Перейти до змісту

Незаконний видобуток бурштину


jack74

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
  В 04.06.2016 в 10:39, rl72 сказав:

(громада) цього села

Показати  

Впевнені що то "місцеві", а не ті що над ними стоять і просто більше їм дозволяють? Такі наївні... :)

  • Відповідей 339
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...
Опубліковано
14.06.16, 21:26 | Новости > Эксклюзив
 

На Волыни изъяли самолет, перевозивший янтарь и оружие

УП
4
2
1
0
0

ан кукур

Сотрудники СБУ изъяли на Волыни самолет АН-2, который контрабандисты использовали для перевозки товаров в Польшу.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы во вторник.

«Правоохранители совместно с пограничниками обнаружили аппарат в поле вблизи села Кашевка Ковельского района», — сказано в сообщении.

Указывается, что при осмотре кабины самолета сотрудники спецслужбы обнаружили карты и документы с информацией о коридорах пролета через границу, точек взлета-посадки и выгрузки товаров.

«Контрабандисты переправляли в Европу янтарь, сигареты и оружие. Лица организаторов и участников нелегальных перевозок правоохранители устанавливают», — сообщили в ведомстве.

Источник: УП

  • 3 тижня потому...
Опубліковано

- Антиянтарь. Спецоперация СБУ, ГПУ и МВД на Ровенщине. Подробности. Бойцов для операции собирали по всей стране - действующие сотрудники силовых ведомств Ровенской области не привлекались. Знаете, почему? Потому что круговая порука. Потому что децентрализация Украине не нужна - официальный Киев в области никто. Несколько недель назад на Владимирской в СБУ услышал примерно такой разговор:
- Как это - сотрудников СБУ не пускают к вещдокам?
- Ну вот так. Закрылись там с янтарем и все: идите нахер, мы вас не знаем. Не знаем, значит. Вот сегодня пришел ответ. Но не только этим, а всем сразу. Зашли к ментам (именно поганым грязным ментам, а не к полиции), прокурорам (взяли заместителя прокурора области, в ближайшее время отстранят главного прокурора - не хотели до начала операции поднимать кадровый шум) и к сотрудникам СБУ (взяли полковника). Первый раунд. Второй раунд - все остальные силовики области, все высшее областное руководство (крысы начнут друг друга сдавать). Ну а третий раунд - бандиты на местах. Грубо: сейчас подпалили крышу, жирно жравшую даже под микроскопом общества. Дальше, чувствую, будет интереснее. Следите вместе с ЛІГА.net.

 

Ну і сама стаття з ліги:

За посиланням є фото.

 

Антиянтарь. Масштабная операция ГПУ, СБУ и МВД на Ровенщине

 

На Ровенщине проходит одновременно 123 обыска в деле о янтарной мафии. Кроме заместителя прокурора Ровенской области Андрея Боровика подозрения предъявлены также подполковнику СБУ и ряду сотрудников МВД. Об этом заявил генпрокурор Юрий Луценко.

По его словам, организованная преступная группа "меняла крупную фракцию (янтаря, - ред.) на меньшую, что в разы уменьшало его стоимость, и присваивали себе наиболее дорогие части янтаря, который конфисковывался из Волынской, Ровенской и Житомирской областей".

В Ровенской области в этот момент силами МВД и СБУ проводятся 123 обыска в квартирах и в местах работы всех подозреваемых в причастности к созданию преступной группы, сообщил Луценко.

"Из резонансных (задержаны, - ред.) заместитель областного прокурора, подполковник СБУ... Уже состоялись действия на Полесье у отставных начальников отделов милиции, работников лесного хозяйства, органов местного самоуправления. Фактически это одно из крыльев янтарной мафии, которая контролировала не только добычу, но и действия правоохранителей и представителей местного самоуправления", - сказал он.

