Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Всі крадуть!

І при цьому ті, хто краде менше, ганять тих, хто краде більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

серйозний конкурент

:D

без Палиці

Кажуть навіть асфальтував дороги на 33-му. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, краще бути без качель і усіляких благ, зате всеодно з тієюж пивнишкою. Бо, як то кажуть, не получиться по хорошому - зробимо по поганому.

Хоч хтось з політиків чи підприємців у нас ці брязкальця ставив? Хоч хтось спортмайданчики будував? Хоч хтось вікна та дахи у садочках та школах робив?....?.....? Та ні, краще хай діти мерзнуть і у медкабінетах буде тільки чорний уголь, зате ми не повелись на брязкальця! Фу! Тьху на вас!

 

 

 

Tanichka, але це ж не означає що під нього зразу ж потрібно лягати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну да, краще бути без качель і усіляких благ, зате всеодно з тієюж пивнишкою. Бо, як то кажуть, не получиться по хорошому - зробимо по поганому.

Хоч хтось з політиків чи підприємців у нас ці брязкальця ставив? Хоч хтось спортмайданчики будував? Хоч хтось вікна та дахи у садочках та школах робив?....?.....? Та ні, краще хай діти мерзнуть і у медкабінетах буде тільки чорний уголь, зате ми не повелись на брязкальця! Фу! Тьху на вас!

 

 

 

Tanichka, але це ж не означає що під нього зразу ж потрібно лягати ...

 

 

А ніхто вас і не просить і не варто навіть цього робити. Просто ви всі тут доказуєте, що Романюк менше зло, то як на мене, це все таки повна деградація міста. На що не попросиш - немає коштів, попросиш розібратись - немає часу, внесеш пропозицію - відхилено без розглядів, до де ж розвиток? Я не за Палицю, але й категорично проти Романюка. І якщо вже щось казати, то фонд Палиці діє і допомагає уже кілька років, а Романюк почав шевелитись тільки перед виборами і впевнена відразу затихне після них.

Мінусуйте скільки влізе, якщо вам від цього стане легше (бо ж обгрунтувати чи висловити власну думку вам важко, простіше клацнути -. як і впринципі в країні, а ще щось хочемо). Я рада, що вам це допомагає.

Я б зрозуміла "-" якби когось образила, а ставти "-" тільки із-за того, що ви не згідні з певною думкою - ницо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, заспокійся, навіщо ця істерика :)

Істерика? :g17: Життя прекрасне вже тому, що ми живемо і з рідними усе гаразд. :0009:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді Романюк здобув дещо Піррову перемогу в політичному сенсі.

Палиця має в міськраді 15 штиків, шоколадники лише 8. Фінансовий ресурс дозволяє палиці докупити ще з 7-8 депутатів, навіть просто повисмикувавши по одному-двох з фракцій ляшковців, бютівців і т.д. А контролюючи більшість, він зможе диктувати свої умови Романюку.

Але я зараз не про це. Цілком ймовірно, що лучанам знову доведеться обирати місцевих слуг народу всього через якихось два роки (якщо шоколадний режим таки протисне той закон зі змінами до конституції). В цьому разі на нас знову чекають нові спортивні і дитячі майданчики, безкоштовні квитки в театр, програми підтримки обдарованої молоді та багато інших "ніштяків" :)

До речі, у Львові в 2му турі явка була навіть нижчою, ніж у Луцьку. А якби в них стояв вибір між представником олігарха і комунякою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, я з тобою згідний. Мінусувати за особисту думку, яка нікого не ображає, це неправильно. Тому +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka,  обгрунтую, якщо тобі від того стане легше.


то кинув людям трохи кісток за 4 роки і зробив за пів року стільки, як за останні 5 років не робив

а Романюк почав шевелитись тільки перед виборами і впевнена відразу затихне після них

мінус був за це. Нічого особистого.

Вже неодноразово і я, і інші користувачі писали, що робив Романюк на початку і всередині терміну. Я навіть дивувався, чого не під вибори, а після. Не хочу повторювати. А ти навпаки на цьому зациклюєшся.

Але багато в чому ти права.

