Перейти до змісту

Незаконний видобуток бурштину


jack74

Рекомендовані повідомлення

Віталій СК, чогось я наприклад не їду копати, хоча і можливість маю, задумайтесь, їх туди силою не хто не пхав. Так що свій вибір робить кожен сам, і повинен розуміти що наслідки можуть бути не втішними, потрібно памятати - халяви не мае. З такім же успіхом можна піти банк обікрасти, а потім кричати що власник його сепар, чи ще щось.

Вони копають (крадуть) на державній землі, і навіть не хватає розуму прібрати (закопати) після себе, тай ще дерева молоді зрубують, бо воно йому мішае Dебілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 339
  • Створено
  • Остання відповідь

Віталій СК, Бьють тому що знають що в райвідділ завезуть а на наступний день відпустять, так хоча б отримає пілюлєй на наступний раз можливо не прийде, ну тут знов діло в хворобі (бурштинова лихорадка) а можливо й прийде, от мені цікаво Ви порушували закон? Авжеш порушували тоді не треба тут розпинатись, та говорити про якісь протизаконні дії, старателі знають куди йдуть та наслідки їм теж відомі, якщо ви порівнюєте героїв революції гідності з тими копачами, то я скажу що ви не чим не кращий за тих орків...Та ще одне, крики Слава Україні з їхніх вуст, ну це просто.....Пі...

П.С не знаю чим ви думали коли писали про майдан, хоча здогадуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не задумуєтесь, що копачів просто відтісняють від халяви "силовою машиною", щоб просто потім прибрати ці землі для власного видобування? Копачі винні в тому, що дійсно після них залишається поверхня місяця. Шкода що в нас це не на державному рівні. Але якщо подумати, то що в нас нормально функціонує в державі. Скрізь одна корупція. Така в нас нація - брати халяву.

Пробував сам пару разів копати лопатою. Діло було на старих клондайках. Заробив десь 1500 грн. за разів 4-5. Раз попав на новий клондайк, нічього не вирили, на слідуючий день місцеві повиганяли всіх, хто не з їхнього села. Так до чого я веду. Напевно кожному хотілося б заробити хороший стартовий капітал. Для цього можна і ризикнути. А знаючи яка ситуація по селах, де люди тяжко працюють, щоб мати копійки, то я їх розумію. І не думаю що вони порушують закон. Це держава порушує їхні права не надаючи їм можливості для нормального життя. Держава сама штовхає людей до таких дій.

От чесно скажіть собі люди, хто б не хотів піти покопати півдня і якщо курто повезе заробити пару тисяч зелених?

Але якщо взяти верхушку айсберга, то там повний кримінал. Погони кришують видобування помпами - от де саме зло в даній ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакої, зробили з мене копача, хоч я і лопати землі не викинув і чітко про це написав. Борда така борда.

Ні в якому разі я не порівнював героїв Майдану з копачами, я порівнював дії НГУ з діями вевешників і беркутівців.

xforester,повторю втретє: я не захищаю і не підтримую копачів, вони є правопорушниками і повинні відповідати згідно законодавсва.

Мене обурюють методи боротьби з ними. Чому б не ускладнити доїзд копачів? Або взагалі обмежити в'їзд авто в населені пункти Лісове, Вовчицьк, Костюхнівка? Чи в'ізд за пропусками? Натомість маємо тупу систему блокпостів, яка не працює. пропускає на в'їзд з лопатами, а потім триває протистояння.

Ніхто з вас не бачив проблему з того боку, з якого бачив її я. При спілкуванні з місцевими жителями чітко видно, що підтримка ними копачів доходить до 100%. Мало хто з тих, кому вдалось втекти, говорив, що більше не приїде. Більшість, з образою на НГУ та владу, роз'їхались зализувати рани, купувати нові лопати та чекати слушного моменту, щоб приїхати знову, адже жага наживи та бажання жити гарно вже і сьогодні, надовго поселились в їхніх головах.