 

 

Опубліковано

Антиянтарь: все подробности ночной спецоперации на Ровенщине

05.07.2016 08:00
123 обыска одновременно, задержаны зампрокурора области и подполковник СБУ, изъяты золотые слитки, валюта, янтарь и оружие: главное о резонансном деле
 
Опубліковано

Побачим.

Це вже друга частина. Спочатку, місця два назад, на Рівненщину ввели нацгвардію і Дніпро-1. Брат казав що всі великі колондайки закрили. Місцевих штормили там по повній.

Опубліковано

Та якраз таки не слова, в мене брат по тим краям торговим їздить, казав що основні місця прикрили, те що ще копають то в далеких районах і не так масштабно. Але і то ненадовго, там не слабо взялись за скупщиків, не будуть купляти не буде сенсу рити.

Опубліковано
  В 05.07.2016 в 19:33, bigroomhouse сказав:

На своєму каналі в Ютюбі прикордонники регулярно викладають відео, зняте з літака, і в кожному відео з десяток фактів масового видобутку з використанням важкої техніки.

Показати  

а можете дати лінк на таке відео не старіше місяця, а то я на каналі не знайшов, https://www.youtube.com/user/BorderGuardService/videos

не контрабанди, а саме видобування, може я не доглядів, упереджений, придираюсь до слів і букв, але дуже вже не люблю *издунів.

останнє що є від 17 травня, це майже 2 місяці тому.

Опубліковано

Сумніваюсь що то заслуга Деканоїдзе, там основні дійові особи це СБУ і нац гвардія, вчасності Дніпро-1, поліція лише як допоміжний засіб. Поліція в основному стоїть по трасах спиняють підозрілі авто, але обшук робить все одно СБУ.

Опубліковано

На Рівненщині гучне затримання озброєних бурштинокопачів (ФОТО)

 

 Липень 13, 2016  Максим Безека  Comments

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів у мережі FACEBOOK про ще одну спецоперацію у боротьбі з незаконним видобутком бурштину. Про це повідомляє агенція новин “Рівне Інформаційне”.

13613362_1083813225042116_3821714735654455073_o

Клондайк зі старателями знайшли поодаль від населених пунктів в Рокитнівському районі. Вперше помітили їх завдяки безпілотникам “Дніпро – 1”. Два безпілотники з трьох старателі збили зі зброї.

  Показати контент
Опубліковано

Бачу взялись вже і за дальні колондайки, то є добре.

А на рахунок повстання, то полішуки народ досить "сцикливий", а якщо ще й врахувати що там не всі задіяні і підтримують бурштинщиків, то ІМХО шансів на такий розвиток подій мало, максимум збереться толпа, відхватить люлей і повтікають по норам. Небезпеку можуть становити групи кріміналітету і бивших мєнтів, які будуть косити під місцевих.

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
Опубліковано

Лихоманка

Як живеться бурштиношукачам на клондайку і поза ним

 

  Показати контент

 

  • 3 місяця потому...
Опубліковано

"Узаконили", так сказати, видубуток

 

Бурштин на Рівненщині видобуватиме Продивус, або кому депутати погодили спецдозволи

22.12.2016, 20:32      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 2194
  • 4 тижня потому...
Опубліковано

Судья Петр Борсук вернул янтарь и автомобили контрабандистам (ФОТО)

 
Версия для печатиВерсия для печати

На днях Апелляционный суд Волынской области рассмотрел два похожих дела о незаконной перевозке через границу янтаря.

В обеих случаях Фемида встала на сторону ответчиков и обязала таможенников вернуть изъятые 25 килограммов янтаря и транспортные средства, которыми он перевозился, - пишет "Четверта влада".

Об этом говорится в постановлениях Апелляционного суда Волынской области от 28 декабря 2016 года и 4 января 2017 года.

