Перейти до змісту

Депресія. До кого звернутися?


sargss

Рекомендовані повідомлення

Більш-менш толкова відповідь тільки на 21 пост.

Видно, що на борді вихідні :_07:

a moja widpowid ne byla tolkowojy ??? ja wse te same pro sport i napusala !!! :_05::_07:

Глаза ломит читать транслит.

ТС: Надо отвлечься. Спорт, девушки, курсач, съездить на курорт, почитать Канта, прыгнуть с парашутом, прыгнуть без парашута, прыгнуть с парашутом с самолета, вбити москаля, посадить дерево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не дивно, мене від останньої депресії вилікував зубний біль, коли цілу ніч не спав й цілий ранок відмучився від нестерпного болю, бо ніякі ліки не допомагали й лише коли потрапив до лікаря, то відчув полегшення, то депресію як рукою зняло й знову світ став кольоровим й радісним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж іноді мучить депресія, хоча за освітою я психолог. Маю декілька порад якими сам користуюся.

Алкоголь - може допомогти, але це додатковий засіб. Тобто якщо випити пива чи чогось міцнішого, може допомогти лише тоді коли це поєднано з гарною, дружньою компанією. Обговорити що тебе турбує, отримати поради, співчуття, вислухати когось, поспівчувати або порадіти за когось, просто повеселитися. І саме головне не перебирати. А от алкоголь наодинці це одне з найгіршого що може бути.

Фізичні навантаження, спорт сприяє виробленню гормонів радості, тому якщо немає медичних застережень, можу порекомендувати біг, велосипед та й просто прогулянки на природі.

Також допомагає гарна книжка, приємна музика.

А ще найголовніше це знайти в собі те, що заважає отримувати радість від життя і спробувати позбавитися цих думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не дивно, мене від останньої депресії вилікував зубний біль, коли цілу ніч не спав й цілий ранок відмучився від нестерпного болю, бо ніякі ліки не допомагали й лише коли потрапив до лікаря, то відчув полегшення, то депресію як рукою зняло й знову світ став кольоровим й радісним :)

Тут був випадково застосований давно відомий метод -- депривація сну. (Депривація значить переривання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній місяць перебуваю в стані пригніченого настрою і апатії до речей які раніше мене цікавили. Куди мені звернутися?

До драгділера конопляного.

курив, не допомогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є цікавий спосіб подолати депресію: заходите на будь який форум створюєте тему про те що "жизнь гафно" і найдеться не менше 10 людей які будуть рьяно Вас переубеждати, тоді попкорн і читати ....

Лише одне питання: Помагає? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є цікавий спосіб подолати депресію: заходите на будь який форум створюєте тему про те що "жизнь гафно" і найдеться не менше 10 людей які будуть рьяно Вас переубеждати, тоді попкорн і читати ....

Лише одне питання: Помагає? :)

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній місяць перебуваю в стані пригніченого настрою і апатії до речей які раніше мене цікавили. Куди мені звернутися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу невропатолог поставив мені діагноз ВСД. Питаю - а що це? - А то нічого страшного багато хто має такий діагноз. Тай махнув я рукою. Та потім та штука як дала про себе знати при певних негативних життевих обставинах, я не знав куди діватися... (хто має той знає). Перечитав купу літератури і поки поняв, що пігулки від цього нема - купив велосипед=) Далі "пацієнт" пішов на одужання) Коли криє - сідаю на вел) Ось декілька порад від мене.

- Спорт (велосипед ідеальний варіант, поєднання подорожі і активного відпочинку. Хоча вибрати можна і щось інше)

- Компанія без нитіків про "хреновую жизнь"

- Через силу знайти хоббі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо я прописаний в луцьку але не маю тут мед карти?

з паспортом в поліклініку і заведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу невропатолог поставив мені діагноз ВСД...

Те ж саме, і теж знайшов не фармацептичний вихід(котрий опробував і успішно через рік повернувся назад до того ж стану, який був), а велосипед.