Насамперед я не хочу збройного протистояння в місці проживання моїх родичів, а при таких розкладах це цілком можливо. Якби зараз було сухо, горів би той ліс разом із нацгвардійцями. І це не мої власні слова, а вгадайте чиї...

MelvinPVV, друже, ти ще й написав, що копав, плакала твоя карма... :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій СК Хотів сказати правду. Поділився невдалим досвідом. Зараз заклюють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій СК, коли ти "просто знаходився в зоні порушення закону іншими особами", то як зразковий законослухняний громадянин, повинен повідомити про це правоохоронні органи. Якщо ти цього не зробив і досі, то ти співучасник і тебе також мали повне право затримувати. А якщо ще й би вчинив би супротив під час затримання, то отримав би свою порцію гумових кийків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постояв би ти з другого боку... кільком лопатами влупили в груди, одному точно дісталось сокирою. Все пішло в броню.

1. Нема чого сюди їхати і тут копати.

2. Треба так само було зробити в Рівненській і Житомирській області, а не соплі жувати.

3. Мало дали.

4. Ці всі люди мають бути під ВР і вимагати ЗАКОННИХ можливостей копати.

Надіюсь ті, хто завдавав ударів затримані та будуть покарані згідно чинного законодавства.

Ти схвалюєш порушення закону зі сторони нацгвардійців, це твоя особиста ініціатива, чи думка всіх членів формування?

Як на мене, Самооборона занадто влилась в органи внутрішніх справ.

Цікаво, а з якого боку барикад ти будеш стояти, коли буде третій Майдан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій СК, коли ти "просто знаходився в зоні порушення закону іншими особами", то як зразковий законослухняний громадянин, повинен повідомити про це правоохоронні органи. Якщо ти цього не зробив і досі, то ти співучасник і тебе також мали повне право затримувати. А якщо ще й би вчинив би супротив під час затримання, то отримав би свою порцію гумових кийків.

Ай молодець, знайшов до чого доколупатись. А якщо правопорушення чиниться на очах працівників правоохоронних органів?

Ти повідомив їм, коли купував у мене шмат граніту за 30 гривень, що я не видав тобі чек або накладну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти повідомив їм, коли купував у мене шмат граніту за 30 гривень, що я не видав тобі чек або накладну?

Це ж ти, а не я тут відстоюю правову справедливість, тому це твій клопіт. Ну і ти сам спалився, що чеки не видаєш, це ж не я докулупався за чек. Тобто і тут порушуєш, а нас вчиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Віталій СК.

На ТВОЮ Волинь прийшли люди, які знищують її природні багатства, ти йдеш дивитись як вони це роблять. Поведінка патріота?

Не представились.. неправомірно оглядали авто... Ти був з групою, людей яка наносила шкоду ТВОЄМУ краю і пробувала атакувати нациків і мліцію.. які вдома не бувають тижнями і мають відповідний настрій. Давай ТИ особисто не будеш мені розказувати хто з ким злився і хто де стояти буде.

Повторюю мало дали.

Доречі.

Запрошую проявити свою громадянську позицію на чергуваннях з Самообороною і побачити своїми очима, як вони "зрослись з органами".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій СК, читати ваші враження від "романтичної поїздки за "народним" добром" було цікаво і пізнавально, а от вислуховувати що влада і міліція застосувала проти злочиців силу - це вже інше. більшість ваших читачів законослухняні, працьовиті люди, котрі своїми руками/головою/знаннями заробляють собі на життя, а не живуть за принципом - "копнув лопатою і я багатий". одні платять податки, дотримуються правил дорожнього руху, а інші з криками "Слава Україні" біжать поспішом здійснювати особисте збагачення і незадоволені коли їх женуть "підсрачниками". Основна маса людей збурена мягкістю заходів держави і вважають, що треба так карати, щоб і в іншій дурній голові і думки не було нищити довкілля т.д. ... P.S. і варто врахувати що і в міліці і в нацгвардії служать живі люди, які зараз там мерзнуть, не бачать своїх сімей, не вирішують своїх побутових проблем, а охороняють народне багатство від таких "знедолених" як Ви і компанія. Колись і у них терпець може увірватися і поллється реальна кров і в копанках можуть бути реальні трупи, котрих ніхто не шукатиме особливо, та й не знайде і при бажанні. Все має крайню межу і Майдан це показав. Удачі Вам.

