Перейти до змісту

Приколи Луцька


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ось такий у нас байкер.

a0ON.jpg

Про цього чоловіка була статейка http://www.volynnews...yy_drakon_foto/

А детальніше(кому цікаво),може розповісти користувач під ніком

carlzeiss

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Документального підтвердження нема, лише "на словах" - нас знову обізвали Луцькою областю (новини о 17-00 по радіо 88,7 ФМ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Документального підтвердження нема, лише "на словах" - нас знову обізвали Луцькою областю (новини о 17-00 по радіо 88,7 ФМ)

недавно по "канал 112" ведуча (біла, непам'ятаю прізвища), щось розказувала про "...жителів ВолинЩИНИ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Документального підтвердження нема, лише "на словах" - нас знову обізвали Луцькою областю (новини о 17-00 по радіо 88,7 ФМ)

недавно по "канал 112" ведуча (біла, непам'ятаю прізвища), щось розказувала про "...жителів ВолинЩИНИ..."

Світлана Орловська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.жителів ВолинЩИНИ...

ПФ! Наш мєсний Олександр Главацький теж таке казав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спочатку ХВІГУРУ із пальчиків сприйняв як особисту образу :_07:, потім роздивився добре!!!!

post-7540-0-39153200-1394304848_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку ХВІГУРУ із пальчиків сприйняв як особисту образу :_07:, потім роздивився добре!!!!

Напевне рідко у центрі буваєте, там ця реклама вже очі намуляла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку ХВІГУРУ із пальчиків сприйняв як особисту образу :_07:, потім роздивився добре!!!!

Напевне рідко у центрі буваєте, там ця реклама вже очі намуляла

В центрі рідко буваю, то точно, але це біля Слона :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не маю будівельної освіти, щоб подискутувати за ці стовби але... захвативши стікі полощі та землі+маючи стікі лавандосів (не люблю цього - чужих щітати), можна було півметра вправоліво посунутись і НОРМАЛЬНО зробити тротуар....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не маю будівельної освіти, щоб подискутувати за ці стовби але... захвативши стікі полощі та землі+маючи стікі лавандосів (не люблю цього - чужих щітати), можна було півметра вправоліво посунутись і НОРМАЛЬНО зробити тротуар....

Помните, страдания — это удобно. Вот почему многие люди предпочитают именно их. Счастье требует усилий и смелости. Невероятно удобно знать, что если ты ничего не создашь в этой жизни, то никто не сможет напасть на то, что ты создал.

Насколько проще просто сидеть на заднице и критиковать то, что создают остальные. Кино глупое. Вот эта парочка детей плохо воспитала. Отношения этой пары погрязли в путанице. Этот богач мелкий как человек. Тот ресторан — отстой. Этот интернет-писатель — кретин. Я лучше оставлю под его работой комментарий, в котором потребую от сайта, чтобы его уволили. Видите, я что-то создал.

А, подождите, я забыл об этом упомянуть? Да, все, что бы вы ни пытались построить или создать — будь то стихотворение, новый навык, новые отношения — вы немедленно обнаружите себя окруженными «не-создателями», ругающими то, что вы сделали. Может быть за вашей спиной, но они будут это делать. Ваши пьяные друзья будут против вашей трезвости. Ваши толстые друзья не захотят, чтобы вы начали новый фитнес-режим. Ваши безработные друзья не захотят видеть ваше погружение в карьеру.

@ Девид Вонг

aiY1J1XocC0.jpg

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не маю будівельної освіти, щоб подискутувати за ці стовби але... захвативши стікі полощі та землі+маючи стікі лавандосів (не люблю цього - чужих щітати), можна було півметра вправоліво посунутись і НОРМАЛЬНО зробити тротуар....

Помните, страдания — это удобно. Вот почему многие люди предпочитают именно их. Счастье требует усилий и смелости. Невероятно удобно знать, что если ты ничего не создашь в этой жизни, то никто не сможет напасть на то, что ты создал.

Насколько проще просто сидеть на заднице и критиковать то, что создают остальные. Кино глупое. Вот эта парочка детей плохо воспитала. Отношения этой пары погрязли в путанице. Этот богач мелкий как человек. Тот ресторан — отстой. Этот интернет-писатель — кретин. Я лучше оставлю под его работой комментарий, в котором потребую от сайта, чтобы его уволили. Видите, я что-то создал.

А, подождите, я забыл об этом упомянуть? Да, все, что бы вы ни пытались построить или создать — будь то стихотворение, новый навык, новые отношения — вы немедленно обнаружите себя окруженными «не-создателями», ругающими то, что вы сделали. Может быть за вашей спиной, но они будут это делать. Ваши пьяные друзья будут против вашей трезвости. Ваши толстые друзья не захотят, чтобы вы начали новый фитнес-режим. Ваши безработные друзья не захотят видеть ваше погружение в карьеру.

@ Девид Вонг

aiY1J1XocC0.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, не можу пока зрозуміти за шо ти тіко плюсанув, а BodyLife, аппять же мене Маодзедуновськими цитатами процитірував. зараз я не втому агрегатному стані, щоб маодзедуна поняти та інтерпретувати, но поппробую розшиффрувати для себе)))))))))))))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, не можу пока зрозуміти за шо ти тіко плюсанув, а BodyLife, аппять же мене Маодзедуновськими цитатами процитірував. зараз я не втому агрегатному стані, щоб маодзедуна поняти та інтерпретувати, но поппробую розшиффрувати для себе)))))))))))))))

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Картинка дуже,дуже, дуже сильно сподобалась, нічого особистого, все нормально)))))))))))).

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не замовляйте лимонну нарізку у "Карабас Барабас" :)

post-9398-0-67448400-1394533729_thumb.jp

post-9398-0-66170900-1394533741_thumb.jp

post-9398-0-59866600-1394533753_thumb.jp

post-9398-0-21594700-1394533767_thumb.jp

Змінено користувачем vovaoks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не замовляйте лимонну нарізку у "Карабас Барабас"

Шокуючі фото! Можливо, провокаційні. Повідайте лучанам історію фотографій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...