Перейти до змісту

Хто ставив ГБО на свій автомобіль


vanus

Рекомендовані повідомлення

Я мав штатне, ще коли газ по 15 коп (радянських) :) Подобалось. Не так давно розглядав варіанти - відговорили, коротше кажучи :)

Аргументи були такі:

1. при теперішній різниці в ціні окупність займе великий термін, особливо коли їздиш небагато

2. система ускладнюється + все-таки це вибухонебезпечніше бензину

3. Один раз весь газ "втече" з балона, і все - капець економії, а таке трапляється, уви :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть вже кілька років.З весни до морозів катаюсь на газу.Дуже задоволений.Тестю також поставили,він часто їздить на великі відстані.Також дуже задоволений.

Балон ставив тороідальний(на місце запаски).З заправками зараз проблем немає.Їздив і на Київ і в Карпати,проблем не було,крім того що маєш повний балон газу,то ще й додатково повний бак бензину.Їдь без заправки хоч до Москви :(

ЗІ:ні в якому разі не звертайся до жопоруких тупачків в Гіркій Полонці!!!!Якщо надумаєш.то дам координати нормального майстра,з руками і головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг :(

другий день катаюсь на газу

поставив обладнання BRC інжектор на 4 циліндри + торовий бак на 50 літрів

поки що враження дуже хороші, машина (Octavia Tour 1.6) їде краще ніж на бензині, правда останній раз заправився поганим 95-м на Аргосі, що на Гордіюк

заводиться тільки на бензині, переключається на газ автоматично і непомітно, приблизно через 3 хвилини (після нагрівання до певної температури)

єдиний ньюанс, при роботі на газу чути роботу (клацання) газових форсунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про метан кто что знает?

borius

метан разве что на бусы ставить.там балонов больше нужно ставить.В легковушку минимум 3 балона нужно.Не вижу смысла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Хто ставив ГБО на свій автомобіль. Хто що може розказати.

Я вже пів року користуюсь машиною з вже встановленим ГБО.

Наскільки я в цьому розбираюсь - установка сама проста, переключання між

видами палива ручне (тумблер). Заводитись потрібно на бензинові, а далі переходжу на газ.

Потужність двигуна падає але не настільки, щоб це дратувало. Але коли до Києва доїзжаєш

за 110грн на власному авто при швидкості 140км/год стає зрозуміло для чого в авто ГБО - для єкономії.

балон лежить замість запаски, так що корисний простір в багажнику мого універсала зберігається повністю.

Враження тільки позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

zaHARE

Якщо можеш, розскажи чому на ГіркоПолонці криворукі хлопці? А хто робить краще? Кинь мені адресу та номери телефонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 zaHARE

теж ц1кавить така 1нформац1я (координати майстра) ... якшо не складно то виложи публ14но 1нфо ... якшо неможна то в ПМ будь-ласка =)

З.Ы.

+ хо4у порадитись ..

як ведуть себе авто з великими об"эмами двигуна ?

якшо в мене скаж1мо 3.8л то 4и реально/потр1бно/виг1дно ставити туди газову установку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця який об'єм двигуна? Звісно, це впливає на вибір моделі ГБО. Більші витрати палива, треба мати більший запас, система має бути розрахована на більш подачу... Відповідно обладнання виходить дорожчим, важчим. Але економія палива буде.

На ефективність більше впливає не об'єм двигуна, а ступінь стиску. Якщо ступінь стиску невелика, то менше виграшу від переходу на газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю на Е-320 ГБО. Фотки выложу на следующей неделе. Экономия однозначная. Думаю что легче ездить по 3.60... чем по 6ть гривен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE

Якщо можеш, розскажи чому на ГіркоПолонці криворукі хлопці? А хто робить краще? Кинь мені адресу та номери телефонів.

1.Домовились ставити тороїдальний балон,я приїхав забирати машину,а вони на весь багажник,замісь тороїдального балона вгатили звичайний 50-літровий балон.При цьому насвердливши дзюрок в днищі.Я кажу :"Чому поставили такий балон,ми ж домовлялись про інший???!!!!" Вони кажуть:А в нас зараз таких нема"!!!!!!!!!!!!!!!Представляєте які дебіли!!!!Після того як я дійшов до їхнього шефа і через погрози змусив признати їх неправоту,згодились поміняти на тороїдальний,як тільки отримають.

2.Після того як поставили нормальний балон,настроїли всю систему так,шо я до них через день приїзжав,бо машина не хотіла їхать(це по 15 км.в один кінець!!!!!)

3.Нарешті я їх послав і поїхав до того майстра,який ставив баті.Він глянув і зразу спитав:"В Полонці робили?"!!!!

