Перейти до змісту

ДАІ "не встигло"...


fedot

Рекомендовані повідомлення

ДАІ не встигло, в прописаний законом строк, відкрити загальний доступ до реєстрів авто. За словами нач. департаменту ДАІ, це сталося, оскільки МВС не встигли ввести данні з регіональних в загальну базу. Але виправитися обіцяється до закінчення року.

Цікаво, просто не встигли попереоформлювати Лєксуси на дальніх родичів, чи розуміють, що викриється масса лівака, на якому їздять приналежні до силових структур?

І чи ми доживемо взагалі до такого щастя? Бо це ж їдеш, попереду тебе Х5, пасажир поруч тебе швиденько пробиває по базі ДНЗ - а він за якеюсь Асконою числиться...Телефонуємо на "102", і не "злазимо" з них в телефонному режимі, аж поки ГАЙці не припруться...Весело ж буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
Бо це ж їдеш, попереду тебе Х5, пасажир поруч тебе швиденько пробиває по базі ДНЗ - а він за якеюсь Асконою числиться...Телефонуємо на "102", і не "злазимо" з них в телефонному режимі, аж поки ГАЙці не припруться...Весело ж буде)

і у вас є час тим займатися?

мені на таке свого часу шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і у вас є час тим займатися?

мені на таке свого часу шкода

на такі пости Вам часу не шкода?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чи ми доживемо взагалі до такого щастя? Бо це ж їдеш, попереду тебе Х5, пасажир поруч тебе швиденько пробиває по базі ДНЗ - а він за якеюсь Асконою числиться...Телефонуємо на "102", і не "злазимо" з них в телефонному режимі, аж поки ГАЙці не припруться...Весело ж буде)

Що за нація заздрісних стукачів росте? Хлібом не корми, тільки дай на когось накапати. Фу...Це називається: не можу сам на бумер заробити, то дай хоч підісру тому, хто на ньому їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і у вас є час тим займатися?

мені на таке свого часу шкода

на такі пости Вам часу не шкода?

Ні. Вважаю інформацію такою, яка варта уваги загалу і варта кількох хвилин, аби її сюди запостити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за нація заздрісних стукачів росте? Хлібом не корми, тільки дай на когось накапати. Фу...Це називається: не можу сам на бумер заробити, то дай хоч підісру тому, хто на ньому їздить.

Ти не сприймай написане буквально, тут акцент на урізонювання биків, які залізаючи у свій паркетник, відчувають, зазвичай, тотальну безкарність і разом з двигуном, запускають в голові - режим бога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чи ми доживемо взагалі до такого щастя? Бо це ж їдеш, попереду тебе Х5, пасажир поруч тебе швиденько пробиває по базі ДНЗ - а він за якеюсь Асконою числиться...Телефонуємо на "102", і не "злазимо" з них в телефонному режимі, аж поки ГАЙці не припруться...Весело ж буде)

Що за нація заздрісних стукачів росте? Хлібом не корми, тільки дай на когось накапати. Фу...Це називається: не можу сам на бумер заробити, то дай хоч підісру тому, хто на ньому їздить.

Думати над прочитаним релігія не дозволяє?

Чи в самого машинка з такою схемою розмитнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не сприймай написане буквально, тут акцент на урізонювання биків, які залізаючи у свій паркетник, відчувають, зазвичай, тотальну безкарність і разом з двигуном, запускають в голові - режим бога.

А ти не придумуй лишнього. Чи по-твоєму всі власники паркетів і бумерів - бики? Чи ти може вважаєш, що на дорозі бикують тільки ті, хто мутно таможив своє авто?

Якщо чувак по якійсь лєвій схемі розмитнив своє авто - яка тобі різниця? Пройди мимо і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за нація заздрісних стукачів росте? Хлібом не корми, тільки дай на когось накапати. Фу...Це називається: не можу сам на бумер заробити, то дай хоч підісру тому, хто на ньому їздить.

Уявімо, що я паркуюсь в Парижі біля Єлисейських полів, а біля мене стоїть феррарі в такому гарному червоному чохли, жовте ламборжині і темно-синє бентлі.

Феррарі належить відомому бізнесмену, в ламборджині можна покататись за 50 євро/півгодини, а темно синє бентлі то якогось араба, що має долю в торгівлі ювеліркою.

І знає що? У мене нема заздрості. Люди заробили, заплатили податки і єдине питання у мене до них це - "можна моя кума сфоткається біля твого феррарі?"

