Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Саме так Палиця врятував Одесу від сепарів, і допомогли йому він сам завжди згадує хлопці з волині яких він зразу після призначення запросив з собою щоб стримати цей проросійський народ в Одесі! Тому і є Ігор Палиця якиє справжнім патріотом своєї країни, і людиною яка відповідає за свої слова, ось йому більшість людей і повірила, і побачите що не розачоруєтеся, все що обіцяв виконає!

Я досі не можу зрозуміти - оцей СаняТТ стібеться, чи дійсно висловлює думки? Нє , чесно, це стьоб?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Я досі не можу зрозуміти - оцей СаняТТ стібеться, чи дійсно висловлює думки? Нє , чесно, це стьоб?

О, а це не в тебе колись був підпис, щось типу: "я вже сам не знаю, де я стібусь, а де ні"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а це не в тебе колись був підпис, щось типу: "я вже сам не знаю, де я стібусь, а де ні"?

Так там була та сама ситуація - я ж не знав, чи людина дебіл і сприйме стьоб за чисту монету, чи зрозуміє, що це стьоб. І перших було набагато більше, тому й запідозрив таку фігню, яку вивів у підпис.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там була та сама ситуація - я ж не знав, чи людина дебіл і сприйме стьоб за чисту монету, чи зрозуміє, що це стьоб. І перших було набагато більше, тому й запідозрив таку фігню, яку вивів у підпис.

Ну так значить СаняТТ твій достойний наслідувач )

По темі. А от що буде робити мер-Романюк, якщо таки "здолає дракона" і в другому раунді, коли в міськраді в укропа вже приблизно 30% місць, а докупити ще 20 % можна буде без особливих проблем (лише десь з десяток депутатів)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я досі не можу зрозуміти - оцей СаняТТ стібеться, чи дійсно висловлює думки? Нє , чесно, це стьоб?

Не годуйте троля люди......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю, ти перший мене запідозрив в пороходрочерстві. Тіпа розділив всіх на палицедрочерів і пороходрочерів, да?

Нє, є тільки пороходрочери бо їм сци в очі вони всерівно скажуть що дощ іде!!!

А інші це ті які підтримують політику, або довіряють Ігорі Палиці, як можна сказати єдиному і справжньому Українському патріотові!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого це палиця який сказав Міхо що йому треба бронемашини щоб фактично замутити переворот, єдиний патріот. а швобода. вони ваще гранату в атошників кинули так що вони крутіші патріоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого

Ви думаєте, якщо щодня будете по три рази згадувати гранату від свободи, рахувати бакси для ПС і Азова за Ілловайськ і називати Єгорку під@р@сом, то вас переведуть в касту Тролів, як СанюТТ???

Куди там. Вам ніхто навіть жалюгідного мінуса не ставить. Не чіпляє це вже нікого. Повчіться "креативу" у Сашка )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електорат Романюка просто не прийшов на вибори.

Якщо мер не спатиме то має виграти.

natalka), 10 грн на мера ))

Тоді я приєднаюсь, щоб конкуренція була якась, 10ка на Сашку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую виграш в другому турі Товстенюка Олександра.

Тварь есчо та

А хто не тварь? Романюк??? БУ-ГА-ГА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тварь есчо та

Какіє фаши даказатєльства?

Я ожидал такого вопроса,мне хватило общения его с моим близким родственником чтобы понять что эта за тип)

Вангую виграш в другому турі Товстенюка Олександра.

Тварь есчо та

А хто не тварь? Романюк??? БУ-ГА-ГА!!!

а что он плохого сделал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тварь есчо та

Какіє фаши даказатєльства?

Я ожидал такого вопроса,мне хватило общения его с моим близким родственником чтобы понять что эта за тип)

Ну так розкажіть людям, що ж ви, не соромтесь. А то виходить, що пустословите, безпідставні наклепи, не аргументовані звинувачення... Всі чомусь кажуть який він паганий, фу-фу-фу, а доказів чи аргументів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я от вангую перемогу Романюка в другому турі... і то з більш менш норм відривом.... менше зло так сказать))

хіба шо ....Палицюн гречкою давтить до пабеди буде....

да і результатів для початку ще взагалі не відомо.... а всі цифри шо сча є то "За даними паралельного підрахунку голосів, оприлюдненого обласною парторганізацією «УКРОПу»"

Нуда нуда))

Ну так розкажіть людям, що ж ви, не соромтесь. А то виходить, що пустословите, безпідставні наклепи, не аргументовані звинувачення... Всі чомусь кажуть який він паганий, фу-фу-фу, а доказів чи аргументів немає.

