Перейти до змісту

Шо случилось с кумом, difoto & Forever Autumn в эту тяпницу


difoto

Рекомендовані повідомлення

А потім легенда така, агресивні пасажири погрожували таксисту, він покликав своїх, а далі тіп вихватив ствол і ми..... бла-бла-бла....
зі стволом в руках я б не вийшов з машини, поки вона оточена "своїми" таксистами. А таксист поїхав би туди, куди я йому скажу і висадив би мене там де мені зручно, і там де в мене "свої", а не в нього ;)

Ну але це так, ліричний відступ. Факт лишається фактом і того що сталось не повернеш. Зараз лишається вияснити що Difoto і інші учасники цієї пригоди збираються робити. Я все ж радив би не залишати цього просто так. Мій варіант -- йти в суд, принципово купляти всіх кого можна аби той суд виграти і посадити всіх 30 чоловік як мінімум роки на три.

Висновок зі всього цього -- таксисти зараз це далеко не ті професіонали, які були років 20 тому. Зараз це в основному бидло і наволоч, якій лінь працювати але хочеться "все і одразу". Хоча, звичайно, винятки бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Просто вычисли его и поговори вечерком желательно!!!! Он один ! А вас с Кумом я думаю хватит! А нехватит позови и мы прийдём!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю, что стоит устраивать встреч стенка на стенку.

засадить их # на длительный срок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 до Plum

причому провчити треба добряче. це ж що виходить - така свинота буде влаштовувати "розбірки" як метод стягнення? а що тепер - якщо це діло залишити просто так, він взагалі прийме це на озброєння як "ефективний метод". і завтра в таку ж ситуацію попаде інша знайома нам (або навіть близька) людина.

Мій варіант -- йти в суд, принципово купляти всіх кого можна аби той суд виграти і посадити всіх 30 чоловік як мінімум роки на три.

вже треба тоді починати. і так вже прийдеться купувати мед.довідки про побої та ушкодження пятничні. взяти свідчення ментів, що привезли таксисти їх силою. взяти свідчення знайомих (ну нас хоча б) що з того кафе вони виходили абсолютно тверезі і "на своїх двох". на крайняк купимо довідку так само пятничну з нарко. не завадять думаю з 5-10 заяв від а-ля кляєнтів (самі напишем) за різними датами, що їздили з цим таксистом і він грубив/порушував пдд/погрожував/вимагав завищені тарифи. ну а далі вже до шановних юристів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANIAK11, Songoku, +1...

Поважаю ДіФото, але я вважаю, що вони хотіли кинути таксиста. Треба було не казати "ехать в жопу с такими тарифами", а зупинити авто, і вийти.

Мы были агрессивными, потому как офигели от такого поворота дел. Разговор с толпой происходил на матах...

А не треба було бути агресивними, не треба було матюкатися. Хміль в голові у таких ситуаціях - це завжди проблема. На тверезу голову відразу б знайшли мову і пояснили б суть проблеми. Цілком можливо, що розійшлися б з результатами на користь ДіФото і компанії. Без матюків, спокійно, ввічливо, подзвонивши родичам, друзям, в міліцію. Але там, де матюки і слиною плюють - до бійки недалеко.

І ще раз повертаючись до фрази Мы были агрессивными. Я чомусь впевнений, що тверезий таксист, на робочому місці, був менше зацікавлений в бійці ніж нетвереза особа. І таксистів спровокували на бійку агресією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю, что стоит устраивать встреч стенка на стенку.

засадить их # на длительный срок

Для цього потрібно щоб Forever Autumn засняла це на Відео, бажано не мобільне, треба засвідчити в травмпункті, в ментів, не тільки написати бумажку, але мати когось з солідними пагонами щоб він її лобіював - тоді вже можна і пресу підключати і суспільство.

А щодо силового варіанту, то тут проблем валом. Таксистів можна вважати системою, воосновному там своїх не кидають на призволяще і вони якраз пасажирів вважають ворогами (ті регулярно їх ріжуть). Тому стенка на стенка однозночно купа роботи Медикам.

Тут тільки два варіанта: Або суд, або крайнощі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я не верю в правосудие этой страны. Будем надеяться, что это когда-то изменится, но никаких судов не будет.

2. Мы были не бухие, но все же выпившие... я подозревал, что такса будет увеличена, но это был как раз случай за 12грн.Я рассчитывал - дам 15-17грн.... но цифра 25 сначала пробила на "поприкалывацца"(мы по-моему сами не вдуплили: то ли это таксист прикололся, то ли шо...)

3. Forever Autumn : так ты заплатила таки??? :) А они нас еще и откалашматили и в горотдел завезли?????? ;) Шото в этой жизни пошло не так!

