Перейти до змісту

Як я робив дублікат у ТамТамі


FunTom

Рекомендовані повідомлення

Сталося так, що згубив ключі в неділю

Оскільки вчора був у ТамТамі (питав за ключі) вирішав заодно і дублікат зробити на місці. Скористався послугами конторки Mul-T-Lock. Зробили швидко і недорого, але...

... ключ як виявилось не влізає в замок. Не те що він не підходить, просто не влізає, зовсім

Ну не біда, гарантію навіть виписали, їду назад

Пояснюю ситуацію, майстер взяв ключ, поміряв, сказав дублікат трохи товстіший, підпиляв і я собі поїхав додому

І знову ключ не вліз...

На цей раз, вирішивши що так я буду їздити ще довго і жаліючи що не поїхав одразу до старого базару, взяв із собою серцевину (добре що є ще один замок в дверях)

Виявилось не дарма, майстер ще добряче його попиляв, заікнувшись ще щось на рахунок "замок китайський"

Можливо це мені так "пощастило", але як на мене, якщо вже берешся за справу, то роби її нормально.

За весь час, що я в Луцьку, доводилось робити дублікати не раз, завжди робив біля старого базару і ні разу не було випадку щоб ключ не підійшов чи не вліз, включаючи і ключ до цього ж "китайського замка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це мені так "пощастило",

робив в них ключі різних типів, все добре з першого разу, та і яка проблема? того і дає карточку, шось не так - переробив, то ж не доплачував? ну поїздив трохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так.. в там там 2 рази без серцевини щоб провірити, а на старий ринок відразу з серцевиною..

користувався багато раз їхніми послугами - без нарікань.. завжди казали щоб краще було - приносити замок для перевірки/доточки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скористався послугами конторки Mul-T-Lock.

підозрюю що Mul-T-Lock не має філії в Луцьку :) і дублікати ключів не робить

наглість наших бариг не знає меж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в тій самій конторі, правда, тільки в "Новій Лінії" теж дублікат ключа робили з трьох спроб. Теж не влізав у замок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина руками щось робить, чому відразу барига?

напевно, малолось на увазі, що неправомірно використовується ТМ і цим вводять в оману клієнтів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зламав ключа на днях. В там тамі сказали не реально зробить. Завіз до старого ринку. Зробили без проблем. На виниченка один раз робив ключ. То також катався туда сюда поки норм зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так.. в там там 2 рази без серцевини щоб провірити, а на старий ринок відразу з серцевиною..

користувався багато раз їхніми послугами - без нарікань.. завжди казали щоб краще було - приносити замок для перевірки/доточки.

З серцевиною я їздив у ТамТам

Біля старого робив по ключу кілька місяців назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме біля старого?

Як на мене треба не в самому ринку. А біля секонду. Там дід ворчливий трохи, але роботу свою знає. Якщо точніше це як спускатись від кривого валу до парку і потім в сторону ринку йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глушець 13, дідок, один з кращих спеців в місті, цін не заганяє, не розказує як "спєци" з там-таму\будинку офіцерів\фуршету, ой я не хочу братись, бо можу спортити заготовку і тд...

1234567.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене влізав, але не повертався.

Теж саме було, тільки зходив два рази і всерівно ще пару місяців підзаїдав, але з часом притерся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив в будинку побуту (гостинець) -це вроді теж контора від тамтаму. Залишав машину і все одно не ідеально зробили. Сказав, що то заготовка така, хоча вона ідентична тим що в них на продажі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Які зараз ціни, треба зробити дублікат..

Де знайти зараз той магазин на Старому?

Такого типу як на фото

 

 

Imperial_cylindr_key-600x600.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Oli сказал:

Які зараз ціни, треба зробити дублікат..

Де знайти зараз той магазин на Старому?

Такого типу як на фото

 

 

 

Робив такий ключ на Варшавці (біля павільйону Ліноліум і Ковролін, поруч ще валютчики), місяць тому платив 30 грн, а тиждень назад - 40 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...