Тезка, ви неуважно читали. Я не їздив за народним добром і зовсім не вважаю цю подію романтичною. Теж заробляю головою/знаннями, навіть доволі непогано, працюючи часто бульше 12 годин не добу. А копати ями, хай заради ймовірного збагачення, мені навіть трохи "впадло". Також дотримуюсь ПДР, а ще Правил любительської та спортивної риболовлі, і т. д.

Чому ж ви приписуєте мені посягання на народне багатство та називаєте знедоленим? Маю власний автомобіль, житло, сім'ю. Всього добивався сам і законними шляхами.

Розповідаючи про трупи, не забувайте, що терпець може увірватися і в протилежної сторони. Імхо, якщо за кілька місяців нічого не зміниться і протистояння посилиться, вистачить кількох Камазів зброї з Білорусі та нового Стрєлкова-Гіркіна для появи, скажімо, Північно-західної НР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі.

Запрошую проявити свою громадянську позицію на чергуваннях з Самообороною і побачити своїми очима, як вони "зрослись з органами".

Давай краще якось поїдемо в маневицькі ліси перевірити законність вирубування гектарами, що наносить в рази більше шкоди, ніж перекопування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальні трупи це на Рівненщині і на Житомирщині.... автомобілі і молоцикли стоять на клондайках.. по кілька місяців.... покинуті.

В нас.. порядок. Будуть стріляти в правоохоронців і членів громадських формувань... що ж.. буде кров. Кому це треба? Людям які приїхали заробити копійку? Точно ні. Провокаторам треба.. які зрослися із підарасами, хто звик набивати кишені і пох в який спосіб.. аби побільше.

Стрєлков-Гіркін.. шо за брєд? Начена рота покладе ту шоблу за кілька секунд. Але.. це вже зовсім інша стаття і вже ти на блокпостах не будеш права качати, а тихенько лежатимеш і сопітимеш в травичку поки твій автомобіль будуть розбирати ломами на предмет виявлення ЗБРОЇ. Так само гвардійці.. не показуватимуть тобі на Маневичі.. а вальнуть тебе спочатку.. потім підійдуть.. і скажуть.. блін.. то він з лопатою.. а здалеку.. геть як автомат.

Яка республіка .. шо ти ліпиш?

Доречі.

Запрошую проявити свою громадянську позицію на чергуваннях з Самообороною і побачити своїми очима, як вони "зрослись з органами".

Давай краще якось поїдемо в маневицькі ліси перевірити законність вирубування гектарами, що наносить в рази більше шкоди, ніж перекопування.

Давай. Не проблема. Коли їдемо? В приваті давай зкоординуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, я ліплю про настрої місцевого населення, з яким ти не удосужився поспілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місцеве населення це сцикуни бухі на розвилках і по дворах.. які перекидали лопати, рюкзаки і навіть їжу до себе на городи після того, як ПРИЇЖДЖІ їх покидали щоб було легше ноги нести звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війну на сході України теж почали не професора з академіками, а баби з іконами, правда за ниточки смикав "братній" сусід. Думаєш він не може прикладати руку до розхитування ситуації в нас?

Дивно, адже в межах кількох кілометрів від того місця, звідки треба нести ноги немає городів місцевих бухих сцикунів.