4. На "Красном" таксисты - сплошное быдло, это мы уже поняли. Наглое, зажравшееся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Мы дружно и с шутками сказали такси ехать в ж0пу с такими тарифами " - Як казав MANJAK11 цікаво було б почути думку таксиста.

" Разговор с толпой происходил на матах... " - Певне толпі було вже всерівно з чого все почалось. Самі ж їх і накрутили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому стенка на стенка однозночно купа роботи Медикам.

спонсором мероприятия выступит часная скорая "Тарас" ;)

ДИ,

ты хоть запомнил что за "контора" была

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього потрібно щоб Forever Autumn засняла це на Відео, бажано не мобільне

думаю, если б она попыталась это сделать - живой бы от туда не ушла. с телефоном не ушла - так это точно.

а так, надеюсь, хоть ее-то не трогали?

а вообще, конечно, толпой на двоих... сцуки.

ИМХО, не стоит лезть на таксистов с разборками после всего.

они очень организованы и их орда.

Я не верю в правосудие этой страны

Ди, зря. у меня есть в моем жизненном багаже дело в суде, выигранное у самих ментов.

причем выигранное в самые гнилые времена (1997-1998 года, где-то так)

так что не все так плохо, как кажется

страна, конечно, вся навозом завалена, но есть ведь и удобрения ;)

ДИ,

ты хоть запомнил что за контора "была"

"Гайдук" - это позывной для 061, 082. может еще для каких

по фамилии одной из первых операторш, вроде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не верю в правосудие этой страны

Ди, зря. у меня есть в моем жизненном багаже дело в суде, выигранное у самих ментов.

Якби ти відчував свою не зовсім правоту - ти б теж не вірив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти відчував свою не зовсім правоту - ти б теж не вірив :)

в принципе, есть резон в твоих словах.

30 таксистов-свидетелей скажут, что просто стояли на базе, а тут подъехал коллега из машины которого вывалились пара пьяных тел, которые с матами и угрозами полезли к нам, мирно пьющим кофе и отдыхающим после тяжелого трудового дня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би там не було, хто б не був винуватий, але бити людей до втрати свідомості за 25 грн. -- за це однозначно потрібно наказувати. І бажано наказувати дуже боляче, щоб не повадно було. Хай навіть таксистів обматюкали, хай навіть по морді одному дали... так 30 (чи навіть 10) тверезих таксистів без проблем могли заломати і повалити на землю трьох людей на підпитку _НЕ_НАНІСШИ_ЇМ_ШКОДИ_, викликати наряд міліції і тримати їх поки міліція не приїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би там не було, хто б не був винуватий, але бити людей до втрати свідомості за 25 грн. -- за це однозначно потрібно наказувати. І бажано наказувати дуже боляче, щоб не повадно було.

Ніхто нікого не бив за 25 грн. Бійка була спровокована самими постраждалими - їхньою поведінкою зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, если б она попыталась это сделать - живой бы от туда не ушла. с телефоном не ушла - так это точно.

а так, надеюсь, хоть ее-то не трогали?

Щодо цього існує відео-камера в гудзику з відео-регістратором. Про таке почав думати як напоровся кілька раз на малолеток, перший удар приймаєш, їх 3-4 а далі всім весом в челюсть до отруба по черзі. Коли такої штуки немає, то важко щось доказати в суді що ти не перший почав, що в них кастети і т.д.

Кстаті вона класно паше і для автомобілістів, підставити вже важче, заодно фіксує багато чого, що можна пустити як козирь.

А що всі 30-ть били? Мабуть 25 просто стояли не випускали, а от 5-ро просто з різних сторін. Я взагалі не розумію навіщо переходити на мати. Якщо рівень таксиста "Вася звичайний" варто політкоректно говорити і мозг Васі впадає в ступор, зазвичай він погоджується що так і так, якщо вже йде до штовханини, то втікти немає шансів, побороти теж. Або платити або граната :) в руках, але тут треба бути гарним актором. :P

Да прикро, але якщо є сім'я краще забути про ревендж. Хочеш напаскудити купляєш хардпневмат гвинтівку, викликаєш з левого телефона саме його, займаєш удобну позицію, так щоб відступити можна було і з 100-та метрів потриш швиденько лобове, фари, його краще не трогати. Для коспігації на ствол прикручуєш пляшку пластикову за 10 метрів вже важко визначити звідки стріляли.

3.ЬІ. Таким способом дуже часто наші колеги-страйкобісти від блатних мальчигоф на блатних тачках з блатной музикой в 12-ть ночі позбуваються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

намечается интересный расклад:

едеш кудато расчитываеш ~ сумму, а тебе назвают 50 баксофф (ибо - дорога скользкая, машину нужно ремонтировать и абсче)

отказываешся? а ну иди люда.....

