Перейти до змісту

ДАІ "не встигло"...


fedot

Рекомендовані повідомлення

Пруфи в студію.

...більш нічого??)))

Слухай, ти такий є, чи прикидаєшся?

....от загадив тему, ну..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Залишаться і будут працювати за 2000 через таких як ти

Ага, у тебе всі винуваті в твоїх проблемах. Хочеш щось змінити - напрягайся, а не кивай на інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або, наприклад, коли я бачу начальника відділу по боротьбі з організованою злочинністю на БМВ Х5

Здаєтсья, це був заступник начальника :)

Маленький оффтопік.

Історія з життя. Сиджу якось з маленькою донькою під кабінетом лікаря. Заходить дядько з дитиною, займає чергу, присідає поряд. Хтось йому телефонує і починається розмова (приблизно): "та там складно щось парєшать, бо ХХХ уже під слідством", "я можу взнати, що на них вішають", "YYY переховується вже пів року" ... "в мене що нового? машину собі взяв" "Х5, з салону"...

А через невеликий проміжок часу читаю в новинах:

Автомобіль належав одному з керівників обласного управління по боротьбі з організованою злочинністю

Савпадєніє? Нє думаю... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор дай відповідь. на якому автомобілі ти їздиш, якщо та такому, який в тебе на аватарці то я думаю що в тебе просто був невдалий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор дай відповідь. на якому автомобілі ти їздиш, якщо та такому, який в тебе на аватарці то я думаю що в тебе просто був невдалий день.

post-3767-0-61112400-1444162242_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор дай відповідь. на якому автомобілі ти їздиш, якщо та такому, який в тебе на аватарці то я думаю що в тебе просто був невдалий день.

Даю)

На даний час - Опель Комбо 2007, 1.3cdti.

Той, що в мене на аватарці, на даний момент, в глобальному ремонто-тюнінгу. І до того моменту, як був розібраний і почав (вчергове) дороблятися, коштував майже 8 000 $ (з нулями я не помилився).

День був чудовий, Ви помиляєтеся)

І ще одне. Багато б віддав зараз, щоб саме він був на ходу, але Вам не зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор дай відповідь. на якому автомобілі ти їздиш, якщо та такому, який в тебе на аватарці то я думаю що в тебе просто був невдалий день.

Даю)

На даний час - Опель Комбо 2007, 1.3cdti.

Той, що в мене на аватарці, на даний момент, в глобальному ремонто-тюнінгу. І до того моменту, як був розібраний і почав (вчергове) дороблятися, коштував майже 8 000 $ (з нулями я не помилився).

День був чудовий, Ви помиляєтеся)

І ще одне. Багато б віддав зараз, щоб саме він був на ходу, але Вам не зрозуміти.

:_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо це ж їдеш, попереду тебе Х5, пасажир поруч тебе швиденько пробиває по базі ДНЗ - а він за якеюсь Асконою числиться...Телефонуємо на "102", і не "злазимо" з них в телефонному режимі, аж поки ГАЙці не припруться...Весело ж буде)

Усіх коментарів не читав, але що хіба у нас заборонено передавати у користування комусь свою машину? Мабуть ви тут перегнули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усіх коментарів не читав, але що хіба у нас заборонено передавати у користування комусь свою машину? Мабуть ви тут перегнули...

У нас заборонено предавати комусь у користування свої державні номерні знаки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а ви хоч подумали кому той доступ дадуть?

Всім?

є злодій Вася Пупкін. Побачив авто, яке йому "замовили"

Пробив по номеру хто власник, де живе.. Це ж наскільки легше стане поцупити

Не буде відкритого реєстру для всіх

Мінімум не логічно, максимум, здогудуюся, що порушує закон про захист персональних даних

Буде можливість ці дані побачити в певного переліку працівників певних державних органів, яким це для роботи потрібно і все

Як ви не знали чиє то бмв х5 так і не знатимете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився вчора сюжет про відкриття реєстру прав на нерухоме майно.

доступ надається після реєстрація, довідка з реєстру платна (20 грн.) і головне, що запитуваному (тобто тому, про чиє майно цікавляться) приходить інформація (лист) про те, що такий-то цікавився його майном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильніше сказати не вкрав - а зумів обійти систему.

От, наприклад, 99% всіх дописувачів хоча б раз в житті юзали ломаний Windows і софт, тащили ігри, фільми, музику з трекерів. По твоїй логіці вони (і ти теж) крали, але чомусь нікого совість не мучить і ніхто не йде писати на себе заяву в міліцію. Лицемірство, однако.

Ось це молодчина сказав як обрізав!

Ну що шестьоркі порохові, будьте чесними ж докінця, проплатіть всі за вінду і офіс як положено по ліцензії, а не піратськими користуєтеся, і скільки ж із за вас держава в бюджет не получила га???? це ж мільярди реально!!! можна було б все зробити і війну виграти і солдати були б забезпечені всім, а так із-за вас казнокради маємо то що маємо, покайтеся на решті і поставте тільки ліцензійне п.о. куплено у магазині з касовим чеком!!!

П.С. в мене ліцензійна вінда 8, офіса немає, в мене все почесному!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильніше сказати не вкрав - а зумів обійти систему.