Эпизод первый. Апелляционный суд: перевозка янтаря под сиденьем и в «запаске» - это не сокрытие от таможенного контроля

Ночью 5 мая прошлого года на таможенном пункте пропуска «Ягодин» пограничники Луцкого отряда заподозрили, что 29-летний ковельчанин может перевозить в микроавтобусе «Фольксваген Крафтер» скрытые товары. Поэтому пограничники вывели авто для дополнительной проверки, в ходе которой и обнаружили 13,119 килограммов янтаря, которые должны были выехать в Польшу.

Камни, которые экспертиза оценила в 67 369 грн, мужчина спрятал в нише для инструментов под сиденьем водителя и в запасном колесе под днищем автомобиля.

 

eKGrbGqXjjX5Utuaq4dkEYjNxcESjwX2Ok4mUCUj

В первой инстанции дело рассматривал Любомльский районный суд. Во время заседания представитель ответчика возразил против привлечения к ответственности ковельчанина Романа Кондратюка, который пытался вывезти янтарь за границу. Мол, взвешивали изъятое имущество на несертифицированных весах, экспертизу провели ненадлежащим образом и оценили солнечный камень чрезмерно дорого.

Однако, исходя из материалов дела суд опроверг аргументы представителя ответчика. К слову, сам нарушитель в письменных объяснениях признал, что транспортировал янтарь за границу с целью заработка в связи с тяжелым материальным положением. Он подтвердил и то, что лично спрятал янтарь в колесо и под сиденье автомобиля.

В конце концов, суд первой инстанции решил признать виновным ковельчанина в нарушении таможенных правил и оштрафовать его на сумму, эквивалентную стоимости скрытого от таможенного контроля янтаря. А также - конфисковать запасное колесо, в котором мужчина прятал янтарь.

«Суд постановил: Кондратюка Романа Степановича признать виновным в совершении правонарушения, предусмотренного частью 1 статьи 483 ТК Украины, и наложить на него взыскание в виде штрафа в размере 67 369 гривен 49 копеек с конфискацией в доход государства товара: драгоценные камни органогенного образования янтарь (сукцинит) в состоянии сырья, весом 13 119,81 грамм и общей стоимостью 67 369 гривен 49 копеек, и запасного колеса стоимостью 250 гривен, изъятых по протоколу о НТП Волынской таможни ГФС», - постановил судья Любомльского районного суда Олег Павлик.

Однако, вскоре ковельчанин подал апелляционную жалобу, и Апелляционный суд Волыни не согласился с мнением суда первой инстанции: мол, положениями Таможенного кодекса Украины определено, что при рассмотрении дела о нарушении таможенных правил суд обязан выяснить: было ли совершено административное правонарушение, виновно ли лицо в его совершении, подлежит ли оно административной ответственности, имеются ли обстоятельства, смягчающие и / или отягчающие ответственность, есть ли основания для освобождения лица, совершившего правонарушение, от административной ответственности, а также выяснить другие обстоятельства, имеющие значение для правильного разрешения дела.

Судья апелляционного суда решил, что при вынесены решения судом первой инстанции указанные требования закона не соблюдены.

Также апелляционный суд сослался на Постановление Кабинета Министров Украины №448 от 21.05.2012 года, которым установлено, что вывоз драгоценных камней и изделий из него с целью их отчуждения осуществляется в случае, когда суммарная стоимость его не превышает сумму, эквивалентную 10 000 евро.

Поэтому суд посчитал, что столько изъятый янтарь в то время не стоил. Кроме того, суд считает, что перевозку янтаря в запасном колесе нельзя считать перемещением товара с сокрытием от таможенного контроля.

«Каких-либо данных о перемещении лицом, которое привлекается к административной ответственности, драгоценных камней - янтаря через таможенную границу Украины вопреки действующему законодательству, апелляционным судом не установлено.

Не представлено таких доказательств и Волынской таможней ГФС. Учитывая вышеизложенное, нельзя считать, что действия лица были направлены на перемещение этих предметов через таможенную границу Украины с сокрытием от таможенного контроля способом, что затрудняет их обнаружение», - говорится в постановлении от 28 декабря прошлого года.

