Перейти до змісту

Всі довідки відміняються з 1 жовтня


sss381

Рекомендовані повідомлення

Всі довідки відміняються з першого жовтня

З 1 жовтня чиновники будуть самі отримувати необхідні їм довідки та інші документи.

Про це пише Бухгалтер 911, із посиланням на першого заступника міністра юстиції Наталію Севостьянову.

"З 1 жовтня 2015 жоден державний орган не матиме права вимагати довідки, навіть електронні. Тому що якщо вони матимуть безкоштовний доступ до реєстру, вони зможуть це зробити власноруч і отримати цю інформацію без того, щоб кожного разу звертатися за виписками та довідками. Це стосується не тільки довідок, а й, наприклад, документів про народження, шлюб та інших", - повідомила вона.

Громадяни отримуватимуть необхідну інформацію, документи та довідки з відкритих реєстрів. Їх перелік такий:

- Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів

- Реєстр спеціальних бланків документів інформаційної системи Міністерства юстиції України

- Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

- Єдиний реєстр нотаріусів України

- Спадковий реєстр

- Єдиний реєстр довіреностей

- Державний реєстр обтяжень рухомого майна

- Єдиний реєстр громадських формувань

- Реєстр атестованих судових експертів

- Реєстр методик проведення судових експертиз

- Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення

- Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

- Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

- Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень

- Реєстр громадських об'єднань

- Державний реєстр друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності

- Державний реєстр актів цивільного стану громадян

- Державний реєстр речових прав на нерухоме майно

- Державний реєстр баз персональних даних

Взято тут:

http://znaj.ua/news/reforms/19535/vsi-dovidki-vidminyayutsya-z-pershogo-zhovtnya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде нове: "вас не має в реєстрі", "щось не можу вас знайти", "парішаєм"...

все буде добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що? Чекати масових звільнень чинуш? Це прямо, якийсь удар для бюрократів з ЧСВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде нове: "вас не має в реєстрі", "щось не можу вас знайти", "парішаєм"...

все буде добре)

Як скажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було би добре, не прийшлось би нікуди ходити замовляти та чекати....

Як представник "бюрократії" :) те ж був би не проти. А то посилаєш людину за довідкою, а там ту довідку або не видають, або видають із запізненням. А людина, не розуміючи, що я так роблю не з власної прихоті, а по вимозі закону - дивиться на мене вовком ... Не приємно однако.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як представник "бюрократії" :) те ж був би не проти. А то посилаєш людину за довідкою, а там ту довідку або не видають, або видають із запізненням. А людина, не розуміючи, що я так роблю не з власної прихоті, а по вимозі закону - дивиться на мене вовком ... Не приємно однако.

Совісний "бюрократ", воу! :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадяни отримуватимуть необхідну інформацію, документи та довідки з відкритих реєстрів.

все добре, але цікаво як вони реалізують захист персональних даних від "утєчкі" та зловживань - тобто, щоб громадянин Іванов І.І. зміг переглянути, ознайомитися і скачати дані всіх оцих переліків, реєстрів та баз лише відносно себе.

або якщо доступ до цих баз буде зосереджено з одного кабінету чиновника, як унеможливити зловживання? охочих подивитися дані буде чимало.

або доступ до даних у селах, де інтернет - це рідкість.

та й старшим сільським дядькам і тіткам, бабусям та дідусям простіше поїхати в район, відстояти в черзі та взяти довідку, ніж вчити всі оті тирнети.

в черзі і з людьми поговорити можна, час згаяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадяни отримуватимуть необхідну інформацію, документи та довідки з відкритих реєстрів.

все добре, але цікаво як вони реалізують захист персональних даних від "утєчкі" та зловживань - тобто, щоб громадянин Іванов І.І. зміг переглянути, ознайомитися і скачати дані всіх оцих переліків, реєстрів та баз лише відносно себе.

або якщо доступ до цих баз буде зосереджено з одного кабінету чиновника, як унеможливити зловживання? охочих подивитися дані буде чимало.

або доступ до даних у селах, де інтернет - це рідкість.

та й старшим сільським дядькам і тіткам, бабусям та дідусям простіше поїхати в район, відстояти в черзі та взяти довідку, ніж вчити всі оті тирнети.

в черзі і з людьми поговорити можна, час згаяти

а нафіга громадянам довідки, якщо чиновники не будуть їх вимагати?

в кожній держструктурі буде доступ до баз, і громадянину не треба туди подавати довідку, бо таку інфу, при потребі, держстуктура сама запитує у відповідній базі.

стосовно того, що громадянин може отримати якусь інфу з баз , так в тому нічого поганого, завжди можеш переконатись, що якісь дії стосовно тебе правомірні.

ще відкриють доступи до використання коштів бюджетів усіх рівнів, тоді можна буде й контролювати як чиновники тратять наші, платників податків, кошти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ключові слова виділив -

як зробити, щоб громадянин дивився дані лише відносно себе? а не дивився, скільки і яких машин і квартир в сусіда, коли він одружився і де прописані його діти, скільки в нього на рахунку і чи немає обтяжень?

якщо доступ буде в кабінеті чиновника, як зробити, щоб він не передавав дані третім особам (конкурентам по бізнесу, жулікам, чоним ріелторам і т.д.)?

ось 2 ключових моменти - захист інформації.

в інших проекціях ідея має право на життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й старшим сільським дядькам і тіткам, бабусям та дідусям простіше поїхати в район, відстояти в черзі та взяти довідку, ніж вчити всі оті тирнети. в черзі і з людьми поговорити можна, час згаяти

-d селі час завжди є чим згаяти, корови ,кури, свині-їм не поясниш, що не дав їсти, бо стояв у черзі.

-три четверті людей приїзджають без , наприклад оригіналу айді коду, начебто і по копії ясно власника, між тим бюрократи гордо відсилають людей по папірці.

Скільки людино годин тратиться, про кіло людинонерви вже й мови нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ключові слова виділив -

як зробити, щоб громадянин дивився дані лише відносно себе? а не дивився, скільки і яких машин і квартир в сусіда, коли він одружився і де прописані його діти, скільки в нього на рахунку і чи немає обтяжень?

якщо доступ буде в кабінеті чиновника, як зробити, щоб він не передавав дані третім особам (конкурентам по бізнесу, жулікам, чоним ріелторам і т.д.)?

ось 2 ключових моменти - захист інформації.

в інших проекціях ідея має право на життя.

А, що це велика таємниця? Ну, дізнались мої дані, нічого страшного я не приховую, живу по доходах, сподіваюсь, що й чиновники будуть жити по доходах. А якщо я і маю, що приховувати, то приховаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bormotuha, тоді створи тему і виклади дані про себе і всіх членів родини по пунктах з першого посту.

якщо ж ні, то не ганяй повітря

Nokian,

я це все розумію, але той абзац читати тре' з гумором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...