От, наприклад, 99% всіх дописувачів хоча б раз в житті юзали ломаний Windows і софт, тащили ігри, фільми, музику з трекерів. По твоїй логіці вони (і ти теж) крали, але чомусь нікого совість не мучить і ніхто не йде писати на себе заяву в міліцію. Лицемірство, однако.

Ось це молодчина сказав як обрізав!

Ну що шестьоркі порохові, будьте чесними ж докінця, проплатіть всі за вінду і офіс як положено по ліцензії, а не піратськими користуєтеся, і скільки ж із за вас держава в бюджет не получила га???? це ж мільярди реально!!! можна було б все зробити і війну виграти і солдати були б забезпечені всім, а так із-за вас казнокради маємо то що маємо, покайтеся на решті і поставте тільки ліцензійне п.о. куплено у магазині з касовим чеком!!!

П.С. в мене ліцензійна вінда 8, офіса немає, в мене все почесному!!!

На городі бузина - в Києві дядько....

Не офіса в тебе нема, а мізків. Ось це по-чесному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На городі бузина - в Києві дядько....

Не офіса в тебе нема, а мізків. Ось це по-чесному.

Остряк, заплати за вінду гроші в бюджет і своїм родичам скажи, от через такіх остряків так і живе держава, що про когось будуть шестерити що на хе 5 їздить а самі себе не бачуть що обкрадають державу масово!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На городі бузина - в Києві дядько....

Не офіса в тебе нема, а мізків. Ось це по-чесному.

Остряк, заплати за вінду гроші в бюджет і своїм родичам скажи, от через такіх остряків так і живе держава, що про когось будуть шестерити що на хе 5 їздить а самі себе не бачуть що обкрадають державу масово!!!

Розумнику, населення України, грубо, 40 мільйонів. Кількість ПК, на якому стоїть вінда, на моє глибоке переконання - не більша за 8 млн. Найновіший ліцензійний продукт вінда 10 про коштує 4900 гривень. Ліцензія не належить Україні, відповідно в казну йдуть лише податкові та митні відрахування. Бери калькулятор і порахуй, що кількаденний нелегальний видобуток бурштину перевищить річний дохід від ліцензійного ПЗ на всі ПК в рази.\

Кажу ж, не "офісу" в тебе немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По їхній логіці, більше втрат наносить установлений піратський софт, а ніж мутні схеми в бюджетній/податковій сферах. Жгітє дальше :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумнику, населення України, грубо, 40 мільйонів. Кількість ПК, на якому стоїть вінда, на моє глибоке переконання - не більша за 8 млн. Найновіший ліцензійний продукт вінда 10 про коштує 4900 гривень. Ліцензія не належить Україні, відповідно в казну йдуть лише податкові та митні відрахування. Бери калькулятор і порахуй, що кількаденний нелегальний видобуток бурштину перевищить річний дохід від ліцензійного ПЗ на всі ПК в рази.\

Кажу ж, не "офісу" в тебе немає.

Але у вас і логіка... із двух зол вибираєте меньше, тіпа моїх тих 1000грн що я не плачу в бюджет нічого не змінить)) бо вон ті не платять по 50 000, це просто двійні стандарти, а ще не забудьте скільки ви не заплатили до бюджету ьо ж в нас неоподаткований мінімум тільки 17грн а за все що ви отримали більше треба сплатити податок!!! даже якщо знайшли на дорозі 100грн з них згідно законодавства треба заплатити податок державі!!!!

Ну то що скажете панове, чесні ви тут всі зібралися чи як???????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстр - ДАІ - софт - віндовс = ніпанятна... :_31:

Та все тут зрозуміло.

Порушено золоте правило - не годуй троля. Треба притримуватися - і все буде більш-менш в нормі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порушено золоте правило - не годуй троля. Треба притримуватися - і все буде більш-менш в нормі.

От. Правильно. "Накуй, накуй, вскричали гости!!!" ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстр - ДАІ - софт - віндовс = ніпанятна... :_31:

Як завжди почали за здравіє кінчили за упокій... А відкритий реєстр, то непогана тема для тих хто купує авто наприклад. Відкрив глянув чи штрафів/кредитів по авто нема і тд... А наші люди у всіх нововведеннях завжди мінуси найдуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Запрацював реєстр (в тестовому режимі). Витяги надають безкоштовно, на мій запит прийшла отака відповідь "На жаль, інформація про зареєстровані авто відсутня", хоча авто є.
Перевірте ще хтось, на собі.

 

п.с. "Сейчас для поиска нужно задавать ФИО (вводить ПРОПИСНЫМИ буквами) и дату рождения."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь яка автоматизація, систематизація і доступ до бази то добре, але що реально зміниться? 

Не кожного дня купуємо авто, щоб шукати в базі інформацію про нього. 

А стосовно двійників, трійників... ну їде попереду Х5, по номеру пробив, дійсно Х5. Тупо номера від Ланоса тулити до Х5. Сумніваюсь, що людям які займаються такими махінаціями на стільки не вистачає мізків, щоб не продублювати номерний знак від аналогічного авто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби хотіли побороти двійників просто запустили б камери з ідентифікацією номерів. Після цього зрозуміло було б що 1 авто за день не може знаходитись в луцьку , в києві, дніпропетровську і у львові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...