Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

По базарам ходять чутки, що Палиця хоче позакривати базари, аби люди ходили більше в його Цум.

А що Палиця там бутікі має? продає біжютерію чи може твій конкурент по мобілках? Він жеш власник приміщення тобто орендодавець і йому всерівно скільки ходить людей в цум!

Дуже сильно помиляєшся. Нема людей - нема оренди. Деякі орендарі влатять орендну плату від % від продажів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

і йому всерівно скільки ходить людей в цум!

Він би ніколи не став тим, ким є, якби йому було всерівно.

Чим більше людей ходить у Цум, тим більше виручка ,і тим більшу можна брати оренду.

Кумекаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо, а Товстенюк чий ставленик у мерйо?

вибачте, Ви хоть раз того Товстенюка бачили чи спілкувалися? Да Палиця - супер мер :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут Палиця, він ж ніби не балотується у мери..

Тиць пиздиць 2. Альо, а Товстенюк чий ставленик у мерйо?

Тиць пиздиць 3. Ось тут форумчанка Ласка виклала табличку переможців по дільницях Луцька. В 90% (а мо й більше) переможці - це "працівники" фондуПалиці або його "консультанти", про більшість з яких ми навіть ніколи не чули.

І ти запитуєш при чому тут Палиця?

вибачте, Ви хоть раз того Товстенюка бачили чи спілкувалися? Да Палиця - супер мер :_07:

І бачив, і спілкувався, і неодноразово. Палиці мерство нах не впало, і націлений на ВРУ (по округу покійного Єремєєва). Я не згідний з тими, що кажуть, ніби Товстенюк - шістка. Він - партнер, правда джуніор, а не сіньйор, та все ж партнер Палиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він - партнер, правда джуніор, а не сіньйор, та все ж партнер Палиці.

да я про особисті якості людини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сильно помиляєшся. Нема людей - нема оренди. Деякі орендарі влатять орендну плату від % від продажів.

Хм, а як же тоді орендодавець контролює яку суму йому має платити орендар? Ну і якщо процент від продажу за певний місяць становитеме скажімо 100 грн. - яка вигода орендоздавачу тримати такого орендаря?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я про особисті якості людини...

А-а-а. Ну що можу сказати, розумний шо піпєц.

Жодно дня не приходить на заняття, з*являється відразу на держекзамени - і бац, все на відмінно.

Геній, не менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що такого значуще масштабного він зробив, щоб надовго запам'яталось і легко згадалось?

Ну наприклад добудував за пів-року міст який будували 10-15 років, я про пішохідний. Далі внєзапно вулиця Клима Савура разом з тротуарами, а слідом капремонт Перемоги. А міг просто 5 см асфальту поміняти. Далі ж/д вокзал і площа перед ним. І це далеко до виборів. За останні 2 роки - так, мало, але раніше - я навіть здивувася звідки стільки бабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиць пиздиць 3. Ось тут форумчанка Ласка виклала табличку переможців по дільницях Луцька.

Це точно переможці чи лише прізвища кандидатів від Укропу по відповідних виборчих дільницях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиць пиздиць 3. Ось тут форумчанка Ласка виклала табличку переможців по дільницях Луцька.

Це точно переможці чи лише прізвища кандидатів від Укропу по відповідних виборчих дільницях?

Прізвища кандидатів від Укропу.

А нижче кількість голосів, які набрав укроп.

Всі не пройдуть, бо виборча система рейтингова (пройдуть лище +/- 30% з них з найвищим відсотком).

Але сам факт "їхньої" перемоги (бо насправді це перемога Палиці) - це шок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але сам факт "їхньої" перемоги (бо насправді це перемога Палиці) - це шок.

Особисто для мене шок - те що багато людей вважають перемогу Укропа шоком :) Для багатьох тих з ким я обговорював перебіг передвиборчої кампанії майбутня перемога Укропу була аксіомою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто для мене шок - те що багато людей вважають перемогу Укропа шоком :) Для багатьох тих з ким я обговорював перебіг передвиборчої кампанії майбутня перемога Укропу була аксіомою.

Ні, ну куди нам до таких просунутих "аналітєхів".

В якій ще області (окрім Дніпра) укроп набрав 30% до міськрад, не скажеш?

В нас переміг не укроп, в нас переміг фонд Ігоря Палиці "Новий луцьк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш нагальне для лучан питання, що Укроп з їх перемогою робитиме.

Як що? Бабки відбивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якій ще області (окрім Дніпра) укроп набрав 30% до міськрад, не скажеш?

В нас переміг не укроп, в нас переміг фонд Ігоря Палиці "Новий луцьк".

Я живу у Волинській області. Мене цікавить в першу чергу що відбувається тут. Яка мені різниця хто стане мером Конотопу?

Ні, ну куди нам до таких просунутих "аналітєхів".

Здають нерви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що? Бабки відбивати.