Поэтому судья Апелляционного суда Волыни Петр Борсук решил отменить постановление суда первой инстанции, производство по делу закрыть и вернуть ковельчанин Роману Кондратюку более 13 килограммов янтаря.

Эпизод второй. Апелляционный суд: перевозка янтаря в спинке сидения - это не сокрытие от таможенного контроля

6 мая 2016-го года на том же таможенном пункте пропуска «Ягодин» задержали автомобиль «Фиат Скудо» Луцка Олега Литвинчука. На этот раз пограничники вместе с таможенниками нашли в транспортном средстве 12,096 килограммов янтаря в состоянии сырья.

Мужчина спрятал товар в спинке переднего пассажирского сиденья и в пластиковом ящике под личными вещами. Экспертиза оценила товар в 175 200 гривен.

1QFQlm8p83052iDhtvi_xKjGB03ptZSlIpVHp8hO

 

Q9vlbpyXE75pRFMCke7NG3fx0qPTpz7DKWj-l17Q

Дело опять попало в Любомльский районный суд и разворачивалось примерно по тому же сценарию, что и предыдущее. Ответчик снова в суд не явился, Фемида прислушалась к аргументам представителя таможни.

«Суд постановил: Литвинчук Олега Владимировича признать виновным в совершении правонарушения, предусмотренного частью 1 статьи 483 ТК Украины, и наложить на него взыскание в виде штрафа в размере 175 200 гривен 74 копейки с конфискацией в доход государства 12,096 кг янтаря в состоянии сырья общей стоимостью 175 200,74 гривен, а также с конфискацией в доход государства автомобиля «Фиат Скудо» 2007 года выпуска, стоимостью 213 625 гривен», - постановил судья Любомльского районного суда Степан Чиший в конце ноября прошлого года.

Также ответчик должен был уплатить почти 11 000 гривен судебного сбора, расходов на экспертизу и хранение имущества.

К слову, уголовное производство против Олега Литвинчука, которое открыли по статье о приобретении, получение, хранение или сбыте имущества, полученного преступным путем, любомльские следователи закрыли за отсутствием состава преступления.

Вскоре О. Литвинчук подал апелляционную жалобу. В своем постановлении от 4 января этого года, написанном почти под копирку с предыдущим постановлением по делу Романа Кондратюка, то же судья Петр Борсук снова подверг сомнению решение суда первой инстанции. И опять же по тем же мотивам, мол, суд не соблюл всех требований закона, и сам янтарь не стоил больше 10 000 евро. А перевозка янтаря в спинке пассажирского сиденья, по мнению суда, это не сокрытие от таможенного контроля.

«Каких-либо данных о перемещении лицом, которое привлекается к административной ответственности, драгоценных камней - янтаря через таможенную границу Украины вопреки действующему законодательству, апелляционным судом не установлено. Не представлены такии доказательства и Волынской таможней ГФС. Учитывая вышеизложенное, нельзя считать, что действия лица были направлены на перемещение этих предметов через таможенную границу Украины с сокрытием от таможенного контроля способом, который затрудняет их обнаружение», - отметил в постановлении судья Апелляционного суда Волыни Петр Борсук.

В итоге, П. Борсук удовлетворил апелляционную жалобу Олега Литвинчука и отменил постановление Любомльского райсуда, закрыл производство по делу и обязал вернуть мужчине 12 килограммов янтаря и его автомобиль.

Таким образом, в обеих ситуациях и изъятые 25 килограммов янтаря, и транспортные средства должны быть возвращены их владельцам.

Постановления Апелляционного суда Волыни в этих делах являются окончательными и обжалованию не подлежат.

