Перейти до змісту

Депресія. До кого звернутися?


sargss

Рекомендовані повідомлення

Останній місяць перебуваю в стані пригніченого настрою і апатії до речей які раніше мене цікавили. Куди мені звернутися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dobrogo wam dnja, ce dyze pogano, ale ne krutuchno !!! powirte y mene byla depresija i ne odna, ale ja sama sebe postawula na nogu i zwuchajno y mene wse polychulos !!! dlja pochatky nijakuh medukamentiw , ne zamukatus w sobi, bilshe chasy prowodutu na swizomy powitri, spilkywatus z dryzjamu, mozna znajtu i nowuh znajomuh . ja pownistjy zrobula remont y swojij kwarturi, dorechi sama, pominjala praktuchno ysi mebli na nowi, znajshla nowe hobi sche bilshe zawalula sebe robotojy i widpochunkom takoz ! y was yse polychutjsja, tilku ne opyskajte ryku i ne chekajte , scho chas zminut yse sam, yse y washuh rykah, potribno tilku powirutu i zahotitu samomy schos zminutu !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку до дільничого невропатолога. далі він підкаже.

а якщо я прописаний в луцьку але не маю тут мед карти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто в курсе, ТС троль какого уровня? :_07:

тролінг річ не гідна справжнього джедая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне до гугенотів на гачок не попадись, бо краще вже свинцеві краплі в ніс.

Свинцеві краплі в ніс лікують всі хвороби, без побічних ефектів, 100% ефективність.

post-8949-0-71527400-1432979521_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ніколи не судіть по собі і не давайте порад від себе в таких випадках. ТС звернись до платного психолога , а якщо бухаєш то стань мужиком і візьми себе в рукі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ніколи не судіть по собі і не давайте порад від себе в таких випадках. ТС звернись до платного психолога , а якщо бухаєш то стань мужиком і візьми себе в рукі.

я не бухаю, а платний психолог надто дорогий для студента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студент і депресія???

Я думала це хвороба старших людей.

Вдаритись в роботу (фізичну) - щоб не було бажання думати про дурне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біг, гантелі. Все лишнє покине твою голову. Після значних фізичних навантажень захочеться по спати!

А алкоголь ніколи не вирішить проблем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш-менш толкова відповідь тільки на 21 пост.

Видно, що на борді вихідні :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш-менш толкова відповідь тільки на 21 пост.

Видно, що на борді вихідні :_07:

a moja widpowid ne byla tolkowojy ??? ja wse te same pro sport i napusala !!! :_05::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неможе відразу все дістати, це здається так. Аппять, вибачаюсь, жінка(ну в даному випадку кобіта) замішана??? Вгадали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аппять, вибачаюсь, жінка(ну в даному випадку кобіта) замішана??? Вгадали?

Вони замішані скрізь до чого б не взялись.

Автору порадив би занятись будь-якою справою якою раніше не займались, може бути будь що від спорту до рибалки й малювання головне щось нове і цікаве, ну і для закріплення ефекту нові знайомства з людьми протилежної статі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...