Перейти до змісту

Любити темношкірих і геїв навчать українських школярів


kudrom

Уроки толерантності: ваше ставлення?  

84 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А я і не кажу, що бісексуалізм - це добре! Якби він мав ОДНУ дружину і нормальну здорову сім’ю, думаю, він би так не закінчив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Все правильно але стьобатися з геїв те саме що стьобатися з хворих а значить БЕЗКУЛЬТУРНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Фреді Меркюрі мав одну дружину, нормальну сім"ю, ти не почув би ніколи Богемської рапсодії, Don't stop me now, Show must go on, who want to live forever, Dead on time, i want to break free, і багато чого іншого. тому що дух його був би спокійним і врівноваженим, або зарипаним побутовими справами. і не було би фреді меркюрі, а був би мадагаскарський поміщик Фарух Балсара....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Фреді Меркюрі мав одну дружину, нормальну сім"ю, ти не почув би ніколи Богемської рапсодії, Don't stop me now, Show must go on, who want to live forever, Dead on time, i want to break free, і багато чого іншого. тому що дух його був би спокійним і врівноваженим, або зарипаним побутовими справами. і не було би фреді меркюрі, а був би мадагаскарський поміщик Фарух Балсара....

I want to break free сочинил их бас-гитарист кажысь, а WWTLF - Брайан Мэй..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"..видео из 79 поста!.. видел я такого чела однажды .. но по-моему ето стьоб- чувак косит..."

есть предложение - вызвать добровольцев - и сделать из них фредю меркури, если они полагают что путь к таланту или гениальности лежат через жопу...

пля-буду своего бы такого утопил безжалосно .. как тарас бульба.. они походу как вампиры размножаются... анально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банзай, якби ти не зациклювався на жопах, то зрозумів би, що талант Меркюрі не в гомосексуалізмі чи бісексуальності, а в тому , що дух його був "мятєжний", енергія через край била, він багато чого перепробував у житті, вражень набираючись. і, я думаю, що бісексуальність- це лише елемент його пізнання світу та витрачання своєї буйної енергії.

Ще одна деталь- далекому генієві чи талантові люди можуть простити його гомосексуальність, чорношкірість, вузькоокість і т.д. тому що він "не поряд", а десь там. плюс, музон все-таки класний.так що люди навіть захоплюватимуться ним. а якщо поверхом нижче живе нічим непримітний службовець. просто разом зі своїм колегою по роботі живе. дітей не зваблює, не пиячить, не буянить, в гей-парадах участі не бере. то ми не будем з ним вітаться, плбватимемо услід та обзивать гнойним підаром при нагоді...пачіму то. і навіть дядя вася алкаголік, що живе на три поверхи вище, у нас викликатиме менше відрази.

утопить він....ти уже народив, що зібрався топити???якщо народив- то вирости спочатку...а потім думатимеш утопиш чи нє...

думав, утримаюсь, але скажу: є раціональне зерно у тому, що найбільші гомофоби насправді є латентними....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Роміча, кудрома і троцкіста.

Геї є, були і будуть. З цим нічого не поробиш. Але з ними треба пборотися. Основна маса венеричних захворювань - від геїв.

Я не розумію чому моїх дітей повинні вчити толерантно ставитися до них.

В СССР наприклад, таке не віталося і їх було набагато менше, а зараз кожен третій артист на Російській сцені як не пі*ор, то трансвестит чи ше якась потвора. Це нормально? Виступають такі-собі створіня ни мужик ні баба, фіг поймеш, зато губи розмальовані, і патли до-колін. І шо саме главне співають таку фігню про любов. Доносять так сказать правду любові до нас інаших дітей. Це правильно.

І я вам скажу до цього довело толерантне ставлення. Як кажуть всякі є і всякі треба. Хай собі тусуються по ничках, і не показуються на люди. А то представте скоро цілуватися начнуть на вулицях геї, блін ригнути можна. Забив би якби побачив.

А проти негрів і тому подібних немаю нічого проти коли вони не нагліють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна маса венеричних захворювань - від геїв.

упал под стол!!!

ты откуда такую информацию почерпнул? :)

gorik, у тебя дети есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горік, звідки статистика, що основна маса венеричних захворювань- від геїв?:)))))і вони спецом заражають гетеросексуалів???із мєсті і нєнавісті?:))))))) основна маса венеричних захворювань від банального гетеросексуального блядства:)))то, давайте як великий Йорік із п"єси батька Леся "Король Літр", забороним своїм указом "усе статеве блядство":)))та ну вас, пацани( та й по віку ви пацани)...смішно з вами оце дискутувать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую не так висловився.

Не "основна маса венеричних хвороб від геїв"

а геї являються переносниками венеричних хвороб.

Дітей в мене нема, але будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую не так висловився.

Не "основна маса венеричних хвороб від геїв"

а геї являються переносниками венеричних хвороб.

Дітей в мене нема, але будуть.

це не міняє суті справи. гетеросексуали є ще більшими переносниками венеричних хвороб, бо їх просто більше, набагато більше:)))теж пиз..итимемо?:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты не поверишь, но венерические заболевания переносятся и обычными гетеросексуалами. :)

может ты просто хотел высказаться по поводу толерантности к разносчикам? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно почему ето я н ажопах "зациклился"?? мы тут обсуждаем гомосеков в разрезе того что против них как явления вообще и как объекта культурного воспитания детей вчасности ...

если уж был упомянут меркури - то очевидно именно потому как известен он своей прекрасной музыкой и своей ориентацией ... твои слова "а донести ТАК вони змогли? " - что ты имел ввиду? почему не приводил пример других НЕ гей гениев? енштейна ландау абрикосова? (хотя признаю - пива с ними не пил - но в задних увлечениях они замечены не были..) ... "буремна душа"? незачем приплетать одно к другому ...

