Перейти до змісту

Шо случилось с кумом, difoto & Forever Autumn в эту тяпницу


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Ну от та стаття

"У Луцьку за 5 гривень і життя позбутися можна…"

http://www.pravda.lutsk.ua/?p=5290

Я впевнений що таких випадків просто тьма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

до всіх буйно та тихо справедливих :

Пропоную кожному з вас хоча б з тиждень ,бажано під час свят потаксувати вночі, після цього напишете тут, з кого ,скільки будете брати за проїзд і що будете робити на місці таксиста в подібній ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а помните мою тему "таксист vs маршрутчик" в АвтоПати?

там таксист вёл себя совсем неадэкватно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до всіх буйно та тихо справедливих :

Пропоную кожному з вас хоча б з тиждень ,бажано під час свят потаксувати вночі, після цього напишете тут, з кого ,скільки будете брати за проїзд і що будете робити на місці таксиста в подібній ситуації

Кожен вибирає собі роботу сам і знає на що йде, ніхто не заставляє працювати там де не подобаєтья.Чого одному таксисту хватає завезти від Варшавки в кінець Володимирської 25 грн ,а другий везе назад і кричить що мало 30 .

Плюс тебе ще везе по всім ямам під звуки шансону і на такому корчі де ти тримаєш двері бо боїся випасти.

Раніше на таксі брали з певним стажем роботи і за машинами дивились, а зараз отримав права і вже на слідуючий день таксує.Покажи йому дорогу ,скажи як краще їхати ще може за руль сісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за правовове решение проблемы, т.е. через суд. Но если дифото в это не верит, то конечно вариант с воздушками нормальный.

А вообще прикольно устроить этой конторе такси флешмобчик фальшивых вызовов :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду визначати правих і неправих, просто хочу сказати, що на місці тієї дівчинки чи компанії з Ді наступного разу може бути кожен з нас. А сидіти і молитись "добре що не мене цього разу, може і наступного пронесе..." не діло.

Для всіх хто постраждав від таких справ: є автотранспортне управління, яке видає ліцензії на таксування. йдете до начальника, або зама - вони нормальні люди. з заявою, що такого-то і такого-то числа водієм таким-то по такому-то виклику в стільки-то годин сталось те-то і те-то. Реєструєте в канцелярії. Все. Люлєй вони дають професійно. Такі справи контролюються зверху. І їм знати, що наступного разу хтось з їх сім"ї сяде до бидла не хочеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що зараз в таксисти йдуть люди, які більше нічого робити не вміють, тобто взагалі нічого робити не вміють. Нашкрябав на жигуля за 1000 доларів -- і він вже модний таксист, бізнесмен.

ІМХО стаж водіння і клас авто, які допускаються до роботи на таксі повинні суворо регламентуватись законодавством. І ситуація "таксисти допомагають міліції, а значить вони друзі" не повинна існувати. Рівень відповідальності (в тому числі перед законом) в пасажирів і таксистів має бути 50/50, або навіть більшим з боку таксистів, бо вони надають послуги.

В нормальних країнах всі таксі обладнані лічильниками, а також перегородкою, яка відділяє пасажира від водія. Також в багатьох машинах ставляться камери, які знімають салон автомобіля, щоб у випадку нестандартних ситуацій відповідні органи могли визначити міру вини кожного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Такси поехало, ответив : 25 рублей."... "три подвыпивших тела выходят из бара, им называют двоекратную сумму и, после отказа платить, везут на "стрелку" с намерением заставить заплатить."

Менше 15 грн вже більше ніж півроку не возять. А взагалі краще спитати ціну перед тим як сідати. Коли 3 чела і пяні, то ціну можуть легко ломити. Я не за таксистів, але тверезим з пяними завжди важко порозумітись.є Я думаю консенсус можна було б знайти. І до речі, пацани, вам українською мовою впадло спілкуватись чи як? Чи російською кручє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до речі, пацани, вам українською мовою впадло спілкуватись чи як? Чи російською кручє?

стопудово правильно замечено,

просто как то так сложилось исторически.....

с тех времёх когда оутлюк отсылал козебяками писбма в которых были укр буквы "i є ї"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навеяно событиями...

позвонил всётаки "тёте" на ЛюксТакси

спросил о ценах, значт так:

- минимальная стоимость поездки - 12 грн, это 3км

- дальше 1км = 2 грн

- если друг "чтото нетак пощиталось в большую сторону" - знач звонить оператору

p.s. пока писал - возник вопрос :lol: :

10км = (12грн за 3км) + (14грн за 7км) = 26грн

или

10км = 20грн за 10км = 20грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гайдук" - это позывной для 061, 082. может еще для каких

по фамилии одной из первых операторш, вроде.

061 для мене давно не існує - імхо все хамувате бидло там.

Навіть можу комусь спрезентувати модний номер звідти - 4145 (ВОВ) з кількома поїздками - хто хоче - відпишіться - скажу пароль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Forever Autumn : так ты заплатила таки??? А они нас еще и откалашматили и в горотдел завезли?????? Шото в этой жизни пошло не так!

бля. а ти хотів поїхати з тої "точки" в травмпункт???

2 хто-там-питав. ні. мну не чіпали. навіть за мати.

