Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Серіал "Секретні матеріали" продовжили ще на один сезон

Цитувати

Серіал "Секретні матеріали" вирішили продовжити ще на один сезон, повідомляє The Hollywood Reporter.

Зазначимо, що рішення ухвалено через рік після відродження шоу.

Девід Духовни і Джилліан Андерсон, які грали ролі агентів Малдера і Скаллі, погодилися взяти участь у продовженні серіалу. Крім того, до роботи над шоу повернеться також автор серіалу Кріс Картер. Новий сезон стане продовженням шести епізодів, випущених каналом у 2016 році.

Нагадаємо, "Секретні матеріали" виходили в ефір з 1993 року по 2002 рік. За дев'ять сезонів було показано 202 серії. Десятий сезон випустили в 2016 році. Побачити 11 сезон можна буде вже цієї осені. Всього заплановано 10 серій.

Як розповіли в 20th Century Fox Television, відроджені "Секретні матеріали" подивилися майже 16 млн глядачів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Дивлюся 2-й сезон із українською озвучкою

Красота!

Зараз таких серіалів не роблять :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Наша пісня гарна нова,починаєм знову!!!

http://kinokrad.co/324572-sekretnye-materialy-11-sezon.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, snouden сказано:

В нинішньої школоти не буде своїх X Files - жалко їх.

Пффф.... в нинішньої школоти такий вибір, що нам з тими ікс файлами і твін піксами тіко позавидувати треба.Я не про штамповку американську, а про серіали наприклад данців, шведів,британців. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yura-patriot сказано:

серіали наприклад данців, шведів,британців. 

там потрібно думати, а школота цього не вміє. І не хоче.

8 годин тому, yura-patriot сказано:

в нинішньої школоти такий вибір

 

8 годин тому, yura-patriot сказано:

штамповку американську

Саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yura-patriot сказано:

Пффф.... в нинішньої школоти такий вибір, що нам з тими ікс файлами і твін піксами тіко позавидувати треба.Я не про штамповку американську, а про серіали наприклад данців, шведів,британців

невже вони назнімали щось, що можна ставити в один ряд з Х-файлами? Чому ж тоді вони невідомі? Може я помиляюсь, то назви декілька, може хоч буду мати що подивитись, якщо справді там є щось толкове... Я не іронізую, я серйозно, назви... Бо той шлак, котрий зара знімається... ну блін, чи-то я вже такий балуваний... ну одне г... Навіть он той розрекламований "Видозмінений вуглець" подивився - ну, блін, комікс, та й все. Враження таке, що зарашні режисери-сценаристи взагалі нічого толкового не читали, а виросли лише на коміксах... Прихожу додому, сідаю їсти, включу ті "фільми", і вити хочеться... 

Weswoorld, правда, здивував, дійсно клас. І задумка, і продуманка, і зйомки, і актори, і ... Був здивований, що таке хтось родив, і тепер з нетерпінням чекаю продовження. 

А оце "11-й сезон Х-файлів"... ну, блін, дійсно, не ІКС-файли, а Ху..-файли... Типу як згорівше вогнище, котре ще тліє, час-від-часу щось трішки спалахує, коли в нього втрапить якась мусоринка чи вітерець дуйне, але вже вогнища з нього не виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ну ще раз не по темі і всьо.

 

5 годин тому, jack74 сказано:

невже вони назнімали щось, що можна ставити в один ряд з Х-файлами? 

 Ай блін ну Джек, ну ікси це окрема кагбе "ніша" і як на мене може вже більш такого і не буде,але я троха не проте, я мав наувазі,що зараз просто подивитися щось хороше є багато.Зараз якщо і не часто,але ну виходить багато хороших серіалів,і щось конкретно виділити з тієї купи тяжкувато,як колись бляха тільки той один(грубо )Х-файли, всі його зирили і всі його повторювали по пару разів,чисто моя зовсім проста думка,шо зараз такого вже не буде,нєхєр ганяти один той самий серіал по сто разів якщо є сотні інших і зараз вже з будь якого хорошого/класного серіалу не буде все одно такого ефекта.

 

5 годин тому, jack74 сказано:

Може я помиляюсь, то назви декілька, може хоч буду мати що подивитись, якщо справді там є щось толкове... Я не іронізую, я серйозно, назви...

 Да не люблю щось комусь ратиди,бо для когось толкове,для когось то шлак,ну от тупо погугли " датські/шведські/британські серіали", їх є троха,ой блін, про німців забув,ну ось наприклад мені кльово зайшов "Тьма", британський "Убийсто на пляже" цікавий детектив ",ну і "Мост" багато хто тащиця і мені кльовий, ай кароче да є всякі,мож і не так розрекламовані, но і колись таких цікавих не було.Моя думка,що зараз є багато з чого вибирати для школоти і не тільки,шо і іксів не тра:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За гранью

1360753748_ca5375419eb961d25a5f0b234051e

 

Досить гідна заміна X-files. Більш цікава, як для мене. Особливо було цікаво взнати чим закінчиться основна сюжетна лінія. Хто не дивився - раджу!

Саме головне, що тут нема цього "я тобі доведу що прибульці існують", "а я тобі кожну серію, сезон за сезоном, не буду вірити". Це мене дратувало більше за всього в X-files. Тому і закинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, gen552 сказано:

Хто не дивився - раджу!

плюсану,

все ніяк не можу зібратися почати дивитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...