Перейти до змісту

[ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ] оголошення про здачу квартири


MonterreY

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня - сьогодні сталася така історія - знайшли на Olx оголошення що здається квартира ( здавач представився Назаром). зателефонували, домовилися про зустріч. і тут починається "кіно" - перезвонює цей Назар: я тут в в машині колесо пробив - міняю, буду за пів години. через 5 хв. перезвонює : я немаю грошей на рахунку для того щоб зв"язатися з....тут почався "бред про машини в польші і про купу грошей які він начебто втратить" - поповніть мені на 100-200 грн телефон. це уже було ясно що це РОЗВОД.

Говорить дуже красиво - про квартиру, про те що живе закордоном ( оголошення за яким телефонували уже видалено)

телефони з яких телефонував : 0980379448 та 0986811320.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже хтось зараз на таке ведеться?

Якщо досі цей брєд пропихають - значить ведуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже було тут таке.

Так, точно, вже хтось писав таку про точно таку саму схему разводу. Напевно місяць чи два тОму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись писав в мене так жінку розвели, десь рік півтора назад, черги Польща, машина колесо, щось в нас хотів тіпа купити , не пам'ятаю вже що, може авто ми тоді продавали....

В підсумку перерахувала йому 50 грн.

:-(

я колись писав в мене так жінку розвели, десь рік півтора назад, черги Польща, машина колесо, щось в нас хотів тіпа купити , не пам'ятаю вже що, може авто ми тоді продавали....

В підсумку перерахувала йому 50 грн.

:-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На олх цей тип представляєтьс назаро, філіпом, родіоном. В описі дуже гарна квартира за нихьку ціну.

На олх цей тип представляєтьс назаро, філіпом, родіоном. В описі дуже гарна квартира за нихьку ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз багато такого на олх є. В різних розділах помічала речі, які вартують нереально привабливу ціну, а в ітозі, коли дзвониш чи пишеш - тільки з передоплатою продаються :) ну хоча б за доставку.... ну хоча б 50 грн скиньте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз багато такого на олх є. В різних розділах помічала речі, які вартують нереально привабливу ціну, а в ітозі, коли дзвониш чи пишеш - тільки з передоплатою продаються :) ну хоча б за доставку.... ну хоча б 50 грн скиньте.

передплату багато хто вимагає - бо буває покупець не забирає товар, тоді ви оплатите доставку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...