Перейти до змісту

Вікове обмеження


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Пропоную обкурити наступну тему

"Чи потрібно відсіювати учасників конференції по віковій категорії?"

Одразу поясню чому виникло таке запитання.

щоб не було тем типу "такої"

такої

та тем створених із назвою типу

"Нід хелп",

"нужна помасч"

"Очінь нужна"

"закиньте порнуху"

"а чому я щось там не можу?"

і тому подібних.

Вважаю за потрібне ввести вікове обмеження від 18 років. якщо менше 18 - то під опіку/відповідальність того хто знає цю людину. Свого роду "інвайт".

при необхідності створимо опитування.

Ваші думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не думаю що це хороша ідея. Потрібно вводити не вікове обмеження, а обмеження на рівень IQ :D

А ще краще, перед реєстрацією проводити віртуальні екзамени на знання правил форуму (якісь тести, що являтимуть собою стандартні ситуації з кількома варіантами ваших дій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную обкурити наступну тему

"Чи потрібно відсіювати учасників конференції по віковій категорії?"

...Вважаю за потрібне ввести вікове обмеження від 18 років. якщо менше 18 - то під опіку/відповідальність того хто знає цю людину. Свого роду "інвайт".

Ваші думки?

А хто тоді посещаємось буде збільшувати? :D

я за ,а то таке враженя ,що форум перетворюється в дитячий садочок.І чим дальше тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти введення вікових обмежень. Не вважаю його корисним. Сам факт, що людині стукнуло 18 років ще нічого не означає. Дурь в голові не цим вимірюється.

А от щодо системи запрошень, то це досить цікавий варіант. Думка на форумі вже кілька разів проскакувала. Треба обговорити детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Сначала про любые ограничения регистрации надо спросить торика или кмд.

2. Смотрим пункт 1.

3. Пункт просто так, для красоты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея з тестуванням досить цікава. Для прикладу - mcrf.ru

А тих, хто вже зареєструвався - на перездачу :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dif не варто так зразу.

Зрозуміло що без їхньої згоди ніхто нічого не зробить.

Я маю на увазі ще й те - що люди ВЗАГАЛІ про себе нічого не вказують. на багатьох сайтах/форумах це обов'язково.

Ну на рахунок 18 це як приклад.

Хоча загалом - було б варто.

Та ж "Галерея" містить фото які мали би бути під грифом "18+" , хоча я знаю людей на форумі, яким навіть 16 років нема.. ледь 13-14.

Але справа навіть не в еротиці, а в змістовності повідомлень та суті викладення думок, якщо такі взагалі є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система запрошень не ефективна, ІМХО. Якесь чмо зможе пробитись на форум і поназапрошувати таких-же самих друзів.

Вікове обмеження теж ацтой. Як ви будете перевіряти вік? Звірятись з паспортом? Та й по великому рахунку вік нічого не означає.

Єдиний варіант - перевіряти індивідума на психологічну дорослість (тести, чи так задачки якісь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система запрошень не ефективна, ІМХО. Якесь чмо зможе пробитись на форум і поназапрошувати таких-же самих друзів.

Вікове обмеження теж ацтой. Як ви будете перевіряти вік? Звірятись з паспортом? Та й по великому рахунку вік нічого не означає.

Єдиний варіант - перевіряти індивідума на психологічну дорослість (тести, чи так задачки якісь)

Частково згоден.

Інвайти можуть роздавати люди яким вірять - як приклад.

Система реєстрації після прочитання "Правил конференції" - тестик, відповіді на нього міститимутся у самих правилах. Не читав - не складеш..

На деяких тестах на "психологічну дорослість" - не всі дорослі правильно відповідатимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забор построить - не проблема.

проблема - определить, кто и с какой стороны забора :D

а тупые темы не развивать флеймом просто надо, а дождаться пока прийдет админ/модератор и закроет автора вместе с темой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це методи покарання за невиконання правил, а не методи спонукання до виконання.

Закрити тему і людину можна завжди.

А от заставити її не створювати такого - інше. Не допустити попадання на форум тих хто потім буде писати таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інвайти можуть роздавати люди яким вірять - як приклад.

А якщо нормальна людина хоче зареєструватись на форумі, але нікого не знає. Звідкіля взяти запрошення?

Система реєстрації після прочитання "Правил конференції" - тестик, відповіді на нього міститимутся у самих правилах. Не читав - не складеш..

Ну можна замутити так, щоб не містились, щоб потрібно було головою трохи подумати.

На деяких тестах на "психологічну дорослість" - не всі дорослі правильно відповідатимуть.

Таким дорослим не місце на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інвайт - у даному випадку, це запрошення молодшого по віку, людиною яка може поручитися.

Для прикладу я запросив свого племінника якому 15 років, і я впевнений що дурниць він не напише і не зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципе админ админа всегда поддержит. даже если это админы фирм-конкурентов.

поэтому можно было бы:

проверять по IP или MAC-адресу что за пользователь (вряд ли договора на инет можно заключить без паспорта)

это поможет клонов исключить

конечно, сложная проверка, но, как вариант.

А якщо нормальна людина хоче зареєструватись на форумі, але нікого не знає. Звідкіля взяти запрошення?

знает... как минимум админов провайдера. вот пусть те и похлопочут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проверять по IP или MAC-адресу что за пользователь (вряд ли договора на инет можно заключить без паспорта)

это поможет клонов исключить

Та ну. Ща куча користувачів стоять за НАТами виходячи в інет з однієї ІР.

Укртелеком ніколи не видасть тобі без дозволу відповідних органів інфи по певній ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проверять по IP или MAC-адресу что за пользователь (вряд ли договора на инет можно заключить без паспорта)

А якщо людина з іншого міста, чи взагалі з іншої країни? Що заважає виходити в нет череж проміжну проксю?

знает... как минимум админов провайдера. вот пусть те и похлопочут.

Не думаю що адміни якогось провайдера захочуть паритись щодо реєстреції іхнього клієнта на якомусь форумі (тим більше іногородньому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STOP!

Ви стали вдаватися у тонкощі, і зараз тема попаде у флейм :D (технічні можливості мак-адрес не тут обговорюватимемо, добре?) Ми ще не вирішили варто чи не варто??.

І як правильно?

Якщо не вікове обмеження - то щось інше.

Що??

пропонуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком ніколи не видасть тобі без дозволу відповідних органів інфи по певній ІР.

а не надо чтоб отдавали. просто чтоб на своем уровне зарубали доступ и дело с концом.

А якщо людина з іншого міста, чи взагалі з іншої країни? Що заважає виходити в нет череж проміжну проксю?

а вот иногородних - по жестким инвайтам :D

Ми ще не вирішили варто чи не варто?

ИМХО, да. но решение так быстро не найти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о... давайте еще предложим провести повальную перерегистрацию :_29:

это шоб serega и t0rik, да и kmd заодно, знали чем заняться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разом із kmd

Але спосіб придумати варто. Їм лишиться реалізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...