Перейти до змісту

Мосійчук (радикальна партія Ляшка) - все?


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Я сам за бойового гандураса голосував. а потім побачив відаху, з'ясувалося він реально гондурас, тільки не бойовий...Всю ту партію на вила треба, а ляшка на черенок від них надіти, хоча по заохочення для нього...Але той Мочйчук реально смішно дивився коли погрожував кадирову іт.д., лох по життю не може погрожувати реально...

Дивно, що ви про ляшка відео не бачили до виборів. Те відео, ще до посадки тюльки було.

Стосовно Мосійчука то він в свій час мав міні армію в Патріот Україні. І починав свою політ діяльність з Білецьким. Потім сів коли його з вибухівками взяли. На початку Патріот України дуже рулив. Вони валили іноземців мігрантів в харкові. Чорних і вєтнамців і тд. Притом інколи мочили капітально. Тобто вбивали. Сіли з білецьким майже разом. Білецький за те, що Сармата молотком відлупив (Сармат зара в рядах сепарів кажись). А Мосійчука в тюрму за теракти кинули. Обох з вязниці витянув ляшко під час шуму післямайданого де ляшко набрав підримки серед правих. Потім Мосійчук, Білецьких, Ляшко створювали Азов. Но Білецький зблизився з Аваковим і щось неподілив з Мосійчуком і Ляшком. Почалось все з Конфлікту коли Коломойський і його команда звинуватила мосійчука в фашизмі. І сказала, якщо буде він в Азові то не буде спонсортва від Коломойського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Наступна "Батьківщина" потім "Самопоміч",як не "діло" якесь придумають то лайно найвищого готунку потече від ПОПа.Вибори на носі,а рейтинг поганенький.А люди поведуця,як каже моя мама "тож роблять хоть шось" і голосує за Палицю і Сеню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам за бойового гандураса голосував. а потім побачив відаху, з'ясувалося він реально гондурас, тільки не бойовий...Всю ту партію на вила треба, а ляшка на черенок від них надіти, хоча по заохочення для нього...Але той Мочйчук реально смішно дивився коли погрожував кадирову іт.д., лох по життю не може погрожувати реально...

Дивно, що ви про ляшка відео не бачили до виборів. Те відео, ще до посадки тюльки було.

Стосовно Мосійчука то він в свій час мав міні армію в Патріот Україні. І починав свою політ діяльність з Білецьким. Потім сів коли його з вибухівками взяли. На початку Патріот України дуже рулив. Вони валили іноземців мігрантів в харкові. Чорних і вєтнамців і тд. Притом інколи мочили капітально. Тобто вбивали. Сіли з білецьким майже разом. Білецький за те, що Сармата молотком відлупив (Сармат зара в рядах сепарів кажись). А Мосійчука в тюрму за теракти кинули. Обох з вязниці витянув ляшко під час шуму післямайданого де ляшко набрав підримки серед правих. Потім Мосійчук, Білецьких, Ляшко створювали Азов. Но Білецький зблизився з Аваковим і щось неподілив з Мосійчуком і Ляшком. Почалось все з Конфлікту коли Коломойський і його команда звинуватила мосійчука в фашизмі. І сказала, якщо буде він в Азові то не буде спонсортва від Коломойського.

Я про відео де він за щоку брав і на члені пригав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чистої води клоунада, хоч якщо винний повинен відповідати. І для чого цілий батальйон приводити в верховну раду за 1 депутатом? Чого з іншими так не робили? І де поданя на депутатів від правлячої партії? Невже там всі чисті і живуть в комуналках?

диктаторство розквітає, ще Янукович буде нервно курити через пару років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступна "Батьківщина" потім "Самопоміч",як не "діло" якесь придумають то лайно найвищого готунку потече від ПОПа.Вибори на носі,а рейтинг поганенький.А люди поведуця,як каже моя мама "тож роблять хоть шось" і голосує за Палицю і Сеню.

Я маму відговорив за пальоного голосувати, вона каже - то ж він вкладає мільйони...я сказав, що спочатку він їх вкрав разом з жидом коломоїчом в нас, а потім пару процентів від вкраденого дав нам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенку потрібно 300 голосів за зміни в конституції ...

Цирки тільки починаються...

А то не будемо голосувати, не хочемо, виходимо з коаліції ...

