Перейти до змісту

Мосійчук (радикальна партія Ляшка) - все?


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Мосійчук спростував своє зізнання та розповів про катування

http://24tv.ua/mosiychuk_sprostuvav_svoye_ziznannya_ta_rozpoviv_pro_katuvannya_n626768

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ЩОДО ВІДЕО, ОПРИЛЮДНЕНОГО ГПУ

Сьогодні ГПУ оприлюднило відео, на якому я нібито добровільно зізнаюсь в отриманні неправомірної вигоди. Я заявляю, що дане відео є наслідком жорстоких катувань.

7 жовтня в СІЗО СБУ я, маючи внутрішню кровотечу, втрачаючи свідомість, був позбавлений будь-якої медичної допомоги. Умисно довівши мене до такого важкого стану, слідчі ГПУ запропонували мені, щоб в обмін на надання допомоги я дав свідчення по суті своєї справи, зокрема - зізнався в тому, чого не скоював. Також вони вимагали від мене дати свідчення проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, народного депутата від РПЛ Андрія Лозового та нині арештованого лідера партії Укроп - Генадія Корбана.

Я погодився обмовити себе, хоча наголошую: жодного документу з цього приводу я не підписав. Ці покази стали для мене на той момент єдиною можливістю вижити. Але обмовляти друзів я не міг навіть під загрозою смерті. ГПУ не отримало від мене жодного слова проти Ляшка, Лозового, Кобрана чи будь-кого іншого.

8 жовтня вся Україна бачила, у якому важкому стані я був доставлений на судове засідання по моїй справі: блідий, ледь тримався на ногах, із численними забоями - слідами падінь від кількаразової втрати свідомості. Того ж дня мої колеги і друзі, боючись за моє життя та здоров'я, домоглись моєї нагальної госпіталізації до реанімаційного відділення лікарні швидкої медичної допомоги. Мені діагностували наскрізну язву 12-палої кишки із внутрішньою кровотечою, лікування від яких я досі проходжу.

Незважаючи на це, ГПУ в особі заступника генерального прокурора Столярчука і після моєї госпіталізації наполегливо пропонувало мені зміну запобіжного заходу на такий, що не пов'язаний з утриманням під вартою, в обмін на дачу показів проти інших народних депутатів. Цього не було і не буде.

ГПУ добре зробили, що оприлюднили це відео моїх показів під катуваннями. Про це має знати Україна. Про це має знати весь світ. Всі знатимуть, що в Україні проводять політичні репресії, катують і залякують людей та вимагають обмовляти інших. Настали темні часи репресивного мороку.

Я не шкодую себе. Я шкодую всіх тих, хто попаде в жорнова цієї страшної машини терору після мене. Подивіться на те, що зробили зі мною - і знайте, те саме буде з кожним, хто поодинці повстане проти режиму цинічних бариг. Єдиний шлях - це єднатись у боротьбі і йти до переможного кінця.

(с) Ігор Мосійчук

Публікація прес-служби Ігоря Мосійчука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потім преслужба Мосійчука в однокласниках спростує слова пресслужби Мосійчука в ФБ що той ніц не казав, бо його катували.

По ходу алежка не знає що Мосійчук наговорив і тепер думає на чому б то не спалитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ВАСУ скасував постанову Ради про зняття недоторканності і арешт нардепа Мосійчука


Вищий адміністративний суд України визнав незаконною і скасував постанову Верховної Ради про зняття недоторканності та арешт депутата Ігоря Мосійчука.
"Визнати незаконною та скасувати постанову Верховної ради України про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народного депутата України Ігоря Мосійчука", - оголосив резолютивну частину суддя ВАСУ.
Він зазначив, що постанова може бути переглянута Верховним судом в порядку, передбаченому Кодексом адміністративного судочинства після закінчення строку на подання заяви до Верховного суду, якщо таку заяву буде подано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...