Перейти до змісту

Шо случилось с кумом, difoto & Forever Autumn в эту тяпницу


difoto

Рекомендовані повідомлення

Шоб меня не спрашивали в аське.

После тяпницы мы в трех лицах решили проведать Ману(экс-участник знаменитой в свое время группы МММБ) в Рок-Хате. Кум с ним в очень больших друзьях, поэтому событие для нас знаменательное. Приехали в рок-хату, Мана поговорил по телефону с Мухой из Бумбокса , пообнимал Кума и пригласил за столик. Мы попили пива(немного) , поговорили о том-сем и решили ехать домой. Сели в такси, сказали " В центр". Такси поехало, ответив : 25 рублей.

Мы дружно и с шутками сказали такси ехать в ж0пу с такими тарифами (ориентировочно 12,5 грн/км). Дятел за рулем лишь через 5 минут разговора( уже при подъезде к месту) понял, шо мы не шутим... мы в натуре прикалываемся! Разворот на 180 градусов и мы едем на "базу" на Красное, "Гайдуки проблема " и все вытекающее.

отступление: вообще-то я ох№ел от постановки вопроса: три подвыпивших тела выходят из бара, им называют двоекратную сумму и, после отказа платить, везут на "стрелку" с намерением заставить заплатить.

На "сходке" оказалось человек пятнадцать таксистов с разной степенью сексуальной ориентации.

отступление: со старта был клевый старший дядько, лет под 50, который с двух слов понял суть дела и не участвовал. Спасибо тебе, отец.

Дальше были разборки. Мы были агрессивными, потому как офигели от такого поворота дел. Разговор с толпой происходил на матах... я ненавижу, когда на двоих - тридцать (а толпа прибывала!)

Потом меня вырубили ,я потерял сознание... кум троха побегал, но его вообще откопали ногами... кровищи было куча... потом нас... РЖУНИМАГУ: таксисты вызвали ментов!!! Нас, избитых и окровавленных, повезли в горотдел на такси , хуле, все схвачено!

Слава богу у нас было схваченочуть больше и из горотдела мы сразу свалили по домам :lol:

Но такое количество трезвого быдла, которое за гривну готово замочить(серьезно) - я никогда не забуду.

ЗЫ я не жлоб - это для не сведущих. В карманах было больше 800 грн. Я принципиален.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Найти машину, вичекать місяць щоб забулось, облить колимагу бензином і підпалить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n по ходу прав... Оставлять так просто это нельзя... Ежели не таким радикальным образом, то можно решить вполне законными методами IMHO (думаю, у многих связи в ментуре и т.п.) (хотя я все же за радикальный метод :lol::) )

Мдаааааааа... Я фигею - толпа из 30+ чел против двоих... Ну и п***расы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки таксист почав розвертатись і їхать на точку, треба було приставить до його голови якусь штукенцію з намеком на те що це вогнепальна зброя, попросити недоброзичливого водія зупинитись, а самим вийти і на тапки, ще можна було стягнути компенсацію за самовільну зміну маршруту :lol:

Одним словом ЛЮБИМИ методами запобігти вашого транспортування на місце їх пачкування. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 ми не чули розповіді *іншої* сторони і судити по розповіді однієї сторони принаймні нечесно

2 щоб не виникало подібних ексцесів потрібно завчасно договарюватись за ціну, бо поїздка в таксі це така ж продажа послуги, якщо тобі підходить ціна то ти користуєшся послугою,як ні то ні (я так завжди роблю)

3 таксистів впринципі я розумію, якщо перший ,третій , десятий відмовится платити то потім всі будуть їздити задарма

4 їхні методи дещо звичайно радикальні ,але життя заставляє робити так а не інакше (судячи з розповідей знайомих таксистів)

5тобі Туман за підпал *колимаги* якби відрізали голову то боли б праві, бо зазвичай у таксиста автомобіль це єдиний кормилець у сімьї

ЗІ до Діфото - Платон мій друг ,але істина дорожче (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5тобі Туман за підпал *колимаги* якби відрізали голову то боли б праві, бо зазвичай у таксиста автомобіль це єдиний кормилець у сімьї

а ногами бить людину що кормить іншу сім'ю це нормально?

або так пересрать людям відпочинок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казнить нельзя помиловать

Кому поставте на свій вибір

З.І. Я ставлю після першого слова :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в будь-якому випадку, таксист був неправий. Якщо клієнт відмовляється платити -- вези його в опорку, здавай мєнтам, а не на "растєрзаніє" іншим таксистам. Ох, хотів би я щоб той таксист опинився в такій же ситуації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально, якби ті уроди що сьогодні питались вкрасти дві зажигалки в мене були б не по 13 -14 років а старше , то наш куточок залюбки отпинав би їх при нагоді, особливо якщо ті б щей вимахувалися б

повторюю ще раз , або питай про ціну завчасно або якщо ти такий крутий і багатий що не питаючи вартості замовляєш послугу то плати скільки тобі скажуть а ні то получаєтся що ти вкрав,а раз вкрав значить треба лупити щоб неповадно було, таке моє ставлення до цього питання

і ще раз повторюсь,неможливо зробити правильні висновки з ситуації не знаючи всіх аспектів справи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питались вкрасти дві зажигалки ... отпинав би їх при нагоді
за дві зажигалки послати одну людину в нокаут, а другу бити ногами? До того ж люди не відмовились платити, а торгувались, тому що ціна була явно вище ринкової.