Треба бути великим патріотом, щоб так відгукуватись про своїх земляків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото ж щоб не було такого розхитування, то і треба тих копачів, в тому числі і тих, які піддаються на провокації, швиденько приструнити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війну на сході України теж почали не професора з академіками, а баби з іконами, правда за ниточки смикав "братній" сусід. Думаєш він не може прикладати руку до розхитування ситуації в нас?

такі бабки з іконами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож..

НЕ БУДЕ В НАС баб з іконами, НЕ БУДЕ В НАС жування сопель, НЕ БУДЕ В НАС Камазів зброї і ще всякої іншої х-ні... ТЕЖ НЕ БУДЕ.

Задавим все при самому корені. Рюкзак, вокзал, Київ... там добиватися прав на копання. Тут, МІСЦЕВИМ ОБЄДНУВАТИСЯ, кормити, поїти, гріти своїх охоронців, стояти з ними разом на блокпостах, долучатись до розробки законодавчої бази для ЛЕГАЛЬНОГО видобутку з рекультивацією.

Знаєш де другий блокпост? Туди прийшло 700 чоловік, ще чоловік 300 побігли назад. Де вони там взялися? Напевно це були грибники, яких налякала стрільба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, поясни мені тупому, чого їм дозволяють доїхати до лісу? Як на мене, краще ж зупинити їх по дорозі, ніж ганяти по лісі, підсилюючи радикальні настрої, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озброєне проукраїнське населення цього б не дозволило. Бабок акуратно в сторону.. сепарів в розход.

ЕЕЕЕххх.. Якби ті бабки знали, де проведуть свої подальші дні життя, для когось останні.

Тут є перспектива таким бандам.. а реально взвод.. виїхати замотаними в поліетилен в напрямку звалища, що у Брищі.

Так і з бурштином.... силовики вкатили добре ЗАЇЖДЖИМ. Хто взяв і зрозумів.. і має голову на плечах.. більше не їде.

Мож повторюсь.. не знаю чи казав.. МАЛО ДАЛИ..!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю..

Зняли бійців на вибори. Народу мало. по 20 чоловік на 1 і 2 клапанах реально полишалось. Що ти зробиш проти кількох тисяч людей, які пруть з різних боків?

Поки прибуло підкріплення... поки розкачались.. Так ще що цікаво... цим всім людям подзвонили і сказали, що сьогодні буде вікно і можна буде копати. Вони дуже дивувалися коли чули від силовиків на свою пропозицію давайте 50/50, 60/40.. і тд.. слова "Копати більше ніхто не буде!"

Я б там замінував все нах...)) лишив би 1 дорогу з блокпостами і квітка.)) Жартую звичайно.

Не Рівненські..а саме місцеві мають виставляти "фішки" і попереджувати про навалу. Поки збираються силовики, місцеві, якщо хочуть щоб був порядок,.. мали б бігом перекопати дороги і завалити по паро дерев... що вони частково і зробили.. Там доріг.. тьма. Перекриті основні.. але не всі проїзні.. Слава Богу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти пишеш, що мало залишилось людей на блокпостах, а мене ж взагалі за Маневичами ніхто не перевіряв, бо в них обід. Це теж означає, що "копати більше ніхто не буде"? Я міг везти повний бус копачів, лопат, чи зброї.

Чого зняли блокпост біля Костюхнівки? Основна маса наїхала тудою.

Замінувати підходи до "клондайку" хороша ідея, і, напевно, найефективніша. Головне таблички поставити.

Більшість доїздів проїзні, перекопану бачив лише одну дорогу, і то сумніваюсь, що це хтось з місцевих перекопав. Я вже писав, майже всі місцеві підтримують копачів, тож наврядчи вони будуть сприяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай краще якось поїдемо в маневицькі ліси перевірити законність вирубування гектарами, що наносить в рази більше шкоди, ніж перекопування.

Давайте, якщо ви знаете де вирубують (вивозять не законно) поїдем, і самі побачите як працює самооборона.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...