а если от клиента пахнет пивом.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всегда выслушиваю от таксиста стоимость поездки стоя у машины и разговаривая через открытую дверь. услышав цену закрываю дверь машины либо со стороны пассажирского сидения, либо со стороны улицы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик: ты там не был, а уже сделал кучу выводов, причем в корне неверных!

Таксисту мы сразу сказали , что не заплатим(в ж.. - это я фигурально выразился для глубины понимания), его задача была остановить машину и высадить нас!

Разговор на матах:

- Ви шо, пацани ах№єлі ващє?

- Та ета ви ак№єлі вканєц за два кілометра 25 рубасов!

А як треба було з тим бидлом говорить?

- Ізвінітє, да! Ми дєйствітєльно нємного Ах№єлі! - с улибачкой так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись був свідком як таксі підрізало запорожця, трохи черкнуло крилом. Так таксист вискочив з машини витягнув водія запіка і почав бити. Поряд стояли хлопці - роботяги з заводу виходили, почали відтягувати таксиста, той довго не думаючи вскочив в машину викликав своїх. В моменті організувалась колона з 20-30 машин, повискакували таксисти накинулися на тих роботяг. Таксист був явно не правий, але хлопців всерівно троха покопали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас, избитых и окровавленных, повезли в горотдел на такси , хуле, все схвачено!

Слава богу у нас было схваченочуть больше и из горотдела мы сразу свалили по домам

А почему сразу не поднял икипиш? раз все схвачено, да еще и вас на такси привезли... Почему не задержали таксиста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик: ты там не был, а уже сделал кучу выводов, причем в корне неверных!

Таксисту мы сразу сказали , что не заплатим(в ж.. - это я фигурально выразился для глубины понимания), его задача была остановить машину и высадить нас!

Разговор на матах:

- Ви шо, пацани ах№єлі ващє?

- Та ета ви ак№єлі вканєц за два кілометра 25 рубасов!

А як треба було з тим бидлом говорить?

- Ізвінітє, да! Ми дєйствітєльно нємного Ах№єлі! - с улибачкой так...

Ні. Я мав у увазі. Хлопці тариф 25грн. за те що можна пішки пройтися, забагато, Ваш товариш не захотів Нас висадити і т.д. Без агресивних ноток. Якщо ВАС хотіли отп$№##и то тут вже нічого не допомогло. А так Ви підлили масла в вогонь.

А я часто попадав в неприємні для здоровя ситуації.

Хоча щоб мене стерегло 30 таксистів, я так ще не попадався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силовий варіант полюбе не пройде! А якшо пройде, по з великими втратами з обох сторін.

Таксисти дуже організовані і виручать один одного в любій ситуації (навіть якшо вони не праві). Згадайте історію, коли в Сирниках таксиста зарізали... так там вбивць ховали від таксистів... бо якби таксисти добралися раніше... ппц тим пацанчікам і міліція б не допомогла

ЗІ: не варто з кулаками на таксистів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таксисти останнім часом таки дійсно "звірями" стають... Навіть вчора був свідком їх неправоти, але їх банда, як і в описаній вище ситуації... Десь ще на "Волинській правді", здається, читав подібне, там дівчину таксист побив.. Щось треба з ними робити... Пропозиція страйкболіста мені по душі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В силовому варіанті при добре продуманій тактиці більші а я б сказав просто колоасльні втрати понесуть таксисти.

Потрібно підібрати місце.

Викликати того таксиста на заздалегіть підготоване місце, перед тим підготувавши своїх людей і видавши їм пляшки з котелем молотова і каміння.

Дати по рогах тому хаму, він на таке заслуговує.

Якщо в нього ще буде бажання, може викликати своїх колег. :lol:

Відповідно коли те все кодло збереться, з безпечних місць закидати знаряддя їхньої праці (автівки) пляшками з горючкою відповідно кидаючи каміння щоб розбити вікна, так машини будуть горіти краще :)

Власники автівок будуть любими методами спасати свій хліб, от тоді вони вже не не організована група людей! А алементране, нещасне перелякане і дезорганізоване стадо.

Далі їх можна залишити за цим ділом а можна і рвати як тузік грілку по одному по два.

Така тактика приміняється в масових заворушеннях, і є видумкою компетентних органів. :)

А ле такі дії явно суперечать законодавству :)

Тому не рекомендую вдаватись до силових методів.

Знаючи що у нас усе купляється і продається простіше влаштувати йому провову та економічну війну. Міліція/податкова/міська рада/санітарно епідеміологічна служба/ і так далі по списку ( він великий :)

Це елементарні скарги на цього таксиста у всі можливі інстанції. Повірте це діє! Навіть якщо скарги безпідставні. :)

Наш пост-совдепівський апарат його домучить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...