Перейти до змісту

Любити темношкірих і геїв навчать українських школярів


kudrom

Уроки толерантності: ваше ставлення?  

84 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

якби я був нетолерантний, давно би смачно матюкнувся на твою адресу і кричав би : забаньте цього москаля!!!! B) аналогічно можу сказати і я про тебе : ти не хочеш, а той не можеш побачити мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

якби я був нетолерантний, давно би смачно матюкнувся на твою адресу і кричав би : забаньте цього москаля!!!! B) аналогічно можу сказати і я про тебе : ти не хочеш, а той не можеш побачити мою думку.

Ога, "если б я не любил курицу, я б сказал какая она на самом деле противная!"

Та почему ж не могу "побачити"? Чего ж там мочь то? ;)

Вы как то странно слова и понятия воспринимаете, наверно это от совка осталось.

Почему то уважение, к чужому мнению, и к своему!, это обязательно как плевок ассоциируется у вас.

Но уважению нельзя заставить!!

И кто ты, Толег, и кто такие остальные, чтобы лишать меня право на вое собственное неуважение к чему бы то нибыло?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад толерантності по європейськи:

Троє неполіткоректних поросят

Вже протягом понад 150 років діти різних європейських країн читають історію про трьох поросят та їх конфлікт зі страшним сірим вовком. Проте тепер цим пригодам може настати край. Через наплив в Європу іммігрантів-мусульман «поросячі персонажі» стали неполіткоректними.

Першій дзвіночок пролунав чотири роки тому в графстві Західний Йоркшир (Великобританія). В школі Парк Роад (Park Road) в місті Батлі (Batley) 60 відсотків учнів складають вихідці з Пакистану та Індії. 99 відсотків з них – мусульмани. Як відомо, в ісламі та іудаїзмі свиня вважається «нечистою твариною». І ось щоб політкоректно не ображати почуття учнів-мусульман, котрі за словами директорки школи Барбари Харіс (Barbara Harris) агресивно реагують на історії про поросят, керівництво школи ухвалило радикальне рішення – заборонити в школі казку про трьох поросят, історії порося Бейба та інші книжки, де фігурують поросята, свині, кнури.

Це був, так би мовити, поодинокий випадок. Проте минулого року «поросяча цензура» почала розростатись уже на все графство. На музичному фестивалі в столиці графства діти з англіканської школи Гонлі (Honley) з міста Гадерсфілд (Huddersfield) збирались представити виставу «Троє поросят». Це нажахало організаторів фестивалю, в уяві котрих, напевно, народились апокаліптичні картини мусульманських образ та помсти. На вимогу організаторів на фестиваль вистава потрапила під назвою «Троє цуценят», з відповідною зміною персонажів.

І ось вже цього року «поросяча цензура» вийшла на всебританський рівень. Цього разу цензором виступило Британське Агентство Освітніх Технологій (Becta). Агентство не допустило до участі в щорічному конкурсі на кращі досягнення в освітніх технологіях електронну інтерактивну книжку «Три маленьких ковбоя-будівельника» (The Three Little Cowboy Builders), створену за мотивами «Трьох поросят». На думку журі конкурсу ця книга через присутність в ній поросят є образливою для мусульман. Додатково журі вирішило, що книга ображає пастухів-ковбоїв (бо ж «їх порівняли зі свинями!») та будівельників (адже «побудовані професіоналами будівлі можна здути!»).

Тепер залишається з острахом чекати, що «поросяча цензура» й далі розростатиметься Європою і (не дай Боже!) докотиться до України. Тоді нам доведеться забути про сало та борщ, замінивши їх трансгенною соєю та крохмальною юшкою, а діти зростатимуть без трьох поросят, свинки-золотої щетинки, П’ятачка та поросятка Фунтика. Інакше політкоректна Європа нас не зрозуміє.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=13561

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха ми не винуваті шо мусульмані - дурні".. кагда українец відмовиться від сала то буде певно день страшного суду! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорри, копипаст из блога игоря ткаленко - глав реда вечерних вестей http://www.tkalenko.org.ua/2008/02/05/%d0%...%b8%d1%82%d1%8c

Вы видели такой рекламный билборд «Толерантность — поговорим?» И там изображены люди, которые как бы взывают с плакатов о толерантности. Первая мысль — эти люди натворили что-то такое, за что их нужно бы повесить, и поэтому они взывают о терпимости. Расслабьтесь, как бы говорят они, цидун, цидун…
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троцкіст, про то, що у кого від совка осталось, можна окрему тему зараз створити:)ніхто не забирає твоє право на неповагу. йдеться про неагресивне ставлення. агресія є руйнівною емоцією, тому закладати агресію у основу своїх почуттів і емоцій, своєї поведінки-чи вірно це?

