Перейти до змісту

з/п у банку-банкруті.Хто з таким мав справу?


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Зарплата начислена на картку,зняти не встиг.Банк-банкрут.

Хто мав з таким справу чи варто сподіватись,що кошти повернуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошти на поточних та карткових рахунках в межах до 200 тис. грн. гарантуються фондом гарантування вкладів фізичних осіб та підлягають виплаті в першу чергу після початку відповідної процедури.

Відстежуйте на сайті: http://www.fg.gov.ua/

Початок виплат теоретично через 2-3 місяці після введення тимчасової адміністрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримаєш без жодних проблем. Надра виплачували, то з/п всі отримували, такі рахунки попадають в першу чергу виплат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажи що за банк!!!???

дельта чи фінанси і кредит чи злата!?

У Фінанси та кредит тимчасова адміністрація не введена!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажи що за банк!!!???

дельта чи фінанси і кредит чи злата!?

У Фінанси та кредит тимчасова адміністрація не введена!

Ну то ж з дня на день вже має бути говорять!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати "Фінанси та Кредит" з "Авалем" - не зовсім коректно. Але, сподіваюсь, ФіК вистоїть, принаймі політична воля власника (збільшення статутного капіталу, застава власного майна під рефінансування НБУ) та НБУ (виділене рефінансування) цьому посприяють.

Для довідки:

http://www.bank.gov....art_id=18251082

12.06.2015

прес-реліз

Національний банк України надав Публічному акціонерному товариству "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" (далі – АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ") стабілізаційний кредит на суму 750 млн. грн. терміном на два роки.

Рішення про підтримку ліквідності цього банку було прийнято Правлінням Національного банку України (постанова № 367/БТ від 10 червня 2015 року) з метою забезпечення своєчасного виконання ним зобов’язань перед вкладниками – фізичними особами.

Підтримка регулятора зумовлена тим, що в АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" зосереджено 4% від обсягу вкладів фізичних осіб у банківській системі та 2,7% активів банківської системи, а сама фінансова установа належить до I групи банків України за розміром активів.

Акціонери АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" вживають заходів, що спрямовані на підтримку ліквідності банку та його капіталізацію.

Зокрема за 2014 – 2015 роки акціонери збільшили статутний капітал банку на суму 1 116 млн. грн. Також акціонери вживають заходів щодо подальшого підвищення капіталізації банку та висловлюють готовність щодо підтримки поточної ліквідності.

АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" як забезпечення за цим кредитом надав Національному банку нерухоме майно та фінансову поруку власника істотної участі в банку. Оцінку застави здійснила одна з провідних міжнародних аудиторських компаній, що відповідає критеріям, установленим нормативно-правовими актами Національного банку України.

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева, коментуючи ухвалене рішення, підкреслила: "Головним пріоритетом діяльності Національного банку України є підтримка фінансової стабільності і ліквідності банківської системи. Ми підтримуємо АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" тому, що бачимо чітке виконання узгодженої з Національним банком України програми докапіталізації. Ця програма реалізовується акціонерами банку за підсумками проведеного раніше стрес-тестування. Крім того, акціонери банку додатково нарощують статутний капітал банку на 1 972 млн. грн. уже у червні та мають зобов’язання суттєво зменшити кредитний портфель банку протягом липня цього року".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати "Фінанси та Кредит" з "Авалем" - не зовсім коректно.

Це точно, ще б з гарантом конституції порівняли б тобто з приватбанком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже і за Аваль така мулька ходила.

А Авалі дещо інший процес відбувається, так звана оптимізація. Але клієнтам поки не варто перейматись - банк стабільний.

Хіба стало обслуговуватись менш зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую,заспокоїли.З їхньої картки зняти було важко.У них в касі ніколи готівки не було.В терміналах іньших банків великий відсоток,хіба розраховуватись вмагазинах.То я і планував будматеріали на ремонт купити.Прийдеться ремонт відкласти.

А стосовно того який банк наступний,то може бути з любим.Он у фінансову ініціативу влили 1млрд.,власник один з найбагатших в Україні і не врятувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ваш рахунок переведено на Ощадбанк - в будь-який випадках - звертайтесь. Для бордівчан зроблю все від мене залежне. Стосується всіх.