Не хотів більше відписувати в цій темі, вибори пройшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я зараз не про це. Цілком ймовірно, що лучанам знову доведеться обирати місцевих слуг народу всього через якихось два роки (якщо шоколадний режим таки протисне той закон зі змінами до конституції). В цьому разі на нас знову чекають нові спортивні і дитячі майданчики, безкоштовні квитки в театр, програми підтримки обдарованої молоді та багато інших "ніштяків" :)

 

маштаби й обьэми грабувань бюджету теж посилятся й прискорятся, бо час зменьшится

 а ставти "-" тільки із-за того, що ви не згідні з певною думкою - ницо.

 

 

жесть, коли згідний з постом, ставиш *поддєржал*, коли категорично згідний, ставиш *поддєржал* й плюс, коли категорично не згідний, ставиш мінус, коли образа , мінус й жалоба - *шоніпанятна* ? Бо по вашій логіці, якщо мінуси ставити за образи, то плюси, лише коли вас хвалять, якось не тойво, нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


маштаби й обьэми грабувань бюджету теж посилятся й прискорятся, бо час зменьшится

схеми ж лишилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тоді чому при великій кількості мінусів з'являється напис "хамидло"? При тому, що нікому не хамиш і спілкуєшся максимально ввічливо.

 

то *собіратєльний* образ

*нєхороший чєловєк - рєдіска* просто не влазить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, обгрунтую, якщо тобі від того стане легше.

то кинув людям трохи кісток за 4 роки і зробив за пів року стільки, як за останні 5 років не робив

а Романюк почав шевелитись тільки перед виборами і впевнена відразу затихне після них

мінус був за це. Нічого особистого.

Вже неодноразово і я, і інші користувачі писали, що робив Романюк на початку і всередині терміну. Я навіть дивувався, чого не під вибори, а після. Не хочу повторювати. А ти навпаки на цьому зациклюєшся.

Але багато в чому ти права.

Не хотів більше відписувати в цій темі, вибори пройшли.

Я написала власну думку та спостереження, адже неодноразово писали колективні звернення до пана мера і не один рік. Але проблеми лучан яких явно не видно його не хвилюють і на все були відписи або ж просто видалення постів чи будь яких звернень. Коли тебе ігнорують - це образливо. Тому таке ставлення до пана мера.

Остання його показова робота, це ремонт прибудинкової території на Конякіна. Ще в червні почали робити, все літо відкриті котловани, 6 дітей поламали руки у тих ямах ( і тільки не пишіть що діти самі туди полізли і тому самі винні), робітники відверто сачкують і не виходять на роботу. Будь які звернення видаляються, зате звітує про інші відремонтовані (у цьому дворі явно щось пішло не так). Зараз дощі, грязь неймовірна, резинові чоботи не спасають та й холодно. Місяць нікого не було. І коли перед виборами почали масово тролити усі його акаунти у соцмережах, о диво!, у суботу у переддень виборів, засипали щебінь на тротуар. Дорога ж - жопа, машини грузнуть. Ні таксі, ні швидка не проїде.

І таких випадків безліч. Я розумію, що усіх не обігрієш, але ж і не першій рік просять, і є термінові звернення. Моя думка і ставлення до пана мера склалась не за останніх пів року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

( і тільки не пишіть що діти самі туди полізли і тому самі винні)

не будемо писати - ви ж самі це вже зробили :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Остання його показова робота, це ремонт прибудинкової території на Конякіна.

А то хіба не Палиця взявся? Кажуть, все що робиться на 33-40кв то всьо Палиця з Товстенюком  :sm142:

А якщо серйозно - не робить - погано, робить - також погано. В мого кума двір на Федорова також був пів-року перекопаний, і нічого. Зараз навпроти 5 школи місяць як перекопаний двір, тоже вроді в місцевих руки-ноги цілі. Ну нічого ж не робиться, чо.

В США встигають за 2 ночі зробити 50 км дороги найвищої якості посеред Лос-Анжелеса, а в нас Перемоги робили кілька місяців, пора звикнути до реалій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В США встигають за 2 ночі зробити 50 км дороги найвищої якості посеред Лос-Анжелеса,

Мав необережність заїкнутися в одній держустанові, про нічний ремонт доріг. Типу майже немає машин. Не гаряче. І т.д.

Накинулися як коршуни! Типу, а хто їм має подвійний оклад платити?

