Перейти до змісту

Fallout 4


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Та ні, є одна локація, де через деякий час зявляютьсе рейдери, і один з них має силову броню та "Товстун" + ще один ядерний заряд лежить неподалік, я туди приходжу, всіх валю і забираю "Товстуна" і два ядерних заряди, один у рейдера а другий неподалік, там же є заначка довоєнних грошей, більше сотні, їх можна виміняти на приблизно пів тисячі кришок + комплект силової броні з рейдера. Так звісно не чесно, але блін, не можу час від часу туди незаходити.

Нешодавно прокачав скіл "Збирач сміття" теперь постійно запас стимуляторів під 50 штук і патрони, море патронів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 234
  • Створено
  • Остання відповідь

Открываешь консоль и пишешь  player.additem 000e6b2e 1(вместо 1 пишешь нужное количество снарядов к толстяку) и вуаля-магия в постапокалиптическом мире.
А какой смисл от такой игры? Читерство это для слабаков!

Я не прохожу основную компанию, открываю мир, беру некоторые побочные, и зарядов к толстяку у меря около сотни, этого разве мало для использования в экстренних ситуациях - думаю нет, плюс ракетница у меня легендарная, а ракет штук 500, я промолчу за остальное оружие.

Не когда не пойму читеров!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Открываешь консоль и пишешь  player.additem 000e6b2e 1(вместо 1 пишешь нужное количество снарядов к толстяку) и вуаля-магия в постапокалиптическом мире.

А какой смисл от такой игры? Читерство это для слабаков!

Я не прохожу основную компанию, открываю мир, беру некоторые побочные, и зарядов к толстяку у меря около сотни, этого разве мало для использования в экстренних ситуациях - думаю нет, плюс ракетница у меня легендарная, а ракет штук 500, я промолчу за остальное оружие.

Не когда не пойму читеров!

Как будто я кого то заставляю что то юзать. Игра простая даже на очень высокой сложности. В железном костюмчике просто везде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Как будто я кого то заставляю что то юзать.
Так я и не писал такого. В некоторых схватках без силовой брони очень тяжело, только и успевай "колоться" но это только по началу, когда персонаж прокачан нужными перками играть становится проще, не знаю как там дальше, но мне немного уже надоедает что мой перс не реагирует на урон от людей (в прокачанной силовой броне Х-01) и убивает с одной пули - почти любым оружием.   
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені у новому фоллі подобається те, що кожен персонаж пророблений і унікальний, з індивідуальною зовнішністю та харизмою. Що що, а тут попрацювали на славу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю до финальной версии патча еще далеко ;)

 

Beta Update 1.2.30
Fixes
• Fixes crash related to xaudio drivers.

Beta Update 1.2.33
New Features
• Number pad keys can now be used for remapping
• Remapping Activate now works on Quick Container
Fixes
• General memory and stability improvements
• Fixed issue where equipped weapons become locked after completing Reunions
• Fixed issue with When Freedom Calls where the quest would not complete
• During Confidence Man, fixed issue where player's health would continuously regenerate
• Fixed crash related to jumping into water and reloading saved games
• Fixed issue where Launcher would not save God Rays Quality setting properly

Beta update 1.2.37
Fixes
• General memory and stability improvements
• Performance improvements inside the Corvega Assembly Plant
• Fixed issue with player becoming stuck in terminals

 

Установка
1. Установить Update по очереди 
2. Скопировать содержимое папки с выбранной таблеткой (CODEX|ALI213|3DM) с заменой файлов в папку с игрой
3. Играть

 

Скачать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я як завжди із запізненням але добрався і до Fallout :) І ось знаходжусь на роздоріжжі - на етапі вирішення до кого ж приєднатись ?! Мене вже 3 фракції покликали до себе, а я "такая вот зараза отказала всем 3 раза" :)

Не можу визначитись бо по суті не бачу толком плюсів і мінусів, ніц не дають інформації, за кого головна гілка сюжету ? Де погані, де хороші, з ким буде цікавіше, що порадите ? Чи там пофіг за кого зміниться лише кінцевий ролік ? :) Просто не хочеться зараз помилитись а потім кусати лікті як щось стане недоступним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі варіанти завершення коряві бо кожна фракція має як позитивні моменти так і якийсь незрозумілий негатив

впринципі, імхо, самою перспективною виглядає приєднання до Інституту + хороші відносини з мінітменами

але при цьому вибиває відсутність можливості домовитися з Підземкою з подальшим обов’язковим їх знищенням

якщо знищення Братства сталі можна зрозуміти, то нафіга влаштовувати ту криваву розправу з пенсіонерами Підземки я не доганяю

гівняне звершення і певно самий попсовий сюжет серед усіх частин

ну але то ж Fallout... як можна його не любити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, ну це трохи не мій метод... я не настільки задрот :) Надто довго в одну гру не можу завісати, переважно проходжу сюжетну лінію і + 30-40% додаткових місій (і то переважно якщо вони самі вчепились походу)

Соромітник, трохи проспойлерив але дякую всерівно за інфу

ЗІ. досі все говорило про те що інститут головний злодей в грі (доречі до нього мені ще ніхто і не пропонував приєднатись) а тут кажете що за нього найперспективніше грати :)

То це вже всі, більше нових не з'явиться ? інститут, мінітмени, сталь і підземка,чотири ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хіба то спойлери

вже писалося не раз що немає варіанту якось мирно розрулити зі всіма

вибираєш сторону і мусиш валити інших

я пройшов за всіх по максимуму допоки вже не казали робити якусь фінальну бяку інституту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю за зборку бо в себе не помітив таких тараканів

закінчив з 57лвл, завантажувалося все дуже худко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57-ий левел ?!?  :blink:  Круто однако...  Я вже другий тиждень граю, а лише 20 левел...  Це мені з такими темпами ще мінімум місяць шпілити :D

Доречі також помітив що інколи завантаження між локаціями затягуються аж занаааадто довго ! Ну хвилини 2-3 може висіти. Але не завжди правда, часом швидко, а часом якось довго і нудно, хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не зрозумів ! Значить приєднався я до братства сталі, виконав для них десь 5 місій, побудував на аеродромі перехоплювач сигналу ну і думаю, а чого досі не зникло завдання поговорити з Дездемоною з Підземки, де вона мене має запрошувати приєднатись до них. Пішов до неї, а вона і далі пропонує приєднатись  :wacko:   Ну я для експерименту погоджуюсь, і мене приймають !  :blink:   Все нормально, дають місії, дають швидкий перехід в штаб ! Тепер я виходить одночасно приєднаний до двох фракцій, і ніде немає провалених завдань, немає ворожого відношення. Я можу щвидко вільно переходити з штабу підземки в штаб братства. Це взагалі нормально чи в мене якийсь глюк гри ?!  :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормально, я за всіх пограв до упора. Місії за різні угрупування ніяк не пересікаються. Можна за інститут воювати проти Підземки, а за Підземку валити вояк з Інституту. Головне всіх перестріляти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, ну це вже приємніше ! Бо я думав що як тільки прийму запрошення однієї фракції, то всі інші запрошення автоматично стануть провалені, а стосунки ворожими. А тут виходить що можна бути потрійним агентом :)

Доречі а за інститут мені досі ніхто не пропонував приєднатись, де і хто це робить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як потрапиш в Інститут відразу і запросять.

Телепорта побудуєш і дуй в Інститут відразу. Там буде цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...