Або, наприклад, коли я бачу начальника відділу по боротьбі з організованою злочинністю на БМВ Х5, у мене теж немає заздрості. І хоч питання до нього теж єдине, звучить воно приблизно так - "коли ти, сука, намиєш стільки, що воно тобі вже вистачить?" А потім згадую про золоті унітази Януковича і автопортрети у вигляді цезаря інших державних діячів і розумію, що тут не в заздрощах діло.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, яка вам різниця, хто на якому авто їздить? Краще б спрямували свої зусилля на те, щоб самому заробити на таку машину, а не бігати за X5-ими і пробивати їхні номери.

І знає що? У мене нема заздрості. Люди заробили, заплатили податки і єдине питання у мене до них це - "можна моя кума сфоткається біля твого феррарі?"

А якщо дізнаєшся, що Феррарі мутна - то що фотка погана вийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, ти молодчик, раз відстоюєш позицію спєрва добєйся, але не ловиш головної суті, ну то таке, якщо водій, будь чемним на дорозі, навіть якщо ти на вейроні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, яка вам різниця, хто на якому авто їздить? Краще б спрямували свої зусилля на те, щоб самому заробити на таку машину, а не бігати за X5-ими і пробивати їхні номери.

Та розслабся, до нового року ще маєш час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо дізнаєшся, що Феррарі мутна - то що фотка погана вийде?

Фоткі там завжди хороші. Може тому, що мутне Феррарі на Єлісейських - це такий анахронизім, як чесний начальник відділу по боротьбі з організованою злочинністю, справедливий суддя чи сумлінний народний депутат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби в тебе винесли квартиру. Ти б хотів, щоб хтось здав злодіїв?

Невдале порівняння. Бо чувак на авто з мутним розмитненням в тебе його не крав, а нашестєрити на нього ти чомусь хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби в тебе винесли квартиру. Ти б хотів, щоб хтось здав злодіїв?

Невдале порівняння. Бо чувак на авто з мутним розмитненням в тебе його не крав, а нашестєрити на нього ти чомусь хочеш.

Якраз таки за авто з "мутним розмитненням" не заплачений податок в бюджет, а значить ці гроші вкрадені в нас із вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз таки за авто з "мутним розмитненням" не заплачений податок в бюджет, а значить ці гроші вкрадені в нас із вами.

Правильніше сказати не вкрав - а зумів обійти систему.

От, наприклад, 99% всіх дописувачів хоча б раз в житті юзали ломаний Windows і софт, тащили ігри, фільми, музику з трекерів. По твоїй логіці вони (і ти теж) крали, але чомусь нікого совість не мучить і ніхто не йде писати на себе заяву в міліцію. Лицемірство, однако.

Він не заплатив податок в бюджет, з якого отримує зп моя мама. Виходить, що він вкрав в моєї мами частину зп.

Твоя мама почала отримувати меншу ЗП? Ні? То до чого тоді тут твоя мама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, спеціально пояснюю, щоб лишив флудити.

Їздить купа дорожчих авто, які перебиті/крадені/не розмитнені. Легально на облік їх не поставиш - відповідно користуються лєвими/краденими номерними знаками. В основному ведуть себе по-хамськи на дорозі, оскільки їх неможливо ідентифікувати за номерними знаками. Доступ до бази в такому випадку дуже допоможе, хоча б тому, що більшість таких авто зникнуть з вулиць. А це, в свою чергу, може врятувати чиєсь життя. Когось було (не дай Боже) збито таким авто - фіг кого знайдеш потім. Був Рейнж Ровер, а номера - з Запорожця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А могла б отримувати більше

Не тіш себе ілюзіями. Для того щоб заробляти більше, треба самому напрягатися, а не чекати, що хтось тобі зверху просто дасть цукерку (в даному випадку держава).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз таки за авто з "мутним розмитненням" не заплачений податок в бюджет, а значить ці гроші вкрадені в нас із вами.

Правильніше сказати не вкрав - а зумів обійти систему.

Він не заплатив податок в бюджет, з якого отримує зп моя мама. Виходить, що він вкрав в моєї мами частину зп.

Твоя мама почала отримувати меншу ЗП? Ні? То до чого тоді тут твоя мама?

