" (правда виплата затягнулась десь на 3 місяці), а на інше відмовили. Типу причина не очевидна, треба експертиза, при цьому натякали, що за певну суму можуть "усьо рєшить". Згодом я їм зателефонував (перший і єдиний раз), щоб поцікавитися на рахунок ексепртизи, так вони увімкнули режим дурника.

Ну я вирішив більше людей не турбувати і від роботи не відволікати :) . Коли ж прийшов час моїх наступних обов*язкових виплат внесків по КАСКО, ситуація кардинально помінялась. Хто мені тільки не телефонував :) (і зі страхової, і з банку, навіть сам керуючий відділенням). Я ж їх всіх посилав ... до того розумного "спеціаліста". Але це вже зовсім інша історія :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там навіть за неділю до завершення поліса телефонують

Мені ТАС три роки телефонували, а на четвертий забули. Я теж завтикав, понадіявся на звичний сервіс, і в суботу мав неприємну ситуацію з ДАЇ -склали протокол. Сьогодні змінив страхову компанію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там навіть за неділю до завершення поліса телефонують

Мені ТАС три роки телефонували, а на четвертий забули. Я теж завтикав, понадіявся на звичний сервіс, і в суботу мав неприємну ситуацію з ДАЇ -склали протокол. Сьогодні змінив страхову компанію.

Там жеж не роботи працюють, за вісім з лихом років теж разок не нагадали, зробив зауваження, все добре) випадки ж усякі бувають.

Стосовно ДАІ, то я їм страховку не показую, такі документи як ТО, страховка пред'являють лише при складанні протокола, який в свою чергу складається на основі показів свідків чи фото/відео фіксації, а не на основі "а покажіть но документи бо в нас відпрацювання", ніяке відпрацювання не зобов'язує показувати поліс.

А на крайній випадок скажіть що шукаєте поліс, пошуки ваші у часі не обмежуються, а тим часом телефонуєте друзям, вони ідуть в страхову та забирають ваш свіженький поліс який зроблять агенти на основі попереднього полісу за вашим дзвіночком у страхову, гроші за поліс сплатите пізніше, або ж друзі закинуть. На все може піти годинка часу, думаю воно того варте. А працівники ДАІ не мають права вам нічого зробити, кажете що шукаєте, або ж ви в роздумах про місце знаходження полісу в автівці, тільки казати що зараз привезуть не треба, бо це порушення пдр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ihp,

На рухунок Протоколу ТО згідний, а про цивілку чітко вказано в ПДР:

2.1.
Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
  • ґ) поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення).

2.4.
На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:
  • а) пред'явити для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ihp,

На рухунок Протоколу ТО згідний, а про цивілку чітко вказано в ПДР:

2.1.
Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
  • ґ) поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення).

2.4.
На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:
  • а) пред'явити для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1;

Потрібно пам'ятати про законність вимог, на підставі чого, в нас жеж люблять просто так спиняти, а тоді вже по ходу діла щось придумувати, ліпити тощо. Звичайно треба мати всі документи при собі, це ж ніхто під сумнів не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався з людей які вміють вишуковувати мало відомі страхові компанії, або ж - невідомі. Методом тику пальця там страхуєтесь, чи 11 грн економите ?

ага, твоя страхова мені до цих пір ні копійки не виплатила по нашому ДТП ;)

раджу мати діло тільки з ТОП-5, все інше то фігня, переплатіть тих 50 грн. та спіть спокійно.

працював 7 років в компанії, яка була в топ 5 по Україні, зараз повний банкрут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався з людей які вміють вишуковувати мало відомі страхові компанії, або ж - невідомі. Методом тику пальця там страхуєтесь, чи 11 грн економите ?

ага, твоя страхова мені до цих пір ні копійки не виплатила по нашому ДТП ;)

раджу мати діло тільки з ТОП-5, все інше то фігня, переплатіть тих 50 грн. та спіть спокійно.

працював 7 років в компанії, яка була в топ 5 по Україні, зараз повний банкрут...

А Ви звертались до них ще раз? Тому що мають зробити виплату до 60 днів, інакше з них штраф можна вимагати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...