Перейти до змісту

Інфографіка тарифів 3G


Рекомендовані повідомлення

зручно організоване порівняння тарифів тьох операторів, що запускають послугу 3G, можливо комусь згодиться...

585986_1280495.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, чи в пакеті від КС трафік в соцмережах буде рахуватися лише з браузера, чи й через аплікації також. Хм. Хтось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю трафік з соцмереж в КС буде безкоштовним з браузера та з аплікацій. Крім браузера Opera.

Але не у всіх тарифах.

Тарифи для Луцька (Регіон 2) 25 грн - 500 мб без соцмереж

40 грн - 1500 Гб, соцмережі безкоштовно, 60 хв на інші мережі.

120 грн. 2500 Гб, соцмережі безкоштовно, 200 хв на інші мережі.

Також є інтернет пакети.

50 Мб - 5 грн.

250 Мб - 15 грн.

500 Мб - 25 грн.

1 Гб - 40 грн.

3 Гб - 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюся за оффтоп, але що це за двіж і піар 3g?

чому це позиціонують як мегаіновацію, всілякі там лайфи?

У мене в Луцьку вже років 7-8 тому був 3g від Київстар-когось там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключу собі 3г обов'язково, як тільки з'являть безлімітні тарифи по норм ціні. А викидати 100грн за гігабайт трафіку це трохи не доречно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюся за оффтоп, але що це за двіж і піар 3g? чому це позиціонують як мегаіновацію, всілякі там лайфи? У мене в Луцьку вже років 7-8 тому був 3g від Київстар-когось там.

повноцінний (читай - реально швидкий, з мінімальним пінгом) 3G на власному обладнанні, і національний роумінг - трохи різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Південній Кореї скоро на 5G перейдуть, із швидкістю до 1,17 Гбіт\с, а в Україні запроваджують "іноваційні" технології 3G... Яким я користувався 5-7 років назад і вже втиг забути, як страшний сон.

Просто рублять бабло, а люди з хавають великою ложкою і будуть просити добавки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kryptos,

Уяви що в нас впроваджують 4G, але тарифи в таблиці множ разів на 3, а кількість трафіку - ідентична, готовий оплачувати таку "красу"?

Якщо маєш друзів\знайомих у США, запитай чи юзають вони LTE і скільки за послугу платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kryptos,

Уяви що в нас впроваджують 4G, але тарифи в таблиці множ разів на 3, а кількість трафіку - ідентична, готовий оплачувати таку "красу"?

Якщо маєш друзів\знайомих у США, запитай чи юзають вони LTE і скільки за послугу платять.

Я і за такі тарифи платити не готовий. Якби це був безліміт без всяких *, платив би, а з такими лімітами в 2+- Гіга в місяць, воно мені і даром не потрібно. Але це суб'єктивно так, як в мене нема навороченного телефону і залежності від соц. мереж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без ліміту, мережа нагнеться на раз два вісім тими ж самими юзерами, як було на старті у Utel

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мтс 3г поки немає(( навіть с використанням вишок 3моба( а ця зараза навіть на 33 не тяне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой 3G ??? Годик еще подождите и эта тема будет актуальна. Тогда у всех операторов будет своя мат.часть, а не роуминг 3Моба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операторы показали украинцам 3G: на что хватит 1 ГБ трафика

http://biz.liga.net/...1gb-trafika.htm

434bea1c27a0492691a645b572a02bf8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В life зараз пише "3g мережа в тестовому режимі". Є в когось інфа на рахунок дат life/kyivstar 3g в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, чи в пакеті від КС трафік в соцмережах буде рахуватися лише з браузера, чи й через аплікації також. Хм. Хтось знає?

Нетарифицируемое мошенничество от компании Киевстар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3g в Луцьку працює 1база лайфа в центрі на друкарні, Київстар будує мережу а мтс використовує бс 3моб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключу собі 3г обов'язково, як тільки з'являть безлімітні тарифи по норм ціні. А викидати 100грн за гігабайт трафіку це трохи не доречно.

Безліміту найближчим часом нечекайте, не- для того будують мережу щоб декілька юзерів поклали її торентами, колись 3моб давав безлім через місяць мережа перестала працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3g в Луцьку працює 1база лайфа в центрі на друкарні, Київстар будує мережу а мтс використовує бс 3моб.

де саме друкарня? тобто працює? вишка типу чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3g в Луцьку працює 1база лайфа в центрі на друкарні, Київстар будує мережу а мтс використовує бс 3моб.

де саме друкарня? тобто працює? вишка типу чи що?

В центрі біля фокстрота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

щойно прийшла смс

Вітаємо! Ваш номер обрано для тестування високошвидкісного 3G-інтернету в Луцьку вже з 14.08!

Будь ласка, використовуйте пристрій з підтримкою 3G. Оплата послуги згідно з умовами Вашого тарифу.

лец тест зіс шіт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який оператор?

Тестують за ваші гроші? Молодці!

Київстар прислав мені такоє таку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 4G увагу не звертайте, моторола - американка.

будьде уважні з трафіком, він летить моментально, гроші з рахунку теж :)

Screenshot_2015_08_14_10_25_44.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...