Дуже примітивне мислення: зарплата на місці - ну і пофігу, хто там що краде. Бюджет - це не тільки зарплати і пенсії. Частково і через таких от "обходчиків систем" не будуються нові дитсадки, не прокладаються швидкісні автобани, не модернізується обладнання лікарень, бо на соціальні програми немає грошей. Те, що хтось "вкрав" Windows - це нічого хорошого, звісно, але це проблеми США і мультимільярдера Біла Гейтса зокрема. А "обходчики" крадуть з бюджету України, якому до США як до місяця пішки. І ще цікаво, чи буде в тебе така ж повага до "обходчика" на Х5, який нетверезий збив людину на переході, а потім "обійшов систему", оформивши угон "заднім числом", забашляв де треба, порішав всі діла, і таким чином "відмазався"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному ведуть себе по-хамськи на дорозі, оскільки їх неможливо ідентифікувати за номерними знаками. Доступ до бази в такому випадку дуже допоможе, хоча б тому, що більшість таких авто зникнуть з вулиць.

Для цього в нас є поліція / міліція. + тіпчики на мутних авто якраз таки стараються їздити, не привертаючи до себе уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, яка вам різниця, хто на якому авто їздить? Краще б спрямували свої зусилля на те, щоб самому заробити на таку машину, а не бігати за X5-ими і пробивати їхні номери.

а якщо заробив, то можна тепер бігати й пробивати ?

Невдале порівняння. Бо чувак на авто з мутним розмитненням в тебе його не крав, а нашестєрити на нього ти чомусь хочеш.

виникає зустрічне питання, якщо я ішачив як обосцяна миш, щоб заробити на схоже авто, а тому мурлу воно дісталось за пів ціни, то можна на нього шєстрєрити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор якщо не секрет який утебе автомобіль?

скільки, скільки вкрав грошей янукович наверно будуть памятати і відчувати декілька поколінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже примітивне мислення: зарплата на місці - ну і пофігу, хто там що краде. Бюджет - це не тільки зарплати і пенсії. Частково і через таких от "обходчиків систем" не будуються нові дитсадки, не прокладаються швидкісні автобани, не модернізується обладнання лікарень, бо на соціальні програми немає грошей. Те, що хтось "вкрав" Windows - це нічого хорошого, звісно, але це проблеми США і мультимільярдера Біла Гейтса зокрема. А "обходчики" крадуть з бюджету України, якому до США як до місяця пішки. І ще цікаво, чи буде в тебе така ж повага до "обходчика" на Х5, який нетверезий збив людину на переході, а потім "обійшов систему", оформивши угон "заднім числом", забашляв де треба, порішав всі діла, і таким чином "відмазався"?

Тобто красти можна, але тільки не на Україні? Ну так, твоє мислення краще.

Про X5 і "нетверезего кермувальника" - це тупо стереотип. Збити може будь-яка автівка, якщо її водій знаходиться в нетверезому стані. І потерпілому буде абсолютно пофіг, як там те авто було розмитнене. Так що не треба притягувати за вуха факти.

А ну розкажи як працівнику бюджетної сфери заробляти більше???

Як варіант, покинути бюджетну сферу, здобути нові навики і перейти на більш оплачувану роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному ведуть себе по-хамськи на дорозі, оскільки їх неможливо ідентифікувати за номерними знаками. Доступ до бази в такому випадку дуже допоможе, хоча б тому, що більшість таких авто зникнуть з вулиць.

Для цього в нас є поліція / міліція. + тіпчики на мутних авто якраз таки стараються їздити, не привертаючи до себе уваги.

Поліція/міліція? Дякую, посміявся.

Останній приклад, може дійде.

Твоє авто викрали. Причепили інші ДНЗ, катаються в іншому місті. Хіба ти будеш проти, якщо, дякуючи комусь, хто приверне увагу на невідповідність ДНЗ до авто, тобі його повернуть?

П.С. Не треба мені розповідати, як "спокійно і не привертаючи уваги" їздять "тіпчики на мутних авто". Останніх лише в Луцьку орієнтовно 30%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо всі так і зроблять, то хто тебе такого розумного лікувати буде?

Проблема в тому, що в реальності так зроблять лише одиниці. Всі решта знайдуть собі 100500 відмазок, чому треба залишитися на тому самому місці. Так що можна не хвилюватися :_04: .

П.С. Не треба мені розповідати, як "спокійно і не привертаючи уваги" їздять "тіпчики на мутних авто". Останніх лише в Луцьку орієнтовно 30%

Пруфи в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...