Перейти до змісту

ЗНАЙШЛИ ВЕЛОСИПЕД!


Маріна

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня! Хотіли б з чоловіком поділитись з вами гарної для нас новиною. Два тижні тому мій чоловік разом з своїм другом знайшли велосипед, який нагло вкрали на роботі в Сергія вже більше року тому. Коли сталась крадіжка, правоохоронні органи нашого міста приїхали на місце злочину, зробили відповідні записи, опитали всіх працівників та з посмішкою пропонували купувати новий транспортний засіб, бо на знахідку пропавшого годі і чекати. Знайшли велосипед ми самі, викликали міліціонерів, з патрульом забрали підозрюваного разом з велосипедом в міліцію. Там же нас попросили зачекати два тижні для того, щоб пройшла якась експертиза. Сьогодні мій Сергій прийшов забирали велосипед і почув такі слова:

  • Ну обійдемось без могоричу, почините мені мій велосипед та й буде по всьому.

Люди, ви чули таке чи ні?! Самі знайшли, самі за руки привели, а вони кажуть про могоричі. Де ж їхня совість?!

Написала це, щоб десь заворушило в закутках душі тих, хто забув для чого йшов працювати в органи. Якби ще вони знайшли велик, хрін з ними, отримали б могорич. А так – це люди без совісті!!! Ганьба вам!

post-26314-0-11268300-1437996383_thumb.j

post-26314-0-91150100-1437996383_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас така система, що для нас ще й гірше, якщо йти в прокуратуру з подібними заявами на правоохоронні органи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись також мав справу з ментами. то також носив могорич за те щоб вони не робили свою роботу :) Страхова не хтіла виплачувати гроші, поки справа була відкрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йолі палі ))) Невже й Серьожкіного знайшли.... от пощастило ж!!!! Можна стіну в ВК чистанути )

А знайшли в Луцьку ? Перефарбованого впізнали... Круть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли велосипед ми самі

можна детальніше?

як і де знайшли?

можна :) впізнав знайомий, позвонив і сказав в якому дворі, пішли на оглядини, після чого забрали велик в поліцію

Йолі палі ))) Невже й Серьожкіного знайшли.... от пощастило ж!!!! Можна стіну в ВК чистанути )

А знайшли в Луцьку ? Перефарбованого впізнали... Круть!

А чий ще знайшовся? Самі в шоці, що через рік всетаки попав до хозяїна)) в ньому оригінальна рама, велик збирався в ручну, тому впізнали, та й якийсь там код чи номер на рамі був)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чудово що самі знайшли!

непогано було б вказати хто так "доброзичливо" відмовився від могоричу. посада, звання і П.І.Б. Людину потрібно "заохотити" аміністративними методами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...