Немає нічого кращого за виїзд за місто, поближче до свіжого повітря.

Не менше разу в тиждень покидаю місто, особливо коли погода дозволяє...

Найкраща інфа яку зумів накопати по цій темі це ось, багато де знайшов свої симптоми.

На рахунок хобі - згідний, це дозволяє відволіктись від цього усього, тільки не рахуйте грати день і ніч в ігри за хобі, думаю скоріше це навпаки погіршить ситуацію... Те ж саме стосується і алкоголю чи нікотину, вони тільки погіршують ситуацію при ВСД.

До речі, проблеми зі сном є(особливо з засипанням)? Для себе вирішив обмеженням сну до 6 і менше годин(мені стільки достатньо, щоб цілий день лишатись у тонусі, а так підбирається індивідуально і експериментальним шляхом), правда вставати по будильнику тяжко, але добряче вмитись холодною водою дозволяє швидко прокинутись.

В цілому, я би рекомендував почати здоровий спосіб життя, відмовитись від дурних звичок, менше пялитись у монітор і як омога частіше бувати на свіжому повітрі, і тоді все налагодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу невропатолог поставив мені діагноз ВСД...

Те ж саме, і теж знайшов не фармацептичний вихід(котрий опробував і успішно через рік повернувся назад до того ж стану, який був), а велосипед.

Немає нічого кращого за виїзд за місто, поближче до свіжого повітря.

Не менше разу в тиждень покидаю місто, особливо коли погода дозволяє...

Найкраща інфа яку зумів накопати по цій темі це ось, багато де знайшов свої симптоми.

На рахунок хобі - згідний, це дозволяє відволіктись від цього усього, тільки не рахуйте грати день і ніч в ігри за хобі, думаю скоріше це навпаки погіршить ситуацію... Те ж саме стосується і алкоголю чи нікотину, вони тільки погіршують ситуацію при ВСД.

До речі, проблеми зі сном є(особливо з засипанням)? Для себе вирішив обмеженням сну до 6 і менше годин(мені стільки достатньо, щоб цілий день лишатись у тонусі, а так підбирається індивідуально і експериментальним шляхом), правда вставати по будильнику тяжко, але добряче вмитись холодною водою дозволяє швидко прокинутись.

В цілому, я би рекомендував почати здоровий спосіб життя, відмовитись від дурних звичок, менше пялитись у монітор і як омога частіше бувати на свіжому повітрі, і тоді все налагодиться.

Так !! 90% симптомів описаних в статті були. З сном були проблеми 3-4 години сну було за щастя. Медикаментозне рішення сумнівне, страх залежності був, хоча при ПА валер"яна жменями їлася)

Довгий період визнання проблеми, період примирення, спорт і я знов нормальна людина. Рецедиви бувають від "добрих гулянок" але потім все швидко стає на свої місця.

Мало хто зрозуміє цей стан, всі кажуть розслабся, а воно ні=уя не розслабляється. Взагалі мало хочу згадувати той період. Прикро, що рішення насправді такі прості були а проблема здавалась такою великою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

і нічого, якось ужився з нею і живу

Але до спеціалістів звернися, можливо в них є клізма таких розмірів, щоб на користь пішло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, що шановний тс направ свою депресію у правильне русло, бо під час дипресії є реальна можливість подумати критично про життя своє і інші складові життя людства, бо в нормальному стані людина критично думати не вміє, бо шукає у всьому щось хороше, а насправді хорошого немає бо всі люди один від одного хочуть лише декількох речей, їхні гроші, працю та тіло (секс) і все, депресія інколи може приносити користь для життя, якщо розумний то мудрості прибавиться, а якщо дурний то депресія поглине і не буде на користь.

Ти не шариш що пишеш. Спробуй погугли що таке депресія... Це важко зрозуміти тим в кого її ніразу не було. Зазвичай всі зараз називають поганий настрій депресією. Депресія як діагноз відстій повний і на користь нікому вона піти не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...