Є питання до ощада - напишіть в пп. це покращить нашу роботу. Я не біг босс, але хочу, щоб наш банк став не "пенсіонерно-совковим", а сучасним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За бізнес Бахматюка ще минулого року добре взялися. А якщо по суті, то як вже казав Tolik_lt, кошти отримаєте, можливо дадуть змогу знімати частинами. А більше інформації можна отримати за цим посиланнями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що Ви пишете, якими частинами знімати?

В банку тимчасова адміністрація. Виплати відбувається в межах З.У. "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб"

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4452-17

Он у фінансову ініціативу влили 1млрд.,власник один з найбагатших в Україні і не врятувало.

Бахматюк не бажав рятувати банк, а витягував лише рефінансування від НБУ.

Тому й такий результат.

з.і. якийсь роботодавець у Вас не лояльний, якщо підсадив працівників на зарплатний проект в такому банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що Ви пишете, якими частинами знімати?

В банку тимчасова адміністрація. Виплати відбувається в межах З.У. "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб"

http://zakon2.rada.g...ws/show/4452-17

Та нічого та кого особливого я не пишу. Лише те, що знаю. По Дельті відомий мені випадок: після введення ТА і ще до початку виплат уповноваженими банками, вкладник отримував кошти частинами через касу, правда це були кошти з гривневого депозитного рахунку. По валюті це не працювало. Розумію, що це суперечить букві закону, але в наших реаліях нічого дивного в цьому немає.

Дякую за посилання, але особисто я знаю, яким законом регулюється порядок виплати Фондом відшкодування за вкладами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казки діду Панасу не ви писали, бо дуже подібна стилістика :)

По Дельті відомий мені випадок: після введення ТА і ще до початку виплат уповноваженими банками, вкладник отримував кошти частинами через касу, правда це були кошти з гривневого депозитного рахунку.

ст.36 З.У "Про систему гарантування ..."

5. Під час тимчасової адміністрації не здійснюється:

1) задоволення вимог вкладників та інших кредиторів банку;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут з вами не збираюсь сперечатись і щось доводити. І який мені сенс щось тут вигадувати ? А на рахунок казок, ні, не я... Навіть не знаю, хто такий той дід Панас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Авалі дещо інший процес відбувається, так звана оптимізація. Але клієнтам поки не варто перейматись - банк стабільний.

Хіба стало обслуговуватись менш зручно

Став вкрай некомфортним.банком. На всю Волинь - залишив відділення в Луцьку, Ковелі і Нововолинську (крім митниць). Втрачає клієнтів-юросіб. Щонайменше питання - "не знаєм, не робим, дзвоніть на гарячу лінію". Продовжив "гарну" традицію привата - самоактивація платних послуг тощо і при тому "чесні очі" персоналу - то не ми, то програма і т.д. У відділенні у Луцьку - не протовпитись.

Власні висновки - треба думати про інший банк. Прикро. Був досвід приємної співпраці.

Карма місця? (Інкомбанк, Західінкомбанк, тепер Аваль).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що Ви пишете, якими частинами знімати?

В банку тимчасова адміністрація. Виплати відбувається в межах З.У. "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб"

http://zakon2.rada.g...ws/show/4452-17

Он у фінансову ініціативу влили 1млрд.,власник один з найбагатших в Україні і не врятувало.

Бахматюк не бажав рятувати банк, а витягував лише рефінансування від НБУ.

Тому й такий результат.

з.і. якийсь роботодавець у Вас не лояльний, якщо підсадив працівників на зарплатний проект в такому банку.

Так він і є роботодавець,це його банк)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Авалі дещо інший процес відбувається, так звана оптимізація. Але клієнтам поки не варто перейматись - банк стабільний.

Хіба стало обслуговуватись менш зручно

Став вкрай некомфортним.банком. На всю Волинь - залишив відділення в Луцьку, Ковелі і Нововолинську (крім митниць). Втрачає клієнтів-юросіб.

відділення для "новоросів", а от навіщо банкомати познімали? і де тепер пенсіонерам знімати пенсію з картки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошта на фоні того всякого "гівна з банками" може знову воспрянути, носити пенсію по хатах - це більшості пенсіонерам зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошта на фоні того всякого "гівна з банками" може знову воспрянути, носити пенсію по хатах - це більшості пенсіонерам зручно.

Особливо, коли їм попутньо втюхують печиво, мило, журнал "Максім", консерви. Ну, і як же поштарці не дати 2-5 грн., вона ж трудилась, несла вам пенсію. Не кажу вже про нарахування відсотків на залишок і коли поштарка тупо стала на лижі і не донесла пенсію усьому селу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...