Перейти до змісту

Fallout 4


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

На самом деле Фолл 4 плохо оптимизирован-даже на минималках, он умудряется проседать. Еще больше удивляют дропы фпс в окне торговли, где все вроде статично и ничего не происходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 234
  • Створено
  • Остання відповідь

На наступному тижні кажуть патч буде. сподіваюсь шо моя проблема вирішиться. А поки задротю в ФА3 і довольний як слон. Поставив всі доповнення і проходжу всі побочні спочатку) 

APP CRASH так і не вирішився (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле Фолл 4 плохо оптимизирован-даже на минималках, он умудряется проседать. Еще больше удивляют дропы фпс в окне торговли, где все вроде статично и ничего не происходит.

Ну хз... я граю на високих + деталізація на ультра, тіні середні, якогось дискомфорту не відчуваю... Вертикальна синхронізація увімкнена.

R9 270x 2Gb + 8Gb оперативки.

А, ні, є дискомфорт з псиною ))) курва любить лізти куди не просють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по ігровій статистиці я вже награв близько 15 годин, а по сюжетній лінії практично не просунувся.

Fallout, Fallout ніколи не меняється  ^_^ .

c89XHs4VX3I.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fallout, Fallout ніколи не меняється   ^_^ 

 

Викласти скріни з 2го та 4го? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про графіку, я про ігровий світ. Його хочеться досліджувати і досліджувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от тільки в Даймонд Сіті загріб, там торговці тусують :), накупив ядерних блоків, і в мандри :)

Без силової броні краще бігати і досліджувати, але воювати краще в ній, якщо ви звісно не качаєте снайпера :).

Вобщім, меч генерала Джо (кращого поки на знайшов), Праведний властєлін, і автоматичний дробовик, моє всьо ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене атлон Х3 450, четверте ядро відключене

опера 2х8Г на одній 4Г не пробував

відео - 440ГТ

настройки - на мінімумі, тільки виставив "дальность отображения персонажей", вроді на максимум або десь поруч

ну по пустоші бігати норм, а от заходиш десь в убежище/будинок і т. п., починає "ходити ривками", такий єфект - робиш один крок вперед а після цьго тебе ніби трохі назад відносить, якось так, але норм, грати мона

КОД БО3 на мінімалках не тяне, тормоз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, якщо ОЗУ 3Гб і відокарта на 512Мб чи є сенс качати цю гру? Для 3-го фолоута вистачало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випало з легендарного радскорпіона. Беседка ше ті шутнікі

FrnREZc.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, якщо ОЗУ 3Гб і відокарта на 512Мб чи є сенс качати цю гру? Для 3-го фолоута вистачало...

Очень врядли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене атлон Х3 450, четверте ядро відключене

опера 2х8Г на одній 4Г не пробував

відео - 440ГТ

настройки - на мінімумі, тільки виставив "дальность отображения персонажей", вроді на максимум або десь поруч

ну по пустоші бігати норм, а от заходиш десь в убежище/будинок і т. п., починає "ходити ривками", такий єфект - робиш один крок вперед а після цьго тебе ніби трохі назад відносить, якось так, але норм, грати мона

КОД БО3 на мінімалках не тяне, тормоз

Гра жере оперативку як дурна. У мене 8, і часом віндовс матюкається що нехватає, але я вимкнув своп файл(файл підкачки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В мене атлон Х3 450, четверте ядро відключене

опера 2х8Г на одній 4Г не пробував

відео - 440ГТ

настройки - на мінімумі, тільки виставив "дальность отображения персонажей", вроді на максимум або десь поруч

ну по пустоші бігати норм, а от заходиш десь в убежище/будинок і т. п., починає "ходити ривками", такий єфект - робиш один крок вперед а після цьго тебе ніби трохі назад відносить, якось так, але норм, грати мона

КОД БО3 на мінімалках не тяне, тормоз

Гра жере оперативку як дурна. У мене 8, і часом віндовс матюкається що нехватає, але я вимкнув своп файл(файл підкачки).

 

ну, і шо воно дає (для тих, хто в танку)? обясніте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, і шо воно дає (для тих, хто в танку)? обясніте

Що саме ?

відео - 440ГТ - на ньому не побігаєте особо, а файл підкачки це ви зря відключили :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а файл підкачки це ви зря відключили .
Може й так. Бо часом віндовс вирубає гру якщо йому не вистачає оперативки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ну, і шо воно дає (для тих, хто в танку)? обясніте

Що саме ?

відео - 440ГТ - на ньому не побігаєте особо, а файл підкачки це ви зря відключили :).

 

мені "особо" не треба, бігає норм, а файл підкачкі відключив не я, тому і питав, нафіга він це зробив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...часом віндовс вирубає гру якщо йому не вистачає оперативки.

В таких випадках часто допомагає якщо закрити хром ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

...часом віндовс вирубає гру якщо йому не вистачає оперативки.

В таких випадках часто допомагає якщо закрити хром ;)

 

+1 :) також лікую закриванням хрому, курва жере за трьох :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона зав’язана по сюжету з попередніми частинами?

Бо не грав  :blush:

Только мелкими отсылками. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В таких випадках часто допомагає якщо закрити хром

Все зайве закрито коли бавлюсь, як правило. Навіть скайп.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та йпрст я так і не запустив, ну ппц просто. відяшка Radeon hd3800, celeron 2 2.3, 4 озу. гта 5, всі старіші фолаути, майже любе рябе йде без проблем. де проблеми настройки на мінімум і далі гратись. App Crash не проходить. правда ще патч не ставив, але в нього не вірю ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...