Опубліковано

Бурштиновий Лас-Вегас Рівненщини. Попри роки обіцянок, дерибан земель і бурштину триває

Стаття (+відео)  

18.01.2017, 22:05      Дмитро Бондар, ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 890

20170118210338.jpg

Від першої сутички, яка прогуділа на всю країну у травні 2014 року минуло вже два з половиною роки. Роки обіцянок упорядкувати бурштиновидобуток і направити його мільярдні прибутки в бюджет. Але помпи і досі гудуть, а потоки грошей досі ллються у кишені нелегальних видобувачів та корупціонерів у владі. Про це – Дмитро Бондар для Слідства.інфо. 

Стрілянина, кримінальні розбірки, бурштин. Слова синоніми для північних районів Рівненщини. Таких барв історія нелегального бурштиновидобутку набула переважно після революції – у 2014-му.

В наступні роки – влада обіцяла, президент погрожував, а нардепи розглядали законопроекти. Та поки все безрезультатно. Бо на Поліссі і досі гудуть мотори.

20170118_001%20(13).jpg

9 травня 2014-го. Урочище Гальбин, Сарненський район, Рівненщина. Тоді встановлювати контроль над місцевим бурштиновидобутком приїхав особисто народний депутат Володимир Продивус. Попри спортивну статуру та зброю у руках нападників, місцеві дали відсіч. І нарешті заговорили:

– Був там Продивус, депутат, його арештовували, де він? Я хотів би цього бачить. Були автомати, УЗІ, я не знаю, якщо в нашій країні можна зареєструвати УЗІ... – так з трибуни в Рівненській обласній раді виступав клесівський бурштинщик Олександр Васильєв.

Працювати легально, платити владі, а не бандитам. Ось чого хотіли представники населення Полісся. Влада – зволікала. Час від часу гриміли конфілкти між місцевими та правоохоронцями. Щоб навести лад – створили спеціальний оперативний штаб та прикомандирували спецпризначенців.

20170118_001%20(12).jpg

– … Ну конечно мы не решили проблему до конца, но я думаю, что это есть как бы начало решения проблемы, потому что те масштабы, которые были, сейчас так немножко как бы сжимаются, – казала, тоді ще голова Нацполіції, Хатія Деканоїдзе про результати вжитих заходів.

Масовий видобуток і справді місцями зменшився. Робота у відомому урочищі Гальбин, де гостював Продивус, і справді припинилась. Попри те, що у золоті для нелегальних копачів часи там працювали до шести тисяч людей одночасно.

– Я не скажу, що ми закрили на 100 відсотків незаконний добуток, тому що, окрім того, що це є кримінальне порушення, це є соціальне явище в окремих районах Рівненської області, але ж масовості нема такої і ситуація контрольована і оперативний штаб буде працювати доти, доки не отримає відповідне розпорядження глави Національної поліції про зняття, – каже керівник приданих сил оперштабу Сергій Науменко в одному з інтерв`ю у вересні. А вже через місяць оперштаб припиняє роботу.

20170118_001%20(11).jpg

З 26 листопада спецпризначенці покинули бурштинову область. Це майже співпало у часі з відставкою Хатії Деканоїдзе, яка й сприяла створенню штабу. І якщо раніше нелегальним копачам бодай щось заважало – тепер – ні.

Білет для роботи біля Клесова, як на цьому відео, за словами копачів, сягав 500 доларів. У Гальбині цифри називали вдвічі більші – 1000 доларів та розподіл улову з «дахом» 50 на 50, і це у кращому випадку.

20170118_001%20(10).jpg

Ось так напередодні різдва виглядає блокпост на одному із в`їздів до урочища Гальбин. Підходимо поговорити зі службовцями.

– Кажуть, що миють, працюють. То це там працюють, чи де працюють, чи шо? – запитує журналіст вказуючи у напрямку дороги вглиб лісу.

– Я не знаю, там туда не пустять, там стоять в масках, бляха, – каже службовець.

– Отам в масках? А далеко?

– Ми хотіли самі піти подивиться, бля.

– А до масок далеко?

– З кілометр.

– З кілометр? Я поняв. А ви там якусь, ну не знаю, міліцію викликаєте, якесь підкріплення?