Кажу, нє, ну пздц, як Кромберг чи інші заводи в 3 зміни працюють за стандартну ЗП, то типу нічого? А як вийти на одну чи 2 ночі - то підвійний оклад?

Також постійно цьому дивуюся. ЧОму посеред будня-полудня, коли найбліьше авто і купа (для всіх) незручностей - дорогу роблять.

Чому не вночі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


То ж сам писав відповідь, що потрібно платити подвійний оклад

Справа в тому, майн лібер совушка, що вибір підрядчика, не повинен обмежуватися одною лише групою ЛАД. Які хочуть подвійний оклад за роботу вночі.

 


А ще знайдеться купа "доброжелатєлєй", яким ремонт буде заважати спати

Якщо буде в межах шумового діапазону - то не заважатиме. ніхто не каже сваї бити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я один замітив, що нових спортмайданчиків щось більше не будують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я один замітив, що нових спортмайданчиків щось більше не будують?

Гроші скінчилися на майданчики. Всі на виборціви пішли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі на виборціви пішли :)

 

Згадалось фото конверта з грошима в цій темі.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Згадалось фото конверта з грошима в цій темі.. :)

;)

 


якщо це приватна компанія, то міській раді повинно бути всеодно, який там оклад

Їм і все одно, позиція мені озвучувалася незрозуміла. та ще й від людини, яка далека до ремонту доріг.


ому треба якось впливати на міську владу, щоб ремонти доріг виконували в нічний час, а не перетворювали рух в один суцільний затор.

Підпишуся під кожним словом.


І під доброжелатєлями я мав на увазі пенсіонерів та інших, яким всеодно на норми, а просто скучно живеться

Вони і вдень верещать, що їм діти чи хтось там заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

( і тільки не пишіть що діти самі туди полізли і тому самі винні)

не будемо писати - ви ж самі це вже зробили :P

 

Хах, вчора тільки подумала про вас, що 5 копійок не вставили своїх традиційних і когось не обісрали. Совпадєніє? - не думаю.

 

 

Остання його показова робота, це ремонт прибудинкової території на Конякіна.

А то хіба не Палиця взявся? Кажуть, все що робиться на 33-40кв то всьо Палиця з Товстенюком  :sm142:

А якщо серйозно - не робить - погано, робить - також погано. В мого кума двір на Федорова також був пів-року перекопаний, і нічого. Зараз навпроти 5 школи місяць як перекопаний двір, тоже вроді в місцевих руки-ноги цілі. Ну нічого ж не робиться, чо.

В США встигають за 2 ночі зробити 50 км дороги найвищої якості посеред Лос-Анжелеса, а в нас Перемоги робили кілька місяців, пора звикнути до реалій.

 

Хто вам таке дурне сказав? Палиця до ремонту доріг та ще й прибудинкових немає ніякого діла. Це все наш "господар" хазяйнує.

Ми надзвичайно вдячні за ремонт подвір"я, бо воно його потребувало вже давно. І мовчали далі, коли б його робили, та воно з тих 5 міс робилося тільки 2 міс, решта просто простой. То питання - нах.. тоді його викопувати, якщо не можна закопати?

 

Я один замітив, що нових спортмайданчиків щось більше не будують?

Не один. Бо пан мер спочатку без розбору давав дозволи на будівлю спортивних та дитячих майданчиків, а потім зрозумів, що вивіска на них "Новий Луцьк" трохи портить його рейтинг і тепер дозволів не дає, навіть якщо половину коштів готові сплатити жильці будинку у чиєму дворі планується встановлення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю сперечатись все одно не варто, бо ж кожен залишиться при власній думці. Реальні справи та інформація - ось що варто виложувати. Поживемо, побачимо, що "нагосподарює" пан мер у новому строці.
П.С. з понеділка ніхто ще навіть не з"являвся на Конякіна щось продовжувати робити, хоч перед виборами працювали навіть у суботу і пан мер обіцяв до 1 грудня цього року усе доробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka,ти хочеш щоб там на болото в дощ асфальт поклали?

ні звичайно. Я хочу щоб виконав обіцянку і поклав асфальт хоча б на тротуари, якими можна було б обійти ту всю багнюку.

post-7249-0-34119400-1447849123_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...