Перейти до змісту

Вакансія: Інженер з комп'ютерних систем


Igrek

Рекомендовані повідомлення

2 I-Com. А вы работали когда нибудь на мало-мальски серьезном предприятии ? Так вот, на всех таких предприятиях есть отдел кадров, в котором есть документы, коими указывается, какое образование должен иметь человек, занимающий определенную должность, и никуда от этого не денешься. Как говорится, хороший парень - это не профессия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

купленый диплом мало чего "вартый" :)

а кто учился у нас и писал дипломные работы знает что ето такое...

пользы там 0(ноль, нуль, zero)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пыдтримую. Кромберг - дерьмо редкосное, никого за людей несчитают и что интересно именно наши девахи из отдела кадров. Когда приходиш на вакансию смотрят как на отброс общества, который пришол клянчить деньги. Считают себя хрен знает кем. А сами тупорылые мачалки которых мало били в детстве.

Еще расказывали, построили немцы наших в шеренгу и отчитывали по какому то поводу. Рядовых работников обзывал по немецки украинскими свиньями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОВ „Кромберг енд Шуберт Україна“ має відкриту вакансію інженера з комп'ютерних систем.

Вимоги:

- вища освіта;

- користування комп'ютером на високому рівні;

- розуміння побудови комп'ютерної мережі (що таке ІР-адреса, світч, патч-корд ;) );

Вопрос - вышка по специальности или без ограничений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошобы аотдельную темку завести для обсуждния кромберга

Рядовых работников обзывал по немецки украинскими свиньями.

это не есть гуд

а как назвать человека который приходит на работу забуханый после вчерашнего, от него несёт на пару метров перегаром и свежей водочкой

и ему совсем ничено делать нехочется,

вот он и тычект пальчик куда не нужно

а на замечание этого не делать получаеш ответ вида - "ты меня, бля, ещё жить поучи" (сори за мой французкий - но это цитата)

так что....

нужно менять наше мировозрение, во всём

эпоха комунизна закончилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос - вышка по специальности или без ограничений?

Без обмежень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув про цю вакансію від "добрих знайомих". нічого хоршого не скажу, для зелених ITшників обіцяли 1200-1400 чистими + нігерска робота і ниякого власного життя, бо не відлучитися, нічого не можна, а на рахунок того, що всі звідти ідуть по "іншим обставинам" - брехня! бо ідуть ізза надмірного навантаження на хрупкі адмінські плечики, імхо - нунаф, ше й при чому те що всі луцькі ITшники через крому пройшли - це факт, так що не треба віднєкуватись, беріть студентів і все, що єдине можете дати - так це досвід, нажаль єдиний плюс ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всегда удивлялся "ЗАНАФИГА" для компа "вища освіта"

просто для понтов ??

если человек на громкое ТЫ ! с компьютером, образование тут ни к чему

а главное если у человека есть желание работать с компами и учиться новым навыкам

Давайте для прикладу почитаємо пости Vergil84:

-обличі

-раді

-сповнив

-кім

-начялником

-чі

-працівникі

-щіро

-бачю

З вищою освітою шанси на те, що отакого не буде, все-таки на десятки відсотків вищі. Особливо якщо там ще й стаціонар і оцінки нормальні.

А. Г., ти там багато не "співай" :angry: !!! Бо я ще вчора все звірство, що коїтся на кромберзі, до кінця не розказав.(так-би мовити, щоб спокіїно спалося!) Бо є ж ще душо-роздираючі випадкі на "чудо-заводі" :mdr: Які, я з морально-етичних принципів я говорити небуду!

А на рахунок освіти, це просто для галочки! Повірте, Інтелектуальний рівень деяких працівників шокує навіть дуже спокійних людей!!! Бо міські люди на завод не підуть! Тому і набирають, кого можуть!

Дякую за увагу!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К Vergil84: вопрос не совсем в тему, больше относящийся к этой теме : http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=186833

У немцев лицензия на все продукты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха-ха :angry: !!! До речі ідея! А чому-би не провірити "Крошу" на чистоту софту?? Я дуже впевнений що там є до чого "приколупатися" :mdr:

А.Г. то скорочено!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я не А.Г. - ні скорочено, ні подовжено.

2. Vergil84 не має відношення до ІТ. Зараз він вам скаже, що в нас все піратське, що ми тут просто тиримо в Майкрософта мільйони :angry: Я не розумію, чому georg питає про софт в нього. І взагалі georg що, з контролюючих органів?

Ні більшість софту там чіста! Але і є деякі інтересні моменти! І навіть "п........го" характеру! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

off top

Я от читаю цю пургу , і так здається ,що найбільшу волну гонять або ,,студенти" , або ,, вольные художники", які і не працювали на наших державних підприємтвах. :angry:

та й частні тоже не подаркі.