– Що ж визивати, хто викличе, хто приїде, як нема нікого? До десятого числа не буде тут вобще нікого.

– Так а вас тут нащо тоді поставили, який толк тоді, щоб тут двоє людей стояло?

– Стережем буржуйку, так і напиши, можеш нас сфотографірувати, які тут умови.

20170118_001%20(14).jpg

Для чого вони тут поліцейські і самі не знають.

– А до вас хоть не дограються? – журналіст.

– Кажуть будеш пизд*ти, ми спалимо нах*й да і все.

– Вже кажуть два спалили, – каже один зі службовців, сміючись.

20170118_001%20(9).jpg

За кілометр вглиб лісу – автомобілі та близько десятка чоловіків навколо вогнища. З цього місця чути роботу моторів. Познімати клондайк, не турбуючись про свою безпеку, нам не дають. Вирішуємо не ризикувати.

Попри те, що бурштинову мафію затримував генпрокурор Віталій Луценко, а Поліссям літали вертольоти, нелегальний промисел і досі процвітає. Головні гравці – на волі.

Відповідальність за реакцію поліцейських на ситуацію в цих місцях – до керівників, так званих, бурштинових райвідділів. Нещодавно призначений очільник поліції області Валерій Присяжнюк каже:

– Я питання щодо роботи керівників підрозділів вивчаю, вони в мене постійно на контролі. Керівництво Головного управління національної поліції в Рівненській області не збирається покривати тих, хто не якісно виконує і неналежним чином виконує свої функціональні обов’язки.

Досі ще жоден очільник не заявляв протилежного, втім ефекту від цього не багато. Валерій Присяжнюк вже анонсував повернення спецпризначенців назад. Питання лише в тому, коли саме вони відновлять роботу.

20170118_001%20(8).jpg

– Думаю, що до кінця місяця повинен запрацювати, я може даже й раніше. Ну, знову ж таки, не хочу бути там шоб обіцять ілі ще щось. Я думаю питання це комплексне і воно повинно вирішуватися на рівні держави. А що стосується поліцейських – поліцейські повинні виконувати ті функції, які передбачені Законом Про Національну поліцію.

На державному рівні вирішувати проблему тим часом не поспішають. Нардепи ніяк не розглянуть необхідний законопроект. Депутати ж місцеві – плідно «працюють». Серед них – бурштиновий активіст Олександр Васильєв, який вже не просто «Іспанець», а депутат фракції Радикальної партії Ляшка в Рівненьскій обласній раді. Яка останнім часом щедро погоджує дозволи на бурштиновидобуток надзвичайно цікавим фірмам.

457 гектарів землі погодили віддати фірмі «Санкамян».

20170118_001%20(7).jpg

Засновник, за даними мін’юсту – Лян Ян, зареєстрований у Варшаві. Фірма прописана в квартирі у селищі Рокитне. Директор – Микола Кравець – бізнес-партнер нардепа від Батьківщини Сергія Євтушка та депутата Сарненської райради – Миколи Клеваки.

20170118_001%20(6).jpg

Самі ж депутати облради не на камеру зізнаються, що саме він – Микола Клевака – «лобіював» питання по Санкамяну. Зв`язатися з ним нам так і не вдалося. Втім у телефонній розмові директор Микола Кравець такі зв’язки спростовує.

– Микола Харитонович Клевака до цього не має ніякого відношення, – директор Санкамяну Микола Кравець.

– Ніякого відношення не має? – журналіст.

– Абсолютно.

– І Євтушок не має відношення?

– А Євтушок тєм болєє.

– А чому тоді так кажуть, що саме Микола Харитонович займався вирішенням питання по цій фірмі?

– Ніхто, ніякий Микола Харитонович не займався вирішенням питання.

20170118_001%20(5).jpg

Напередодні надання надр для видобутку погодили компанії «Інклюз-8» з Чернівців. Засновниця – Алла Мельничук – психолог, яка працювала у місцевій раді і ніколи досі не займалася корисними копалинами. Щоб почати бізнес каже продала будинок.