Та скільки тих бабок. За два місяці відіб'є. А далі? Нокіан питав про довгострокові перспективи )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та скільки тих бабок. За два місяці відіб'є. А далі? Нокіан питав про довгострокові перспективи )))

А кому потрібна нульова рентабельність? За два місяці відіб'є, а далі працюватиме в плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от добрі справи Палиці щоб перерахувати не хватить пальців рук. І ніг :_04:

Добрі справи, Ви вже вибачайте старого за повчальний тон, робляться без реклами того, хто їх робить. Є такий вираз-добрі справи на перспективу. Ось такий варіант, ІМХО, більше підходить для ВСІХ "благодійників", які прагнуть влади)) . Але мені до лямпеги,якщо чесно, я за те, щоб вибори були кожні три місяці, тоді хоч дороги пороблять, діткам майданчики, і пансіонери поїдять до схочу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому потрібна нульова рентабельність? За два місяці відіб'є, а далі працюватиме в плюс.

Та яка там рентабельність, за два роки знову місцеві вибори. І знову майданчики став, білети в драмтеатр купуй, соцдопомогу видавай. Ще й гречка як на зло дорожчає. Який там плюс (((

В якій ще області (окрім Дніпра) укроп набрав 30% до міськрад, не скажеш?

В нас переміг не укроп, в нас переміг фонд Ігоря Палиці "Новий луцьк".

Я живу у Волинській області. Мене цікавить в першу чергу що відбувається тут. Яка мені різниця хто стане мером Конотопу?

Та ви вже визначіться, де ви живете )))

Нажаль у нашому селі (маю на увазі Україну)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрі справи, Ви вже вибачайте старого за повчальний тон, робляться без реклами того, хто їх робить.

та ви що?! а з яких то пір? І ДЕ таке чудо можна побачити? Навіть тут, на Борді, коли збирають на щось гроші, "доброчинці" не забувають писанути в темі "+", щоб всі бачили, який він молодець ;) Чи може ти знайдеш інший сенс такого "дописування", як не "самореклама"? ;)

Крім того, не бачу нічого соромного в тому, що людина, котра щось робить для інших, хоче, щоб люди про це знали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрі справи, Ви вже вибачайте старого за повчальний тон, робляться без реклами того, хто їх робить.

та ви що?! а з яких то пір? І ДЕ таке чудо можна побачити? Навіть тут, на Борді, коли збирають на щось гроші, "доброчинці" не забувають писанути в темі "+", щоб всі бачили, який він молодець ;) Чи може ти знайдеш інший сенс такого "дописування", як не "самореклама"? ;)

Крім того, не бачу нічого соромного в тому, що людина, котра щось робить для інших, хоче, щоб люди про це знали.

Та я нічого))) Я таке чудо "бачив" на власні очі у власному житі-мені допомогла людина, яку я бачив перший і останній раз у своєму житті. А в загалі, я і прокоментував саме значення добрі справи Палиці, про які писалося( перечитайте той пост). ;)Про моральність, чи аморальність не писав. І якщо людина яка робить щось для інших, хоче щоб про це знали і сприймали його як альтруїста- це супер.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сильно помиляєшся. Нема людей - нема оренди. Деякі орендарі влатять орендну плату від % від продажів.

Хм, а як же тоді орендодавець контролює яку суму йому має платити орендар? Ну і якщо процент від продажу за певний місяць становитеме скажімо 100 грн. - яка вигода орендоздавачу тримати такого орендаря?

Класичне формулювання з договору оренди.

- сума орендної плати становить 10000 грн з ПДВ, або 4% від товароообігу якщо ця сума перевищує 10000 грн.

А товарооборот, ізвольтє предоставте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- сума орендної плати становить 10000 грн з ПДВ, або 4% від товароообігу якщо ця сума перевищує 10000 грн.

що за брєд. Яка "ця сума", орендної плати чи товарообігу? Орендна плата 4% якщо орендна плата перевищує 10000?

А як орендодавець проконтролює чи я йому надав повну інфу про товарообіг чи не повну? Прийде якийсь дядя і попросить всі накладні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- сума орендної плати становить 10000 грн з ПДВ, або 4% від товароообігу якщо ця сума перевищує 10000 грн.

що за брєд. Яка "ця сума", орендної плати чи товарообігу? Орендна плата 4% якщо орендна плата перевищує 10000?

А як орендодавець проконтролює чи я йому надав повну інфу про товарообіг чи не повну? Прийде якийсь дядя і попросить всі накладні?

Взагалі то є така штука як фіскальний апарат. І нормальні магазини типу фокстрота чи якигось там шмоточних брендових, без фіскалки товар не відгружають. А де є фіскалка там не є таємницею сума ТО.

Я просто бачив такі договори, правда в іншому ТЦ. Так шо ненада лізти в ту тему де ти зовсім не орієнтуєшся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...