Напевно забули хто в нашій країні призначає голову СБУ та генпрокурора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам за бойового гандураса голосував. а потім побачив відаху, з'ясувалося він реально гондурас, тільки не бойовий...Всю ту партію на вила треба, а ляшка на черенок від них надіти, хоча по заохочення для нього...Але той Мочйчук реально смішно дивився коли погрожував кадирову іт.д., лох по життю не може погрожувати реально...

Дивно, що ви про ляшка відео не бачили до виборів. Те відео, ще до посадки тюльки було.

Стосовно Мосійчука то він в свій час мав міні армію в Патріот Україні. І починав свою політ діяльність з Білецьким. Потім сів коли його з вибухівками взяли. На початку Патріот України дуже рулив. Вони валили іноземців мігрантів в харкові. Чорних і вєтнамців і тд. Притом інколи мочили капітально. Тобто вбивали. Сіли з білецьким майже разом. Білецький за те, що Сармата молотком відлупив (Сармат зара в рядах сепарів кажись). А Мосійчука в тюрму за теракти кинули. Обох з вязниці витянув ляшко під час шуму післямайданого де ляшко набрав підримки серед правих. Потім Мосійчук, Білецьких, Ляшко створювали Азов. Но Білецький зблизився з Аваковим і щось неподілив з Мосійчуком і Ляшком. Почалось все з Конфлікту коли Коломойський і його команда звинуватила мосійчука в фашизмі. І сказала, якщо буде він в Азові то не буде спонсортва від Коломойського.

Я про відео де він за щоку брав і на члені пригав...

А якщо ви про те відео де типу поганої якості і як в мультику накладена голова ляшка )))) то там монтаж паршивої 8 бітної якості. Як не дивно))) але те що він ахтунг я більше вірю через поведінку і старе бояністе відео де він слідаку каже типу не давав, але у рота брав.

А те десь вк на сепарських групах проскакувало. І якось одразу через якість викликало сумнів ))) Да і голова неприродньо накладена була і глючила не відповідно картинці ))) хоча все не дивився бо 1587455.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трєбую прадалженія банеєта!

Компроматна:

-Юльку

-Сєню

- Ляшка

- Тягнибока

і решту 445 чи скільки їх там лишилося.

П.С.

відео реальна заказуха. Підстава чистої води. всім "дали понять".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не 100 000 баксів, а 100 000 грн., то трохи різні суми. Сьогодні спимо спокійно, корупція подолана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врізалася мені в пам'ять чиясь фраза. Когось із кандидатів у раду.

"У Раді договорняків не буде!"

Гм.. не згадаю уже хто...

не 100 000 баксів, а 100 000 грн., то трохи різні суми.

для криміналу достатньо. якщо все гарно обставлять - то й конфіскують усе, що "непосильным трудом"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врізалася мені в пам'ять чиясь фраза. Когось із кандидатів у раду.

"У Раді договорняків не буде!"

Гм.. не згадаю уже хто...

не 100 000 баксів, а 100 000 грн., то трохи різні суми.

для криміналу достатньо. якщо все гарно обставлять - то й конфіскують усе, що "непосильным трудом"!

Ляшко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Гнап

14 мин. · отредактировано ·

Шокін показував сьогодні кіно в Раді. Давайте і я вам покажу. Це суддя Артур Ємельянов. Той самий, на рахунках якого ліхтенштейнська фінрозвідка заарештувала 13 мільйонів франків. Про що нам два місяці тому урочисто повідомив український Держфінмоніторинг. А це відео зняте кілька днів тому. На ньому Артур Ємельянов на роботі, у вищому госп.суді. Як мені неофіційно повідомили в самому суді, Генпрокуратура зараз активно торгується з Ємельяновим про "щедрі відступні" за те, щоб спустити на гальмах відкриті проти нього справи. І напевне, домовленість досягнуто. Оскільки, Ємельянов почав з'являтися на робочому місці. Всі звинувачення нахабно відкидає. Ну а на додачу, те саме повідомлення про арешт коштів в Ліхтенштейні вже прибрали зі сторінки Держфінмоніторингу. Тепер сторінка виглядає так:

http://www.sdfm.gov.ua/news.php?news_id=2845〈=uk

В порівнянні з Ємельяновим і його мільйонами, Мосійчук - голота підзаборна, якого й за грати кинути не шкода. Оце я розумію маркетинг і аналіз клієнтів в ГПУ!

http://www.facebook.com/gnap.ua/videos/866568740092961/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всього видно, що то розправа. Але, чорт забирай, мені подобаються такі розправи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка розправа якщо воно чмо у відкриту просить спочатку 100 тон грн а потім 10-15 тис до-ла-ров за запит.

