Перейти до змісту

Вакансія: Інженер з комп'ютерних систем


Igrek

Рекомендовані повідомлення

ТОВ „Кромберг енд Шуберт Україна“ має відкриту вакансію інженера з комп'ютерних систем.

Вимоги:

- вища освіта;

- користування комп'ютером на високому рівні;

- розуміння побудови комп'ютерної мережі;

- знання поширеного програмного забезпечення та апаратної частини;

- англійська мова на рівні читання документації та телефонних розмов з ІТ питань;

- готовність до позмінного графіка роботи.

Заробітна плата за результатами співбесіди.

Телефон: 78-53-01 (відділ кадрів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

А з ким розмовляти по телефону про ІТ?? ще й на агліцкій?

що таке

знання поширеного програмного забезпечення
? детальніше будь-ласка .

Вища освіта обов'язкова, чи лише для галочки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з ким розмовляти по телефону про ІТ?? ще й на агліцкій?

що таке

знання поширеного програмного забезпечення
? детальніше будь-ласка .

Вища освіта обов'язкова, чи лише для галочки?

Розмовляти доведеться. Однозначно. Можливо навіть більше якраз не по телефону - але і це буде. Якщо до англійської будуть ще й основи німецької, то буде взагалі класно.

Excel, Word, Outlook, Internet Explorer, антивіруси - в першу чергу.

А яка освіта є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто цікавиться, в першому пості є телефон.

Дзвонимо, беремо мейл або факс і шлемо резюме або домовляємось про співбесіду і приїжджаємо.

Я не вповноважений розповсюджувати інформацію про зарплату. Вказуйте в анкеті/резюме бажаний рівень. Будемо дивитися, що кандидат вміє.

А може людина знає Unix і/або SQL і/або мережі і/або адміністрування Windows серверів. Це не завадить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансії дві. Розширюємось. Крім того, один працівник пішов.

Англійська для мене абсолютно не є проблемою після прикладної лінгвістики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Маразм потер.

На разі прошу в не порушувати правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, kmd ;)

Специфіка роботи - тризмінний HelpDesk (досить специфічний в зв'язку з виробництвом), базове адміністрування Windows, Unix серверів, запити до БД. Ну і як завжди - хард, софт...

Великим плюсом було б адміністрування Windows серверів або знання мережевого обладнання і побудови мереж.

Важливі терплячість до юзерів та готовність вчитися.

Трохи детальніше по специфіці роботи можна питати в PM або ICQ. Але краще, звичайно, зв'язуватись з відділом кадрів, і будемо розмовляти на співбесіді, якщо попередньо ваші можливості співпадуть з нашими очікуваннями, а ваші очікування - з нашими можливостями. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Є ще одна вакансія. Вимоги в першому пості. Контакти - відділ кадрів, ICQ, ПМ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це я цікавлюся загалом..

А грошей що обіцяють? мінімум?

Любі друзі, Цей ТОВ „Кромберг енд Шуберт Україна“ жосткій капкан для чесної людини! Повірте тому, хто там робив! :_07: !!!!!!!! На рахунок зарплати з досвіду можу сказати десь в райні 1500 або 2000(в кращому випадку!)

А на рахунок попереднього працівника якії звільнився, так можу сказати що як правило звідти люди ВТІКАЮТЬ! Любі друзі ВИ ЗНАЄТИ СКІЛЬКІ ТАМ ІТ-ків ПОВТІКАЛО??? МОРЕ!!! Вони там як пулі в магазині :_36: ! Даже чюв, що доходило до того, що брали взагалі не освідчених людей ІТ сфері! Бо потрібно було комусь працювати. І даже ті втікали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно дело в том, что там надо работать ? :)

Можливо :) , але більш за все можу сказати про те, що там взагалі не цінують людей, працівникі там як мусор!

