Перейти до змісту

club-life


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Ну нема куди написати як вчора було класно в Метро!!!! :)

Думаю, що така тема треба...

Хто був вчора в Метро? З неділі на понеділок.

Хто може закинути всі треки або сет Дастіна? І Токіо?

Токіо просто красавчеГ :)

:angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
Ну нема куди написати як вчора було класно в Метро!!!! :angry:

В себе в туалеті на стіні напиши і радуйся як тобі класно кожен раз як туди заходиш. А ще краще -- не на стіні, а на лобі, якщо не можеш знайти ось цю тему

А я все більше починаю схилятись до точки зору Zheny@, особливо після таких тем як ця (одну таку закрили, другу перенесли у флейм, то вже третю відкрили) і після ось таких постів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може і будеш писати все в Флеймі.

давай всі теми перенесем у флейм.

і там будем патякати.

як ідея? бо Пламу, відіш лі, не сподобалось, що я створив нову тему про клуб-лайф (бо справді нема де написати (флейм не рахується))

про Форекс, наприклад, створили тему -- то тоже її викінути!!! бо є вже темка, як заробляти гроши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что ты создал?

Ну нема куди написати як вчора було класно в Метро!!!!

и долго надо обсуждать как вчера там было классно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Plum`a.

Але боротися з таким треба баном. Навіть в темі пан fantazy цілком усвідомлює шо його можуть забанити. І все рівно свіодомо робить такі поступки.

ІМХО. За таке банити.

З.І. to fantazy Я не маю нічого проти теми, але якщо її перенесли у флейм, то там її і продовжуйте, непотрібно кожен раз створювати нові теми з однаковим вмістом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу поки тему не видалили пофлужу.

Пробачте нестримався.

Всетаки красавчеГ fantazy а не Tokio. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема про клубне життя є, так що будьте добрі туди і пишіть.

бо справді нема де написати (флейм не рахується)
Чого не рахується? Чим тобі флейм не підходить? Тим що там не можна репутацію давати? Так я і не бачу за що в таких темах можна давати репутацію (як позитивну так і негативну). А у всьому іншому -- це якраз для флейму тема.

Якщо я пішов з друзями в баню і нам там класно було то що, також всім про це розказувати на кожному кроці і десять топіків про це роздути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ведь раньше была одна-единственная тема, все туда писали и всем было клёво. Но потом тема кому-то не угодила и её убрали из Lutsk.Talks, после чего и начался бардак.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тема, в якій спілкуються 2-3 людини, але спілкування схоже більше на чат, ніж на форум. Так що місце їй тільки у флеймі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет 2-3 людей я бы ОЧЕНЬ поспорил...Сомневаюсь что во всем разделе велосипедистов тусуется больше людей чем отписывались в теме про клубную жизнь.... :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет 2-3 людей я бы ОЧЕНЬ поспорил...Сомневаюсь что во всем разделе велосипедистов тусуется больше людей чем отписывались в теме про клубную жизнь.... :ura:
ну нарахунок велосипедистів... створювати розділи для своїх хоббі -- привілей адміністраторів :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

створювати розділи для своїх хоббі -- привілей адміністраторів

Что и требовалось доказать. Равно как и удалять или переносить тему, которые администратору неинтересны - тоже привилегия :)

Вроде ведь за демократию боролись....

Так все-таки: администратор для форума или форум для администратора? :)

Эх....щас, чувствую, нарвусь.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так а які проблеми? Створюєш свій форум -- і тоді робиш в ньому демократію. Хотів би я побачити як довго такий форум проживе... В даному випадку демократія дуже схожа на анархію. А в нас швидше монархія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напрошується порівняння. Уяви -- зробив чоловік ресторан. Популярний, зі смачною кухнею і нормальним обслуговуванням. І тут один з відвідувачів каже: "А що це таке, що стіни тут білі? А я думаю що мають бути жовті!". Після цього він збирає ще людей, якім подобаються жовті стіни, приходять до власника і кажуть, що вони вирішили і з завтрашнього дня стіни в ресторані мають бути жовті. Що скаже власник ресторану тим людям? Правильно... :)

Інша справа, якщо той любитель жовтих стін підійде до власника ресторану і тихенько (в нашому випадку в приват) скаже: "Знаєш, а от мені здається, що жовті стіни тут пасували б більше. Подумай -- може варто їх пофарбувати? Я як постійний відвідувач це дуже оцінив би. А поскільки я тут їм по три рази на день і хотів би щоб тут біли жовті стіни, то можу дати грошей на фарбу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот теперь lumax должен прояснить процент здравого зерна в топиках про клуб-стайл и велопати. Так просто ляпнул? Посмотри статистику.

