Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

bublik007, та яка крапка, як мінімум три крапки... І так не знав (точніше, не хотів) за кого віддати голос, а після перегляду, моє нехотіння тільки укріпилось.

Якщо не знаєш за кого, а "проти всіх" не можна, проголосуй за обох.

От я, наприклад, так і зроблю.

 

трохи гумору... це з чистим серцем, душею???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

трохи гумору... це з чистим серцем, душею???

...і чистими руками, які нічого..., ну далі ви знаєте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо не знаєш за кого, а "проти всіх" не можна, проголосуй за обох. От я, наприклад, так і зроблю.

хіба то не однох@йственно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба то не однох@йственно?

Звичайно ж ні.

Однох@йственно - це коли голосуєш за когось одного.

Коли за двох - це двох@йственно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

хіба то не однох@йственно?

Звичайно ж ні.

Однох@йственно - це коли голосуєш за когось одного.

Коли за двох - це двох@йственно.

 

Результат тільки від такого голо-сування однох@йственний, чи ти не пішов, чи зіпсував бюлетень. А так вроді совість чиста, ти тіпа, свідомий громадянин, але насправді х@й там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додивився я, врешті-решт, ті дИбати :)

Самий правильний там ВЕ-ДУ-ЧИЙ! І в кінці правильно сказав тому "гарячому пацану". Товстенюк така невротічка, як в мене сусідка :) Абсолютно не вміє слухати, абсолютно не вміє себе вести в діалозі. Задає запитання, відповіді на які йому не потрібні, він їх не чекає... Він чекає, поки опонент відкриє рота, щоб відразу далі заливати його своїм словесним проносом.

 

... м-даа.... Ото то вже дійсно, "вибір".... А вибрати щось треба! Бо ж все-одно щось пройде!....

Все ж маю надію, що Товстенюк буде чітко виконувати вказівки, а за отакі підскакування буде отримувати по носі від ляльковода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат тільки від такого голо-сування однох@йственний, чи ти не пішов, чи зіпсував бюлетень. А так вроді совість чиста, ти тіпа, свідомий громадянин, але насправді х@й там.

Если даже ты иногда кажешься мне туповатым, что уж говорить об...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба мене витерати, мені завтра ще тещу з донькою зустрічати.

З Буковеля повертаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Результат тільки від такого голо-сування однох@йственний, чи ти не пішов, чи зіпсував бюлетень. А так вроді совість чиста, ти тіпа, свідомий громадянин, але насправді х@й там.
З твоїх слів випливає, якщо нікого з кандидатів не підтримуєш взагалі (не пішов голосувати чи зіпсував бюлетень), то ти не свідомий громадянин, значить в тебе совість не чиста?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


З твоїх слів випливає, якщо нікого з кандидатів не підтримуєш взагалі (не пішов голосувати чи зіпсував бюлетень), то ти не свідомий громадянин, значить в тебе совість не чиста?

Написав відповідь, борда чи УТК глюкнули, тому розумій як хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, що тобі заважає ще раз написати відповідь?

Природна захисна реакція організму - лінь.

а нафіга взагалі нам мер?

Дійсно, нехай нам призначать кім чен ина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Природна захисна реакція організму - лінь.

Отже моє питання і є відповіддю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З твоїх слів випливає, якщо нікого з кандидатів не підтримуєш взагалі (не пішов голосувати чи зіпсував бюлетень), то ти не свідомий громадянин, значить в тебе совість не чиста?

Можна все на світі вибирати, сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину (а також Укроп, Солідарність, Опоблок та інших)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нафіга взагалі нам мер?

Як-то-нафіга?))) А на кого "плюватись, якщо щось не так в місті?))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до "дебатів" здогадувався, а після чітко для себе уяснив,що при виборі Товстенюка Луцьк дуже швидко перетвореться в "мажорське" місто, де "гарно" жити будуть лише приближені до імператора "П",  і їх рішали. "Соціальні" проекти будть йти лише для проектів аля спорткомплекс, фітнесклуб, спортмайданчик, але вже за бюджетні (читай "наші") кошти, під егідою "Наш Луцьк", а потім плавно будуть міняти власника на П-маргиналів (як з будинком "Центральний"). Навряд чи ми зможемо протиставляти такому свавіллю щось, окрім збройного протистояння. Так мені здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75,

що ти куриш? Видно щось сильнопруще :)

До речі, саме через таких новоявлених Дон-Кіхотів-борцюнів з вітряками і не будуть легалізовувати зброю. Ще виборів не відбулося, а той вже думає про якісь збройні протистояння. М-дє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75,

що ти куриш? Видно щось сильнопруще :)

До речі, саме через таких новоявлених Дон-Кіхотів-борцюнів з вітряками і не будуть легалізовувати зброю. Ще виборів не відбулося, а той вже думає про якісь збройні протистояння. М-дє...

Я не спускатимуся до твого рівня і не вмикатиму "обратку". Я висловив свою думку і мені пох. схвалюєш ти її, чи ні. А до легалізації зброї не маю жодного стосунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не будуть легалізовувати зброю.

А що, треба?
Та тут просто на борді приблизно 3/4 адептів цієї ідеї. І такі заяви аж ніяк не роблять ближчим її втілення в життя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Та тут просто на борді приблизно 3/4 адептів цієї ідеї.
І ти вирішив ці 3/4 адептів "нацькувати" на vaz75 своєю фразою

саме через таких новоявлених Дон-Кіхотів-борцюнів з вітряками і не будуть легалізовувати зброю
???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додивився я, врешті-решт, ті дИбати :)

Самий правильний там ВЕ-ДУ-ЧИЙ! І в кінці правильно сказав тому "гарячому пацану". Товстенюк така невротічка, як в мене сусідка :) Абсолютно не вміє слухати, абсолютно не вміє себе вести в діалозі. Задає запитання, відповіді на які йому не потрібні, він їх не чекає... Він чекає, поки опонент відкриє рота, щоб відразу далі заливати його своїм словесним проносом.

 

... м-даа.... Ото то вже дійсно, "вибір".... А вибрати щось треба! Бо ж все-одно щось пройде!....

Все ж маю надію, що Товстенюк буде чітко виконувати вказівки, а за отакі підскакування буде отримувати по носі від ляльковода

А чули про таке, що журналіст повинен мати не упереджене ставлення?

Дійсно на цій програмі був присутній саме ведучий :0124:  , а не журналіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не помітив ніякої упередженості проти Товстенюка. Конкретніше, який момент чи які запитання тобі дали привід таке думати?

Як на мене, то ведучий навпаки там нічого не "вів", бо Товстенюку рота не міг закрити. Шустер, наприклад, вже б давно того викочку поставив би на місце.

 

Єдине, чим я собі пояснюю нестриману поведінку Товстенюка, це його молодістю (відносною) і що це може дійсно наслідки безрезультатних попередніх "розмов" з "системою"...

 

Але пенсіонера-комсомольця я точно не хочу в мери. Потрібна ініціатива, а пенсіонери безініціативні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...