Перейти до змісту

Fallout 4


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення


замало оперативної пам'яті 

По MSI Afterburner завантаження опори 3.1-3.6 гіг усього.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 234
  • Створено
  • Остання відповідь

 

замало оперативної пам'яті 

По MSI Afterburner завантаження опори 3.1-3.6 гіг усього.

 

 все правильно, а вінда яка стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чекаю поки куплю планки оперативи. А то на 4 гігах вирішив себе і гру не мучати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


 все правильно, а вінда яка стоїть?

7/64



А я чекаю поки куплю планки оперативи. А то на 4 гігах вирішив себе і гру не мучати.

Блін, дивлюсь на ціни які зараз і порівнюю з тими які були колись... Жаба давить блін. Мда... Прийдеться таки відкладати на хоча б планку в 2 гіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, а вінда яка стоїть?

7/64

 

 

А я чекаю поки куплю планки оперативи. А то на 4 гігах вирішив себе і гру не мучати.

Блін, дивлюсь на ціни які зараз і порівнюю з тими які були колись... Жаба давить блін. Мда... Прийдеться таки відкладати на хоча б планку в 2 гіга.
А мені треба 8 купляти. І старі планки по 2 гіга продавати. В материнці 2 слота всього. Мало того 4 гігові треба двух стороні шукати, що ще + гемор.

Так, що влітаю на півтора штуки грн майже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, дивлюсь на ціни які зараз і порівнюю з тими які були колись... Жаба давить блін. Мда... Прийдеться таки відкладати на хоча б планку в 2 гіга

Да купи б/у і не парся.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені треба 8 купляти. І старі планки по 2 гіга продавати. В материнці 2 слота всього. Мало того 4 гігові треба двух стороні шукати, що ще + гемор.

Продай - HWman(у) свою. А в чому проблема? - пам'яті в продажі валом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fallout 4: как подключить приложение Pip-Boy к Fallout 4

Инструкция под видео.

Видео записано лично мной (сори за качество)

https://www.youtube.com/watch?v=t-7aWUbqPRQ&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех як я вам всім заздрю! Одна з найулюбленіших ігор і навіть не маю на чому погратись( Хіба андроїд версію на телефон закачаю(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про нові діалоги в fallout. Дійсно, щось подібне?

 

ні, не подібне

але діалоги зроблені троха тупо, бо з того слова чи пари слів не завжди ясно що в результаті ляпне персонаж

немає якогось чіткого поділу типу стримано/пресанути/підлизатися і тому діалог не завжди нормально будується

ну але грати можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про нові діалоги в fallout. Дійсно, щось подібне?
 

ні, не подібне

але діалоги зроблені троха тупо, бо з того слова чи пари слів не завжди ясно що в результаті ляпне персонаж

немає якогось чіткого поділу типу стримано/пресанути/підлизатися і тому діалог не завжди нормально будується

ну але грати можна :)

Може в цьому і фішка...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:excl:  вилітає при запуску, пробував різні релізи.

проблема в конфігу?

[email protected]/8 Gb/Radeon HD4850 512/

шанс є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:excl:  вилітає при запуску, пробував різні релізи.

проблема в конфігу?

[email protected]/8 Gb/Radeon HD4850 512/

шанс є?

треба відеокарта із directx11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


але діалоги зроблені троха тупо, бо з того слова чи пари слів не завжди ясно що в результаті ляпне персонаж немає якогось чіткого поділу типу стримано/пресанути/підлизатися і тому діалог не завжди нормально будується ну але грати можна

 

Піду перепройду ще раз Mass Effect :) 

Все рівно ноут не потягне четверту частину(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, все, дістали ці підвісання, маю серйозний намір купувати оперативку. Може хтось планує апгрейдитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, є спосіб запустити на ДХ10. особисто мені не допомогло, все той же APPCRASH. Але люди пишуть що в декого запускається та ще й з іграбельним ФПС.

How To Make Fallout 4 Run* On DirectX 10 Graphics Cards

As you know Fallout 4 only runs on DirectX 11+ graphics cards, but there is a trick to get the game running on DirectX 10 graphics cards, but with a low framerate of ~1 frames per second (unplayable). For those who want to try it, here's how :

1. Download and install Windows SDK for Windows 8 : http://msdn.microsoft.com/en-us/windo...( this will also work for Windows 7 )

2. After the SDK installation go to your Windows System32 folder ( C:\Windows\System32 ), find and run dxcpl.exe

3. In the "Scope" section of the window, click on the "Edit List..." button and enter the location of your Fallout 4 executable ( Fallout4.exe ), then press the "Add" button and the "Ok" button

4. In the "Device Settings" section of the window, set the "Feature level limit" to "11_0" and be sure to check "Force WARP"

5. Press Apply/OK and there you have it. You can now start the game, but will probably not be able to play it because of the ultra-low framerate!

UPD: Особисто я з горя ставлю на закачку Фолаут 3 і Нью Вегас. може хоч трішки попоболь пройде. потім теж массефект пройду :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


fenmix, є спосіб запустити на ДХ10. особисто мені не допомогло, все той же APPCRASH. Але люди пишуть що в декого запускається та ще й з іграбельним ФПС.

 

Справа не в цьому, у мене, здається, DX11. Однак оперативки всього 4гб, а відяха GeForce 410m. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, є спосіб запустити на ДХ10. особисто мені не допомогло, все той же APPCRASH. Але люди пишуть що в декого запускається та ще й з іграбельним ФПС.

How To Make Fallout 4 Run* On DirectX 10 Graphics Cards

As you know Fallout 4 only runs on DirectX 11+ graphics cards, but there is a trick to get the game running on DirectX 10 graphics cards, but with a low framerate of ~1 frames per second (unplayable). For those who want to try it, here's how :

1. Download and install Windows SDK for Windows 8 : http://msdn.microsoft.com/en-us/windo...( this will also work for Windows 7 )

2. After the SDK installation go to your Windows System32 folder ( C:\Windows\System32 ), find and run dxcpl.exe

3. In the "Scope" section of the window, click on the "Edit List..." button and enter the location of your Fallout 4 executable ( Fallout4.exe ), then press the "Add" button and the "Ok" button

4. In the "Device Settings" section of the window, set the "Feature level limit" to "11_0" and be sure to check "Force WARP"

5. Press Apply/OK and there you have it. You can now start the game, but will probably not be able to play it because of the ultra-low framerate!

UPD: Особисто я з горя ставлю на закачку Фолаут 3 і Нью Вегас. може хоч трішки попоболь пройде. потім теж массефект пройду :)))

This works, but it's VERY bad performance. My old card died last week so I tried this with a Radeon HD 4870, less than 1FPS, but it works :P

:0100:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, все, дістали ці підвісання, маю серйозний намір купувати оперативку. Може хтось планує апгрейдитись?

купуй планку на 4-ри, бо 2- малувато буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


купуй планку на 4-ри, бо 2- малувато буде

Наразі є 2 по 2, і думаю ще 2 по 2 добавити, по ідеї повинен бути подвійний дуал режим.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2+2+4 також має працювати в дуалі, а вже є тенденція у вимозі 12 гіг пам'яті в іграх 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...