ну, типу як тут- можеш бути незгодним, але будеш хамити- забанять:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а как вам такая хилосопия:

Толерантность - терпимое отношение большинства к меньшинству, что ставит меньшинство в более выгодное положение, ибо к ним толерантны, а большнство , которое призывают быть более толерантным становится зависимым от своей толерантности! В итоге евреи, негры, геи, мусульмане и свиньи делают все без ограничений, а большинство тужится , чтобы не взболтнуть чего лишнего или косо не глянуть на кого-нибудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо негри, євреї, мусульмани, геї та свині порушують закон, то миїх притягаємо до відповідальності згідно закону. але не як негрів, євреїв, мусульман геїв і свиней, а як громадян.і при цьому не добавляємо : нігга, жєдок пархатий, п***р товстий кнур чи тіраріст, а по хвамілії і до відповідальності. панємаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага на наши законы понадейся... очень уж моральные и толерантные... бабло побеждает зло .. - вот главная мораль....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага на наши законы понадейся... очень уж моральные и толерантные... бабло побеждает зло .. - вот главная мораль....

слідуючи за твоєю логікою...усе бабло у жидів, масонів, нєгрів, гєїв і свиней, а і мусульман(арабські шейхи)...і нам, нармальним, істіним арійцям і бєлакурим бєстіям, не спастись від цих напастей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо негри, євреї, мусульмани, геї та свині порушують закон, то миїх притягаємо до відповідальності згідно закону. але не як негрів, євреїв, мусульман геїв і свиней, а як громадян.і при цьому не добавляємо : нігга, жєдок пархатий, п***р товстий кнур чи тіраріст, а по хвамілії і до відповідальності. панємаєш?

та шо ви гаварите?

Еще на процессе предъявления обвинения вам выдвинут встречное обвинение в дискриминации! И выиграют, в итоге засудят Вас!

- Эй, не выбрасывай мусор на мой газон!

- Тебе не нравится, что я негр? Да я на тебя в суд подам, куклусклановец хренов! Афроамериканцам проходу не дают, и плюнуть на газон белого нельзя... т.п.

Так что иллюзии по поводу толерантности держи при себе, уважаемый Толик. А у белых толерантных американцев спроси: как они относятся к афроамериканцам с их Мартином Лютером Кингом. Очень удивишься ньюансам :)

Пока геев или негров мало и они не качают свои права - я к ним толерантен, вернее мне пох... Но если они начнут мне тыкать носом в то, что я должен быть к ним толерантен.... :smile3:

ЗЫ а еще я не люблю людей, которые не думают напирод... не могу я быт к ним толерантным, хоть вбый!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото, я ж кажу- кухонні ножі дарма легагізували. від них знаєш скільки людей гине. не подумали наперед. у деяких племенах хліб досі ламанцями їдять, щоб ніхто нікого не прирізав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про это еще на первой странице сего флейма говорил.

в основном афро-приезжие - либо баскетболисты, либо бандюки. (ИМХО первое второму тоже не мешает)

и не по-наслышке знаю, что там

пацаки совсем обнаглели
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й до велосипедистів не треба на дорогах толерантно ставитись. шниряють по дорогах, під колесами у нормальних людей плутаються. ще й права качають- типу, ми теж рівноправні учасники дорожнього руху. та фіг їм. давити :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толик, ты извини, но твои последние посты - признак того, что аргументированно нечего сказать. А так, поплеваться можно.