А я от проти Товстенюка ніц не маю.... )) просто діло в тому що що не в ньому діло)))) а от проти Палиці... тут уже у кожного свої переконання....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тварь есчо та

А хто не тварь? Романюк??? БУ-ГА-ГА!!!

а что он плохого сделал?

А хорошого? Чомусь у мене тепленька водичка побігла лише напередодні виборів, деякі роботи робляться лише перед виборами (я про ті що за бюджет міста), а нащо було тягнути стільки часу, мол блатанув, що вот то я, тепер за мене голосуйте, а помитись у ледь теплій водичці нагрітій на плитці у кастрюлі нє? Романюк, на мою думку, вміє робити 2 речі, 1) багато гарно говорити/обіцяти, 2) підмазуватися під виконані роботи інших людей чи організацій.

П.С. Про теплу воду, якісні дороги то наболіло вже давно, звиняйте єслі що)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тварь есчо та

А хто не тварь? Романюк??? БУ-ГА-ГА!!!

а что он плохого сделал?

А хорошого? Чомусь у мене тепленька водичка побігла лише напередодні виборів, деякі роботи робляться лише перед виборами (я про ті що за бюджет міста), а нащо було тягнути стільки часу, мол блатанув, що вот то я, тепер за мене голосуйте, а помитись у ледь теплій водичці нагрітій на плитці у кастрюлі нє? Романюк, на мою думку, вміє робити 2 речі, 1) багато гарно говорити/обіцяти, 2) підмазуватися під виконані роботи інших людей чи організацій.

П.С. Про теплу воду, якісні дороги то наболіло вже давно, звиняйте єслі що)))

Дык а он трут причом?кто голосовал за палыцю,спрашивают пусть у него,он в ВР прошёл а не романюк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не втему але в жінки в селі вибори сільського голови. Всі жителі такі - "Та він краде. На мерсі їздить. Дочкам дві квартири в Луцьку купив. Навчання оплачує". І що б Ви думали? Вибрали нового? Ні!!! Вибрали того ж самого.

Я вважаю народ заслуговує (в більшості випадків) на життя, яке він обирає (чи людину).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Про теплу воду, якісні дороги то наболіло вже давно, звиняйте єслі що)))

З якого року (в свідомому віці) ти в Луцьку живеш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

По темі. А от що буде робити мер-Романюк, якщо таки "здолає дракона" і в другому раунді, коли в міськраді в укропа вже приблизно 30% місць, а докупити ще 20 % можна буде без особливих проблем (лише десь з десяток депутатів)???

Теж про це подумала. Виходить що УКРОП в міській раді легко буде мати більшість - відповідно всі рішення будуть прийматись так, як УКРОП цього захоче. От і як Романюку в таких умовах "відпрацьовувати" посаду? ))) Може ще й сам відмовиться ;)

А з іншої сторони, якщо ще й мєром виберуть Сашку - то всё, в міській раді абсолютно все вирішує укроп - і ніяких перешкод... Це не є гуд... (по чому там землю під Променем на Грушевського продали?). Всі найкращі плюшки собі позабирають... Комусь може дуже не повезти якщо на чийсь бізнес "покладуть око"...

Та і в обласній раді - теж саме. В мене враження - що я в унівєр попала: Савчук, Ліпич, Хвищун... Любов Григорівна, мій декан - нічого поганого не можу сказати, нормальний викладач і декан - це те що в мене в памяті залишилось з тих років. Але як почитала як вона Сашці кандидатську допомагала писати, то зрозуміла що вона не відмовить цьому улюбленому студенту )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і в обласній раді - теж саме. В мене враження - що я в унівєр попала: Савчук, Ліпич, Хвищун... Любов Григорівна,

ахах, цікава річ, знаю дві персони. Можу хіба додати, що Байцим читав лекції в мене, якщо не помиляюсь (давненько це було), по державному регулюванню економіки :)

Ну на рахунок виборів, то офіційно можна перейменувати місто в Палицьк або Коломойськ-Палицький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Про теплу воду, якісні дороги то наболіло вже давно, звиняйте єслі що)))

З якого року (в свідомому віці) ти в Луцьку живеш?

Я корінний лучанин, вік в профілі є. На 40му живу кілька років, перед цим жив у власному будинку, а що такого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О Товстенюк... Князьок місцевого рівня, амбіцій шо ого-го.

ні ні ні, не треба нам такого мера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так розкажіть людям, що ж ви, не соромтесь.

Дозвольте поцікавитися, фонд Новий Луцьк чи Укроп не робили замовлень на вашому деревообробному підприємстві? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...