О це зашквар в Шляшка піпец.

CPHtIdkXAAAbGaX.jpg

CPHRgxRWsAExDmp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більша половтна, але на відміну "патріотів" влни так сцуко не паляться та щей примітивно що аж бридко.

CPIjZQVVEAAPNK-.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка розправа якщо воно чмо у відкриту просить спочатку 100 тон грн а потім 10-15 тис до-ла-ров за запит.

О це зашквар в Шляшка піпец.

в смислі у віткриту ? Він на вулиці просить чи що ? Звичайна оперативна зйомка скритою камерою, й таких підсадних було заслано, думаю до більшості, хто розумніший, той наприклад на бумажці пише чи ще як ничкарится, а хто дурніший, той так і зливаєтся по тупому. Полюбому йому тонко натякнули про це відео, але чувак не *вьїхав*, за що й поплатився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не 100 000 баксів, а 100 000 грн., то трохи різні суми. Сьогодні спимо спокійно, корупція подолана.

всі балділи, прийшов ромаха11 і весь кайф обламав ;)

Дмитро Гнап

36 хв · Змінено ·

Шокін показував сьогодні кіно в Раді. Давайте і я вам покажу. Це суддя Артур Ємельянов. Той самий, на рахунках якого ліхтенштейнська фінрозвідка заарештувала 13 мільйонів франків. Про що нам два місяці тому урочисто повідомив український Держфінмоніторинг. А це відео зняте кілька днів тому. На ньому Артур Ємельянов на роботі, у вищому госп.суді. Як мені неофіційно повідомили в самому суді, Генпрокуратура зараз активно торгується з Ємельяновим про "щедрі відступні" за те, щоб спустити на гальмах відкриті проти нього справи. І напевне, домовленість досягнуто. Оскільки, Ємельянов почав з'являтися на робочому місці. Всі звинувачення нахабно відкидає. Ну а на додачу, те саме повідомлення про арешт коштів в Ліхтенштейні вже прибрали зі сторінки Держфінмоніторингу. Тепер сторінка виглядає так:

http://www.sdfm.gov.ua/news.php?news_id=2845〈=uk

В порівнянні з Ємельяновим і його мільйонами, Мосійчук - голота підзаборна, якого й за грати кинути не шкода. Оце я розумію маркетинг і аналіз клієнтів в ГПУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Гнап

36 хв · Змінено ·

Шокін показував сьогодні кіно в Раді. Давайте і я вам покажу.

Ми це кіно вже бачили на попередній сторінці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І всі живуть на зп в 5 тис грн. Якщо це буде одинична розправа то буде шкода. Тре хочаб десятка три. І з провладних також на зону. Тоді почну вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гумор

неГумор

Дмитро Гнап

Шокін показував сьогодні кіно в Раді. Давайте і я вам покажу. Це суддя Артур Ємельянов. Той самий, на рахунках якого ліхтенштейнська фінрозвідка заарештувала 13 мільйонів франків. Про що нам два місяці тому урочисто повідомив український Держфінмоніторинг. А це відео зняте кілька днів тому. На ньому Артур Ємельянов на роботі, у вищому госп.суді. Як мені неофіційно повідомили в самому суді, Генпрокуратура зараз активно торгується з Ємельяновим про "щедрі відступні" за те, щоб спустити на гальмах відкриті проти нього справи. І напевне, домовленість досягнуто. Оскільки, Ємельянов почав з'являтися на робочому місці. Всі звинувачення нахабно відкидає. Ну а на додачу, те саме повідомлення про арешт коштів в Ліхтенштейні вже прибрали зі сторінки Держфінмоніторингу. Тепер сторінка виглядає так:

http://www.sdfm.gov....id=2845〈=uk

В порівнянні з Ємельяновим і його мільйонами, Мосійчук - голота підзаборна, якого й за грати кинути не шкода. Оце я розумію маркетинг і аналіз клієнтів в ГПУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті бл**ь, ще раніше його треба було... за такі вислови

http://www.youtube.com/watch?v=6RtXyVMZR18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cьогодні був даний чіткій сигнал усім депутатам, що їхні корупційні історії будуть використані проти них самих. Що на думку влади зупинить загрозу майбутніх перевиборів. І згадаємо, що дане використання вибіркового законодавства може пройти скрізь пальці Заходу. Оскільки такий крок може дозволити і зберегти коаліцію, і надалі виконувати Мінські угоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...