Не зійшлись в ціні -- завези остав де взяв. Да, це витрати, але без них ні один бізнес не буває. Якщо я почну бити своїх клієнтів, я без хліба лишусь.

До того ж таксист мав би перший запитати куди їхати і озвучити ціну. Ти як продавець маєш про це знати.

Я за те, щоб у всіх таксі стояли лічильники і касові апарати, і щоб оплата проводилась виключно по лічильнику і з видачею чека.

Маньяк, ти не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плам ти там був ? Я може й не правий і я пояснив чому, але кожна людина ЗАВЖДИ роскаже так ніби вона божий одуванчик і її побили нізащо

Взагалі різні ситуації бувають, одне шкода тільки, що в таку тупу і безглузду ситуацію попав Діфото с товаришами, особисто його мені шкода (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби я там був, то перш ніж мене поклали б, я б чоловік 2-3 встиг покласти, а ще вірогідніше таксист "під ствол" просто не став би зі мною сперечатись :lol:

це по-перше. А по-друге НІЯКІ справи не можуть вирішуватись силовими методами. А стосунки таксиста і пасажира -- тільки ділові. Пасажир це клієнт і партнер таксиста, людина яка його кормить, поїть, одягає і платить страховку за машину. Якби цій справі надати широкого розголосу через суд і ЗМІ, то таксисти могли б втратити немалу кількість замовлень, а відповідно і прибутків.

Приклад: якби в газетах почали писати, що на Варшавці ногами б'ють тих, хто торгується за ціну товару, то думаю дуже багато людей перестали б туди ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорити тут даремно.

Варто тільки констатувати факт безуправства такого класу перевізників, як таксистів, а безуправство це зумовлене їх негласними статутами і методами вирішення конфліктних ситуацій.

Висновок - домовляйтесь про ціну перевезення при посадці, також уважно вибирайте автомобіль та водія, щоб не втрапити на якогось падорваного, бажано щоб друзі які вас проводжали записали номер та час вашої посадки у таксі.

Ну і звичайно не забувати про самооборону у випадку самоуправства перевізника.

А на рахунок цієї конкретної ситуації скажу своє ІМХО - вирішити щось законими методами не вийде (хіба що 100 відсотково знати дані таксиста, набрать якоби свідків зняти побої і пішло поїхало), лізти набивати 'стрелко' до обідчика теж не варто, бо від часу сутечки таксистів не поменьшало.

Якщо вже так хочеться поквитатись то зробить якесь западло, або підставу.

Але краще через знайомих надати інциденту розголосу у ЗМІ. (Plum постом вище пояснив до чого це приведе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питались вкрасти дві зажигалки ... отпинав би їх при нагоді
за дві зажигалки послати одну людину в нокаут, а другу бити ногами? До того ж люди не відмовились платити, а торгувались, тому що ціна була явно вище ринкової.

Не зійшлись в ціні -- завези остав де взяв. Да, це витрати, але без них ні один бізнес не буває. Якщо я почну бити своїх клієнтів, я без хліба лишусь.

До того ж таксист мав би перший запитати куди їхати і озвучити ціну. Ти як продавець маєш про це знати.

Я за те, щоб у всіх таксі стояли лічильники і касові апарати, і щоб оплата проводилась виключно по лічильнику і з видачею чека.

100% согласен с мнением Plum'а. Я не буду говорить банальное "клиент всегда прав" - клиент далеко не всегда прав (я не конкретно об этом случае), но все же таксист должен был отвезти их обратно. Ну или на крайняк сдать в милицию (ну не знаю, вдруг, допустим, они ему нахамили и пр.). Но такое... :o

А вообще, я тоже давно мечтаю о том дне, когда у ВСЕХ таксистов будут стоят хотя бы счетчики (унифицированные, т.е. один тип для всех), гляди тогда и на такси почаще ездить буду... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затронули больную для меня тему. Услугами такси пользуюсь практически ежедневно и давно знаю, что в Луцке просто нет инстанции регулирующей тарифы и штрафующей за их превышение. А фирмам-радиотакси попросту нас№ать и это удручает. Для себя нашел простой выход - стараюсь всегда с мобилки вызывать своего (проверенного) таксиста.

difoto: не оставляйте это так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.

чудненько ващє.

думаю, просто так залишати це не варто. Тим більше з таксистом я розрахувалася вже на вулиці (да! дура! з метою збереження тих обох кормільцев своїх сімей від травмпункту. Давай, Ді, покричи на мну ))).