Либо конструктив - либо ничего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це конструктив, діфото. якщо ти велосипедист, і виконуєш правила дорожнього руху, то я вважаю, що інші учасники дорожнього руху повинні з розумінням ставитися до тебе. не матюкати тебе у відкрите вікно, не підрізати, не збивати, тому що вони на машині а вєлік для них - це бавлянка.

і якщо людина себе в суспільстві нормально веде: платить податки, виконує роботу, не скоює злочинів, не зваблює неповнолітніх, не гвалтує, то теж має право на неагресивне ставлення до себе, не дивлячись на то, що вона гомосексуальний негр єврєйської національності без ноги, що ходить у мєчєть. закони про це приймати не треба, а увести в загальну культуру нормальне, неагресивне ставлення до "інакших" людей не завадить. от і все. а якщо людина мудак, злочинець, гвалтівник, розтлитель, то пофіг- біла вона, чорна, геювата, чи гетеросексуальна. вона заслуговує на відповідне ставлення незалежно від своїх "особливостей" тільки за скоєні антисоціальні вчинки.

ви пропонуете не вчити дітей толерантності лише тому,що у штатах з цим переборщили. як аналогію я приводжу кухонні ножі. не використовуйте їх, бо сусід сусідку ним зарізав. тобто, використав ніж не за призначенням, перестарався, так сказать.

ваші докази скидаються на твердження: усі негри- злочинці і наркоділери, усі голубі- гвалтівники або розтлителі неповнолітніх, усі євреї-(довгий список у тому, у чому винні жидо-масони), мусульмани- терористи і, що ще гірше, сала не їдять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, что ты сказал постом выше - плод твоей бурной фантазии и противоставления своему мнению. Успокойся и перечитай мои(и не только) посты, чтобы не махать плакатом "спасем геев и негров", когда они сами в этом не нуждаются.

И еще: прежде чем писать кому-то "ты считаешь" или "по твоему мнению" советую таки сначала узнать, как я считаю и каково мое мнение по этому или другому вопросам, а не делать выводов на основании своих никому не понятных рассуждений. А то у тебя выходит как в анекдоте:

-Василий Иванович, ты куришь?

-Да!

-Значит ты не импотент!

ЗЫ ей богу, выходит так,как я и писал: тебе сказали, что законы несовершенны, а ты отвечаешь, что тут дискриминация по половым и национальным признакам :rolleyes:

- Эй, не выбрасывай мусор на мой газон!

- Тебе не нравится, что я негр? Да я на тебя в суд подам, куклусклановец хренов! Афроамериканцам проходу не дают, и плюнуть на газон белого нельзя... т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказували знайомі (наші емігранти, вже близько 10 років живуть в Штатах) приклад, коли викликали поліцію бо негр обкурився, біля їх будинку пом'яв клумби, повалив заборчик маленький кругом клумби. Поліцейські приїхали (двоє білих), подивились, розвели руками і кажуть "Якщо ми його зараз візьмемо, то нам влуплять дискримінацію і попруть з роботи, так що сорі. Як буде хтось білий таке робити -- дзвоніть". І все, поїхали.

От така толерантність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли машина відсилається то диспетчер не знає хто саме порушує закон.

Наскільки я знаю, в великих містах зараз поліція їздить екіпажами по дві людини різної раси -- наприклад один білий і один негр (кава з молоком :lol:), але рас насправді набагато більше ніж дві, так що складно їм там, бідним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, на все 4 страницы расползлось одно и то же мнение, но от разных людей, которые друг друга отказываются понимать :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по результатам голосования у нас на борде есть минимум 7 нестандартно ориентированных членов

Я отдавал свой голос за вариант "Чудова ідея!". Кто-то замечал за мной нетрадиционную ориентированность? Кто-то желает меня в чем-то уличить? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по результатам голосования у нас на борде есть минимум 7 нестандартно ориентированных членов

Я отдавал свой голос за вариант "Чудова ідея!". Кто-то замечал за мной нетрадиционную ориентированность? Кто-то желает меня в чем-то уличить? :)

якийсь ви падазрітєльно гламуристий, батєнька...клуби любите....а там всякі падазрітєльні лічьності водяться...музичька ніпанятна...тут і до нєгрів рукой подать!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, спочатку гель на волосся, потім дивись вже нігті з лаком, а там і до вазеліну недалеко <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...