І майже все переробляв.Зараз все гуд,але все рівно наслідки криворуких хлопців залишились,тому періодично раз-два на рік навідуюсь до майста для регулювання і перевірки.

Його контакти скину бажаючим в приват(як тільки в бардачку знайду його візитку :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ефективність більше впливає не об'єм двигуна, а ступінь стиску. Якщо ступінь стиску невелика, то менше виграшу від переходу на газ.

а обосновать можно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ефективність більше впливає не об'єм двигуна, а ступінь стиску. Якщо ступінь стиску невелика, то менше виграшу від переходу на газ.

а обосновать можно?

Для підвищення ККД двигуна збільшують ступінь стиску. Це сприяє підвищенню потужності мотора та більш економному витрачанні палива. Але безмежно збільшувати ступінь ситску не можна, оскіль при цьому зростають вимоги до октанового числа палива. Зараз переважни більшість орієнтується на 95-й бензин. Октанове число газу більше 100, тобто його детонаційна стійкість вища. Для ефективоного згорання газу треба більшу ступінь стиску, щоб марно не витрачати паливо.

Загалом, якщо перевести на газ двигун, який розрахований на 76-й бензин, то економія буде менша, ніж від переводу на газ двигуна з більшим ступенем стиску, розрахованого, наприклад, на 93-ій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з досвіду друзів - Aveo 1.5 з ГБО при працюючому кондиціонері практично не може розігнатись. Якщо по дорозі підйом, а в салоні 3-4 чоловіки, то треба виключати кондей, з 4ої на 2гу і вперед! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба вона з включеним кондиціонером, на підйомі, з 4-ма чоловіками, на бензинові розганяється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 місяця потому...
zaHARE

Якщо можеш, розскажи чому на ГіркоПолонці криворукі хлопці? А хто робить краще? Кинь мені адресу та номери телефонів.

1.Домовились ставити тороїдальний балон,я приїхав забирати машину,а вони на весь багажник,замісь тороїдального балона вгатили звичайний 50-літровий балон.При цьому насвердливши дзюрок в днищі.Я кажу :"Чому поставили такий балон,ми ж домовлялись про інший???!!!!" Вони кажуть:А в нас зараз таких нема"!!!!!!!!!!!!!!!Представляєте які дебіли!!!!Після того як я дійшов до їхнього шефа і через погрози змусив признати їх неправоту,згодились поміняти на тороїдальний,як тільки отримають.

2.Після того як поставили нормальний балон,настроїли всю систему так,шо я до них через день приїзжав,бо машина не хотіла їхать(це по 15 км.в один кінець!!!!!)

3.Нарешті я їх послав і поїхав до того майстра,який ставив баті.Він глянув і зразу спитав:"В Полонці робили?"!!!!

І майже все переробляв.Зараз все гуд,але все рівно наслідки криворуких хлопців залишились,тому періодично раз-два на рік навідуюсь до майста для регулювання і перевірки.

Його контакти скину бажаючим в приват(як тільки в бардачку знайду його візитку :D )

Знайшов телефон чи ні. Хто ставив установку 4 покоління? І на ВАЗ 99???????????????????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......

Зараз все гуд,але все рівно наслідки криворуких хлопців залишились,тому періодично раз-два на рік навідуюсь до майста для регулювання і перевірки.

Його контакти скину бажаючим в приват(як тільки в бардачку знайду його візитку :) )

Мені теж скинь координати майстра плс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Мене зацікавил опитання всатновлення ГБО. Скиньте будь-ласка координати майстрів хто які має. Буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня пара знакомых ставили тут Вроде довольны.

туда не дозвонится. один номер не обслуживается уже, а один всегда занят... попробую найти их контору в дебрях на Звязкивцив. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пропане езжу уже 6-ть месяцев. Поставил форсуночный впрыск (на каждый цилиндр стоит форсунка ). При объёме двигателя 3.2 потерь в мощности практически не выявляю. По экономии установка превзошла все ожидания, в среднем расход повысился от бензинового расхода ровно на 2-ва литра. Но можно посчитать при цене бензина и газа. Пример: 500 км.,пробега - 284 гр на бензине (58,60 - 10 литров А-95)

500 км.,пробега - 169гр на газу (2.60 - 10 литров "пропан") В Киеве заправлялся по 2.10!!!!!!!!

Экономия 120 гривен, если ездить часто, покупка и установка ГБО выгодна. Тем более что двигатель на газу работает более уравновешенно и ресурс пробега увеличивается. При смене масла механики удивляются: - "Мол зачем его менять! оно чистое!!!" Они же не знают что я катаюсь на газе :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...