20170118_001%20(4).jpg

З’ясувати хто стоїть за цією леді нам не вдалося та й у засновниках вона пробула не довго. Бо замість неї тепер компанія з офшорної зони – Белізу АЛАНЕЗА БІЗНЕС ІНК. Реальних власників встановити майже не реально.

– Ви продали фірму вашу? – журналіст.

– Так. Продаю, – екс-власниця «Інклюзу-8» Алла Мельничук.

– А ви не підкажете хто реальний власник? Тобто кому ви продаєте?

– Ні не підкажу.

20170118_001%20(3).jpg

Директормом «Інклюзу-8» тепер – керівник Асоціації «Український вугільний союз» Володимир Щербіна. Він – член громадської ради при Державній службі геології та надр, яка й видає спецдозволи на видобуток. Поговорити з нами він спершу не зміг, через зайнятість, а потім просто не піднімав слухавку.

Ну і наступна фірма – «Ред.Мет» – на Рівненщині не новачок, компанія мала право на геологорозвідку у Дубровицькому районі. Тепер – депутати погодили їй видобуток.

20170118_001%20(2).jpg

Зв’язки «Ред.Мету» через естонську компанію засновницю – приводять нас до Володимира Продивуса. Бо власниця частки у ній – водночас власниця землі під будинком екс-нардепа. Директор «Ред.Мету» – запевнив нас, що такі зв’язки йому не відомі.

Свій голос за погодження цій фірмі – віддав і бурштинокопач, а тепер депутат облради Олександр Васильєв, який у 2014-му мав сутичку зі спортсменами Продивуса, а потім потрапив до обласної ради.

20170118_001%20(1).jpg

– Ну чесно, якби, один раз я його бачив – на 9 травня. Більше я його не бачив, – депутат Олександр Васильєв.

– Раніше ви були проти Продивуса. Ви не знали що це його фірма?

– Я спілкувався там з керівництвом району, а вони з місцевими. Якщо воно їм треба, значить він їх залучає до робот. Я можу одне сказать: там де немає хазяїна – там робиться повний бєспредєл. Це вже і так показує практика. Ви це все бачите. В любому випадку я тільки за те, щоб залучить місцеві артілі до видобутку і тільки такий закон стабілізує тут все і не тільки тут, а й на Житомирщині і на Волині.

Закону – нема. Відповідні проекти зареєстровані та досі жоден з них – так і не прийняли. Промисел ніяк не легалізують, залишаючи місцевих копачів поза законом. Дерибан бурштинових земель триває далі.

Hide  
Опубліковано
  В 19.01.2017 в 07:12, jack74 сказав:

Попри роки обіцянок, дерибан земель і бурштину триває

Показати  

О-то так країну дерибанять і все тишком-нишком і тиша і тих "активістів" немає або розчинились у тих бандах і так триває... Це пипець а не країна-Україна :(

  • 2 тижня потому...
Опубліковано

Це зрада однозначно !!

Запамятайте. Ніхто крім ВАС не нічого не зробить. Хочеш змін? Ставай, роби.

Активістів немає.., розчинились... Активістів 100, а пасивних, інфантильних громадян тисячі. Коли крайній раз на резонансних судах був?

Опубліковано

У передмісті Луцька викрили підпільний цех з обробки бурштину

9 ЛЮТОГО, 2017, 21:41

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою виявили на Волині підпільний цех з обробки бурштину

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що нелегальне виробництво організував у передмісті Луцька місцевий мешканець.

Правоохоронці виявили в одному з помешкань приватного будинку 56 кілограмів бурштину-сирця та обробленого каміння, а також 8 станків для його обробки.

За висновками експертів, вилучене обладнання коштує приблизно $30 тис., вартість бурштину, незаконно видобутого на території області, буде встановлена під час досудового слідства. 

Відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії. 

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...