А применительно к Велопати данное противоставление звучит как

"Хай, чувак!! У тебя классный ресторан, и стены тут - выше всех похвал! Ты не против, если мы тут потусуемся? Заодно эффект толпы будет :)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lumax, никто бы не трогал клаб-стайлз, если б там не было постов приблизительно такого содержания:

"а классно туснули мы вчера"

"а набухались в жопу - это круто"

"ой, а вот фотка как я зажигаю"

"ой, а сбрось еще фотку со мно, я тоже классно зажигал"

если б там были анонсы событий, да краткие обзоры - все было бы просто супер.

но читать про то, как кто-то отжигал - увольте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема клуб лайф тільки спочатку створювалась, як анонси...

а потім вже ОБГОВОРЕННЯ!!!

НАПРИКЛАД, якщо мені не подобається як обговорюють велосипеди, то шо мені кричати??

я промовчу.

так само і міг би промовчати Плам. Маєш свій розділ -- там і модеруй. На то й тобі право дали.

Чогось Шкодер і Зевс ніколи не кричали, що їм не так шось в "клуб-лайф" ...

МИ обговорюєм, нам добре. згідний тільки, коли вже переходить на особистості і обсирання ДЖ. Для цього і повинен модератор. кругом таке буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема клуб лайф тільки спочатку створювалась, як анонси...
не знаю як вона створювалась, а фактично це "як ми з Манькою файно потанцювали і як я напився, ось фотки. А мій улюблений діджей крутив мого улюбленого диска, ось фотки". Ну і діалоги назразок цього:

-- Вася!

-- Га?

-- Ти вчора в клубі був?

-- Ні

-- А було кльово

-- О, давай фотки!

-- А фоток нема, батарейка в телефоні сіла

-- а...

так само і міг би промовчати Плам. Маєш свій розділ -- там і модеруй. На то й тобі право дали.
а ти мені рот не затикай, бо тикалка зламається ^_^

А хочеш поговорити -- пиши в аську, номерок ти знаєш. Чи ти в аську пишеш тільки коли треба щось запитати і якась порада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Ребята, я просто побоюсь лезть на баррикады, по другую сторону которых находятся такие "титаны", как Plum, Shura и difoto :0017: . Просто речь шла о теме, очень близкой для меня. Честно вам говорю, у меня просто сердце кровью залилось, когда тему перенесли и она заглохла . Почему? Не знаю...Возможно потому, что на страницах этой темы мы в живом (пусть не всегда по теме) общении доносили до молодых и не очень форумчан свое видение той клубной культуры, которая ДОЛЖНА быть в нашем, пусть даже таком маленьком и забитом, городе.

Я не имею ничего против байков и велосипедистов, просто привел пример существующей на форуме узкоспециализированной (давайте будем обьективными) темы и отведенного для нее целого раздела. Это не значит, что его нужно убрать, пусть живет и процветает! :)

А вообще, я бы предложил сделать опрос или голосование на тему создания раздела или хотя бы темы в Lutsk.Talks (а не во Флейме, в который и заходят-то редко) о клубной культуре и жизни города и страны. Переживаете за офф-топ? ^_^ Тю, так поставте меня туда модером (только туда, на другие разделы на заглядываюсь) и я вам там гарантирую такой порядок, что ого-го, :0058: даже с учетом отзывов о вечеринках, а не только рецензий или афиш. Как "постоянный посетитель ресторана", я предлагаю нововведение, за реализацию которого готов взяться сам, без дополнительных хлопот администрации. Это ведь теоретически приемлемый вариант? :)

Так ладно, что-то я разговорился сегодня.... Мораль сей басни такова: Я люблю этот форум, с разделом о клубах или без, я просто пытаюсь сделать его еще лучше! Peace, friends! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даеш форуму Club Life!!!

Lumax-a в модераторы!!!

Полностью поддерживаю все выше сказанное Максом. На форуме есть много людей которым интересна тема клубной жизни нашего города. И еще полностью согласен с тем что первая тема, которую удалили, была слишком засрана. Но если там будет свой модератор, то думаю порядок будет, тем более если этим модером будет Lumax.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...