хе как сказал бы подеревянский " - ви хотіли пожартувать - але у вас ничого не війшло..." как я уже говорил я не гомофоб но и не гомофил тоже , я признаю за ними право быть такими как они есть за исключением того что я сугубо против навязывания мне их убеждений и философий - ето мое право .. равно значное тому что я не буду разделять бутылку с месным бомжом или "дядей васей-алканом с третьего етажа" ... я вовсе не против того что индейцы из папуа-новой-гвинеи при случае могут зохавать своего собрата ... я против что бы меня хавали - разве ето фобия???

если ты внимательно читал мои посты - то наверное понял бы что я лично не призываю к нетерпимости и не отрицаю ее

но и любить подобных персонажей - увольте ! имею право

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но и любить подобных персонажей - увольте ! имею право

тебе тоже надо посещать уроки толерантности :)

ИМХО, гораздо лучше так:

- как вы относитесь к геям?

- я к ним не отношусь

и пусть они себе курят в сторонке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Shura Ні. Про що хотів, про те і висловився.

to Tolik_lt

Я ж кажу вони є і з цим нічого не відєш. Якшо собі долбляться в ничку то і нехай. Але не треба кричати про це на всі сторони і показувати візуально, якби це нормально. Тому, що не нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну шура - ты гониш ! :) я ж толерантен - тоесть терпим - я не держу за пазухой тяжелого предмета , в надежде что повстречаю когонибудь кто не подходит моим моральным критериям .. ну а почему я должен когото любить ? - вот пусть кто хочет тот етим и занимается .. можно еще нарков брать на поруки , воров на перевоспитание , насильников и убийц .. - нет я не ставлю их в один ряд с меньшинствами ... мне очень не по душе что нормальные люди уже в меньшинстве ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно почему ето я н ажопах "зациклился"?? мы тут обсуждаем гомосеков в разрезе того что против них как явления вообще и как объекта культурного воспитания детей вчасности ...

если уж был упомянут меркури - то очевидно именно потому как известен он своей прекрасной музыкой и своей ориентацией ... твои слова "а донести ТАК вони змогли? " - что ты имел ввиду? почему не приводил пример других НЕ гей гениев? енштейна ландау абрикосова? (хотя признаю - пива с ними не пил - но в задних увлечениях они замечены не были..) ... "буремна душа"? незачем приплетать одно к другому ...

хе как сказал бы подеревянский " - ви хотіли пожартувать - але у вас ничого не війшло..." как я уже говорил я не гомофоб но и не гомофил тоже , я признаю за ними право быть такими как они есть за исключением того что я сугубо против навязывания мне их убеждений и философий - ето мое право .. равно значное тому что я не буду разделять бутылку с месным бомжом или "дядей васей-алканом с третьего етажа" ... я вовсе не против того что индейцы из папуа-новой-гвинеи при случае могут зохавать своего собрата ... я против что бы меня хавали - разве ето фобия???

если ты внимательно читал мои посты - то наверное понял бы что я лично не призываю к нетерпимости и не отрицаю ее

но и любить подобных персонажей - увольте ! имею право

так ти теж уважно не читав. тут ніхто не закликає любити. толерантність- це не любов, це не прийняття неприйнятних тобі поглядів чи трибу життя, це просто терпиме ставлення до інакшості інших людей. "так, я не підтримую їх, але визнаю їхнє право".

а на жопах ти зациклився, тому що вирішив опити проводити про прищеплення таланту шляхом анального сексу...

а твою негомофобність видає фраза "пля, утопіл би як тарас бульба"

а про "денсти ТАК"- це голос, манера співу, поведінка на сцені. я чув "who wants to live forever" у виконанні браяна мея- унилая пєсєнка. у виконанні меркюрі це сповнена драматизму балада.

бісексуальність Фреді Меркюрі не є причиною його таланту. просто і через це він пізнавав світ, різні його сторони. він просто ТАЛАНТ, ну і, крім того, бісексуал...але увага на таланті, а не на уподобаннях ліжкових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хехе тарас бульба тоже гомофоб .. :) я еще кроме того разделояю мнение что для выживания популяции крайне важен закон естественного отбора .. - если не вдаваться в спорные детали - то выживать должны наиболее приспособленные особи - одно из краеугольных требований выживания - ето ефективное размножение и физическая полноценность .. конечно ето крайность в чистом виде - так известны люди физически неполноценные - тем не менее весьма полезные обществу своими талантами ... .. таким образом критерии отбора можно скоректировать как польза обществу (если не генетическая то хоть какаянебудь другая... ) - я не за крайности хочу подчеркнуть ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я еще кроме того разделояю мнение что для выживания популяции крайне важен закон естественного отбора .. - если не вдаваться в спорные детали - то выживать должны наиболее приспособленные особи - одно из краеугольных требований выживания - ето ефективное размножение и физическая полноценность .. конечно ето крайность в чистом виде - так известны люди физически неполноценные - тем не менее весьма полезные обществу своими талантами ... .. таким образом критерии отбора можно скоректировать как польза обществу (если не генетическая то хоть какаянебудь другая... ) - я не за крайности хочу подчеркнуть ...

Дожили... Геи - уже физически неполноценные... Умереть - не встать... А теперь, Banzai, представь себе, что ты встречаешь гея, который физически более развит, чем ты и IQ у него более высокий. И что бы ты ему ответил по поводу естественного отбора? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пример такого "урока"

Давайте не делать из людей дебилов. Это не более, чем стебная пародия на нашумевшее видео девочки, рассказывавшей об эмо-культуре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я не поняв, хто тут підерів захищає? Зовсім здуріли на старості?

Стройся в шеренгу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...