Перейти до змісту

Fallout 4


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

я це знаю, і на скільки відомо моя крта підтримує. йде володар перстнів останній, який ДХ11 онлі. думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 234
  • Створено
  • Остання відповідь

я це знаю, і на скільки відомо моя крта підтримує. йде володар перстнів останній, який ДХ11 онлі. думки?

де там пише дх11?

карту підкінь іншу, потім будем думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зняв планку , на 4Г грав

бігати можна, підгружає карту в пустошах, то "притормажує", потім вже норм, в радіусі "ігрових 200м" можна носитись і виносити живность, в приміщеннях проблем немає

фрапсом робив скріншоти, але там фпс показує хрен зна шо, було десь 15-20, в прицілі - до 30, при 4Г і 8Г памяті однаково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нексусе есть ини файлы для ультра слабых компов+ оптимизированные текстуры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто дасть лінк на робочу збірку? Бо вже другу качнув з вірусом.

http://tapochek.net/viewtopic.php?t=178088

R.G. Mechanics Fallout 4.torrent

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, в кого вже "квітка" по сюжетці? якось швидко так...

 

чию сторону вибирали?  я закінчив за інститут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, в кого вже "квітка" по сюжетці? якось швидко так...

 

чию сторону вибирали?  я закінчив за інститут

в кума теж *квітка* й теж за інститут,  казав прикол виліз, всі патрони по 999 штук й не зменьшуєтся, бродить далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є готове рішення для квадратних моніторів, щоб не було зображення на пів екрану, без всіляких танців з блокнотами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну що, в кого вже "квітка" по сюжетці? якось швидко так...

 

чию сторону вибирали?  я закінчив за інститут

в кума теж *квітка* й теж за інститут,  казав прикол виліз, всі патрони по 999 штук й не зменьшуєтся, бродить далі

 

Только Подземка, только  хардкор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є готове рішення для квадратних моніторів, щоб не було зображення на пів екрану, без всіляких танців з блокнотами?

не актуально. Розібрався з блокнотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, в кого вже "квітка" по сюжетці? якось швидко так...

 

чию сторону вибирали?  я закінчив за інститут

в кума теж *квітка* й теж за інститут,  казав прикол виліз, всі патрони по 999 штук й не зменьшуєтся, бродить далі
то не прикол, вони кінчаються, просто їх у нього в інвернтарі куча )), у мну також 999, і здається що не кінчаються :)

А по сюжетці, я не спішу, там є де полазити :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запустив на HD7790 /4gb Озу/ ксеон 5450 На максим вилітає. На середніх іде і вроді все окей, але в деяких місцях підвисає. Ось думаю коли все ж таки найду планки озу чи на середніх хоч відпустить норм пограти.

Перше враження дуже схоже на фол3, хоч і багато нових фішок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запустив на HD7790 /4gb Озу/ ксеон 5450 На максим вилітає. На середніх іде і вроді все окей, але в деяких місцях підвисає. Ось думаю коли все ж таки найду планки озу чи на середніх хоч відпустить норм пограти.

Перше враження дуже схоже на фол3, хоч і багато нових фішок

Просадки идут и на нормальном железе. У меня разница ульты и лоу где то 15 фпс, при чем 60 фпс даже на лоу не держится, может падать до 30 и ниже, при чем не понятно от чего.

Железо i5-4670k, Asus strix r7 370 2gb, 8GB RAM. К тому же опставил оптимизированные текстуры, пробовал отключать всякие разные плюшки и прочую черную магию, а результата ноль. Оптимизация хромает на все три ноги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував почати все заново. І тут бах ))) Коготь смерті майже на початку гри. Це нормально? Псина класна, але притрушена як і моя собака в реалі. Біжить туда куда не треба постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував почати все заново. І тут бах ))) Коготь смерті майже на початку гри. Це нормально? Псина класна, але притрушена як і моя собака в реалі. Біжить туда куда не треба постійно.

В Конкорді? по сюжету задумано, там дають для цього силову броню, мініган, патрони і ядрьоний блок до неї, або, ти його міг знайти в пещері, під гаражем, де собаку підібрав, якщо уважно читаєш термінали по дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, особливо аццкого хардкору то нема, але раніше ті ж гулі прості виносилися ой як простіше, вони його я так зрозумів геть під дикий екшен заточили, ну і, будучи 17 здається лвл, зустріти Чудище (так і називається) по типу троля з Володаря перснів, котрий фільм, аж 50 лвл, і "короли болотников" там же майже аж 38...... то добре мати прокачану снайперку + 12 калібр, і вміти бігати... 50-го завалив за хвилин 15-20. Стрілянину саму відчувається, що допомогли творці Дума робити.

Сподобалося бігати на ПК, поставивши збоку 7-ку асуса планшета з "піпбоєм", переключеним на карту - зброю і т. д. таки зручніше по табу вибирати, а карта окремим дисплеєм - такого я ще не пам'ятаю ніде. От ще б радіо грало на ПЛАНШЕТІ, а не з основного компа.... Тре6а розробникам ідейку подати... Ну і рок-н-рол в саундтреку (радейко) теж непоганий, а от графіка.... в Скайрімі було, ІМХО, краще. І справа не в зелені, пейзажах, і т.д., а виключно в якості текстур - ну от кращі вони, на відміну від Ф4, і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли сильно напряжно з противником то "Толстячки" застосовую, недавно он зустрів Вожака Коготь на даху, два бабах і все, готовий.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуваки, грайте на рівні виживання, буде не так весело, і хардкора добавить :)

А "толстячки", так до них тре "пульок" ще набратись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Треба знати дешукати 

player.additem ? :)

 

Шо шо?

 

Открываешь консоль и пишешь 

player.additem 000e6b2e 1(вместо 1 пишешь нужное количество снарядов к толстяку) и вуаля-магия в постапокалиптическом мире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...