Перейти до змісту

Вакансія: Інженер з комп'ютерних систем


Igrek

Рекомендовані повідомлення

Zibers - якщо не секрет, на якій посаді ви тим працюєте :) ?

(був перепутав імена!)

Дякую за відповідь! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь
Я цей флуд показав колегам в ІТ - вони повеселились теж.

Ніхто тут не соває кілометри дроту (одну-дві точки в місяць перекинути на метрів 20 не рахуємо) і не строїть серваки, хапаючись за серце. Ніхто з вас не працював тут в ІТ - чому ви такі впевнені в своїх словах?

Я радий за тих, хто реалізував себе і має стільки, скільки хоче. Не так просто знайти зарплату 2000 гривень в Луцьку з тими вміннями, які нам будуть достатніми. Тому доводиться починати і з меншого.

А за 10 кгрн. я, швидше за все, сам поїду в будь-який обласний центр України працювати. :)

Це Кромберг з України витягує гроші? Всі митні платежі, вся біла зарплата. Мабуть більше половини наших луцьких фірм платять мінімалку, а решту в конверті, а то й взагалі офіційно на роботу не оформляє - ось що б'є по нам з вами. Я змінив не одне місце роботи, і я знаю, як і де мені платили, і як платять моїм знайомим.

1) Справа в тому що, справді тема трішкі перейшла від ІТ до "чудо-заводу" в цілому! Чьому? А тому що, як і ІТ-шниками так і простими працівниками керують тіж самі низько-інтелектуальні начальникі! Їм все рівно хто ти ІТ-шник чі нігер на конвеєрі який робить як "раб на галерах"! Для них, всі без думні раби! І вони можуть працівника заставити зробити все що за хочють!

2) На форумі оставили свої враження про цей "конц. лагер-(чудо-заод)" багато людей, і сказати що всі вони "флудять" просто неповага до них! А в принципі не повага і хамство, це характерна ознака вашого "конц. лагеря" Правільно зауважували, що вас дуже мало били в дитинстві! Ну нічього, життя поправить цю справидливість ;) !

3) А от на рахунок зарплати в 10 кгрн. можу сказати що, деякі началники змін мають приблизно такого рівня зарплати! Так я не здивуюся що, все це пише хтось з них.

4) Ти тут такій радий за своє робоче місце (мов все чісто, все біло), а як бути з тим що, деякі жінкі (на виробництві) після "конц. лагеря" втратили можливість до репродуктивності??? Скажеш що це наклеп, мов комісії всякі, санстанції провірили завод, все чісто! Все чісто, завдякі "кришуванню" на самому верху Луцької влади, і вашим фінансовим вливаням певним міськім державним структурам! Мов бізнес, ніяких взяток!

5)Чьому в аналогічному заводі в Ромунії, працівникам записується за один рік два роки в трудову книжку! Бо там, праця на тому заводі важається вредною! І ребіалетують тих працівників як можуть!

6) Чесно мені огидний "конц. лагер", і ваша адміністрація (в обличі деяких начальників змін) які за 5 чі 10 кгрн. на місяць, робить вид що все чудово в "конц. лагері" :) і продовжує дальше катувати людей ;) !

Дякую за увагу! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тому що ІТ-шниками керують тіж самі низько-інтелектуальні начальникі!

;):) :) ;):)

В мене взагалі враження, що Vergil84 собі пости набиває просто, судячи з дати реєстрації і кількості постів.

О, колеги сказали, що він "слабоумный".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори є? ;)

Все, що після вимог - в стару тему в Lutsk.Talks. І там флудити. Цей топік закрити.

Тут пошук працівника, а не обговорення "Кромберга".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;):) :) ;):)

Хто знає - зрозуміє

От справді, хто робив на кромберзі той знає що, адміністрація і начальники відділу там хворіють "критнізмом" (то така реальна ховороба, яка появляєтся на натальному і пред натальному рівні вагітності їхніх матерів, від не вживання деяких вітмінів і мікро елементів) :)

Багато людей - це скільки. Ну чоловік 5-10 в усіх темах?

Скількі не є, але ти маї до них повагу!

А підводячі все вище сказане, ви Igrek не відповіли на "гострі" питання які я поставив! Не відповіли, бо зрештою ваш інтелектуальний рівень вам недає цієї змогі! :)

Ви Igrek можете постирати всі постери після себе, і по оставляти там смаїлики! Але вашу "славу" вам не стерти! :)

Дякую за увагу!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори є? ;)

Все, що після вимог - в стару тему в Lutsk.Talks. І там флудити. Цей топік закрити.

Тут пошук працівника, а не обговорення "Кромберга".

Хай люди знають все, про цей "чудо завод" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Virgil - відповідаючи на твоє запитання -

1. До березня працював 2,5 роки в міськраді. Посада - Інженер програміст 1 кат.

2. Освіта - 1. Політех "АВ", 2 - НАУ "Зах. інф. в комп. сис. і мер."

3. Тут цікаво. Працюю на посаді інженера у відділі ІТ.

Шановний Virgil - відповідаючи на твій пост -

1. питання ????

2. питання ????

