Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

Один раз не вийти на пиво, чи не купити пляшку.

Не всі вживають! І дехТО справді купує двохколісного, заради економії, за останні кровні. Але це не значить, що вони відразу стають правопорушником #1

Говорилось про одне, до чого тут червоне світло?

Пост № 95.

Говорилось про одне, до чого тут червоне світло?

Для тих - хто в танку, до чого той пост?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

А от тут у нас ступор виходить... Ми, начебто, і не проти дотримання ПДР, але якось не сьогодні! Я ще не купив фонаря... Я всього один раз переїду вулицю по "зебрі"... Мені тут недалеко ровером по пішохідній доріжці... Це нехай УСІ виконують, а я трошкі НЕ виконаю... Я ж усього один раз!

Це - наша ментальність! А я б назвав це неприємним для декого словом ЖЛОБСТВО.

жлобство це увас куркулів, а у простих людей це економія, тому що більшість людей зараз ледь виживають!

Їжджу вже кілька років і коли комплект велосвітла коштувало лише 5 буханок хліба то і тоді ніхто не переживав за це.

Блін, коли ж ці люди перестануть прикидатися бідними щоб їх пожаліли.

Їду 2 роки назад ввечері на цукровий тут поперек дороги, передімною викочується п"яний "фантом", виходить 25грн в нього було на пляшку, а 3+3+5+5 йому не вистачає щоб купити елементарні світлоповертачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....це не значить, що вони відразу стають правопорушником #1

А ніхто цього і не казав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь людиною: дотримуйся того що вимагають ПДР! ;)

Це як іконка на торпедо замість поліса КАСКО в бардачку? Несмішно.

жлобство це увас куркулів, а у простих людей це економія, тому що більшість людей зараз ледь виживають!

Ну так... Це - АРГУМЕНТ!!! ЗачОт!

Ті, хто їде ровером на червоний сигнал світлофора і вискакує ровером на "зебру" перед капотом "куркуля", як правило НЕ ВИЖИВАЮТЬ!

Куркуль керує засобом підвищеної небезпеки, значить він має бути більш пильний за того підлітка що вискакує, всі ми колись були молоді і дурні, а після майдану вже всі стали дуже розумні, аж занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі вживають! І дехТО справді купує двохколісного, заради економії, за останні кровні. Але це не значить, що вони відразу стають правопорушником #1

Ти уяви, яка буде дірка в сімейному бюджеті коли прийдеться купувати покришки-камери??? Чи заради економії їздити на лисому-дірявому і гальмувати бородою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих - хто в танку, до чого той пост?

Ну... Для "поговорити"... Ми ж тут для того і зібралися. Перечитай. Я відповідав Українцю на його зауваження, що треба виконувати вимоги ПДР. Писав, що не всі хочуть робити так, як вимагає закон, що вважають, що трішки порушити ЇМ можна, а всі інші... Ну так! Всі інші МАЮТЬ виконувати...

Ну як тобі пояснити... Що я хотів сказати своїм постом... Почитай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі вживають! І дехТО справді купує двохколісного, заради економії, за останні кровні. Але це не значить, що вони відразу стають правопорушником #1

Ти уяви, яка буде дірка в сімейному бюджеті коли прийдеться купувати покришки-камери??? Чи заради економії їздити на лисому-дірявому і гальмувати бородою?

Для декого, старенька "Україна", з полатаною резиною- за щастя. То він не велосипедист, учасник руху?

.....це не значить, що вони відразу стають правопорушником #1

А ніхто цього і не казав.

а це що?

Вадиме! Якщо їх не покарати, або тупо не забрати вел, то завтра це закінчиться або похованням велосипедиста, або тюрмою водія.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Ти уяви, яка буде дірка в сімейному бюджеті коли прийдеться купувати покришки-камери??? Чи заради економії їздити на лисому-дірявому і гальмувати бородою?

І ніхто не хоче рахувати, скільки буде коштувати лікуватись після попадання під машину!!!