2 Yarchik останнім часом таксисти справді неадекватні, повір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом частенько замовляю таксі, переїхав на іншу квартиру, де розв'язка маршрутних таксі не досить вдала, а топати до Соборності з малою дочкою трішки далеко, особливо в таку погоду, як зараз ще й не досить зручно. Те, що таксисти произджають пізніше, ніж я спускаюсь з 9 поверху (причому, викликаю таксі до тог

о, як дружина вдягне малу, а це ой як складно :-))), хвилин на 5-10, то це нормальне явище, коли запитую, чому так опреативно, отримую відповідь,

 що типу нормально, замовлення отримав - прилетів ("летіти" від ЗАГСу  максимум 5 хв. з зупинкою на всіх (одному) світлофорі), ну а те

, що затримався на 5 хвилин, то це ж не 30. Йому добре казати, сидячи в машині, а

 як мені, на руках з дитиною в мороз та вітряну погоду? Це його цікавить найменше, хоча те, що я спізнююсь на пару, тройку хвилин, то й

ого задіває за живе, ну відповідно мене за "кишеню". Але це все єрунда. Коли їдеш від місця А в місце Б за 15 грн., а з місця Б в місце А в тому ж складі, в тверезому вигляді, то вартість поїздки збільшується як мінімум на 5 грн. І не дивно - за період перебування в місці Б відстань до місця А збільшилась рівно на 5 грн., тільки в км. Причому спостерігалось це неоднократно і не з одним таксистом. Висновок: бачать, людина не відмовиться з поважної причини - ставимо тарифи що називається "по максимуму".

Ну а на рахунок даного інцеденту з таксистами - бидло, воно й в Африці бидло. Будь це таксист, чи пасажир. В даному випадку, на мою думку, бидлом можна назвати саме таксистів, знайшовся ж серед той толпи тверезо мислячий чоловік, який порахував, що в даному випадку пасажири були праві.

До речі, хто казав, що таксисти на маршрут виходять тверезі? Ага, чом би не так. Знайома викликала минулого року таксі, мало того, що з приїхавшого вирулив "чуть взволнованный" водій, та ще й коли вона відмовилась сідати до нього в машину, той водій серед білого дня на Радянській почав разборки влаштовувати, і кому, жінці. Добре що не запросив по рації свою бригаду таких як сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок помсти - колись чув що певні типи автомобілів не люблять воду в повітрозабірниках, аж до повонго виходу з ладу двигуна... якщо то правда - фіг хто докаже без фотоапарата...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какую правовую ответственность могут понести таксисты в данной ситуации ?

я не специалист вообще ни разу, поэтому буду просто называть знакомые буквы.

Нанесение телесных повреждений это что - штраф в 17 грн или админ предупреждение ?

Компенсация моральных убытков - хм. в этой стране это реально ?

Угроза жизни ? Переломов нет, тяжких внутренних повреждений нет.

Ну что максимум может светить таксисту ? Потеря лицензии ? Кстати - таксование это

лицензируемый вид деятельности ? Распространяется ли на эти услуги такое понятие,

как права потребителей ? Какие заявы должен писать Ди и компания ?

Снимать побои в травмпункте ? Или просто заявы достаточно ?

У меня решительно нету ни одного ответа на эти вопросы.

Насколько сложно/легко будет таксистам нарисовать ответный иск или что там.

p.S. Очевидно что даже если представить ситуацию что пьяный ди залез в такси и начал грязно

ругать таксиста и отказался платить, то это абсолютно не дает никакого права распускать руки

таксистам. Их право - следовать только закону. И они этот закон нарушили.

А следовательно могут быть наказаны. Конечно есть маленький момент - у нас однако не америка,

и следование закону вещь совершенно уникальная. Однако знаю неоднократно, что определенное

кво денег позволяет вдруг совершаться правосудию точно в соответствии с предписаниями.

(не нарушения закона за бабки, а именно следование закону).

Другой вопрос - насколько именно принципиально все это.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. БЛЯ, чтож это делается, куда мы катимся

specially for Nikos . напевне ні. Але якщо це так ріже Ваші педантичні оченята, то можете офіційно звернутися до адміністрації з проханням забанити матюкливу Осінь. Вважайте це моїм подарунком Вам на день армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. прочитала сцилко, люб*язно надану Командором.

Можна було б таким способом вплинути ;)

Газетки, які гоняться за скандалами, таку б річ посмакували))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto, кум: Бачу ася відключена. Пропозиція звернутися в лікарню, щоб хоча б зареєструвати цей неприємний факт, залишається. Хоча було б краще зробити це відразу ;)

2 Forever Autumn: ти записала номер того гайдука і його машини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Forever Autumn: ти записала номер того гайдука і його машини?

ні. не записала. тормоз. або пиво. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міськвідділі точно повинні бути його паспортні дані, адреса, телефон. Раз вас туди привезли- очевидно він писав на вас заяву. Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міськвідділі точно повинні бути його паспортні дані, адреса, телефон. Раз вас туди привезли- очевидно він писав на вас заяву. Так?

не уявляю, де б він міг її писати. На своїй точці на капоті машини хіба що. Тому що у відділок він з нами не їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що зараз в таксисти йдуть люди, які більше нічого робити не вміють, тобто взагалі нічого робити не вміють. Нашкрябав на жигуля за 1000 доларів -- і він вже модний таксист, бізнесмен.

Згоден і з Plum-ом. у цій думці.

Згоден із кількома форумчанами, щодо того, чому так поступив таксист. Їх (таксистів) частково зрозуміти можна. Враховуючи останні події (де їх ріжуть, б'ють, інколи навіть вбивають) Але в даній ситуації - їх нічого не виправдовує.

Покарати однозначно!

Вибір покарання , на мою думку, за постраждалими. ( влаштувати б їм ЖОРСТОКИЙ рейд із перевіркою тех. стану автомобіля і дозволів на перевезення)

Накласти б до того ж, на кожного порушника закону штраф у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів громадян..

**думки вголос**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...