PS. якщо виходити з принципа - неважно де робити ,аби не робити - так скрізь хреново. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I-Com потім дорікатимуть на некваліфікованість кадрів ...

Є комісія яка перевіряє..

і буде щось типу "молоді люди із вищою освітою не можуть знайти роботу..".. тим паче німці, вони не розуміють "наших" ..

в них "знає" тільки той, хто має вищу освіту..

а в нас навпаки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу закрити цю тему.

Чомусь як тільки я згадую тут "Кромберг", то в людей починається неадекватна реакція. Перед тим як щось говорити, треба про це знати. А тут мені

про ІТ таке розказують, що я ледве з-під стола вилажу.

Дякую непроінформованим, що повеселили.

Хто зацікавиться, той звернеться до нас і ми все розкажемо і покажемо. Насправді все зовсім не страшно :angry: Ще тиждень-два вакансія, мабуть, буде відкритою.

Отже, ще раз по темі:

-------------------------

ТОВ „Кромберг енд Шуберт Україна“ має відкриту вакансію інженера з комп'ютерних систем.

Вимоги:

- вища освіта;

- користування комп'ютером на високому рівні;

- розуміння побудови комп'ютерної мережі (що таке ІР-адреса, світч, патч-корд smile.gif );

- знання поширеного програмного забезпечення та апаратної частини;

- англійська мова на рівні читання документації та розмов з ІТ питань;

- готовність до позмінного графіка роботи.

Можливий варіант: студент стаціонару, що вже закінчує навчання.

Стать не має значення. Може бути дівчина, якій подобається працювати з комп'ютерами, після "Прикладної лінгвістики", "Прикладної математики" чи подібних спеціальностей.

Контакти: 78-53-01 (відділ кадрів), ICQ, ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

off top

Я от читаю цю пургу , і так здається ,що найбільшу волну гонять або ,,студенти" , або ,, вольные художники", які і не працювали на наших державних підприємтвах. :angry:

та й частні тоже не подаркі.

PS. якщо виходити з принципа - неважно де робити ,аби не робити - так скрізь хреново. :mdr:

Справа не в часних чі державних підприємствах(скрізь не просто, і потрібно сумліно працювати)! Справа в тому що, приходять на україну підприємства або "закордоні банди інвесторів" які взагалі "наглухо" немають ніякої повагі до законів України, до людеї які тут живуть до їхнього здоров"я їм просто все рівно що тут останется після їхніх "інвестиції". Головне витягнути яко мога більше грошей, а після них хоть потоп! Бо в Німечені за такі афери садять за грати! А в нас плати і роби шо хочеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

10к грн. і я йду, навіть вашу ...тську мову вивчу за два тижні. І питань про освіту не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос - вышка по специальности или без ограничений?

Без обмежень.

Понятно. Спасибо, удачи.

10к грн. і я йду, навіть вашу ...тську мову вивчу за два тижні. І питань про освіту не буде.

Серега, а как же профессиональная деградация, или бабло побеждает зло? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я метнувся туди з міської ради, вище 99,9 % гона, і 0,1% подиноких випадків від ображених.

Вислів-практику "Я твій БОГ - ти мій ЛОХ" на виробництві ще поки не зустрічав.

ІМХО

Мені подобається, а тим хто ще по жизне (тим паче в сфері ІТ) не обтертий раджу спершу на будівництво, подихати і повикалупквати цемент з ніздрів, порахувати математичну прогресію мозолів і де поставить END в циклі кладкі цеглин :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я метнувся туди з міської ради, вище 99,9 % гона, і 0,1% подиноких випадків від ображених.

Вислів-практику "Я твій БОГ - ти мій ЛОХ" на виробництві ще поки не зустрічав.

ІМХО

Мені подобається, а тим хто ще по жизне (тим паче в сфері ІТ) не обтертий раджу спершу на будівництво, подихати і повикалупквати цемент з ніздрів, порахувати математичну прогресію мозолів і де поставить END в циклі кладкі цеглин :D

Десятки кілометрів дроту, сотні/тисячі обжатих конекторів та кілограми будівельної пилюки по всій Україні - досить з мене.. врешті решт, повинне бути чітке розмежування, хто дроти соває а хто вже після цього їх "налагоджує" у дійсну мережу..

А отаке 2/3/4 в одному - фтопку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Розвели тут ..., нормальний завод. Просто працювати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не проти працювати.. :)

Питання - як?

Умови? ЗП? обсяг робіт?

от ти би зараз за 1000 грн згодився б і дроти совати, і серваки строїти?

Навряд..

так ото ж..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели тут ..., нормальний завод. Просто працювати треба.

Любі друзі! Ніхто нікого не розводив! Я розказав тількі існуючі факти, під кожним з них є обгрунтована основа дійсності! Якщо хтось шоче заробити за 1200 грн. певні хвороби сердечно-судиного характеру тоді "велком" Просто існує різниця, між працею і "сексом на дроті".

Дякую за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...