Ой... Це я не подумавши настукав! Попавши під машину ми витягаємо ДЖЕК-ПОТ!!!! Попавши під машину ми починаємо доїти КУРКУЛЯ!!!

Для декого, старенька "Україна", з полатаною резиною- за щастя. То він не велосипедист?

Електрик... Ти пересмикуєш карти. Це - не чесно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жлобство це увас куркулів, а у простих людей це економія, тому що більшість людей зараз ледь виживають!

Вистачило на педалі - має вистачити і на маячок. Один раз не вийти на пиво, чи не купити пляшку. Що-що, але 50 гривень заради себе - то не гроші. Я включаю задній маяк десь так з 20-00, на трасі особливо. Передній - по ситуації, в сутінках, або коли треба багато маневрувати ввечері в дворах і провулках, але також пере-перестраховуюсь. І батарейки вчасно міняю, також на всяк випадок.

Особливо з врахуванням того що їзджу без шолома.

судиш по собі про пиво і пляшку! В мене є кому морозиво купувати, а гірше собі і своїм близьким я не зроблю, а ті хто тут кричать про безпеку велосипедистів, про допомогу їм, думають про свої автомобілі і не мають чим зайнятися, займаються підміною поннять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електрик... Ти пересмикуєш карти. Це - не чесно!

...і це після Твоїх постів - я пересмикую? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куркуль керує засобом підвищеної небезпеки, значить він має бути більш пильний за того підлітка що вискакує, всі ми колись були молоді і дурні, а після майдану вже всі стали дуже розумні, аж занадто.

Майдан це був шанс, надія щоб хоч щось змінити: робити так як потрібно а не так як хочеться "по людськи", люди - тварини і їм може хотітися багато чого: могрозива, пива, наркотиків, золотого батона, сафарі на людей, війни тощо. Не потрібно опускатися до цього, Бог не це велів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі дуже розумні, коли щось треба написати. А я впевнений, що в кожного в шафі є парочка скелетів.

Хто тут займається випискую штрафів, виписуйте! І ще там комусь треба фото фейса можу зкинути, щоб на фейс штраф виписали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі дуже розумні, коли щось треба написати. А я впевнений, що в кожного в шафі є парочка скелетів.

Хто тут займається випискую штрафів, виписуйте! І ще там комусь треба фото фейса можу зкинути, щоб на фейс штраф виписали!

Звісно що є , але приходить час, Бах! І ти усвідомлюєш! Видасться що я проповідую, але апелюватиму єдининою темою яка є для тебе авторитетною: Ісус теж мав свої скелети, але в 33 роки він в все переосмислив. В кожного є шанс в будь-якому віці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куркуль керує засобом підвищеної небезпеки, значить він має бути більш пильний за того підлітка що вискакує, всі ми колись були молоді і дурні, а після майдану вже всі стали дуже розумні, аж занадто.

Майдан це був шанс, надія щоб хоч щось змінити: робити так як потрібно а так як хочеться "по людськи", люди - тварини і їм може хотітися багато чого: могрозива, пива, наркотиків, золотого батона, сафарі на людей, війни тощо. Не потрібно опускатися до цього, Бог не це велів ;)

Шанс є виправитися в кожного і без майдану! Головне лишатися людиною і не втрачати хоч останні краплі святого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є кому морозиво купувати

Ок, не купиш 3-5 морозив, не покатаєш малу разок на атракціоні, ціліше будеш. Так краще? Ти загострюєш увагу на дрібницях, натомість не доганяєш що це тобі ж і треба. Ти ще скажи що економиш на бинті, зеленці, йоді, цитрамоні і активованому вугіллі в домашній аптечці. Це ж на всяк випадок, так? І маяк на всяк випадок. Повір, якщо хтось через твою економію покоцає свою тачку чи розіб'є носа об переднє сидіння через екстренне гальмування, а ти поїдеш далі - то можуть наздогнати і вел на голову вдягнути, "по-бєспрєдєлу", і по-людськи будуть праві. А ти потім створиш тему тут що вломили тобі на дорозі ні за що. І побіжиш в аптеку за бинтом)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А майдан це була маніпуляція людьми. Дуже мені згадується вислів "якщо куля в лоб, то куля в лоб"

І ще є гарний вислів "вимкни телевізор, думай сам!"