Просто озвуч і я тобі сам відповім ;)

а тепер не по теме

Фтикай ГПЗовской пацанчег, іс какого дома іль уліци ти виходяєш каждий день з сьомками, не забувай пра мАбілу сваю, пора маслянку дастать, почистить інструмент рабочий. Фпервой черьод сваю жопу - еслі ти тут чо напредявил по глупості малотетней. Іль сваї шестерянкі в галаве.

1. "Чую я тут підарком пахнет" - абіженоє дітя що злой дядя не даф пару кг меді тяпнуть.

2. "Сістема дала асечку" - Афтомабільной ліхач сам віноват, люді гаварят що ваділа буф ещо тот...рукі-крюкі.

3. Чо може ванять еслі на заводе токо матають правада, витратний матеряал - тіпа - ізолента, профод, клеми, + інструмент - кусачкі, ключі, пріпой і т.д. оцень Ахота на карман тяпнуть...іль я непраф Віржіл - фанатко Девіл май край, аватар качества ацтойного, чою ти па жизне іграл в сваю гаму онлі через клавіатурку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Virgil - відповідаючи на твоє запитання -

1. До березня працював 2,5 роки в міськраді. Посада - Інженер програміст 1 кат.

2. Освіта - 1. Політех "АВ", 2 - НАУ "Зах. інф. в комп. сис. і мер."

3. Тут цікаво. Працюю на посаді інженера у відділі ІТ.

Шановний Virgil - відповідаючи на твій пост -

1. питання ????

2. питання ????

Просто озвуч і я тобі сам відповім :)

а тепер не по теме

Фтикай ГПЗовской пацанчег, іс какого дома іль уліци ти виходяєш каждий день з сьомками, не забувай пра мАбілу сваю, пора маслянку дастать, почистить інструмент рабочий. Фпервой черьод сваю жопу - еслі ти тут чо напредявил по глупості малотетней. Іль сваї шестерянкі в галаве.

1. "Чую я тут підарком пахнет" - абіженоє дітя що злой дядя не даф пару кг меді тяпнуть.

2. "Сістема дала асечку" - Афтомабільной ліхач сам віноват, люді гаварят що ваділа буф ещо тот...рукі-крюкі.

3. Чо може ванять еслі на заводе токо матають правада, витратний матеряал - тіпа - ізолента, профод, клеми, + інструмент - кусачкі, ключі, пріпой і т.д. оцень Ахота на карман тяпнуть...іль я непраф Віржіл - фанатко Девіл май край, аватар качества ацтойного, чою ти па жизне іграл в сваю гаму онлі через клавіатурку.

1. Флуд флудом, "бреб-бредом"! ;)

2. Ладно, я так зрозумів що не на виробництві! А десь в кабінетику :)

3. Ну а постер, в тебе теж нічього (багато що говорить, про власника) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil84 - ти дійсно видаєш себе своєю безграмотністю. без образ.

Zibers - тобі теж ніхто не давав права ганьбити людину. Який він є такий є.

Igrek - годі вже хвалити своє підприємство. Всі вміють читати і прочитають про прийом на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ППЦ. Моск умер. Вирджилу больше не наливать ;)

Реально, народ, кто хочет работать - будет работать. Кто не хочет - будет всегда и всем недоволен, скоко б ему не платили. Заканчивайте флудить. Ищут люди себе работнегов - пусть ищут, вас же туда силком никто не тянет? Или вы думаете, что после постов мр-а Вирджила народ перестанет устраиватся на Кромберг? Сомневаюсь. Нужны будут деньги - и на стройку пойдешь.

З.Ы. Ющенко вот тоже любит говорить "Люби друзи", но аффторитета это ему не прибавляет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, майбуть що потрібно закривати цю тему! Всі висловили що думають! І якщо хтось обідився то......

Все що, я хотів ви світлити людям, я висвітлив! B)

Скрізь потрібно працювати з цім я згідний і за це я не спорив! Але, здоров'я людей які там працюють, потрібно поважати!!!

Дякую за увагу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ту Кромберг енд Зіберт, пары припоя, именно свинец при вдыхании остается в организме и не выводится, в итоге приводит к раку и тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ту Кромберг енд Зіберт, пары припоя, именно свинец при вдыхании остается в организме и не выводится

зато радиация потом не страшна...

надо во всем искать позитив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtopic]

Так, майбуть що потрібно закривати цю тему! Всі висловили що думають! І якщо хтось обідився то......

Все що, я хотів ви світлити людям, я висвітлив! :)

Скрізь потрібно працювати з цім я згідний і за це я не спорив! Але, здоров'я людей які там працюють, потрібно поважати!!!

Дякую за увагу!!!

ти тут модер? ні. отож не тобі вирішувати які теми закривати. люди шукають працівника на вакансію, і поки не знайдуть - тема закритою не буде. а от флуд потерти - не завадить.

[/offtopic]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"люди шукають працівника на вакансію, і поки не знайдуть - тема закритою не буде"

:) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виргилий, проведи нас по девяти кругам ада кромберга плс. я так понял прошли пока первый.

не останавливайся. лупи дальше. расскажи почему тебя не взяли в начальника

смены ? взыскали ли с водителя стоимость разбитого автомобиля и почему ?

пошел за попкорном. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...