Я просто випадково з знайомим зустрівся з першим ІТ-ком(я його незнаю)(Як завод построївся, він там в ІТ все почінав з нуля, від запакованих коробок на німецькій мові, до готових мереж, внутрішніх телефонів, ну тобто все як має бути, людина знає три мови профісіонал рідкісний), але він був радий що звідти втік! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek на той перелік необхідних знань що ти подав, та враховуючи темп/рівень інфляції - то 2000 - якраз мінімальна.

а потім повинна рости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в даному випадку я просто не можу не підкоригувати :D репутацію фірми.

"Репутація Фірми"- :lol::D :D Ну ти і даввввввввввввввввв!!!!!!!!!!!! Так мене ще ніхто несмішив :lol: ! Чесно!!!

А де була та так звана репутація фірми, коли парня виганяли, за те що він розбився на службовій машині! І при чьому коли він розбився перше що запитали чі машина ціла! Машина ціла не була , а хлопець чудом живим залишився! А в нього жінка і грудна дитина на плечях!!!! Дитина не розуміє що не ма що їсти!!! :)

А як ви зі старшими людьми спілкуєтеся в адміністрації, це взагалі окрема тема і необ"ємна! Вам там скількі 22-27!? А як ви дозволяєте собі такіми словами відшивати старших людей, які від вас на порядок старше 35-45! І ТИ ТУТ ЯКУСЬ "репутацію фірми" "втераєш" Да в тебе совість є ;) ???????????

(Здержую не цензурні слова, бо адміністратор тут це все контролює, добра людина)

Так ось кромбергській українцю, такіх як ти треба ..... і при тому дуже сильно і .......! Щоби вся .... вилитіла!!!!! :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого неображав!! (ні одного не цензурного слова) ;)

Просто я тут єдиний (як бачю) хто реально рузуміє і знає що там робиться! І коли хоть хтось задумається чі запитає у знайомих про "Крошу" і задумається іти туда чі не! Я буду щіро радий!!!!!!!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да!! І ще одне! Незнаю кім ти там робиш, чі начялником зміни чі м'яким місцем в адміністрації, але ображати нецензурними словами старших людей від тебе на 10 чі 15років НЕ МОЖНА :) !!!! Навіть якщо вони твої підлеглі працівникі! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek - ото ж бо студенти, а людину із досвідом таке - не влаштовує..

Випрошувати РО - негарно, а людина, між іншим, має право на власну думку, якою і ділиться.

щодо Шуберта, про них/нього (коротше завод) чув безліч негативних відгуків..

По Аверсу навіть репортаж був - нічого хорошого - люди скаржилися..

Ти занадто добре хвалиш свою фірму. з однієї сторони - це добре, з іншої - фанатизм..

варто закрити цей флейм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Аверсу навіть репортаж був - нічого хорошого - люди скаржилися..

Zheny@ от чесно! ніколи не забуду коли з адміністрації старші люди виходили з сльозами на обличі!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да от тепер сповнив, знаю яка рибка на форумі попалася, при тому дуже добре! Дякую що підсказав "прикладна лінгвістика" Але раді порядності не скажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОВ „Кромберг енд Шуберт Україна“ має відкриту вакансію інженера з комп'ютерних систем.

Вимоги:

- вища освіта;

- користування комп'ютером на високому рівні;

- розуміння побудови комп'ютерної мережі (що таке ІР-адреса, світч, патч-корд :) );

- знання поширеного програмного забезпечення та апаратної частини;

- англійська мова на рівні читання документації та розмов з ІТ питань;

- готовність до позмінного графіка роботи.

Можливий варіант: студент стаціонару, що вже закінчує навчання.

Стать не має значення. Може бути дівчина, якій подобається працювати з комп'ютерами, після "Прикладної лінгвістики", "Прикладної математики" чи подібних спеціальностей.

Контакти: 78-53-01 (відділ кадрів), ICQ, ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всегда удивлялся "ЗАНАФИГА" для компа "вища освіта"

просто для понтов ??

если человек на громкое ТЫ ! с компьютером, образование тут ни к чему

а главное если у человека есть желание работать с компами и учиться новым навыкам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...