З.І. намбер 1. від Рок-хати до Фуршету скільки раз платила всього-навсього 20грн. а щоб в центр....

З.І. намбер 2. з одним таксистом у розмові мелькнуло: "я сам дивлюся, як мені їхати, за лічильником чи ні", так що це ніц не вирішує.

З.І. намбер 3. Не завжди при посадці таксист говорить вартість проїзду. Деякі посилаються на швидкість "доставки" пасажира, деякі - на лічильник, деякі - на погоду та інші обставини (ну там... шнурок розв*язався...акула здохла....)

З.І. намбер 4. ндя. після того, як Ді вирубили, він трохи на спині пролежав, поки я його не підняла. не бачила, що сталося з Кумом, бачила вже результат - розбитий ніс і кровіща.

З.І. намбер 5. Падонкі. Адназначьна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або озвучте хочаб службу, при визові якої приїхало таке бидло...

Гайдуки це чий позивний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо за машина, цвет, марка, номер. опис воділи... ?

вово,

номер тачки и "название таксомоторной фирмы" были бы очень кстати

не так номер как "название таксомоторной фирмы" чтобы знать где такие байцы работают....

и.... неюзать, как минимум....

от себя добавлю:

по своему опыту - стоимость проезда прямо пропорциональна количетву выпитого заказчиком......

что и напрягает....

так же напрягает что что когда ловиш такси просто в центе и у 4й школы "вызываеш" то от центра стоимость на 5-6 грн больше, хотя ехать меньше на чуть и машины похуже (непонятные жигули и убитые иномарки)

(это ответ тем кто удивляется почему от школы ;) )

я давно хотел создать тему о такси, собенно когда Люкс-такси отказывались давать ювилейные поездки,

правда шас (с осени) истправились, и всё наладилось

но, иногда, попадают таксисты что говорят 15 мало, типа всё подорожало и т.д. и п.т., ну ладно, думаю барель дорожает и всё такое...

но на другой раз на машине нехуже привозят в тоже место и 15ть....

во,

так что установить таксометры самое оно....

или хотябы завести практику в слух объявлять растояния и стоимость КМ

пару раз было что "неожиданно заканчивались рубли" в такси - и ничего, заруливали к банкомату и "начинались доллары"

раз было что у водилы небыло сдачи с "крупных", а из мелких у меня 5 грн только,

ничего, заплатил 5, взял у него телефончик

звоню через пару дней, как был в центе, он подруливает, октрываю двери, протягиваю ему остальную денюжку, говорю - мы тут ехвли с вами пару дней назад, у вас здачи небыло... какой же у него фейс был :)....

а через некоторое время опять с ним пересекался случайно :)

p.s. БЛЯ, чтож это делается, куда мы катимся

я понимаю что многим хочется чтобы ВикторФёдорович обратно вернулся но не до такой же степени

но это не наш метод

поддерживаю Plum`a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби я там був, то перш ніж мене поклали б, я б чоловік 2-3 встиг покласти, а ще вірогідніше таксист "під ствол" просто не став би зі мною сперечатись :)

Під ствол тебе іншим і поклали. Таксисти завжди їздять зі зброєю, якщо не з вогнепальною, то з холодною. А в 30-ти кілька то точно є.

А потім легенда така, агресивні пасажири погрожували таксисту, він покликав своїх, а далі тіп вихватив ствол і ми..... бла-бла-бла....

Едвайс: відкриваєм двері-> Вільний? Вільний!!! Скільки в центр? 25!!! -> закриваєм двері і йдем до наступного.

Хоча зазвичай коли дієш по такій схемі, то він товаришам здобич не віддасть, тому ціну демократичну каже.

2MANJAK11

Повністю згідний.

2Tum@n i всіх хто так думає

Насиллям не виправиш, після спаленої машини, таксисти переламали б кінцівки всім кого підозрювали, а таких мабуть десятки.

Якщо ж все-таки силовий варіант то тільки зачистки, АКМ з ПБС і уперед :) :) :P

Остання строчка як стеб над насиллям ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки силовий варіант і не інакше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було пару випадкуів, коли таксист по приїзду заломлював ціну рази в два вищу чим повинен, але я знаю одне - мінімальна вартість 12 грн., сюди входить посадка і три кілометри проїзду. І хай що хоч мені доказує даю ту суму яку проїхав і кажу "більше нема". А ще дуже сподобалось їхати з лічильником - перед тобою велике табло на якому написано скільки ти проїхав і скільки то коштує. На мою думку треба було доїхати, дати 12 рублів в зуби і хай що хоче то робить - більше там нема за що платити, або зупинитись і вийти. Кумарить ще коли вони по виклику підїдуть постоять п"ять хвилин і вимагають за прості гроші... а як я стою чекаю їх я теж повинен з них гроші вимагати.

З.І. Наболіло вже... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так і хочеться побачити з ЗМІ заголовки: "Луцькі таксисти б'ють пасажирів та вимагають гроші"

можна починати з: самвидав, правда.лутск.ua, ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...