В мене є кому морозиво купувати

Ок, не купиш 3-5 морозив, не покатаєш малу разок на атракціоні, ціліше будеш. Так краще? Ти загострюєш увагу на дрібницях, натомість не доганяєш що це тобі ж і треба. Ти ще скажи що економиш на бинті, зеленці, йоді, цитрамоні і активованому вугіллі в домашній аптечці. Це ж на всяк випадок, так? І маяк на всяк випадок. Повір, якщо хтось через твою економію покоцає свою тачку чи розіб'є носа об переднє сидіння через екстренне гальмування, а ти поїдеш далі - то можуть наздогнати і вел на голову вдягнути, "по-бєспрєдєлу", і по-людськи будуть праві. А ти потім створиш тему тут що вломили тобі на дорозі ні за що. І побіжиш в аптеку за бинтом)))

дякую, що турбуєшся! Так і зроблю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і це після Твоїх постів - я пересмикую? :_09:

А що в моїх постах? Я лише пишу, що за-для самозбереження треба виконувати ПДР, а тих, хто ПДР не виконує треба карати. Що тут крамольного? Я ні на кого не казав, що він - ворог №1 і що той, хто на старенькій "Україні" - той не велосипедист. Я ніколи не поділяв людей по товщині їх гаманця. Серед моїх знайомих є і достатньо забезпечені люди ( куркулі! ) і люди з достатком нижче середнього, але для мене важливо те, що всередині. Громкі заяви? Ні. Моя життєва позиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і це після Твоїх постів - я пересмикую? :_09:

А що в моїх постах? Я лише пишу, що за-для самозбереження треба виконувати ПДР, а тих, хто ПДР не виконує треба карати. Що тут крамольного? Я ні на кого не казав, що він - ворог №1 і що той, хто на старенькій "Україні" - той не велосипедист. Я ніколи не поділяв людей по товщині їх гаманця. Серед моїх знайомих є і достатньо забезпечені люди ( куркулі! ) і люди з достатком нижче середнього, але для мене важливо те, що всередині. Громкі заяви? Ні. Моя життєва позиція.

Шановний, в мене складається враження що з ака пишуть, як мінімум двоє людей! Дивись кого,і головне- кому я цитую. І ще рекомендую перечитати свої попередні пости!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А майдан це була маніпуляція людьми.

Що і треба було доказати... Тепер все інше стає зрозумілішим.

Щановний, в мене складається враження що з ака пишуть, як мінімум двоє людей! Дивись кого і кому я цитую! І ще рекомендую перечитати свої попередні пости!

Озирнувся по сторонах... перечитав пости... Начеб-то все моє! :_07: Може що не так настукав, то вибачай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого понаписували.

скажу як водій - насправді ініціатива схвальна.

але головне тут не переборщити, адже "благими намірами вимощена дорога до пекла" (с), а конфліктних ситуацій буде достатньо.

+ важливий фактор - особистий приклад та однакове відношення до всіх т.з. порушників - незалежно "лівий" це чувак, чи зі своєї тусовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їжджу однаково що за кермом автівки, що ровером. Стараюся максимально дотримуватися ПДР. Відверто кажу, що з нашою дурацькою організацією дорожнього руху це не завжди вдається навіть при ніявності палкого бажання... Але я стараюсь.

О!!! Згадав!!! Не завжди вдягаю шолом ( не в машині, ясєн перець! ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та діло роблять люди, я наприклад до прочитання цієї теми особливо про передню фару і не думав, бо майже не їздив в темну пору, а от сьогодні зліпив з старого ліхтарика і якихось кріплень - світить, мо ще хтось десь почухається і рівніше їздити почне

головне щоб дійсно не перестарались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері видав Лєксу біля трьохсот світловідбивних наліпок.

П.С. фоткав у повній темряві зі спалахом.

L5cS3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...